Skip to main content

תאילנד רשימת אריזה: מה לארוז תאילנד ומה לקנות מקומי

מה לארוז תאילנד ומה לקנות מקומי
רשימות אריזה תאילנד להשתנות בין הנוסעים, אבל המנטרה הארומתרפיה של “להביא פחות, לקנות מקומית” מחזיקה נכון מאוד בבחירת מה לארוז תאילנד. למה לסחוב משהו 8000 קילומטרים ברחבי האוקיינוס ​​השקט כאשר אתה יכול לקנות את זה בפחות פעם אתם מגיעים?

ללא ספק, overpacking ירדוף אותך הטיול כולו. הימנע אותו בכל מחיר. כנוסעים, אנו נוטים להיכנס למצב הישרדות כאשר אריזה עבור הביקור הראשון ליעד זר. פועל באמצעות תוצאות מה-אם תרחישים בשקיות ממולאות פריטי עזרה ראשונה, גיבויים משניים, וכו ‘

הנה הדבר: אם אתם מתכננים לבלות את טיול פריצה דרך ג’ונגל, קרוב לוודאי שתהיה בתוך ראייה של מינימרקט 7-Eleven בכל העת בתאילנד.

אם כי הפסקות מטען לטלפון, אתה תמצא בקלות אחרת; לא צריך לארוז גיבוי. בתי-המרקחת דוברי אנגלית למכור את כל הדרוש מה מחלה שעלולות להתעורר – no prescription הנדרש. אם ירד גשם, מישהו מוכר מטרייה או פונצ’ו יהיה כנראה כבר לשאול אם אתה רוצה לקנות אחד. קלטת את הרעיון.

תאילנד עשויה להיות רחוקה מהבית, אבל המקומי כבר יש את כל מה שאתם צריכים כדי לשרוד וליהנות טיול בלתי נשכח!

Bring It או קנה אותו מקומי?

כמו רוב הנוסעים הנכנסים זרים, אתה כנראה תתחיל ביקורך תאילנד בבנגקוק – ארץ קניות אינסופיות זיופים זולים. יהיה לך מספיק הזדמנויות כדי להימלט מהחום של היום על ידי בוחני קניונים שרועים על מציאות.

אם אתה מוכן להקצות יום או יומיים בבנגקוק, אתה תמצא עסקאות עבור פריטים שימושיים שיכולים לשמש את שאר הטיול שלכם. ברור, אתה רוצה לשמור את הקניות רציניות רק לפני שאתה עף החוצה. אין צורך לבצע רכישות חדשות בכל רחבי הארץ.

במקום להסתכן לאבד או לשבור משקפי שמש יקרים, סנדלים, תיקים, וכו ‘מהבית, אתה יכול לקנות אותם בבנגקוק כדי לעזור לכלכלה המקומית. בנוסף, נובר בחירות חדשות זמין בבית זה כיף! ארוז פחות בגדים מתכננים לקנות זוג טוב של פלופים להעיף הזולים / נעלה פעם שאתם מגיעים.

עם זאת, מותגים עבור כמה רחצה ופריטים אחרים עשויים להיות לא מוכרים, או האיכות עשויה להיות נחה. אתה עדיין תרצה לשקול הבאת כמה פריטים לאסיה איתך מהבית. לדוגמה, דאודורנט נמכר ב תאילנד קרובות מכיל מלבינים העור. אלא אם כן אתה רוצה השחי להיות מוזר שזוף בהשוואה לכל מקום אחר, לקרוא מרכיבים או לארוז אותו מהבית!

טיפ: במידה ואתם מתכננים לבקר Chiang Mai, לחכות לעשות מזכרות קניות שם. אתה לעתים קרובות תמצא עבודות יד זולות פריטים ייחודיים אומנים מקומיים יש בשווקים החיצוניים / סוף השבוע.

אילו סוגים של בגדי תאילנד?

תאילנד היא גם חמה או ולוהט, תלוי באיזו שעה של השנה אתה מבקר. אתה רק לעתים נדירות יהיה קר, למעט בעת התמודדות עם מיזוג אוויר מופעל סופר על תחבורה ציבורית. בגדים קלים, ייבוש מהיר היא הדרך ללכת. אתה תמצא כיף חולצות למכירה בכל מקום בארה”ב 5 $ או פחות.

שירות כביסה זול זמין בכל מקום. מכבסה טעונה בדרך כלל על ידי המשקל ולוקחת יום שלם לקו יבש אלא אם אתה משלם תוספת עבור שירות אקספרס של שעות.

טיפ: למרות זול, שירותי כביסה אלה לעתים קרובות לערבב בגדים בין לקוחות. ספירת חתיכות לפני שתסתלק כביסה, ובזהירות לבדוק חסרי פריטים ב טנדר לפני שאתה הולך משם.

 • תביאו מעיל אחד או פריט חם: תחבורה ארוך לגרור כגון אוטובוסים ורכבות לילה באמת לארכב את המזגן. תוכלו לצפות פרוסט להיווצר על החלונות בכל עת! ג’קט קל יכול להכפיל כמו מעיל גשם ולשמור לך חם.
 • לארוז בגדים קונסרבטיביים: הימנע בגדים עם נושאים דתיים או שעלול להיות פוגעניים. למרות מקדשי האזורים תיירותיים לקסר ויותר, אתה צריך להראות כבוד על ידי כיסוי כתפיים ואת לובשת מכנסיים ארוכים (לא מכנסי יוגה).

איזה נעליים כדי לקחת?

השאר אלה-עקבות גבוהים בבית: ההנעלה מחדל בתאילנד היא הזוג ההולכת השימושי של מכפכפים. כפי שאתם יכולים לנחש, סנדלים זולים מוצעים בכל מקום בתאילנד, אבל הם עשויים רק נשמרים במשך הטיול שלכם. הולכים לארוחת ערב או ברי -most- ב-כפכפים מקובל. רק במועדוני הלילה יומרניים יותר או skybars עשויים לדרוש נעליים סגורות. אם אתם מתכננים לעשות כמה טרקים, להביא זוג סנדלים להליכה או נעלי הליכה קלות.

אתה תהיה צפוי לעזוב את הנעליים מחוץ לכל המקדשים, כמו גם כמה מסעדות, חנויות ופאבים. סנדלים בלי רצועות קלים יותר לעלות ולרדת במהירות. סנדלים יקרים, ממותגים בולטים בערימת הנעל יש סיכוי גדול יותר של הליכה משם מסתורית בזמן שאתה בפנים.

אריזת העזרה הראשונה

אתה יכול ללכת לתוך כל בית מרקחת בתאילנד לרכוש את מה שאתה צריך – כולל אנטיביוטיקה ותחת-the-counter תרופות – ללא מרשם. המיתוג עשוי להיות שונה מזה בארצות הברית, אבל רוקחים יהיו מוכרים עם כל התרופות הגדולות.

אם אתה תלוי תרופות יומיות, להביא מספיק למשך הטיול שלך למקרה. שמור עותק של המרשם כאשר נושאים כמויות גדולות של כדורים.

טיפ: ידוע תרופות הן בדרך כלל יותר זולות לרכוש בתאילנד, כמו גם משקפי ראייה ועדשות מגע. היערך לפני היציאה הביתה!

נשיאת מסמכי נסיעה

אתה רוצה להכין ולבצע את המסמכים הבאים איתך:

 • 2 עותקים של הדרכון שלך (נשא בנפרד הדרכון שלך)
 • מסמכי ביטוח נסיעות
 • קבלה / מספרים סידוריים עבור מחאות כל נוסעים
 • תמונות פספורט בגודל רשמי

תמונות פספורט אקסטרה שימושיות עבור בקשות לויזה אם אתם רוצים לבקר שכנות לאוס או קמבודיה. הם גם לפעמים משמשים היתרים ויישומים אחרים.

נשיאת כסף בתאילנד

גיוון במזומן המבוקשים חשוב. יש לפחות שתי דרכים לגשת לקרנות. כספומטים מקומיים הם בדרך כלל הדרך הטובה ביותר לקבל במטבע מקומי, אם כי דמי העסקה בתאילנד הרקיעו שחקים בארה”ב 6-7 $ לכל שימוש. אתה צריך בדולרים או המחאות נוסעים עבור גיבוי למקרה לרשת ATM יורד.

דולר ארה”ב עדיין הצורה הטובה ביותר של מזומנים גיבוי. תביא שילוב של עדות במצב טוב. דולר ניתן להחליף, או במקרים מסוימים, בילה ישירות. מחירי ויזה נקובים בדרך כלל בדולרים.

כרטיסי אשראי הם שימושיים עבור מלונות משלמים, חנויות צלילה, וסוכני סיור, אבל אתה כמעט תמיד תחויב עמלה לתשלום עם פלסטיק. Opt להשתמש במזומן כאשר הדבר אפשרי. ויזה ומאסטרקארד הם מקובל ביותר.

Must-have פריטים לסחוב

בין אם אתה רוכש אותם באופן מקומי או להביא אותם מהבית, אתה בהחלט תרצה זה של יסודות אלה איתך:

 • קרם הגנה: מחירי קרם הגנה לעתים קרובות משקפים את העובדה מקומית כמעט ולא משתמש בה.
 • משקפי שמש: משקפי שמש קרובות נופלים קורבן להתעללות, אז לשקול לקנות זוג זול מקומי.
 • דוחה יתושים: קדחת דנגי היא בעיה רצינית ברחבי תאילנד. ההגנה הטובה ביותר היא להגן על עצמך מפני עקיצות. סלילי יתושים ניתן לרכוש בכל מקום; לשרוף אותם בעת שישב על המרפסת או המרפסת שלך.
 • נייר טואלט: אתה תמצא אותו על שולחנות במסעדות אבל לא תמיד בחדר האמבטיה!
 • פנס LED: הפסקות חשמל נפוצות במקומות מסוימים, במיוחד באיים המסתמכים על כוח גנרטור.

פריטים שימושיים נוספים לשקול הבאה

 • Sanitizer יד: סבון אינו ערובה, אפילו במסעדות נחמדות. אתה בוודאי תרצה קצת אחרי ניסיון טואלט הגוץ הראשון שלך.
 • מתאם מתח: רוב שקעי החשמל בתאילנד הם אוניברסליים חברה; הם מקבלים גם את אטמי שטוח הראשים בסגנון האמריקאי, כמו גם את תקעים בסגנון אירופאי המעוגלים. כדי להבטיח כי אתה יכול להתחבר בכל מקום, לשקול הבאת מתאם מתח אוניברסלי לבדוק את הרייטינג מתח (תאילנד משתמשת במערכת 220 וולט) בהתקנים / מטענים שלך. דבר מסתמך על טעינת USB או יש שנאים כפול מתח אמורים להיות בסדר.
 • סכין קטן: אתה לא צריך סכין הישרדות 30-פונקציה, אבל אתה תרצה משהו לחיתוך הפרות המקומיים הטעימים. רק אל תשאירו אותו בשקית לשאת על!
 • שותה אלקטרוליט תערובות: אתה תהיה שתיית הרבה מים בבקבוקים בחום. תערובות משקה יכול לעזור לחדש אלקטרוליטים לאיבוד לחות נוספת יכולה להפוך מים קצת מעניין יותר מבלי להוסיף סוכר.
 • מדריך: אם שום דבר אחר, את המפות ואת ההיסטוריה של מקומות תגענה שימושיות.
 • נגן MP3: מוסיקה או אטמי אוזניים כמה יעזור לך לשרוד תחבורה או שכנים רועשים שאוהבים להישאר עד מאוחר.
 • מנעול קטן: כמה מלונות תקציב ובונגלוס לאפשר לך להשתמש הנעילה שלך על הדלת. מומלץ גם מנעול לשימוש עבור ארוניות אחסון מטען בנסיבות מסוימות.

פריטים להשאיר בבית

פריטים זולים אלה ניתן לרכוש באופן מקומי כאשר אתה זקוק להם:

 • אמברלה / פונצ’ו
 • חוף סרונג
 • ציוד צלילה
 • תיק החוף
 • אלוורה / אחרי-שמש קרם (או לשקול את השימוש בשמן קוקוס המקומי המצוין במקום!)

הפריטים הבאים או יהיו חסרי תועלת או עלול לגרום לך קצת צר: מטהרי מים, GPS, נשק / תרסיס פלפל, נגן DVD נייד, תכשיטים יקרים או בלינג הנוצץ שמושך את תשומת לב. שמור אותם מעל רשימת אריזת תאילנד שלך!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *