10 הפסטיבלים ביותר בבאלי – אירועים באלים שנתיים גדולים

Posted on

10 הפסטיבלים ביותר בבאלי - אירועים באלים שנתיים גדולים

פסטיבלים המומלצים אלה בבאלי יכולים להוסיף הרבה צבע כדי הביקור שלך, אם אתה מחפש רגעים ייחודיים ללכוד או התכנסויות immersive עם אנשים שדעתם דומים. אירועי שנים אלה נעים בין אמנויות התרחשויות תרבותיות למסיבת החוף להשתולל באחד מפסטיבלי המוזיקה האלקטרוניים המובילים בעולם.

חג העיניים שלך על היבטים שונים של האמנות והתרבות העשירה של באלי דרך פסטיבל חודש ימים ב בירת המחוז של באלי של Denpasar, או הראש למטה כדי סאנור באוגוסט שבו לכפר החוף כולו הוא פחות או יותר חי עם מגוון רחב של תערוכות ומהנה ומשחקים בחול כי אתה יכול גם לקחת חלק. עבור משהו ייחודי באמת, עד ולהשתתף בחגיגות הרועשות ותהלוכות לוהטות של מפלצות עיסת חימר לפני “היום של שתיקה” של באלי.

תאריכים עשויים להשתנות מדי שנה, אז אל בדקו לעתים קרובות!

1. פסטיבל אומנויות באלי

ראש למטה בירת המחוז של באלי בין חודשי יוני ויולי לפסטיבל באל האמנויות המתמשכת של האי. מצעד הפתיחה הוא אחד לעיניים, שנערך באופן מסורתי בכיכר Renon Puputan של Denpasar (מול מוזיאון Bajra Sandhi), שבו העושר של האי כולו של מחול מסורתי ודרמה מ 8 regencies שלה מוצג. יש גם שליחי איים אחרים באינדונזיה שבאים להשתתף. לאורך החודש, אתה יכול ליהנות ממגוון תערוכות והופעות חיות המתוכנן במרכז לאמנויות תמן Werdhi Budaya ב Denpasar.

2. באלי עפיפוני פסטיבל

באלינזי ידוע ללכת ממש גדול עם העפיפונים שלהם, ואת הזמן הטוב ביותר עדי השמים מכוסים ענקים המעופפים אלה הוא במהלך העונה הסוערת, בין חודשי יולי ואוגוסט. זה היה הרגע שבו הפסטיבל באל העפיפונים מתרחש, עם החגיגיות הממוקדת בחוף המזרחי של Padanggalak, צפונית סאנור. אירועים ראשוניים ועיקריים נערכים בדרך כלל לקראת סוף יוני אשרו בא מזג אוויר נוח, כך שהחליטו עדים לאירוע הוא בדרך כלל עסקה של הרגע אחרון. מאה מתחרי להקות עפיפון לאסוף מכל רחבי האי פיילוט העפיפונים המסורתיים שלהם, עם מוטת כנפיים של עד 11 מטר אורך זנב של עד 240 מטר או אפילו יותר!

3. Nyepi וחווה

Nyepi, הידוע גם בשם “היום של שתיקה והסתגרות”, אין הרבה מה להציע למבקרים כמו כולם נשאר בתוך הבתים או מלון בטענה, והנסיעות שלהם אסורות בעצם. אבל בערב לפני שתוכל לחזות במצעד של ענקים (מפלצות עיסת חימר המסמלים “bhutakala” או כוחות שליליים), אשר אינה דומה לשום מקום אחר על פני כדור הארץ כולו. כל משק בית באלינזי מתחיל הערב עם ברכות במקדש המשפחה וממשיך עם טכס שנקרא “pengrupukan”, שבו כל חבר משתתף “רודפי u כוחות חורשי רע של התרכובות שלהם, בדרך כלל עם לפיד במבוק לוהט. אלה ב”רוחות” מתבטאים מאוחר יותר כמו דמויות “ogoh-ogoh”, כדי להיות צעדו ברחובות.

4. Galungan ו Kuningan

במהלך Galungan, יוכלו מבקרים לחזות כמה סצנות הרחוב הטובות ביותר של באלי: שורות בלתי נדלה של מוטות במבוק מעוטרים בעושר. הנצחת הנצחון “דהרמה” או טוב נגד “adharma” או רע, שמירה זה מגיעה פעמים בשנה, כמו באלינזי להשתמש במערכת לוח שנת 210 ימים המכונית Pawukon. Penampahan Galungan, או Galungan וחווה, הוא כאשר מוטה במבוק מעוטר עיטורי עלי קוקוס צעירים קו ברחובות אי-רחב. מראה ומסביר פנים ייחודי זה נמשך עד Kuningan, אחר קיום הקשורים שמגיע 10 ימים לאחר Galungan.

5. Nusa Dua פיאסטה

Nusa Dua פיאסטה הוא שבוע של תערוכות אמנות, מופעי תרבות ואירועי ספורט כי מתקיימים באזור הנופש בחוף יוקרה על החוף הדרומי של באלי. שנערך מדי שנה מאז 1996, הפסטיבל מברך את הציבור הרחב אל מובלע תיירות בלעדית אחר זו, עם מגוון רחב של מופעי צד ואירועים שהתקיימו באולמות שונים ברחבי האזור, אבל עם טכסי פתיחה וסיום בבית המקום בחץ אי האתר של נוסה דואה. טווח של מיצגים אמנויות ותערוכות עבודות יד, מופעים רכב עתיקים, מופעי מוזיקה חיה ודוכני מזון הכולל את מיטב מקרב הנופש של חמישה כוכבים ב Nusa Dua.

6. סאנור פסטיבל כפר

כפר החוף אחר המנומנם של Sanur מתעורר לחיים באוגוסט עם חגיגה משלו שבוע ארוך. החגיגות העיקריות מתמקדות בעיקר סביב אזור הבית הקטן של מלון חוף Inna Grand Bali, אך פעילויות חדשות מתווספות בכל שנה סביב מקומות שונים אחרים סאנור. הפסטיבל מדגיש בזאר ופסטיבל אוכל, תצוגות אופנה, ירידים, סיורים, אתגרים קולינריים, יוגה, פעילויות ספורט ותוכניות מודעות סביבתיות, וזה גם ידגיש פסטיבל עפיפונים בינלאומי, אקזוטי “jukung” או פסטיבל הקיא עץ מסורתי, ו ריצת כיף 5K.

7. באלי רוח הפסטיבל

כדי לאסוף עם מדריכי יוגה שדעתם ואנשי מקצוע בכל הרמות השונות באל ובעולם, הפסטיבל באלי השנתי הזה הוא בשבילך. ניתן ליהנות סדנות בריאות ורווחה רבות מתקיימות במרכזי יוגה שונים ברחבי אובוד ומסביב באלי באמצעות חבילות פסטיבל שונות זמינות. מלבד סדנות מלאות, לבדוק את יריד הדהרמה, סצנה ומרתקת מלאה בזארי מוצר בריאות עם דוכני מזון אורגניים מקומיים, האזור של ילדים שבם קטנים יכול לשחק ולעשות יוגה כיף, ובמה שידגישו להקות וסולני מוסיקת עולם שונות אשר לעזור לשמור את ויברציות בכל התכנסויות היום אלה.

8. Perang Pandan

Perang Pandan הוא אחד מרגעי השיא של הכפר Tenganan Pegringsingan, שהיא גם ידועה טקסטיל מארג “Ikat כפול” המורשת שלה. המוני קרובים של גיל זה ריטואל מתקיים לכבודו של האל ההינדי של השמים, אינדרה, אשר רואה קרבות ידידותיים בין כל תושבי הכפר הגבריים, אשר תקפים בכל חמושים אחרים עם מגן קש קטן ביד אחת ושקית קשרו של קוצים “Pandan” משאירה את האחרים. זה יגמר בדם, אבל מעניין, כל הלוחמים לעודד ולחייך על בלי שום טינה כלפי אחר! עלמות כפר, לבוש בתלבושת מלאה, כמו גם את הכפר הניח קצוב עוצמה, הן מראות לעיניים במהלך הביקור שלך כאן.

9. Legian לייבלי פסטיבל החוף

אם תבחרו להישאר Legian בסביבות חודש אוגוסט, להיות מוכן כמה חגיגות לאורך חוף ים Legian-ארוך 700m. מאורגן על ידי קהילת כפר Legian ובתמיכת מועצת התיירות האינדונזית, הפסטיבל כולל משחקים, תחרויות שונות, תערוכות בזארים במהלך ארבעה ימים. ריקודים מסורתיים על החול, שיעורי גלישה במחירים בחינם או לחתוך, מיצבים, flairs כברמן, משאיות מזון ותצוגות אופנה, הם בין עיקרי האירוע. השורות של דוכנים על חוף ראווה רבים לגלוש ואופנה שונות שקעים ומסעדות Legian עם הנחות אטרקטיביות על מוצרים זמינים.

10. Ultra חוף באלי

מאז הופעת הבכורה שלו ב 2015, אולטרה החוף באל עשה בבית שלה בבית ראש תפוח האדמה Beach Club ב Seminyak, כמו הרגל באל פסטיבל מוסיקת Ultra ברחבי העולם ואת סיור עולמות ההתנגדות. הפסטיבל מפגיש חובבי בלייני מוסיקה דיגיטלית אלקטרוניים עם הופעות חיות כי תכונת קו-עד פגוש של התקליטנים EDM שם גדולים, עם מבצעים קודמים כוללים אלסו, Skrillex, אפרוג’ק, Deadmau5 ואת מרטין גריקס. מסעדת החוף Seminyak הראשי ראש תפוח אדמה בדרך כלל הילוכים עם הפקה בימתית חדשנית, בשילוב עם לייזר מרהיבים ואפקטים חזותיים ומערכות סאונד באיכות לשאוב את הרצועות מן המבצעים בעל שם עולמי, במשקל כבד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *