12 кращих Чим зайнятися в Оксфорді

Posted on

12 кращих Чим зайнятися в Оксфорді

Оксфорд, графство Оксфордшир місто, є домом найстарішого університету в англійській мові світу. Місто було засноване в 11-м столітті, а перша згадка в університеті становить близько 100 років по тому – хоча точний рік невідомий. Туристський університет, дізнавшись про його знаменитих випускників та милуючись історичною архітектурою своїх 38 коледжів одна причина відвідувачі часто включають в себе цей популярний місто в свої плани поїздок. Але є набагато більше, щоб насолоджуватися в цьому місті, приблизно в 60 милях на північний захід від Лондона.

Ось десятка ідей, щоб ви почали.

Прогуляйтеся

Оксфорд є відносно невелике місто , і один з кращих способів побачити це пішки, пірнаючи в і з провулків і провулків, досліджуючи підстави коледжів, які відкриті для громадськості і зробити свої власні відкриття. Візьміть листочок на вокзалі або завантажити додаток: Oxford City Guides мають деякі хороші, що завантажуються аудіогід. Або просто слідують два наших Оксфорд прогулянки з гідом по ранках і після обіду , щоб отримати лежав на землі , і вирішити , що ви хотіли б повернутися пізніше. Існує дуже багато , щоб виявити і безліч приємних сюрпризів. І це будучи міським університетом, є безліч кафе і бари по шляху , щоб відпочити втомлені Tootsies.

Огляд найстарішого громадського музею Великобританії


Коли Ashmolean музей мистецтва і археології був відкритий в 1683 році слово «музей» не було навіть у використанні англійською мовою.

Ashmolean музей мистецтва і археології є найстарішим публічним музеєм Великобританії. Коли він вперше відкрив у 1683 році, слово «музей» не використовується навіть на англійській мові. Шестиповерховий розширення, відкрите в 2009 році, перетворилося в музеї з темною, темною серії вікторіанських галерей напхані речами до світлої, сучасної виставкової площі; в два рази його розмір, і, нарешті, зробив свої казкові колекції, доступні для всіх.

Ці колекції охоплюють десять тисячоліть мистецтва і артефакти східних і західних цивілізацій і включають в себе деякі неймовірні скарби, в тому числі:

  • Jericho Череп : 10000 років уявлення людського образу, один з найбільш ранніх коли – небудь знайдених.
  • Альфред Jewel : древній об’єкт англосаксонського з золота, емалі і гірського кришталю, які , можливо, належали королю Альфреду Великому, першому королю всієї Англії.
  • Powhatan Мантія : замша і вампум плащ батька Покахонтас в.
  • Малюнки Мікеланджело і Рафаель.
  • Кераміка зроблена понад 2000 років
  • Страдіварі скрипка близько 1715.

І найкраща частина його все безкоштовно.

Наступні лекції Ейнштейна в історії наукового музею


Коли Альберт Ейнштейн дав свою другу Оксфордську лекцію в 1931 році він вже був таким всесвітньо відомим, що він Дошка для ілюстрації його розмови ніколи не було стер. Замість цього він відразу ж приніс в цей музей, де вона збереглася до сих пір.

Якщо розбір розрахунків Ейнштейна, в його власній руці, не інтригувати вас, є ще багато що належить зробити в цьому музеї. Він має один з кращих в світі колекцій середньовічних європейських і древніх ісламських наукових інструментів – прекрасні сонячний годинник і астролябії. Arabian астролябія 11 століття, зображений тут, є астрономічним інструментом навігації, попередник секстанта.

Колекція також включає в себе камеру Чарльза Доджсона. Оксфорд Математик, більш відомий як Аліса в країні чудес автор Льюїс Керролл, використовували камеру, щоб взяти свою знамениту серію картин Аліси Лідделл, який надихнув його Алісу.

Музей є безкоштовним, хоча пожертвування запропонував.

Якщо ви любитель музей ходок, ви не вистачає пам’яток в Оксфорд. Ось дещо більше, щоб додати в свій список:

  • Музей природної історії : Насолоджуйтесь скелетів динозаврів, метеликів і барвисті жуків у вітринах. Тварини і мінеральні колекції і найвідоміший скарб, череп і шкіра реальної Dodo птиці, зібрані в 17 – му столітті.
  • The Pitt Rivers Museum : Це або археологічний музей або велика колекція речей, в залежності від вашої точки зору.

Тур Бодлеанській бібліотеки


Бібліотекар Джон Раус (1574-1652) мав тремтячим в його чоботях, коли він повинен був відмовитися від вимоги короля Карла I, що книга буде видалена з бібліотеки Бодлеанській і доставлена ​​йому в його палаці. Причина збору цієї історичної бібліотеки росла і виросла в тому, що це заборонено законом, щоб видалити будь-які книги. Замість цього він приніс копію установчих документів бібліотеки. Карл I був настільки вражений, він вирішив, що «що статути благочестивого засновника бути релігійно спостерігається».

Бодлеанській є одним з Європи найстаріших бібліотек і другий тільки в Британській бібліотеці в розмірі і обсязі його колекції. Вона виникла з колекцією пожертвувані університету в 15 – му столітті герцог Хамфрі, герцог Глостер і брата короля Генріха V. За ці роки він виріс , щоб охопити близько 13 мільйонів книг і пов’язаних з ним елементів в декількох будівлях, в тому числі знаменитий Редкліфф камера. Оригінальні середньовічні кімнати, в тому числі бібліотеки герцога Хамфрі, в які до сих пір використовується вченими і відкриті для публіки на екскурсію і деякі самонавідні аудіо відвідувань .

Виходжу і запах квітів в Оксфордському ботанічному саду і дендрарії


Оксфорда ботанічний сад, з 6000 різних видів рослин, є круглий рік лікування, як на відкритому повітрі , так і всередині семи дисплея теплицях. Існує завжди – то побачити і на сайті саду вказує на те , що в сезон і шукає його краще за все, коли ви відвідуєте.

У теплицях , ви можете виявити , альпійські рослини, лілії, хмари лісові рослини і м’ясоїдні рослини.

Найстарша частина В саду, оточена стіна сад , датується тисяча шістсот двадцять одна і зберігається колекція лікарських рослин, географічно розташовані кордонів і навіть лісової прогулянки. І в той час як ви вивчаєте в Нижній сад в багато колекцій – в тому числі Gin кордону, з рослинами , використовуваними у виробництві джина, зверніть увагу на кутову лаву , який показав в Філіп Пулман «Його Темні Матеріали» трилогія, це де Уілл і Ліра могли б зустрітися між їх відповідні світи.

І якщо 130 акрів зразків дерев, північноамериканських хвойних дерев, худоби і ландшафтному майна – в тому числі деякі з перших секвої привезених до Європи – заінтригувати вас, хміль на автобусі (автобус X38 проходить між садом і дендрарій кожні 20 хвилин) і голова на Харкорт дендрарій близько 5 миль.

Не пропустіть Christ Church College


Майже всі коледжі Оксфордського університету відкриті для публіки в певний час доби або на спеціальних турах. З вас є тільки час, щоб відвідати один, піти на Церква Христа, найбільший і, мабуть, найбільш цікавим для відвідувачів. Підстава коледжу зазвичай приписується Генрі VIII. Насправді, хоча, Генрі вкрав грім його нещасливого канцлера, кардинал Томас Wolsely.

Введіть коледж через ворота в Том вежі, дзвіниці, розроблений Крістофером Реном, провідний в Том Quad. Старий Том, дзвін у вежі, кільця 101 раз о 9:15 вечора щоночі. Це традиція знайомства з підстави школи, коли це було 101 вчених. Ворота були замкнені о 9:15 вечора, і дзвін дзвонив, щоб вказати, що кожен зі студентів був благополучно всередині.

Список Christ Church коледжу випускників і викладачів дуже вражає, і включає в себе 14 британських прем’єр-міністрів, десятки художників, письменників і музикантів, і пару Нобелівських лауреатів. Картинна галерея в Christ Church, містить старих майстрів картини Тінторетто і Фра Ліппі Ліппі і малюнки Мікеланджело, Леонардо да Вінчі і Альбрехта Дюрера. Льюїс Керролл (справжнє ім’я Чарльз Доджсон) був математики дон в коледжі і його муза, 11-річний Аліса Лідделл, який надихнув Керролла «Аліса в країні чудес» і «Аліса в Задзеркаллі» була дочкою декан коледжу

Але так вражає, як все це, це, ймовірно, не є причиною, що довгі черги відвідувачів черзі кожен день, щоб купити квитки, щоб увійти і приєднатися до екскурсії. Це більш імовірно, що Гаррі Поттер, це гості причини в Оксфорді стікається в цей коледж.

Зали, сходи і монастирі всі стояли в Хогвартс, і лазарет Хогвартса в фільмах. А чарівний Великий зал, де так багато сцен встановлені, моделюється на Крайст-Черч власного Великого залу. Багато людей вважають, що сцени були зняті в цій кімнаті, але насправді копія була створена в компанії Warner Brothers Leavesden Studios, за межами Лондона. Ви можете відвідати цей один, як частина Warner Brothers Studios London Tour; Виготовлення Гаррі Поттера. Або зазирнути в справжній, на тур тут.

