10 najlepších Festivaly v Bali – Veľké Ročný Bali Events

Posted on

10 najlepších Festivaly v Bali - Veľké Ročný Bali Events

Tieto osvedčené festivaly v Bali možno pridať veľa farieb sa na Vašu návštevu, či už hľadáte pre jedinečné okamihy zachytiť alebo pohlcujúce stretnutia s podobne zmýšľajúcich jedincov vy. Táto každoročná akcia sa pohybujú od umenia a kultúrnych podujatí na rave plážové párty v jednom z najvýznamnejších svetových elektronických hudobných festivalov.

Pokochať na mnohých rôznych aspektov bohatej kultúry a umenia Bali cez mesiac trvajúci festival v provinčnom hlavnom meste Bali Denpasar, alebo hlavou dole na Sanur v auguste, kedy celá pobrežná dedina je do značnej miery žije s radom výstav a zábavy a hry na piesku, ktoré môžete tiež zúčastniť. Za niečo skutočne unikátne, svedectvá a podieľať sa na hlučných osláv a ohnivé sprievody papierová hmota zlobra pred Bali, deň ticha ‘.

Termín sa môže líšiť každý rok, takže sa často kontrolujte!

1. Bali Arts Festival

Hlavou dole do hlavného mesta provincie Bali medzi mesiacoch júni a júli pre long-running Bali festival umenia ostrova. Úvodný sprievod je kto hľa, už tradične koná v Puputan Renon námestí v meste Denpasar (v prednej časti Bajra Sandhu múzeum), kde bohatstvo na celý ostrov je tradičné tance a dráma zo svojich 8 regencies je na displeji. K dispozícii je tiež vyslancami z iných ostrovov v Indonézii, ktorí prichádzajú k účasti. Počas mesiaca si môžete vychutnať celý rad exponátov a živých vystúpení plánované na Taman Budaya Werdhi Arts Centre v Denpasaru.

2. Bali Kite Festival

Balijskej je známe, že ísť naozaj veľká svojimi drakmi, a najlepší čas, aby boli svedkami neba pokryté týchto lietajúcich obrov je pri veternom období od júla do augusta. To je, keď Bali Draci Festival sa koná s slávnosti zamerané na východnom pobreží Padanggalak, len severne od Sanur. Hlavnými predbežné udalosti sú zvyčajne držané tesne pred koncom júna a potvrdila nasledujúce priaznivé počasie, tak rozhodovanie o tom, aby boli svedkami udalosti je zvyčajne na poslednú chvíľu zaoberať. Stovky konkurenčných kite divadelníkov zhromaždiť z celého ostrova pilotovať svoje tradičné drakmi, s rozpätím krídel až 11 metrov a dĺžke chvosta až 240 metrov alebo aj viac!

3. Nyepi Eve

Nyepi, inak známy ako, deň ticha a samoty ‘, nemá čo ponúknuť návštevníkom, ako všetci zostane vo svojich domovoch alebo areálu hotela a cestovanie je v podstate zakázané. Ale v predvečer budete môcť sledovať prehliadku obrami (papierová hmota zlobra, ktoré symbolizujú, bhutakala ‘alebo negatívne sily), ktorá je na rozdiel od nikde inde na celej planéte. Každý balijskej domácností začína večer s požehnaním na rodinný chrám a pokračuje rituálu zvanom, pengrupukan ‘, kde každý člen podieľa na, naháňať logiky U zlovoľnej sily z ich zlúčenín, zvyčajne s ohnivým bambusové pochodne. Tieto, duchovia ‘sú neskôr prejavujú ako, ogoh-ogoh’ čísel, ktoré majú byť publicitu v uliciach.

4. Galungan a Kuningan

Počas Galungan, budú návštevníci svedkami niektoré z Bali najlepších pouličných scén: zdanlivo nekonečné rady bohato zdobená bambusové tyče. Pripomínajúce triumf, dharma ‘alebo dobrý proti, Adharma’ alebo zlo, toto dodržiavanie príde dvakrát do roka, pretože balijskej použiť 210-denný kalendár systém známy ako Pawukon. Penampahan Galungan alebo Galungan Eve, ak je bambusové tyče ozdobené malými kokos list dekorácie lemujú ulice ostrov-široký. Tento jedinečný príjemný pohľad trvá až Kuningan, ďalšie pridružené dodržiavanie, ktorý prichádza 10 dní po Galungan.

5. Nusa Dua Fiesta

Nusa Dua Fiesta je týždeň umeleckých výstav, kultúrnych predstavení a športové podujatia, ktoré sa konajú v luxusnom plážovom rezorte oblasti na juhovýchodnom pobreží Bali. Sa koná každoročne od roku 1996, festival víta širokú verejnosť k tomuto inak exkluzívneho cestovného ruchu enklávy, s radom vedľajších prehliadok a podujatí, organizovaných na rôznych miestach v celej oblasti, ale s otváranie a zatváranie obrady v Nusa Dua medzník polostrove konania. Exponáty siahajú od umenia a remesiel výstav, starožitnosti automobilových šou, živé hudobné vystúpenia a stánky s občerstvením predstavovať to najlepšie z radov päťhviezdičkových stredísk v Nusa Dua.

6. Sanur Village Festival

Inak ospalé prímorské dediny Sanur ožíva v auguste s vlastným týždenné oslavy. Hlavné slávnosti sú väčšinou zamerané na oblasti Mezonetový na Inna Grand Bali Beach Hotel, ale nové činnosti, ktoré znejú každý rok okolo rôznych iných miestach v Sanur. Festival upozorňuje na bazár a Food Festival, módne prehliadky, veľtrhy, zájazdy, kulinárske výzvy, joga, športové aktivity a osvetové programy v oblasti životného prostredia, a to bude tiež upozorniť medzinárodné kite festival, exotická, jukung ‘alebo tradičné drevené výložník festival, a 5K zábavný beh.

7. Spirit Festival Bali

Stretnúť s podobne zmýšľajúcimi inštruktormi jogy a odborníkov zo všetkých rôznych úrovniach z Bali a po celom svete, tento každoročný festival Bali je pre vás. Môžete sa tešiť mnoho zdravie a pohodu semináre, ktoré sa konajú v rôznych jogových centier v celej Ubud a okolo Bali prostredníctvom rôznych festivalových balíčky sú k dispozícii. Okrem celých dielní, pozrite sa na Dharma Fair, pútavé scény plné bazárov ochrany rastlín s miestnymi organickými stánky s občerstvením, zóna detí, kde môžu malí hrať a robiť zábavné jogu, a štádium, ktorý mapuje rôzne svetové hudobné skupiny a sólisti, ktorí pomáhajú držať krok vibrácie skrz tieto denné stretnutia.

8. Perang Pandan

Perang Pandan je jedným z vrcholov dediny Tenganan Pegringsingan, čo je tiež dobre známy pre svoje dedičstvo, dvojitých Ikat ‘pliesť textilu. Táto hmotnosť coming-of-vek rituál sa koná na počesť hinduistického boha neba, Indra, ktorý vidí priateľské duely medzi všetkými mužskými dedinčanov, ktorí zápas navzájom vyzbrojený malou ratanu štítom v jednej ruke a zviazaný balík tŕnistý , Pandan ‘ponecháva na strane druhej. K dispozícii bude v krvi, ale je zaujímavé, že všetci bojovníci fandiť a úsmev na bez zášti voči iným! Dedinské dievčatá, oblečený v plnej paráde, rovnako ako dobre položil-out samotná obec, sú pamiatky na pohľad pri návšteve tu.

9. Beach Festival Živá Legian

Ak sa rozhodnete pre pobyt v Legian okolo mesiaca augusta, buďte pripravení na niektoré slávnosti pozdĺž 700m dlhej Legian pláži. Organizované dedinské komunity Legian as podporou zo strany indonézskej cestovného ruchu rady, festival ponúka rôzne hry, súťaže, výstavy a bazáre v priebehu štyroch dní. Tradičné tance na piesku, lekcie surfovania zadarmo alebo za ceny rezaných, umeleckých inštalácií, barmanská flairs, potraviny nákladné autá a módne prehliadky, patrí k vrcholom podujatia. Radu stánkov na pláži predviesť mnoho rôznych surfovať a módnych predajní a reštaurácií v Legian s atraktívne zľavy na produkty sú k dispozícii.

10. Ultra Beach Bali

Od tej doby svojho debutu v roku 2015 Ultra Beach Bali urobil svoj domov v Potato Head Beach Club v meste Seminyak, ako Bali nohe celosvetovej Ultra Music Festival a odporu World Tour. Festival združuje elektronické digitálne hudobné nadšencov a partygoers vrátane živých vystúpení, ktoré sú vybavené nárazníka zostavu veľkých mien EDM DJs, s predchádzajúcimi účinkujúcich vrátane Alesso, Skrillex, Afrojack, Deadmau5 a Martin Garrix. Hlavným Seminyak pláži miesta na Potato Head zvyčajne chystá s výrobou špičkové štádiu, v kombinácii s ohromujúcou laserom a vizuálnych efektov a kvalitné ozvučenie vyčerpať skladby zo svetoznámych, silný účinkujúcich.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *