Skip to main content

10 האטרקציות הטובות מנצ’סטר אנגליה

10 האטרקציות הטובות מנצ'סטר אנגליה

ראש עבור מנצ’סטר לחוות את הגלגול האחרון של אחת הערים התוססות של אנגליה. עשרה דברים אלה בראש לעשות במנצ’סטר להפגין, זו היא עיר יזמית עצמה מחדש שוב ושוב.

ברגע עוצמתי מערב אנגליה, במאות ה -18 וה -19 זה היה הכוח המניע מאחורי המהפכה התעשייתית. הטייקונים תעשייתיים עשירים שלה ניחן בעיר עם מוזיאונים, גלריות, אולמות קונצרטים, אוניברסיטאות ועוד. מוסדות Creative יצירתיות גזע כך שהיום, מנצ’סטר יש כמה הארכיטקטורה הכי המרגשת בבריטניה כמו גם סצנת מוסיקה ואמנות תוססת בנשימה אחת עם לונדון.

דברים אלה עשרה לעשות במנצ’סטר יעסיק אותך.

למד אודות הספורט הלאומי של בריטניה: כדורגל

אתה יכול לקרוא לזה כדורגל, אבל באנגליה המשחק נקרא כדורגל עבור רבים זה המשחק היחיד בעיר. בשנת מנצ’סטר כדורגל שחשוב באמת. בעיר יש שתי קבוצות שמשחקות ברמה הגבוהה ביותר של המשחק – ליגת העל –  מנצ’סטר יונייטד ואת מנצ’סטר סיטי . שני קבוצות להציע אוהדים ותיירי כדורגל מטורפים מגוון רחב של טיולים. של מנצ’סטר יונייטד באיצטדיון ההיסטורי, אולד טראפורד, ליד סלפורד רציפי, יש מוזיאון ומציעה מגוון חבילות תיור המוזיאון האצטדיון , כולל סיורים התעלה מוזיאון שמתחילים במרכז העיר. מנצ’סטר סיטי משחקת בבית אצטדיון Etihad, במרחק של כ- 25 דקות הליכה מתחנת פיקדילי במנצ’סטר במרכז העיר. שלהם סיור באצטדיון לוקח אותך מאחורי הקלעים ללכת בעקבותיו של שחקנים אהובים.

אם אתה לא יכול לסחוט סיורים באצטדיון לתוך המסלול שלך, אתה יכול עדיין לספוג את האווירה בכדורגל מנצ’סטר בבית מוזיאון הכדורגל הלאומי. ממוקם Urbis, בניין תערוכת אולטרה המודרני במרכז העיר, זה המוזיאון הגדול בעולם המוקדש לספורט הזה. וזה בחינם.

לטבול את עצמך מוסיקה

מנצ’סטר היא “בבריטניה סיטי מיוזיק”. עשרות אינדי המפורסם בעולם, להקות רוק ופופ התחיל את הקריירה שלהם כאן – חוזר “ה -60 עם מתבודדי הרמן פרדי והדרימרס, ממש עד היום עם מוריסי, אואזיס, טייק דאת, הסטון רוזס ו The Smiths. בעיר יש אוכלוסייה גדולה של סטודנטים והמון מקום מוסיקה כדי לספק את כל הטעמים. הם נעים בין ענקית מנצ’סטר Aren A (נפתח לאחרונה לאחר הפיגוע הטרגי מאי 2017) ל אולמות בינוניים כגון לורי ב סלפורד רציף, למאה לחללים קטנים, אינטימיים ומועדונים שנותרו חממות לכישרונות אינדי חדשים. מצא הקונצרטים מנצ’סטר האחרונים, הופעות חיות ולילות מועדון על  Skiddle  או מן מה בדפים של מנצ’סטר איבנינג ניוז ‘.

אם מוזיקה קלאסית היא יותר הקטע שלכם, אתם יכולים לבקר היכל Bridgewater , שבו עצמו מנצ’סטר האלי התזמורת הפילהרמונית של ה- BBC לבצע יחד עם לוח זמנים מלא של חברות וסולנים לבקר. עבור מוסיקה קלאסית, אופרה, בלט ומחול, לבדוק את אתר הרישום BachTrack .

עיון גלריות האמנות

“ברוני” של תעשייה של מנצ’סטר האמין תרבות פילנטרופיה. הם ניחנו בעיר עם מוזיאונים נפלאים והשאירו האוספים האגדיים שלהם כדי שכולם יוכלו ליהנות. מסורת זו ממשיכה, עם גלריות ציבוריות ומסחריות צצות בכל רחבי העיר. בין הבולטים, הגלריה לאמנות מנצ’סטר  היא ציינה אוספיו של אמנות, עיצוב תלבושות, 13,000 יצירות אמנות צברו מעל 200 שנים. הגלריה לאמנות ווית’וורת , באונ’ מנצ’סטר עתה עברה שיפוץ קילו מרובה מ’, תוך ניצול מלא של הפרק שלה כמו שוקעת. שם תוכלו לזהות נופים רומנטיים מיד מזהה את טרנר, לצד האירופי העתיקה Masters ו פרה-רפאליטי בציורים ורישומים של Rosetti, Millais, ויליאם בלייק, הולמן האנט ברן-ג’ונס. שניהם פתוחים כל יום הכניסה ללא תשלום.

אוהדים של הבן האהוב של מנצ’סטר, אמן LS לורי, ימצאו את האוסף הציבורי הגדול בעולם של הציורים והרישומים הייחודיים שלו בשם הקולע לורי , על סלפורד רציף. מתורגמנים גלריה להוביל סיורים חצי שעה חופשית של תערוכת לורי בכל יום מהשעה בצהריים ו -2 pm

לניחום על המומיה

עשרים מומיות, בעצם. בין אוספים רבים, את מוזיאון מנצ’סטר ידוע במיוחד עבור אוסף Egyption שלה, כולל יותר מ 16,000 חפצים ו 20 מומיות אנושיים.

הם רק חלק קטן של ארבעה מיליון אובייקטים למלא מקום מרתק זה עם ההיסטוריה הטבעית, מדעי הסביבה, טכנולוגיה, אתנוגרפיה, ו – כדי לשמור על כל בני המשפחה שמח – דינוזאורים.

המוזיאון, כמו הגלריה לאמנות ווית’וורת, הוא חלק מאוניברסיטת מנצ’סטר. הוא פתוח כל יום מ 10 am כדי 5 בערב, וזה בחינם.

ראש לעתיד על רציפי סלפורד

איפה טראפורד (הבית של מנצ’סטר יונייטד של ייולד טראפורד ו לנקשייר קאונטי מועדון קריקט) נפגש Docklands הנטוש של מנצ’סטר ב סלפורד, רציפי עתידני סלפורד פרחו נירוסטה וזכוכית מאז המילניום. פנאי שילוב, קהילה וספורט ומדיה, עם קניות ואוכל הושלכו למען סדר טוב, יש די והותר כאן כדי לשמור אותך עסוק במשך יום שלם ועוד קצת.

קודם כל, ביום או בלילה, זה הוא חגיגה של אדריכלות מודרנית. צפון מוזיאון המלחמה האימפריאלי  – למרות שמה יותר של חוויה אנטי-מלחמה מאשר אחד קיסרי – תוכנן על ידי אדריכל מוביל דניאל ליבסקינד. וזה לורי , מרכז ביצועים ואמנות חזותיות על ידי אדריכל מיכאל Wilford, יושב על אתר משולש המשקיף על תעלת ספינת מנצ’סטר. ישנם שני גשרים מדהימים: גשר סיטי מדיה, גשר תנופת מודרניסטי שנפתח לאפשר ערוץ ניווט 48 מטר גשר Millennium הרציף סלפורד, גשר להרים שעולה 18 מטרים, כדי לאפשר לספינות גדולות יותר דרך.

למעלה מ 200 בתי עסק מדיה – מעצבים, טלוויזיה וחברות הפקה הסרט למלא את קומות MediaCityUK . אתה יכול לראות כמה זה, ומה שקורה שם על ידי לקיחת סיור BBC .

אתה אפילו יכול לראות את זה כל מהמים על ידי לקיחת שיוט. שייט בנהר מנצ’סטר יוצא בקביעות מן סלפורד רציף, בעוד בקר מנצ’סטר יכול להמליץ הפלגות בנהר במרכז עיר כמה אחרות לבקר בפינה עתידני זה של מנצ’סטר.

מצא הדפס פרסת השטן בקרב מאוד כמה ספרים ישנים

בשולי אולטרה של מנצ’סטר מודרנית, במרכז העיר פלדה וזכוכית חלד היא קבוצה מרשימה של מבנים מימי הביניים מתקופת 1471 ומאז 1960 נכבשה על ידי בית ספר של מוסיקה.

אבל באחד הבניינים, בבניין מימי ביניים השלם העתיק ביותר בצפון אנגליה, יש היסטוריה מרתקת הרבה יותר. זה כבר ספרייה ציבורית חינם, בשימוש רציף, מאז 1653 – הספרייה הציבורית העתיקה ביותר בעולם הדובר האנגלי.

הספרייה של Chetham נוסדה על ידי סר המפרי Chetham, A 16th- ו איל-טקסטיל מהמאה ה -17 (הוא עשה את הונו היומרני). זה התחיל באיסוף ספרים ב 1655 ועדיין בונה אוספיו של נושאים מומחה. הנכבדים שלמדו שם כולל קרל מרקס ופרידריך אנגלס – אתה אפילו יכול לראות את השולחן עבד יחד. ולחפש את חדר הביקורת שבו אוקולטיסט האליזבתנית זימן השטן. הטבלה עם הדפסת הפרסה של השטן שרפתה לתוכו הוא עדיין שם.

