12 הדברים הטובים ביותר לעשות באוקספורד

Posted on

12 הדברים הטובים ביותר לעשות באוקספורד

אוקספורד, עיר המחוז של אוקספורדשייר, היא ביתו של האוניברסיטה העתיקה ביותר בעולם דובר האנגלית. העיר נוסדה במאה ה -11 ואת האזכור הראשון של האוניברסיטה הוא כ 100 שנים מאוחר יותר – אם כי השנה המדויקת אינה ידועה. הסיור באונ’, ללמוד על הבוגרים המפורסמים שלה מתפעל האדריכלות ההסטורית של 38 המכללות שלה הוא מבקר וזאת אחת הסיבות כוללים העיר הפופולרית הזו תוכניות הנסיעה שלהם. אבל יש הרבה יותר כדי ליהנות בעיר הזו, על 60 קילומטרים צפונית מערבית ללונדון.

הנה רעיונות תריסר שיסייעו לך.

לצאת להליכה

אוקספורד היא עיר קטנה יחסית ואחד הדרכים הטובות ביותר לראות את זה הוא ברגל, שנכנס ויוצאים רחובות הלוך נתיבים, לחקור בטענה של המכללות פתוחות לציבור תגליות משלך. לקחת עלון בתחנת הרכבת או להוריד אפליקציה: אוקספורד סיטי מדריכים יש כמה מדריכי שמע טוב, הניתן להורדה. או עקוב אחרי הטיולים שני אוקספורד המודרך שלנו בבוקר ואחר הצהריים כדי לקבל את שכב על הקרקע ולהחליט מה תרצה לחזור אליו מאוחר יותר. אין באמת הרבה מה לגלות שפע של הפתעות משמחות. וזה להיות עיר אוניברסיטה, יש המון בתי קפה ופאבים לאורך הדרך כדי לנוח שהתחת שלך עייף.

עיון במוזיאון הציבורי העתיק ביותר בבריטניה


כאשר במוזיאון אשמוליאן לאמנות ולארכיאולוגיה נפתח 1683 את המילה “מוזיאון” לא היה אפילו בשימוש בשפה האנגלית.

אשמוליאן לאמנות ולארכיאולוגיה היא המוזיאון הציבורי העתיק ביותר של בריטניה. כשזה נפתח לראשונה, בשנת 1683, את המילה “מוזיאון” לא היה בשימוש אפילו באנגלית. קיים אפשרות להרחבת שש קומות, שנפתחה בשנת 2009, הפכה למוזיאון מתוך סדרה כהה, צללים של גלריות ויקטוריאני עד אפס מקום בחפצים כדי חלל תצוגה מוארת, מודרנית; הכפיל את גודל, ולבסוף עשה אוספים האגדיים שלה נגיש לכולם.

אוספים אלה לכסות עשר אלפי שנים של אמנות וחפצים של תרבויות מזרחיות ומערביות ולכלול כמה אוצרות שלא ייאמנו, כולל:

  • גולגולת יריחו : ייצוג ישן 10,000 שנה של הדימוי האנושי, ואחד הראשונים אי פעם נמצא.
  • אלפרד ג’ול : אובייקט אנגלו סכסון עתיק של זהב, אמייל וקריסטל רוק, שאולי היה שייך המלך אלפרד הגדול, המלך הראשון של כל אנגליה.
  • מנטל של פווטן : הגלימה של איילה ואת המחרוזת של אביו של פוקהונטס.
  • שרטוטים ידי מיכלאנג’לו ורפאל.
  • קרמיקה עשתה מעל 2000 שנים
  • סטרדיוואריוס כינור בסביבות 1715.

והחלק הכי טוב הוא, שלה הכל בחינם.

עקוב הרצאה של איינשטיין על ההיסטוריה של מוזיאון המדע


כאשר אלברט איינשטיין נתן ההרצאה אוקספורד השנייה שלו ב 1931 הוא כבר היה כל כך בינלאומי מפורסם כי הלוח הוא נהג להמחיש הדיבורים שלו לא נמחק. במקום זאת מייד הובאה המוזיאון שבו הוא נשמר מאז.

אם ניתוח החישובים של איינשטיין, בכתב ידו, לא מלהיב אתכם, יש עוד הרבה מה לעשות במוזיאון הזה. היא מחזיקה את אחד האוסף המשובחים בעולם של מכשירים מדעיים האיסלמיים של ימי ביניים אירופיים עתיקים – שעוני שמש astrolabes יפים. האצטרולב ערב ה -11 של המאה, כאן בתמונה, הוא כלי ניווט אסטרונומים, קודמתה של סקסטנט.

האוסף כולל גם מצלמה של צ’רלס דודג’סון. אוקספורד מתמטיקאי, הידועה יותר בשם אליס בארץ הפלאות לואיס קרול המחבר, המשמש את המצלמה כדי לקחת את הסדרה המפורסמת שלו תמונות של אליס לידל, אשר בהשראת ספרי אליס שלו.

המוזיאון הוא חופשי למרות תרומה מוצעת.

אם אתה גואר מוזיאון להוט, אתה לא יהיה קצר על אטרקציות באוקספורד. הנה עוד כמה להוסיף לרשימה שלך:

  • מוזיאון הטבע : יהין שלדי דינוזאורים, פרפרי חיפושיות צבעוניות בתוך ארונות זכוכית. אוספי בעלי חיים ומינרלים והאוצר המפורסם ביותר, גולגולת העור של ציפור דודו אמיתית, שנאספה במאה ה -17.
  • מוזיאון ריברס פיט : זהו גם מוזיאון ארכיאולוגי או אוסף גדול של דברים, תלוי בנקודת המבט.

סיור הבודליאנית


ספרן ג’ון ראוס (1574-1652) בטח היה רועד במגפיים, כשהוא נאלץ לסרב לדרישת המלך צ’ארלס הראשון שספר יוסר הבודליאנית ונמסרו לו בארמונו. הסיבה אוסף הספרייה ההיסטורית הזאת גדלה וצמחה היא שזה אסור על פי חוק להוציא ספרים כלשהם. במקום זאת, הוא הביא עותק של לחוק ייסוד הספרייה. שארל התרשמתי כל כך, הוא הסכים כי “וכי חוקים של המייסד האדוק לצפות באדיקות”.

הספרייה הבודליאנית באוקספורד הוא אחד באירופה של ספריות ותיקות שנייה רק כדי הספרייה הבריטית בגודל והיקף גבייתו. מקורו אוסף תרם לאוניברסיטה במאה ה -15 על ידי הדוכס Humfrey, דוכס גלוסטר ואחיו של המלך הנרי החמישי במהלך השנים הוא גדל כדי להקיף כ -13 מיליון ספרים ופריטים הקשורים במספר מבנים, כולל רדקליף המפורסם מצלמה. חדרי Medieval המקוריים, כוללים הספרייה של הדוכס Humfrey, עדיין נמצא בשימוש על ידי חוקרים פתוחים לקהל הרחב ביום סיורים מודרכים ועוד כמה ביקורי אודיו עצמיים מודרך .

צאו ולהריח את הפרחים באוקספורד מהגן הבוטני Arboretum


הגן הבוטני של אוקספורד, עם 6000 סוגים שונים של צמחים, הוא תענוג ימות שנה, הוא בחוץ ובפנים שבעה בתי זכוכית תצוגה. תמיד יש משהו לראות את האתר של הגן מציין מה בעונה ו ייראה במיטבו כאשר אתה מבקר.

בתוך בתי הזכוכית , אתה יכול לגלות צמחים אלפיניים, חבצלות, צמחי יער ענן וצמחים טורפים.

החלק העתיק ביותר של הגינה, החצר המוקפת החומה , משנת 1621 והחזיק אוספים של צמחים מרפאים, גבולות מסודרים גיאוגרפית ואפילו הליכת יער. ובעוד אתה בוחן את לואר גרדן אוספים רבים – כולל גבול ג’ין, עם צמחים המשמשים לייצור ג’ין, לחפש ספסל בפינה כי מובלט פיליפ פולמן של “חומריו אפלים” טרילוגיה, זה שוויל וליירה לפגוש בין עולמות שלהם.

ואם 130 דונם של עצי דגימה, עצי מחט בצפון אמריקה, צאן ונדל מטופח – כוללים כמה עצי סקויה הראשונים הביאו לאירופה – לסקרן אותך, עלה על אוטובוס (אוטובוס X38 שנוסע בין הגן לבין Arboretum כל 20 דקות) ואת הראש של Arboretum הארקורט על 5 קילומטרים.