Візьміть Торговий перерву в історичному ринку

Оксфорд критий ринок, в центрі міста, між коледжами та основний роздрібної вулицею, це ідеальне місце, щоб відпочити, отримати укус, щоб поїсти і насолодитися в деяких ремісничих магазинах. Ринок офіційно відкритий в 1774 році після того, як місцеві чиновники і дони університету вирішили трафік, запахи і відмовляються від ринкової вулиці стає порушення громадського порядку. Він торгував з тих пір. Сьогодні більшість кіосків стали магазини (більше 40 з них) продають одяг, вироби зі шкіри, квіти і сухоцвіти, трави і аромати, фрукти і овочі, м’ясо і рибу, тістечка і славні сири. Майже всі купці незалежні. І сама будівля цікаво ходити в с вузькими провулками магазинів під стельовими балками. Він був розроблений Джоном Гвінн, який також спроектував знаменитий міст Магдалини в Оксфорді. Є цілий ряд сендвіч-магазинів і паб або два, але якщо ви хочете випробувати насправді англійський «CAFF,” приміряти кафе Брауна.

Паніка Up Деякі Привиди в тюрмі замку

Oxford Castle почалася як фортеця англосаксонської до Вільгельма Завойовника і його частини, по крайней мере, 1000 років. Парапсихологи стверджують, що це один з найбільш часто відвідуваних будівель в Великобританії. Вони б, якби не вони, хоча розкопки, щоб зробити будівлю безпечним для відвідувачів виявили деталь вежі моторошних боржників 18-го століття і 900-річний підземний склеп. Там же замок прокляття, починаючи від Чорного Ассізі 1577, коли сотні людей загинули протягом декількох тижнів, які були присутні на суді по Rowland Дженкс, включаючи шерифа, журі, свідків і судді все померли від таємничих причин.

Між 1071 і 1995 замок був в безперервному використанні в якості в’язниці. Здійсніть екскурсію, щоб дізнатися про деякі з найбільш цікавих і страшних історій.

Знайти Оксфорд Найбільш добре захована Pub

Turf Tavern , знайомий шанувальникам Inspector Morse повтори телевізора, це один з багатьох відомих пабів Оксфорда. Це вниз провулок настільки вузький , що в деяких районах, ви не можете навіть протягнути обидві руки , як ви проходите через нього. Це в Grade II перерахованих будинку 18 століття, хоча перші повідомлення про нього в податкових звітах короля Річарда II і датованій 1381. Всередині, це заповідне рівнів і сходових кліток. Хоча це приваблює туристів, це так важко знайти , що тільки самі рішучі не- місцеві жителі на насправді потрапити туди. Він також популярний серед студентів і іноді знаменитості – п’яні суперечки між Елізабет Тейлор і Річарда Бартона в середині 1960 – х років стали легенди.

Візьміть Пунт

Понтіровавшего класичний спосіб колупатися в човнах на як Оксфорд і Кембридж. В Оксфорді вони роблять це на річці Cherwell, від Cherwell Boathouse або від Магдалени Bridge Boathouse , просто поруч Магдалени міст, по Оксфорд – Хай – стріт.

Плоскодонки плоского дна човен, які можуть перевозити до шести людей – професійний гравець і п’яти пасажирів. Понтер стоїть на плоскій платформі на одному кінці і розганяє і направляє човен з довгою жердиною. Навіть якщо ви ніколи не чули термін, ви, можливо, бачили понтіровавшего в старому англійському фільмі.

На плівці завжди здається легким, романтична, спокійна. Але, звичайно, це складніше, ніж це.

Не турбуйтеся, якщо ви не думаєте , ви можете управляти полюс, ви можете організувати шофером Пунт від Магдалени Boathouse , з досвідченим професійним гравцем, елінг, часто студент, робити важку роботу.

Насолоджуйтесь Концерт в Шелдоніан


Шелдонській театр церемоніальне місце збору Оксфорда. Це місце, де студенти вітаються в університет і де вони отримують дипломи по закінченню.

Це також місце зустрічі музики, де можна послухати концерт в будинку, побудованому між 1664 і 1669 як перший великий за проектом архітектора сера Крістофера Рена. Час вашого візиту добре, і ви можете слухати музику у виконанні Оксфордського філармонічного оркестру і відвідування ансамблів і солістами. Там, принаймні, один концерт в місяць протягом року і більш часті публічні заходи в літні місяці.

Комуна з духами жаба жаба Tour

Духи в яких йде мова джин, горілка, абсент і жито зроблений в Оксфорді Artisan Distillery (ЖАБА, ви бачите). Це чарівне місце з заклепками міді нерухомими в кращому стімпанк традиції. Насправді ці два кадри називаються Немо і Nautilus, кивнувши в бік великого стімпанк натхнення, Жюля Верна.

Ми чули, що вони використовують древнє зерно спадщини вирощене з насіння, відвойованих 16-я і 17-го століття з солом’яними дахами Оксфордшира в. Не впевнений, що ми вважаємо, що, але це, безумовно, робить велику історію, і ви ніколи не знаєте.

Ви можете запитати про це на одному зі своїх турів – 45 хвилин протягом 90 хвилин – обидва з яких закінчується дегустацією вибору їх джинів. Якщо ви йдете на 90 хвилин тур, вартістю £ 50 в 2019 році, переконайтеся, що у вас є призначений водій, тому що закінчується шанс спробувати весь їх асортимент і закінчити його (наші себе) з великим джина і тоніка. Привітання.