תכנון ביקורך טירת וינדזור

Posted on

תכנון ביקורך טירת וינדזור

טירת וינדזור, אחד מבתי המגורים הרשמיים העיקריים של המלך הבריטי, הוא גם אחד מציוני הדרך הסמליות ביותר שלה. זה לא רחוק משדה התעופה הית’רו, ואת הנוסעים המגיעים בדרך כלל יכולים לזהות אותו מהאוויר.

בית מגורים ו מבצר עבור כמעט 950 שנים, זו חובה לראות אטרקציה היא הטירה הוותיקה וגדולה כבושי רף בעולם. זה גם מאוד פופולרי, כך קצת תכנון מתקדם עבור הביקור שלך לא ילכו כשורה. כאן תוכל למצוא מידע המבקר בסיסי בתוספת דגשים מומלצים וכמה טיפים פנימיים.

איך להגיע טירת וינדזור

הטירה הוא כ 25 קילומטרים ממרכז לונדון וקל להגיע ברכב או בתחבורה ציבורית.

ברכבת

 • רכבות Southwest  מפעילה שירות ישיר   Windsor & Eton Riverside Station  מ  London Waterloo Station כל חצי שעה במהלך היום (שעה בימי ראשון). המסע לוקח קצת פחות משעה, ופארס נסיעה הלוך ושוב מתחיל ב תחת 12 £.
 • Great Western ראשית  מפעילה שירות מהיר יותר, תכופים יותר  Windsor & התחנה המרכזית איטון  מן  תחנת פדינגטון כל 10 עד 15 דקות בכל יום. המסע לוקח בין 25 לבין 35 דקות אך כרוך רכבות שינוי ב סלאו. אל דאגה: יש רק לשגות 4 דקות בין שתי רכבות מעורבים עובר מצד אחד של הרציף למשנהו. כרטיסי נסיעה הלוך ושוב מתחילים ב 10.50 £.

תחנה כך או נמצאת במרחק של פחות מ 10 דקות מהטירה, כך על פי בחירתך הייתה כנראה תלויה אם אתה קרוב יותר פדינגטון או ווטרלו בתחילת הטיול שלך.

טיפ:  בדוק פניות Rail הלאומי במשך יותר נקודות יציאה, מבצעים מיוחדים, ו-כרטיסי קומבי המוצעות על ידי חברות הרכבות.

באוטובוס

מאמני קו ירוק אקספרס  (נתיבים 701 ו 702) לנסוע בין תחנת ויקטוריה ווינדזור כמה פעמים בשעה. המסע לוקח כשעה ועשר דקות הלוך ושוב פארס מתחיל ב 15 £. סיורים רבים עם תחבורה הודאה ניתן לארגן דרך המלון שלכם או דרך החנות המקוונת לבקר בבריטניה.

במכונית

קח את M4 כדי לצאת 6, בעקבות השילוט למרכז העיר וינדזור.

טיפים:

 • החניונים מתמלאים במהירות בתקופות הפופולריות של שנה ולכן, אם אתה חייב לנהוג, מגיע מוקדם.
 • בחר את אזורי חניה עבור שהייה ארוכה, שעלותו פחות ממחצית שיעור חניה לשהות קצרה. ייתכן שיהיה צורך ללכת על 20 דקות, אבל זה יהיה טיול מעניין.

כרטיסי קבלה

מחירי כרטיסים משתנים בהתאם אם דירות המלוכה פתוחות למבקרים. זה, בתורו, תלוי אם רויאלס שוכן בו.

טווח המחירים כולל מבוגרים, בכירים מעל 60, סטודנט, תחת 17, ומש’ (עבור שני מבוגרים ושלושה ילדים מתחת לגיל 17). בנוסף, ילדים מתחת לגיל 5 יכולים להיכנס בחינם. בדוק את  אתר האוסף המלכותי עבור המחירים האחרונים.

טיפים:

 • לפני שאתה עוזב, לרשום את הכרטיסים עבור כניסה מחדש ללא הגבלה למשך שנה שלמה מיום הביקור שלך. הצעה זו אינה חלה על כרטיסים שנרכשו במסגרת חבילת תיור ממוכר צד שלישי.
 • קנה כרטיסים  באינטרנט  כדי לחסוך זמן המתנה.

שעות ביקור

הטירה של שעות הפעילות לשקף את העובדה וינדזור היא טירת עבודה, המשמשת רבים באירועים חגיגיים והמדינה היא ביתו סופשבוע של המלכה באמצעות ביותר של השנה.

מידע שימושי לפני שתתחיל לבקר שלך

טירת וינדזור היא מלאה של אובייקטים מרתקים, חדרים מדהימים, ויצירות אמנות נפלאות. לאחר שהכנסת, לאפשר לפחות שני (רצוי שלוש) שעות לחקור את הטירה. בהתאם, כאשר אתה מבקר, אתה עלול למצוא תורים ארוכים ליד הקופה ואזורי ביטחון, אז אתה תשמח לעצתו שלנו לקנות את הכרטיס שלך באינטרנט לפני ההגעה.

טיפ : אם אתם להוטים לראות את המשתנים של טקס המשמר, זמן הביקור שלך להיות בתוך בטענה הטירה בשעה 11 בבוקר, כאשר הטקס מתקיים על המרובעת. במהלך הקיץ, היא מתרחשת כל יום, בהתאם למזג האוויר, ומ -1 באוקטובר ואילך, השומר משנה בכל יום אחר.

אבטחה בטירת ווינדזור

מרכז המבקרים נמצא ברחוב סנט אלבן ליד הכניסה הראשית לשטח הטירה. ברגע שיש לך כרטיס, תחלוף דרך מחסום ביטחון בשדה התעופה-סוג עם גלאי מתכות וכן הלאה. לאחר מכן נרד אל חצר הכניסה שבו אתה להרים סיור אודיו שלך ועלון עם מפה של המתחם. שניהם חופשיים עם הודאה.

כסאות גלגלים ניתנים להשאלה ממרכז המבקרים, אם כי הם לא יכולים להזמין מראש ולא יכולים לעזוב את חצר הטירה.

עגלות ילדים ועגלות ניתן להשתמש בטענת הטירה אך לא דירות המדינה ושטחי תערוכה אחרות. אל דאגה: יש חדר פנוי המחאה על אותם מפתח הטירה לאורך הדרך.

טיפים עבור משפחות:

 • בשירותים רק ומתקני שינוי תינוק הם ויורדים במדרגות משמאל דלפק סיור השמע. הטירה מכסה 26 דונם, וזה דרך ארוכה בחזרה, כך עצרו להתרעננות טרום הביקור הוא רעיון טוב, במיוחד עבור ילדים.
 • מלבד כמה גלידה ומים מינרליים על הטרסה צפון, חטיפים וארוחות אינם זמינים בשטח הטירה, ואתה לא יכול להביא לפיקניק. ווינדזור היא עיירת שוק קצת עסוקה, אם כי, יש שפע של פאבים ומסעדות זולות ידי קרובות. לפני שאתה עוזב את השטחים המיועדים הטירה לארוחה, להרים להקה מחדש כניסה חופשית מאחד חנויות הטירה. כל זה הולך להשתנות, אולם. תכנית 37 מיליון £ של שדרוגים תכלול בית קפה חדש ב מפתח המרווחים, מהמאה ה -14. 
 • עלונים שביל פעילות משפחה חינם זמינים ממרכז המבקרים. במהלך חופשות בית ספר בסוף השבוע, הטירה מציעה גם לוח זמנים של פעילויות משפחתיות ואירועים במרכז החינוך.

הביצוע של הטירה

ויליאם הכובש החל בבניית הטירה וינדזור ב 1070, כאחד שרשרת ביצורים ברחבי לונדון. עד 1100, לפני יותר מ 900 שנה, ובנו הנרי שיצר המגורים בתוכו, מה שהופך אותו לא רק הגדול, אלא גם את הטירה העתיקה ביותר שנכבשה רף בעולם. זה, יחד עם הארמון בקינגהאם ארמון Holyroodhouse באדינבורו, הוא בין המגורים הרשמיים העיקריים של מונרך. אחרים, כמו סאנדרינגהאם ו בלמורל, הן בבתים פרטיים של משפחת המלוכה.

בזבזני Monarch

במהלך השנים, מלכים שונים הוסיפו פיסות לטירה, נותנים לו את הסיפור המוכר, פיות פרופיל יש את זה היום. “Masterbuilders” מפתח אשר משופרת טירת וינדזור היו אדוארד השלישי במאה ה -14, צ’ארלס השני במאה ה -17, ואת ג’ורג ‘הרביעי במאה ה -19.

ג’ורג ‘הרביעי היה אדם עם טעם ראוותני. כמו הנסיך ריג’נט, פנה בית חווה ברייטון לתוך ארמון פנטזית אייקונים האחר של אנגליה: הביתן המלכותי. התרומה החשובה ביותר שלו הטירה וינדזור הייתה יצירת התכונה המוכרת ביותר שלה על ידי העלאת המגדל העגול בן 800 10 מטרים, על 33 מטרים.

המגדל העגול


כפי שאתה לטפס טירת היל על הגישה שער סנט ג’ורג ‘, אתה מקבל הזדמנות לקחת את קנה המידה של טירת וינדזור. בין כתליו, זה הוא למעשה אוסף של מבנים, מעין כפר קטן שבו יותר מ 150 אנשים חיים ועובדים. טביעת הטירה מכסה באותו אזור 268 מגרשי טניס.

המגדל העגול

סבב המגדל מותקן על גבי תל מעשה ידי אדם שמקורו הימייה הראשונה של הטירה. זה ידוע בתור Motte, והוא נבנה כמו לשמור על הטירה הסופית. את “החפיר” סביבו, ועכשיו גן ורדים, לא היה מוצף אך נבנה תעלה הגנתית יבשה את אחזקתו.

היום בתי המגדל העגול רויאל הארכיון ואת אוסף צילום המלכותי. בדוק את הדגל עף מעליו. אם זה האיחוד ג’ק, הדגל הלאומי של בריטניה, המלכה אינה מגורים. אתה יכול להגיד שהיא בבית כאשר תקן רויאל מעופף. כאשר רויאלס מתאכסן וינדזור, בחלקים מסוימים של טירת חלק המהדירות שנקראות חץ המדינה סגורים לציבור.

אם אתה חושב כי תיירים המבקרים בטירה לראות איך רויאלס לחיות היא תופעה של המאה ה -20, והיית טועה. לאורך ההיסטוריה שלה, טירת וינדזור משכה מבקרים. אנשים באו ממרחקים כדי לתפוס מבט חטוף של מונארך ובית המשפט, על מנת לבקר את דירות המדינה, וכדי לראות את יצירות האמנות.

הבובה של המלכה מרה בית גלרית השרטוטים

בובה של המלכה מרי בית, עכשיו מוצגת דרך קבע בטירת ווינדזור, היה מתנה למלכה מרי, סבתו של המלכה אליזבת השנייה, שהיה חובב מיניאטורות. האחוזה הפלדיאניות בן ארבע קומות, תוכנן על ידי סר אדווין לוטיינס, האדריכל של ניו דלהי, לא נועד להיות שיחק עם. במקום זאת, היא נועדה להדגים את הטוב ביותר של אומנות בריטית ועיצוב מודרני בסביבות 1924.

כל האמנים המובילים והמעצבים האופנתיים ביותר של התקופה תרמו הבובות. שולחן האוכל מוגדר עם לוחיות כסף, האמבטיה של המלכה יש גיגית בהט עם ברזים מוזהבים, ויש אפילו הכספות עם עותקים זעירים של תכשיטי הכתר.

צרפת ומריאן

אל יחמיץ את ויטרינות במסדרון ליד בית הבובות. הם מכילים זוג בובות, צרפת ומריאן, כי ניתנו נסיכת אליזבת ואחותה הקטנה מרגרט רוז על ידי ממשלת צרפת בשנת 1938. התערוכה כוללת מבחר של הארונות עשו עבור הבובות ידי כל המעצבים הצרפתים המובילים של יום, כולל הרמס, ז’אן פאטו, לואי ויטון, שווה, לנוון, ועוד רבים אחרים. יש הבובות שכמיות פרווה – ברבי תאכל את הלב – לכל אחד מהם יש שרשרת וצמיד נושן על ידי קרטייה.

טיפ: בית הבובות של המלכה מרי הוא מאוד פופולרי. רק כמה אנשים בכל פעם מותרים לראותה, כך ההמתנה יכולה להיות ארוכה מאוד. בדקו את לתמרורים לאורך התור כי לספור את הזמן שנותר קו במרווחי 15 דקות. זה שווה את ההמתנה, אבל להביא איתו מעייל ככניסה על טרסת הצפון היא אחד המקומות הגבוהים ביותר סביב יכולה לקבל סוער וקר.

ציורי הגלריה

קל לפספס את גלרית הציורים על דרכך מהפתח של טירת וינדזור כדי מוצגי flashier מעבר. האם לא. החדר משמש לשינוי מציג זמני קרובות מאוסף רויאל, והם תמיד בלתי נשכחים.

הספרייה המלכותית, למשל, מחזיקה 600 ציורים של ליאונרדו דה וינצ’י, אוסף דה וינצ’י בגודלה בעולם. בכל זמן נתון, שישה מוצגים. עובד כדי לראות כללו מלאך הבשורה נמשכים סביב 1638 על ידי Guercino וכן ציור מתחילת המאה ה -18 על ידי קנלטו, דרום Looking Piazzetta , אחד הציורים כמה קיימים נעשה במקום על ידי האמן הזה.

היה גם אוסף יפה של ציורים הולביין, מחקרים עבור דיוקנאות של בית המשפט טיודור. אם מעולם לא ראה מאסטר ציור מקרוב, אתה עלול למצוא את אנושיותם של התמונות האלה מאוד מרגשת. הגלריה היא התגלות.

מדינת סויטות חצי המדינה

שביל שהמבקרים פעל בטירת ווינדזור ייקח אותך דרך סדרה של מה שמכונה מדינת למחצה מדינת Apartments. לפני כן, לקחת קצת זמן כדי ליהנות לשכת ווטרלו. הוא נוצר כדי לכבד את כוחות שהביס את נפוליאון בקרב ווטרלו. הציורים של הראשים ונותני מדינה ושלום של הזמן כל נצבעו מהחיים ידי אמן אחד, סר תומס לורנס. השטיח ההודי, ארוג עבור היובל של המלכה ויקטוריה, נחשב השטיח חלקה הגדול ביותר שקיים. במהלך השריפה 1992 בווינדזור, זה לקח 50 חיילים לגלגל אותו ולשאת אותו למקום מבטחים.

דירות המדינה

רצף זה של חדרים נוצר עבור צ’ארלס השני וקתרין מברגנצה בין 1675 ו 1678 ומשקף את הטעמים המופלאים של פעמים. הם תמיד פתוחים לציבור ולהציג כמה אוצרות הגדולים של האוסף המלכותי.

עיקרי הדברים

 • בחדר האורחים של המלך: הנה למצוא ציורים של רובנס וואן דייק ושעון מוסיקלי יוצא דופן.
 • המלך של חדר השינה: צ’ארלס השני לא ישן במיטה הזאת, המשמשת בטקסים החצרוניים רציף ואת couchée – wakeys wakey ולילות נייטי לפני המלך למעשה פרש לחדר קטן סמוך.
 • בחדר ההלבשה של המלך: חלק מהציורים החשובים ביותר בצפון רנסנס אוסף המלוכה נמצא כאן, כולל ברויגל של צביעת הטבח התמים ודיוקן נפלא של גברת בירוק ברונזינו.
 • בחדר האורחים של המלכה: בין הציורים, לחפש המפורסם דיוקן של צ’ארלס הראשון, בשלושה מקומות על ידי ואן דייק.
 • בחדר האוכל של המלך: נוצר עבור הפרטית של צ’ארלס השני משעשע, זה חשוך גברי, מכוסה קישוט rococco וגילופי עץ על ידי Grinling גיבונס.
 • אולם הנשפים של המלכה: בין אוסף של ואן דייק, לחפש את הדיוקן של חמשת הילדים הבכור של המלך צ’ארלס הראשון, מלך נערף ב 1649.
 • הול סנט ג’ורג: לעיתים קרובות נעשה שימוש עבור סעודות המדינה, החדר הזה הוא ארוך 185 מטרים והוא יכול להחזיק טבלה להושיב 160. תקרת גג hammerbeam, בנוי עץ אלון ירוק לאחר השריפה 1992 בשיטות נגרות ימי הביניים. את המגנים הם סמליים של אבירי הבירית. אלה הלבנים הרגילים לסמן מסדר אבירי הבירית המכפישים פשע או בגידה.
 • הפנס הלובי: בעבר קפלה פרטית, וכאן הוא אמין האש 1992 החלה. היום הוא משמש כדי להציג אובייקטי כסף מוזהבים מאוסף רויאל. חליפת השריון של הנרי השמיני נגד קיר נותנת מושג כלשהו על הגודל של המלך הזקן. עוקף אותו כדי לראות את נוף הפרופיל.

הדירות חצי מדינה

רצף זה של חדרים מקושטים נוצר כדי להתאים לטעם בזבזני של ג’ורג ‘הרביעי, היוצר של הביתן המלכותי בברייטון. הם נמצאים בשימוש על ידי המלכה עבור פורמאליות ובלתי פורמאליות משעשעת והם לפעמים סגורים לציבור.

החדרים נפגעו קשות בשריפה 1992 אבל רוב תוכנו, הוסרו קודם לכן במהלך rewiring, שרדו. התקרות המוזהבות הנוצצות הן שחזורים מדהימים. במקרים מסוימים, ריצוף פרקט משוכלל שהשחיר ניצל יעצום על היצירות הבודדות של עץ.

הקפלה של סנט ג’ורג ‘


הקפלה של סנט ג’ורג נבנתה 1475 ו 1528, עם האלמנטים האחרונים של אוהד מקומר הושלמו תחת הנרי שמיני. זה נחשב ליצירת מופת של גותי אנכי הביניים המאוחרים.

טיפ: חפשו את הטבלה מראה במעבר המרכזי של האולם. הוא מספק תצפית טובה על התקרה המשוכללת.

באופן רשמי, הקפלה של סנט ג’ורג ‘היא מה שמכונה Peculiar מלכותית מה שאומר שהוא אינו חלק בהיררכיה האנגליקנית כרגיל, תחת פיקוחו של בישוף ואת ארכיבישוף. במקום זאת, המלכה ממנה הכמורה שלו. זה הבית הרוחני של מסדר הבירית, באתר של כמה קברים מלכותיים חשובים בטקס החתונה המלכותית מזדמנים. הנסיך אדוארד סופי ריס ג’ונס התחתנו שם. הנסיך צ’רלס וקמילה פרקר בולס היה ברכה בבית קפלה של סנט ג’ורג לאחר הטקס האזרחי שלהם ווינדזור.

קברים מלכותיים ואנדרטאות

 • הקברים של המלך ג’ורג ‘החמישי והמלכה מרי ממוקמים כאן. כל מי שראה את התמונות של משפחת המלוכה הבריטית בחלק הראשון של המאה ה -20 מיד יזהה תסרוקת ייחודית של המלכה מרי ב גילוף.
 • חפש את משוכללים אבל די מרגשת מגולף זיכרון הנסיכה שרלוט, רק ילד של המלך ג’ורג ‘הרביעי, שמתה בלידה. האנדרטה נמצאת קפלה צדדית לכיוון החלק האחורי של האולם.
 • קפלה בצד כי ניתן לראות את המעבר צפונה המקהלה מחזיקה אנדרטאות יחסית פשוט של ההורים של המלכה אליזבת השנייה (ג’ורג ‘השישי ואליזבת, המלכה האם) ואת אחותה, הנסיכה מרגרט.
 • לוח אבן פשוטה באמצע המעבר של המקהלה נמצאת הכניסה לכספת שמכיל את הקברים של הנרי השמיני, צ’ארלס לי (נערף על ידי כוחות של קרומוול, לאחר מלחמת האזרחים האנגלית), וג’יין סימור (אשתו השלישית של הנרי השמיני, אשר נפטר לאחר הולדת בנם היחיד של הנרי השמיני).

המקהלה

דוכני עץ מימי הביניים חצוב המקהלה הם שבו אבירי מסדר הבירית לאסוף במהלך הטקס השנתי שלהם. השלטים לתלות מעל הדוכנים הבודדים שלהם על 700 צלחות נחושת חרוטים ו אמייל אבירים לשעבר מחוברות גבם של הדוכנים. בשנת 2008, הנסיך וויליאם הפך לאביר ה -1,000 של הצו.

השתתפות שירות בבית הקפלה של סנט ג’ורג ‘

הקפלה פתוחה שמבקר בין 10 am ו 4 אחה”צ בימים שני עד השבת. במהלך שירותי פולחן, כוללים שירותי יום ראשון, הקפלה סגורה למבקרים, אך הציבור מוזמן להשתתף ולקחת חלק.

ישנן לפחות שלושה שירותים יומיים. בדוק ביומן הקפלה של סנט ג’ורג ‘כדי לברר מתי להשתתף שירות.

אין צורך לבקר טירה וינדזור לשלם דמי כניסת הפולחן בסנט ג’ורג ‘הקפלה, ולמעשה, המתפללים עלולים להיכנס לשטח הטירה לפני ואחרי לשעות הפתיחה הרגילות שלה כדי להשתתף בתפילות. רק להתקרב השומר בשער המלך הנרי השמיני (בדרך כלל ביציאה למבקרים טירת וינדזור). הוא ינחה אותך סדרנית מן התפילה מי ייקח אותך עבור השירות.