10 geriausių paplūdimių Nica

Posted on

 10 geriausių paplūdimių Nica
Tempimo per keturių mylių palei Baie des Anges, Promenade des Anglais yra namo į Nicos anketa uolėtų užpildytame paplūdimiai balsų dauguma. Penkiolika privačių ir 20 viešųjų paplūdimių apkabinti į marias, atidarius iki restoranų, vandens sporto ir Skėtis dengtas saulės lovos. Nors privačių dėmės sporto prabangesnius patogumai (manau persirengimo kambariai, rankšluosčiai, ir gultus), šie paplūdimiai yra sezoninis ir pop-up tik nuo balandžio iki spalio. Nesvarbu, ar jūs ieškote žaidimų aikštelė su gelbėtojų ar pajūrio Užkandinė kur jūs galite pereiti iš baro į paplūdimį lovoje, čia yra 10 geriausių paplūdimių Nica pasirinkti.

Opera Plage

Anksčiau žinomas kaip “Opéra paviljonas, Opera Plage yra gražus seniausia privatus paplūdimys, iš pradžių debiutavo 1889 metais paleisti kartų Iki Maiffret šeimos Michel ir jo žmona, Chantal, ėmėsi karaliauja ir transformuoti privatų paplūdimį į vieną iš populiariausių Nicoje, kur yra jūsų noras yra Tarnybos vadovybė. Pamiršote bikini? Pardavimų asistentas bus tūptinės per ir duoti jums savo kolekciją žvilgtelėti. Svajojate apie pajūrio masažas? Masažuotojas gali būti siunčiami tiesiai į savo paplūdimio lova, kuri patogiai sėdi priešais senamiestį nuo Promenade des Anglais. The Waterfront terasa, taip pat tiekiamas maistas nuo vidurdienio iki 5 val per dieną, siūlo šaltus plokštės, kuri gali būti valgoma Beachside į vieną iš 400 naujų denio kėdės, galima išsinuomoti nuo 9 ryto iki 6:30 val

le Galet

Vienas iš naujesnių privačių paplūdimių debiutavo ant Nicos krantų, Le Galet , pavadintas po Žydrasis Krantas anketa galets, ar akmenukai, yra Riviera Chic konspektas. Pagalvokite Zen kaip medinės langinės, tamsiai paplūdimio lovos, ir aptakus balti skėčiai nuo saulės išplėsti iki jūros. Oficialiai atidarytas sezono metu (nuo balandžio iki spalio), restoranas ir paplūdimio baras kuo greičiau oras sušils kviečiame pietų minią, kuri vyksta gana greitai Nicoje. Įsikūręs miesto visoje nuo senamiesčio ir Albert 1er sodai širdyje, šis paplūdimys siūlo iki vienas iš geriausių vaizdu į paradą karnavalo sezoną vasario mėn. Vieta yra viena piešti, bet maistas tikrai verta vien vizitas. Take your pick Italijos įkvėpė bilieto iš triufelių papildyta picos iki kreminės skiltelės Buffalo mozzarella, ir įsitikinkite, kad išsaugoti erdvės iš Chantilly papildyta namų ledų samtelis.

Castel Plage

Dirba nuo 10 val iki vidurnakčio nuo balandžio iki rugsėjo, privatus Castel Plage , kuris sėdi toli pabaigos Promenade des Anglais pagal Pilies kalno, yra viršuje pasirinkti tiems, kurie nori praleisti visą dieną mėgaudamasis prie vandens, pristabdę Pietūs tarp smuko jūros. Paplūdimio lovos gali būti nuomojama pusė (17 eurų), arba visiškai dienų (20 eurų), bet jei norite užtikrinti, kad turėsite lova paruošta ir laukia, kai jūs atvykstate, skambinti ir rezervuoti dieną prieš (nurodant, kuri eilutėje Jūs ” D like). Tai vietoje natūra, kad puikiai tinka išlikęs sekmadieniais vasarą, gurkšnojant Provanso rožė, o valgomasis restorano Niçois įkvėpė meniu (kuris gali būti užsakytos pajūrį) su ingredientai ištraukė tiesiai iš vietinės rinkos.

RUHL Plage

Šeimai priklausančiame RUHL Plage debiutavo 1920 metais palei Promenade des Anglais netoli Theatre de žaluma ir Albert 1er sodai. Senojo pasaulio įkvėpė privatus paplūdimys yra sūraus vandens baseinas vaikams (su gelbėtoju budintis) ir 80 privačių kabinos dušai. Paplūdimyje atveria kasdien nuo 9 ryto iki 12:30 val ir lovų nuoma (22 €) nuo 9 ryto iki 7 val sukišti-toli holas siūlo upscale paplūdimio bilieto meniu (manau salade Nicoise ir burata papildyta picą) nuo vidurdienio iki 4:30 val, transformavimo į tapas bar po 6 val Diners taip pat galite rasti platų vynų sunkūs Prancūzijos vietinės pasirinkimą kaip Château Minuty anketa liūdnai Rose.

