שמירת מצוות יום השחרור באיטליה – 25 אפריל אירועים ומלחמת העולם השנייה אתרים באיטליה

Posted on

אירועי 25 אפריל מלחמת העולם השני אתרים באיטליה
יום השחרור, או הפסטה דלת Liberazione, ב -25 באפריל הוא יום שבתון לאומי בסימן טכסים, מחדש חיקוקים הסטוריים, ומסיבות לציון סיום מלחמת העולם השני באיטליה. ערים רבות לקיים ירידים, קונצרטים, פסטיבלי מזון, או אירועים מיוחדים. בדומה לחגיגות D-Day בארה”ב ובמקומות אחרים, הוא גם יום איטליה כבד במלחמתה ההרוגה ותיקים, שנקרא  combattenti, או לוחמים. רוב הערים ועיירות קטנות עדיין לצלצל בפעמונים כדי להנציח את יום שחרור עבור איטליה, וזרים ממוקמים על מונומנטים מלחמה.

בשונה על כמה חגים איטלקים גדולים אחרים, רוב האתרים גדולים ומוזיאונים פתוחים ביום השחרור, למרות עסקים וחנויות אחדות עלולים להיסגר. אתה גם עלול להתקל תערוכות מיוחדות או פתחים חריגים של אתרים או מונומנטים לא נורמלי פתוחים לקהל הרחב.

מאז 1 Holiday מאי של יום העבודה נופל פחות משבוע לאחר מכן, איטלקי קרובות לקחת פונטה , או גשר, יש חופשה ארוכה מ -25 באפריל עד מאי 1. לכן, בתקופה זו יכולה להיות מאוד צפופה ב מאתרי תיירות מובילים. אם אתם מתכננים לבקר בכל מוזיאונים או אתרים מובילים, זה רעיון טוב לבדוק כדי להיות בטוח שהם פתוחים ולקנות כרטיסים מראש.

ביקור מלחמת העולם השנייה אתרים באיטליה

25 באפריל הוא יום טוב לבקר באחד האתרים הרבים, מונומנטים היסטוריים, משדות הקרב, או במוזיאונים הקשורים מלחמת העולם השנייה. אחד האתרים WarII העולם הידועים ביותר באיטליה הוא מונטה קאסינו Abbey, באתר של קרב גדול לקראת סוף המלחמה. למרות שכמעט נהרס לחלוטין בהפצצות, המנזר נבנה מחדש במהירות עדיין מנזר עובד. יושב גבוה על גבעה באמצע הדרך בין רומא לנאפולי, מונטה קאסינו Abbey הוא בהחלט שווה ביקור לראות הבזיליקה היפה עם פסיפסים וציורי קיר מרהיבים שלה, המוזיאון עם מזכרות היסטורי ממלחמת העולם השנייה, ונופים נהדרים.

אלף אמריקאים מתו באירופה במהלך מלחמות העולם I ו- II ויש איטליה שני בתי קברות אמריקאים גדולים שאפשר לבקר. סיציליה-רומא האמריקנית הקברים בבית Nettuno הם דרומית לרומא (ראה מפת לאציו בדרום) וניתן להגיע ברכבת. פירנצה האמריקאי הקברות , דרומית לפירנצה, ניתן להגיע בקלות באוטובוס מפירנצה.

במשך יותר באתרי העולם איטלקים השניים שאתה יכול לבקר, לראות ספר מעולה אן לסלי סונדרס, נסיעות מדריך מלחמת העולם השניים האתרים באיטליה .

25 פסטיבלים באפריל ונציה:

ונציה חוגגת אחד הפסטיבלים החשובים ביותר שלה, מרקו סן Festa di, כיבוד סן מרקו, קדוש הפטרון של העיר. Festa di San Marco נחגג עם תחרות שיט גונדולות, תהלוכה בזיליקת סן מרקו ואת פסטיבל פיאצה סן מרקו או כיכר סן מרקו. צפו קהל גדול בוונציה ב -25 באפריל ואם אתם מבקרים בעיר בתקופה זו, הקפידו להזמין מלון ונציה שלך מראש.

ונציה גם חוגגת את המסורתי Festa del Bocolo , או ורד מלבלב, יום שבו גברים להציג את הנשים בחייהם (חברות, נשים, או אמהות) של ורד או אדום bocolo .