עמותה רשומה, הספרייה פתוחה למבקרים ולקוראים ללא תשלום (אם כי תרומה של 3 £ מוצע). חלק מהחדרים הם בקביעות פתוחות, אבל מבקרים שרוצים מבט עמוק יותר לתוך הספרייה וזה אוצרות יכולים להזמין סיור מודרך. בקרו באתר האינטרנט של הספרייה לקבלת מידע על שעות הפתיחה וביקור בתוספת ההיסטוריה המרתקת של המקום.

סיור רגלי

מדריכי תג כחול המאומן של מנצ’סטר הם גם מושכלים ומבדרים. הם יכולים להוביל אתכם מגוון שלם של סיורים מרתקים , מן סקירות סיור מהעלאות ריבית מיוחדות על היסטוריה ומורשת, אמנות רחוב, מוסיקה, ארכיטקטורה ופוליטיקה – מרקס ואנגלס שוב או בעקבות הסופרז’יסטיות. למרבה הצער, את הסיורים של הול ניאו גותי טאון המדהים כבויים בתפריט מאז אמצע ינואר, 2018 שאז נסגר למשך חמש שנים של שיפוצים. אבל יש עדיין הרבה הליכות טובות לנסות, חלקם בחינם ברוב תמורת תשלום קטן יחסית. למרבה המזל, מנצ’סטר היא די שטוחה כך לטיולים ארוכים קלים.

זרוק על פסטיבל

מנצ’סטר היא כנראה במקום שני אחרי אדינבורו עבור הפסטיבלים על הצעה. העיר מיטלטל מאישה אמנות גדולות, אירוע מזון או תרבות אחרת. פסטיבלים מובילים כוללים את הפסטיבל הבינלאומי של מנצ’סטר – שלושה שבועות של הופעות בכורה, מצח גבוה ונמוך, פופולרי אזוטרי, שנערך כל שנתיים (הבא 2019). יש גם פסטיבל ג’אז , פסטיבל ספרות, וכמה התמקד אוכל ושתייה שונים פסטיבלים לבחירה – יש משהו קורה די הרבה במשך כל ימות השנה. יש אפילו אליפות זריקת פודינג שחור העולם.

לטבול קפה תרבות

כן, אנחנו יודעים שיש בתי קפה ובתי קפה על כמעט בכל פינה, בכל עיר גדולה בעולם בימים אלה. מנצ’סטר עשיר במיוחד בתי קפה עצמאיים, כל אחד עם אווירה מיוחדת משלה.

אבל הסיבה העיקרית צץ סביב לכוס הוא לא כל כך הרבה לחלוט (טוב כמו שעלול להיות) אבל עבור האנשים צופים. בתי הקפה של מנצ’סטר הם מקומות נהדרים לראות את שבטים העירוניים של העיר בבתי הגידול הטבעי שלהם, להאזין לדבר מקומי במבטאי Mancunian מקומיים, כדי לבדוק את אופנות הרחוב האחרונות.

לבדוק:

  • Takk : אספרסו בסגנון נורדי, המושפע של מסעותיו המייסד בסקנדינביה איסלנד (למרות הקפה מגיע לצלייה בעיר אחרת קפה מטורף, בריסטול).
  • פוט קומקום שחור : נוסדה על ידי שני סנט הלנס מקצועי רוגבי שחקנים הממוקמת ארקייד ברטון – מתחם חנויות ויקטוריאני ליד Deansgate. יש חטיפים וממתקים יתרון בריא.
  • Grindsmith : צעיר מחויב לעצב קפה, המשרת למעלה מנצ’סטר שעועית קלויה משלושה מקומות, כולל חנות על Deansgate.

חוגגים ראש השנה הסינית

מנצ’סטר תובעת את צ’יינה טאון הגדולה ביותר באירופה. יש לה עוד עשרות מסעדות מומלצות מאוד – לא רק אבל גם סיניות תאילנדיות ויפניות – חנויות מומחיות ובתי קולנוע סיני. נסה את מישלן מומלץ כנפיים , שבו אתה עלול לגלות כאן שחקני ארצות גבר משכיבים לישון, או טאי פאן , חביב עם סטודנטים סיניים.

צ’יינה טאון של מנצ’סטר מחזיק פסטיבל ענק, שלושה ביום ראש השנה הסיני ברחבי אלברט סקוור, כיכר הבורסה, רחוב שוק וחלק גדול במרכז העיר (פברואר 16-18 2018). ישנן הופעות, ירידי מזון ואומנות, שפע של רעש וזה הכל מגיע לשיאו במצעד דרקון גדול.