Beau Rivage

Atidaryti sezono metu nuo gegužės iki rugsėjo, Beau Rivage yra privatus paplūdimys su dviejų labai skirtingų pusių: Zen lauko restoranas atidarymas iki saulės lovos ir gyvas poilsio zona su nauju tapas meniu ir DJ verpimo teminiai vakarai. Sėdi prie senamiesčio apie Promenade des Anglais pėsčiomis, Beau Rivage (kuris dirba nuo 10 val iki vidurnakčio) atkreipia daug vietinių gyventojų ir turistų dėka minios savo puikioje vietoje ir saulės gultais meniu mandagumo naują pajūrio bistro The Beachstraw. Vakare, paplūdimio įgauna St Tropez Vibe su pajūrio vakarai featuring teminius vakarėlius ir gyva muzika.

blue Beach

Vandens sporto gerbėjai gali gauti savo Fix parašiutu, Vandensvydis, ir vandens slidėmis ne Glisse Evasion , kuris sėdi šalia privataus Blue Beach nuo Promenade des Anglais. Pati Blue Beach taip pat siūlo vandens sporto ir yra vienas iš nedaugelio privačių patalpų atvira ištisus metus, siūlanti paplūdimio lovos, vaikų baseinas ir pajūrio restoranas. Vasarą paplūdimys yra atvira nuo 8 ryto iki vidurnakčio ir restorane yra atvira pietums ir vakarienei. Metų poilsio paplūdimys išsijungia 7 val

Bains MILITAIRES

Įsikūręs netoli Korsikos keltų terminalo, šalia uosto, Bains MILITAIRES yra daugiau vietos paslaptis, nes tai gyvenamajame miesto pusėje nuo triukšmingo Promenade des Anglais. Buvusi privačios karinės paplūdimio dabar yra atviras visuomenei, bet jūs nerasite jokių įrenginių (išskyrus dušu), pavyzdžiui, dėl kitų paplūdimių miestą. Mažas juostelės paplūdimio hugs Klubai NAUTIQUE, kuris siūlo buriavimo pamokas ir pietūs palei pajūrio terasa. Nors paplūdimys trūksta užeigų savo, jūs rasite keletą restoranų sėdi truputį paėjėjus palei uostą.

Le voilier Plage

Artimiausias paplūdimys prie kintamosios srovės Hotel Nice, voilier yra laikomas vienu iš platesnių paplūdimiai palei Baie des Anges, tiek viešojo ir privataus vietos degintis, taip pat vaikų žaidimo aikštelė. Paplūdimyje yra atvira sezono nuo 9:30 iki 6 val, bet keliautojai gali aplankyti restoraną ištisus metus pietums, valgomasis su italų ir Viduržemio įkvėpė patiekalų, pavyzdžiui, liūdnai tagliata. Per vasarą vakarais Beach Club atveria vakarai, kad svyruos iki 10 val

Carras Beach

Carras Beach glūdintis netoli oro uosto vakarinėje pusėje Promenade des Anglais, yra vienintelis oficialus naminių gyvūnėlių draugiškas paplūdimys, taip pat vienas iš tik handicap draugiškas Plages su vežimėliams prieinamumą. Nuo gegužės iki rugsėjo, reaktyvinis Evasion siūlo jetskiing (todėl tai tik malonu funkcija šio vandens sporto). Visuomenė paplūdimys trūksta vonios kambariai ir restoranas, o ten gelbėtojų budi kasdien vasarą ir dviem nemokamais viešosios automobilių stovėjimo aikštelės šalia uosto ir “La Lanterne paplūdimio.

Villefranche-sur-Mer

Vairuoti rytus link Monake ir pirmasis miestas jums Natknąć yra Villefranche-sur-Mer, kurio pusmėnulio formos paplūdimys yra mėgstama vietinių gyventojų, nes akmenukai yra mažesnio pusės, primenantys smėlio daugiau nei uolų. Nuo pagrindinės geležinkelio stoties, esantys Nica, važiuoti yra vos 15 minučių iki paplūdimio, Plage des Mariniers. Kranto yra punktyras su užkandžių bare stovi ir keletas pajūrio restoranų, pavyzdžiui, Palm , bet tai verta Spręsti iki senamiesčio vieną iš stendas-out užeigų kaip Les Garcons . Paplūdimyje Villefranche yra puikus plaukimo (ir snorkeling) nes tai lengva gauti ir iš sekliame vandenyje, bet jūs nerasite įrenginius, pavyzdžiui, vonios ar gelbėtojai.