Skip to main content

שמונה פסטיבלים סינגפור אתה לא צריך לפספס

שמונה פסטיבלים סינגפור אתה לא צריך לפספס

סינגפור היא מדינה צעירה יחסית, שנתפרו יחדיו מגזעים שונים באופן קיצוני ותרבויות. לא תוהים החופשות שלהם הן גם מגוונות למדי!

שני חגים דתיים וחגיגות חילוניות מתקיימים סינגפור, ואורחים מוזמנים לקחת חלק בכל אחד מהם, לא משנה מה האמונים הדתיים או תרבותיים המסוימים שלך. במהלך חופשות תרבותיות דתיות /, של סינגפור המובלעת האתני להפוך מואר, אזורים חגיגיים צופה בזאר; עבור חגיגות חילוניות יותר, הפעילויות מתקיימות בכל רחבי האי.

ראש השנה הסינית היא גולת כותרת החג של סינגפור, חגגה בהתלהבות על ידי הרוב האתני הסיני של סינגפור. (ב 2019, השנה הסינית החדשה מתחילה ב -5 בפברואר .)

משפחות סינית נפגשים על מפגשים משפחתיים, נותן “הונג באו” (מעטפות של מזומנים) לקרובי משפחה לא נשוי, וגם להתעדכן.

בקר המובלעת האתנית צ’יינה טאון של סינגפור למצוא ברחובות המוארים בלפידים וזיקוקין: במחוז כולו הופך בזאר קניות אחד גדול. (קראו על הקניות בצ’יינה טאון, סינגפור.)

חפש שני אירועים מרכזיים המתרחשים במהלך השנה הסינית חדשה – מצעד Chingay, מצעד רחוב המתרחש לאורך למכלאת פורמולה ליד נוסע סינגפור; ונהר הונג בא, הפיצוץ של טיילת הפרק של כיף, משחקים, ומזון. במקומות אחרים ברחבי צ’יינה טאון, לבדוק את במת בזארי רחוב חגיגית מדי ערב מופעים המתרחשים רק סביב החג המיוחד הזה.


האוכלוסייה הטמילית של סינגפור מכבדת את סובראמניאם האל ההינדי על Thaipusam. חסידים מתחייבים קורבנות מרהיבים לזכות לטובת עם סובראמניאם, כגון הנושאת את kavadi: מזבח נייד המחובר החסיד ידי 108 שיפודי מתכת תקועים דרך העור!

חסידים אלו ניתן לראות את התהלוכה המסורתית במרכבה שמתחילה בבית המקדש סרי Srinivasa Perumal על כביש Serangoon, שימשיכו מקדש Layan Sithi Vinayagar ב Keong Siak כביש.

Thaipusam הוא קרוב משפחה לסעודת ניד הלוח הגריגוריאני: ב 2019, זה מתקיים ב -21 בינואר .


הארי ראיה פואסה מסמנת את סופה של עונת צום הרמדאן, והוא החג המוסלמי חגג ביותר בשקיקה בסינגפור. (ב 2019, זה מתרחש בערב ה -4 ביוני .)

הפעולה מרוכזת בעיקר סביב המובלעת הערבית / מלאית האתנית של Kampong Glam: בזארי רחוב יש לשרת מגוון רחב של מזון מלאית ערב ארי ראית פואסה, שבירה טעימה הצום עבור רבי סינגפורים רעבים.

בבוקר, מוסלמים להתגודד ליד המסגד לתפילה, ואחר להחזיק מפגשים עם משפחות בבגדים חדשים לגמרי. המבנים ההיסטוריים סביב Kampong Glam מעוטרים חגיגית לכבוד האירוע, וכן בתי מלון ומסעדות ברחבי האזור לתת הצעות מיוחדות הארי ראיה בנושאים ספציפיים, עבור תיירים ומקומיים כאחד!

החגיגה היא לא אירוע מוסלמי טהורה – זה אהיה יותר פופולרי להזמין חברים שאינם מוסלמים לתוך הבית של אחד כדי לעזור לחגוג את היום.

4. סינגפור פסטיבל האוכל: רוכלים ו גורמה התאחדו

פסטיבל האוכל של סינגפור
סינגפור היא מזון מטורף בכל ימות השנה – וזה מגיע לשיא על פסטיבל האוכל בסינגפור, גידול אירוע שנתי שנערך כל יולי .

מורשת הקולינרית המוצקה של סינגפור תופסת את מרכז הבמה במהלך פסטיבל האוכל, עם שפים מקומיים ובינלאומיים מראים skillz המטורף שלהם במקומות ברחבי האי. סדנאות בישול, אירועים אוכל נושאים, תחרויות בישול, והרצאות של שפים בולטים מציגים למבקרים ליהנות טעמים מכל רחבי העולם.

סינגפור הוקר החג שואב רוב דוכני הרוכל העליונים של סינגפור במקום אחד, חוסך את טרחת תיירים של נדידה בכל רחבי האי כדי לנסות את כולם. נסיעה הוקר תוגש לצד המאכלים מן השפים המובילים של האי, בתוך streat נקרא אירוע – סועדים יהיו לערער להחליט מה עדיף!

גם אם אתה לא להשתתף באירועים המיוחדים של פסטיבל האוכל, אתה לא תישאר בחוץ: מסעדות וחנויות מציעות מבצעים מעולים מזון בתקופה זו של השנה, כך לאכול את!


פסטיבל רוחות רעב appeases הרוחות אשר (הטאואיסטים מאמינים) לשוטט על פני הארץ למשך חודש מדי שנה. (ב 2019, זה מתחיל ב -15 באוגוסט ) אלה רוחות נעתרות בקלות עם אופרות סיניות מסורתיות ואת החגים בזבזניים, כל שנערך בחוץ לעיני ציבור.

הפסטיבל הפך לחגיגת מניין של התרבות הסינית מסורתית, עם הופעות של בידור הסיני בכל מקום, מעורב עם הניחוח התמידי של מקלות קטורת בוערים מול מזבחות קטנות. משפחות תשרופנה אמנות נייר בצורת הפריטים המודרניים (מכוניות, כסף, בניינים קונדומיניום) לשימוש אבותיהם.

דבר אחד לא תראה בסינגפור במהלך חודש Ghost רעב: עסקאות. הסינים מאמינים כי אחד לא צריך לנסוע או החלטות עסקיות מרכזיות בתקופה זו, כפי שיהיה מחזר מזל רע!

סינגפור Grand Prix
כל ספטמבר , סינגפור לוקח Grand Prix לרחובות! מסלול 3.14-המייל של מדינת פורמולה הוא מרוכז סביב המחוז המודרני של המרינה ביי, careens סביב כמה מאתרי התיירות הידועות ביותר של סינגפור, ומתקיים בשעות הלילה (בפעם הראשונה זה היה מותר להתרחש).

אתה יכול לבדוק את הגזעים מכל בר ספורט, אבל שום דבר לא יכה במושב הזול, עם מחממי אוזניים כדי להגן מפני יללת הרועמת של מכוניות מירוץ בעבר. פורמולה-אחד אוהדים יש עכשיו שפע של אפשרויות ככל ישיבה היא מודאגת, בהתאם לתקציב שלך.

המרוץ F1 סינגפור הוא גם צובר תהילה כאירוע מוזיקת ​​פופ, כמו המארגנים להביא מערך מסנוור של כישרון מוסיקלי כדי לשמור על הקהל מבודר בין הקפות. ההרכב של 2016 כולל אדם למברט, פנטטוניקס, ואת קיילי מינוג.

7. דיפוואלי: Little India הצדדים דאון


הקהילה ההינדית של סינגפור חוגגת דיפוואלי (הידוע גם לשאר העולם כפי Diwali ) כדי להנציח את הניצחון של האל קרישנה על הרע. דיפוואלי הוא תחילת השנה החדשה ההודית (ב 2019, זה יהיה יתקיים ב -27 באוקטובר ), והוא נחגג בעיקר הודו הקטנה.

כמו חגיגות השנה החדשה של דתות אחרות באזור, הינדים לחגוג את העונה על ידי החזקת מפגשים משפחתיים, לזרוק הצדדים “פתוח בבית”, מחזיק בשווקים הפתוחים, ויישוב חובות. בתים מעוטרים בעבודות אמנות רצפה ( והקולם ), טינסל, ועלי מנגו. ילדים להדליק זיקוקים, ושורות של מנורות שמן ממוקמים בבית להביא את אור הטוב לתוך הבית.

השווקים בהודו הקטנה הם המקום הטוב ביותר עבור מבקרים להיכנס למצב רוח דיפוואלי. כביש Serangoon מתעורר לחיים עם בזארים מופעי תרבות ברחבי אוקטובר. הודו הקטנה של קמפבל הליין מאורגן בזאר רחוב מוכר שׁוֹנִים הודיים, מ תבלינים כדי סארי. ומצעד דיפוואלי הרחוב הופך הודו קטנה לתוך זירת המסיבה החמה ביותר של האי.

הודו הקטנה זוהרת עם קשתות של אורות זוהרים, ואת כביש Serangoon מתעורר לחיים עם בזארי מופעי תרבות ברחבי אוקטובר. הדרך “אור-אפ” של Serangoon יפה לראות, במיוחד בקטע שבין סונגי כביש ולבנדר רחוב.

Yuletide העונה של סינגפור מושיטה מעל שישה שבועות, החל מחודש נובמבר , כאשר אזור קניות אורצ’רד יוזם אור-Up חג צבעוני; וכלה חגיגת השנה החדשה מרינה ביי.

חגיגות חג המולד באי הם החלום של קונה – שעות בקניון הוארך לדרבן קונים לגבהים חדשים של עודף, נדחפו על ידי מבצע קניות חדשות על ימין ועל שמאל.

ככל דצמבר מפנה את מקומה לשנה החדשה, צדדים לפרוץ לצלצל בו, מן ZoukOut הפופולרית למפלגת שנת מרינה ביי המגיע לשיאו בשחרור אלף “Spheres בברכה” למימי המפרץ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *