תחנת קינגס קרוס, לונדון: המדריך השלם

Posted on

 תחנת קינגס קרוס, לונדון: המדריך השלם
בתור אחד תחנות הרכבת העמוסות ביותר בבריטניה, קינגס קרוס הוא לא פחות מפורסם קווי התחבורה שהלובים שלו כפי שהוא עבור מוסדות תרבות שבסביבתה, יעדי קניות סצנה במסעדה תוססת. פעם רובע חלונות אדום מוזנח עם היסטוריה של ממש צבעונית – זה אמר המלכה בודיקיאה קבורה תחת פלטפורמת 8! – בקינגס קרוס עבר טרנספורמציה משמעותית בתקופה האחרונה, מה שהופך את תחנת עצמה מוחלט חובה לראות לכל מי שביקר בלונדון. קראו את המדריך שלנו כדי לקבל את ראש סביב תחנת רכבת הקדחתנית האיקוני הזה.

היסטוריה

שמו פסל עכשיו-הרס של המלך ג’ורג ‘הרביעי, תחנת קינגס קרוס נבנה על גבי חולים באבעבועות קדחת ילדים, באזור המשמש השראה סיפור קלאסי של צ’ארלס דיקנס אוליבר טוויסט “. ראשית נפתח לנוסעים ב 1852, הוא תוכנן כשירות התחבורה פשוט ופונקציונלי אבל התחיל מהר לרדת מ הגדלת תנועת הרכבות במאה ה -19. למרות היותו התחנה הגדולה של אנגליה, צפיפות הובילה לפתיחת שמונה הפלטפורמות המקוריות (שחלקם נועדו לאחסון רכבת), בתוספת שלושה חדשים למותג, אשר למעשה לא עזרה הרבה כמו הביקוש ממשיך לגדול.

בשנת 2002, שיפוץ 2.5 מיליארד £ ראה שיקום מלא שלה, כולל תוספת של הפלטפורמה החדשה “0” כדי לענות על הגידול המתמשך של התחנה.

שירותי רכבות בקינגס קרוס

היום קינגס קרוס התרחב וכולל סנט פנקראס אינטרנשיונל ואת תחנות הרכבת התחתית סנט פנקראס קינגס קרוס. בנוסף למקור הצפוני הגדול , פועל עתה שירותי רכבת עוד כמה כולל גרנד סנטרל , אל , ואת מזרח לונדון צפון רכבות. שירותי בינעירוניים לסיים בבית הפלטפורמות 1-8, שירותים פרבריים ואזוריים על פלטפורמות 9, 10 ו 11, וסנט פנקראס הרכבת המהירה של הבינלאומי יורוסטאר הולך ישירות לתוך פריז, בריסל ואמסטרדם. בינתיים, והרכבת התחתית קינגס קרוס קישורים שישה קווים אחרים, כולל מעגל, Hammersmith & City, מטרופוליטן, צפון, פיקדילי קווי ויקטוריה.

מיקום & איך להגיע

מכיוון קינגס קרוס הוא מרכז התחבורה המחוברת הטוב בארץ, ממש פשוט להגיע ומהתחנה. ממוקם במרכז לונדון על רחוב יוסטון (Zone1), כולל קישורי צינור ישירים לחמש תעופה בינלאומית כולל הית’רו, גטוויק לוטון הנמצאים במרחק של השעה. זה גם מוגש על ידי 14 קווי אוטובוסים הממוקם מול תחנת בכביש יוסטון, או שאתה יכול לתפוס מונית מן הדרגה מונית על סנט פנקראס כביש. ישנם המון נקודות עזרת לקוחות ברחבי התחנה מדי, במקרה אתה זקוק לסיוע עם כספומטי מציאה, מכונה כרטיסים או אסלות אפילו, מקלחות ותאי אחסון מטען.

מסעדות ובארים ליד קינגס קרוס

כמעט כל דבר שאתה מפואר – מן האוכל בסדר מזללות מוזרות – זמין באזור, תלוי כמה זמן יש לך. אם אתה רק לאחר ארוחה זריזה, אתה יכול לתפוס toastie או כריך חם קפה נרו, מנגר או קוסטה, או אם אתה רוצה ארוחה משמעותית, להורות על עוף המקסיקני הפיקנטי על הכובע של בניטו או לנסות את התפריט הבריטי המודרני מן שזיף + חלב שנשפך . כדי “למים ולהתנסות”, לקבל כוס שמפניה ב בר שמפניה של סירסי בקומה העליונה של תחנת סנט פנקרס, או אם היית מעז ולא מחוץ, ראש כיכר אסם עבור טבעוני, צמחוני מאכלים העולם Itadaki זן Foodilic.

הארי פוטר ב בקינגס קרוס


האם עלינו להזכיר שיש הארי פוטר חנות? לא רק תחנת קינגס קרוס יש חנות כולו מוקדש הילד הקוסם הכי מגניב, זה בעצם ביתם פלטפורמת 9 ¾  עצמו, למשוך כמויות אדירות של ילדים ומבוגרים על בסיס יומי. ממוקם ממש מחוץ לחנות, תדע שזה ידי עגלת המטען מוטבעת לתוך קיר לבן, כדי לא לפספס הזדמנות צילום זהב לפני שאתה לנופף לשלום בתחנת קינגס קרסו!

קניות בקינגס קרוס

בין אם זה מתנות ברגע אחרונות או טיפול הקמעונאי נכון, תחנת קינגס קרוס היא ביתם של חנויות כמו וייטרוז, אג”ח. קינג קרוס, אמין & פול, Le Chocolat אלן דוקאס, מילר האריס, וכמובן, את הארי פוטר חנות. הקפידו לבקר בשוק Chalton הרחוב המוזר מעבר לכביש אם אתה אחרי בגדים פאנקי, בד ופרות טריים וירקות, או שאתה יכול לקפוץ מעל שדרות המלך לחנות מותגי מעצבים כמו פאזל, מיוזעת בטי נייקי מרכזית.

מלונות ליד קינגס קרוס

יש שפע של לינה במחירים סבירה מתקדמת בתחום, עם המחירים הממוצעים מ £ 40 £ 70 עבור מיטה בסגנון ויקטוריאני & ארוחות בוקר £ 100 200 £ עבור חדרים מסוגננים יותר דירות. אם לא אכפת לך לחלוק מרחב, אתה יכול למצוא אכסניה רק ​​12 £ ללילה, אחרת, אתה תמצא ברחובות אינספור וצימרים ברחבי ארגייל גני לינה יוקרתית יותר קרוב יוסטון.

דברים לעשות בקרבת מקום

יש זמן להרוג באזור? קינג’ס קרוס ואת הרחובות הסמוכים מלאים של דברים לעשות. עצור על ידי הספרייה הבריטית על רחוב יוסטון להציג כרטה, המחברת של ג’יין אוסטין המילים המקוריות מ- The Beatles, ואז הראש מעל למוזיאון הבריטי כדי לראות את אבן הרוזטה ויותר משבע מיליון אובייקטים עתיקים אחרים מרחבי העולם. אוהדי דיקנס יכולים לראות את הבית ויקטוריאני המשוחזר של המחבר ברחוב דוטי שם קלאסיקות כמו “אוליבר טוויסט” התעוררו לחיים, ואילו אטרקציות נוספות כוללות את מוזיאון האסופים, תעלת ריג’נטס הגנים הרשומים העבותה בדרגה השנייה בכיכר ראסל.