10 geriausių rajonai Naršyti Londone

Posted on

 10 geriausių rajonai Naršyti Londone
Londonas yra sudaryta iš skirtingų rajonų, kiekvienas su savo charakteriu ir stiliumi. Yra priežasčių aplankyti kiekvieną miesto kampą, bet mes sutelktas į 10 geriausių srityse ištirti, ar jūs ieškote mielas barai, posh parduotuvėse ar upių pasivaikščiojimo.

Tarp Londono požeminių geležinkelių sistemos, vamzdis, autobusų sistema, ir kartais taksi, ji turėtų būti gana lengva pasiekti rajonų.

Mayfair ”

Tai turtingos plotas sėdi tarp Hyde parko ir blizgantis West End. Mayfair gyvena miesto didžiausia koncentracija penkių žvaigždučių viešbučių ir vieni iš aukščiausių nuomos Londone.

Dieną galite apsipirkti atskiri kostiumai apie Savile Row, dizaineris pavara ant Bond Street, arba meno daugelis zonos nepriklausomų meno galerijų. Naktį, tai visų narių “klubai, vyno barų ir posh klubai.

Geriausi paiešką: dizaineris parduotuvių, posh restoranai ir menas

Dominantys renginiai: Karališkasis menų akademija, Bond Street, Claridge s, Grosvenor Square, Savile Row “

Shoreditch

Šių Buzzy East London “gaubtas yra supakuota pilnas Hipster kavinėse, vėsioje barų ir senovinių parduotuvėse ir turguose. Tai Pasipylė su gatvės meno ir daugelis jos buvusių pramoninių sandėlių dabar restoranai ir klubai. Old Street yra žinoma kaip Silicio žiedo jo koncentracija technologijų pradedantiesiems ir pritraukia Technikai iš viso pasaulio. Spitalfields rinkoje, jos kioskuose pardavinėti drabužius, meno ir maisto, atkreipia didelės minios savaitgalį.

Geriausias: gatvės menas, vėsioje barų ir senovinių temas

Dominantys renginiai: Spitalfields Rinkos, Brick Lane, Hoxton Square, Kolumbijos Kelių gėlių turgus, Boxpark, Geffrye muziejus, Rough Trade

“Chelsea”

Šis pasiturinčių Vakarų Londone kaimynystės hugs šiaurę bankas Temzės upės ir gyvena gražių aikščių šonuose kelių milijonų svarų kapai. Srityje pagrindinė arterija yra karaliaus kelio, kuris yra išklotas aukštos klasės parduotuvių, kavinių ir restoranų. Tai bookended pagal Saatchi Gallery, A šiuolaikinio meno centras ir “Stamford Bridge” Chelsea Football Club namų žemės. Ji atlieka priimančiosios į “Chelsea Flower Show kiekvieną gegužės mėn.

Geriausias: Pirkiniai, futbolo, ir gėlės

Dominantys renginiai: Sloane Square, Saatchi Gallery, Stamford Bridge, Karaliaus Road, Royal Court “teatras, Cadogan Hall” Chelsea Physic Garden

Grinvičo

Tai lapinės kaimynystės pietryčių Londone jaučiasi realiu pabėgti nuo miesto. Grinvičo turi turtingą jūrų paveldą ir gyvena Karališkosios observatorijos, kur Jūs galite eina per du pusrutuliai ne dienovidinio (Ilguma nulis). Kiekviena vieta Žemėje yra matuojamas jo kampo rytuose arba vakarus nuo šios linijos.

Jo istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir gana Grinvičo parkas tarnavo kaip Henriko VIII buvęs medžioklės žemės. Galvos iki prašymo dėl dramatiškų vaizdu į Londono panorama kalvos viršuje.

Padengtų rinkos yra supakuota su prekystalių pardavimo antikvariniai daiktai, meno, amatų, ir maisto.

Geriausias: nuostabiais vaizdais į miestą Riverside linksmo ir gudrus rinkos radiniai

Dominantys renginiai: Karaliaus observatorija, Nacionalinis jūrų muziejus, Grinvičo Rinkos, Grinvičo parkas, Cutty Sark, O2, Karalienės Namas

Southwark

Šis istorinis “dangtis pietus banko Temzės yra supakuotas pilnas kultūros perlus įskaitant Tate Modern (dailės muziejus) ir Šekspyro Globe teatras.

Borough turgus pritraukia Gurmanams iš viso pasaulio ir MALTBY Street Market “, su savo maisto prekystalių nustatytų geležinkelio arkomis, yra hitas su vietiniais gyventojais. Southwark Cathedral stovi futuristinis Shard, Londono aukščiausias pastatas šešėlyje.

Miestelio gyvena Tom džiazo anklavuose Bermondsey, Camberwell, ir Peckham.

Geriausias: Tasty rinkos įkandimų, upių pasivaikščiojimo ir kultūros perlus

Dominantys renginiai: rajono Rinkos, Southwark Cathedral, Bermondsey Street, Tate Modern, Šekspyro Globe teatras, Shard, Tower Bridge.

Brixton

Tai dinamiškas ir kultūriškai įvairi plotas pietų Londone pritraukia Gurmanams iš viso miesto į jos istorinio, kuriems rinkoje su pamušalu maisto prekystalių, egzotiškos parduotuvių, ir nepriklausomų restoranais kiekvieną pasaulio virtuvę galite galvoti.

Kitur Brixton, rasite atvėsti Arthouse kiną, vienas iš Londono geriausių muzikos vietų ir t cool barų ir užeigų.

Geriausias: Global virtuvės, gyva muzika ir gatvės meno

Dominantys renginiai: Ritzy Kinas, O2 “Brixton Academy, Brixton kaime, Juoda Kultūriniai Archyvas

Noting Hilo

Dalys Notting Hill pažvelgti tiesiai iš filmo. Ir tai tikriausiai dėl to, kad kaimynystėje yra sinonimas su 1999 Brit Uzsitiens tuo pačiu pavadinimu.

Plotas yra nuostabus gatvėse yra liniuotas su spalvinga kapai ir jos garsus rinka (Portobello Road) yra apsuptas prekystalių pardavimo antikvariniai daiktai, niekučių ir derliaus drabužius. Gatvės atgyja kiekvieną rugpjūtį, kai plotas atlieka priimančiosios į antrą pagal dydį pasaulio karnavalas (po Rio).

Geriausias: Pirkiniai antikvarinių, filmų vietose, ir nepriklausomų kavinėse

Dominantys renginiai: Notting Hill Carnival, Portobello Road turgus, Elektra Kinas

Camden

Spalvingas Camden yra vienas iš geriausių vietų Londone pamatyti gyva muzika. Nuo legendinio Roundhouse, rekonstruotas garo variklių remontas mesti, kad daugybė nardymo barai, kad žaisti priimančioji mažoms indie grupių, kaimynystėje uolų.

Jo gatvės rinkose parduoti viską nuo papuošalų meno kūrinius ir drabužius derliaus baldai. Pasivaikščiokite palei Regent kanalą į to paties pavadinimo parko, pro zoologijos sode. Arba vandens autobusu iš Camden Lock Little Venice.

Geriausias: Gyva muzika, kanalas-šalutinių pasivaikščiojimo ir egzotiškos rinkos prekystaliai

Dominantys renginiai: Regento kanalas, Roundhouse, Camden Markets, Camden Lock

Soho “

Dėl neono apšviestą gatvės Soho yra liniuotas su įrašų parduotuvių, kavinių, klubų barų ir restoranų, aptarnaujančių maistą iš viso pasaulio. Londono pramogų centru, šurmuliuos dieną ir naktį, yra dalis tviskantį West End. Soho teatrai rodo Blockbuster pjesių ir miuziklų.

Rasite daugybę barų alsuoja žiniasklaidos profesionalai, kurie dirba šioje srityje ir klestinti LGBT scenoje netoliese Old Compton gatvėje.

Geriausias: Blockbuster teatro šou, įrašų parduotuvių ir pasaulio restoranai

Dominantys renginiai: West End teatrai, Senos Compton Street, Soho Square, Chinatown, Oxford Street

“Kensington”

Tai turtingi kaimynystės vakarų Londone gyvena trijų geriausių miesto muziejuose: mokslo muziejus, Gamtos istorijos muziejus, ir Victoria & Albert Museum. Tai bookended gražių žaliųjų erdvių, Hyde Park “ir” Holland Park, ir turi High Street šonuose parduotuvėse pirkėjai iš visų biudžetų.

Veiksnys Kensingtono rūmai, karališkosios gyventi nuo 17 amžiaus, ir yra daug priežasčių, praleisti daug laiko tyrinėti šį nusmukęs rajonas.

Geriausias: didelis pavadinimas muziejų, posh barai, ir parko pasivaikščiojimo

Dominantys renginiai: Mokslo muziejus, Gamtos istorijos muziejus, Viktorijos ir Alberto muziejus, Dizaino muziejus, Hyde Park, Olandija parkas, Kensingtono rūmai, Kensingtono sodai, Royal Albert Hall, “Kensington High Street