לא לפספס את Christ Church College


כמעט כל המכללות של אוניברסיטת אוקספורד פתוחים לציבור בשעות מסוימות של היום או על סיורים מיוחדים. מכם רק פעם לבקר באחד, לכו על כנסיית ישו, הגדול, ללא ספק, הכי מעניינת עבור מבקרים. הבסיס של המכללה בדרך כלל מיוחס הנרי השמיני. למעשה אף, הנרי גנב את הרעם של הקנצלר הטרגי שלו, קרדינל תומאס Wolsely.

זן המכללה דרך שערי טום המגדל, מגדל הפעמונים שתוכנן על ידי כריסטופר רן, מוביל אל תוך רחבת טום. טום הזקן, הפעמון במגדל, מצלצל 101 פעמים בשעה 9:15 בערב כל הלילה. זהו היכרויות מסורת מן היסוד של הספר, כשהיו בה 101 מלומדים. השערים ננעלו בשעה 9:15 בערב, הפעמון יצלצל כדי לציין כי כל אחד מהתלמידים היה בבטחה בפנים.

הרשימה של בוגרים ופרופסורים של ישו בכנסיית קולג מאוד מרשימה, וכוללת 14 ראשי ממשלה בריטיים, עשרות אמנים, סופרים ומוזיקאים כמה חתני פרס נובל. גלרית התמונה בכנסיית המשיח מכילה ציורי מאסטר עתיק ידי טינטורטו ואח ליפו ליפי וציורים של מיכלאנג’לו, ליאונרדו דה וינצ’י אלברכט דירר. לואיס קרול, (השם האמיתי צ’רלס דודג’סון) היה דון מתמטיקה במכללה והמוזה שלו, 11, בן אליס לידל, שהיה ההשראה של קרול “אליס בארץ הפלאות” ואת “אליס בארץ המראה”, הייתה בתו של דיקנית בית הספר

אבל מרשים כמו כל זה, זה כנראה לא הסיבה כי תורים ארוכים של מבקרים להזדנב כל יום כדי לקנות כרטיסים להיכנס ולהצטרף לסיורים. זה יותר סביר כי הארי פוטר, הוא למבקרים סיבה אוקספורד להקת לאוניברסיטה הזו.

אולמות, חדרי מדרגות אכסדרה כולם עמדו על הוגוורטס, מרפאת הוגוורטס בסרטים. והאולם הגדול הקסום, שבו כל כך הרבה סצנות מוגדרות, הוא מודל האולם הגדול עצמו Christ Church. אנשים רבים מאמינים הקלעים צולמו בחדר הזה אבל בעצם העתק נוצר אולפני Leavesden וורנר ברדרס, מחוץ ללונדון. אתה יכול לבקר שאחד כחלק סיור באולפני האחים וורנר בלונדון; The Making of הארי פוטר. או להציץ לתוך אחד אמיתי, בסיור כאן.

קח חופשת קניות בשוק היסטורי

אוקספורד שוק מקורה, במרכז העיר בין מכללות הרחוב הגבוה הקמעונאי העיקרי, הוא המקום המושלם לקחת הפסקה, לקבל משהו קטן לאכול ולהתפנק קצת קניות אומן. השוק נפתח רשמית ב 1774 אחרי שני פקידים מקומיים ופרופסורים באונ’ החליטו התנועה, מריח ומסרב רחובות השוק הפכו למטרד ציבורי. זה כבר נסחר מאז. היום רוב הדוכנים הפכו לחנויות (יותר מ 40 מהם) מכירת בגדים, מוצרי עור, פרחים ופרחים יבשים, עשבי תיבול וריחות, פרות, ירקות, בשר ודגים, עוגות מפוארות וגבינות מפוארות. כמעט כל הסוחרים הם עצמאיים. הבניין עצמו הוא מעניין להסתובב עם הסמטאות הצרות של חנויות תחת תקרה עם קורות עץ. הוא תוכנן על ידי ג’ון גווין שעיצב גם גשר מודלין המפורסם של אוקספורד. ישנן מספר מסעדות כריכים ופאב או שניים אבל אם אתה רוצה לחוות “Caff,” באמת אנגלית לנסות Cafe של בראון.

להפחיד קצת רוחות בבית כלא טירה

אוקספורד הטירה נכתבה כמצודה אנגלו סכסון, לפני ויליאם הכובש, וחלקים ממנו לפחות בן 1000 שנים. הפאראפסיכולוגים טוענים שזהו אחד הבניינים הרדופים ביותר בבריטניה. הם היו, לא הם אף בחפירות לעשות הבניין בטוח למבקרים חשפו את הפרטים של מגדל של החייבים מהמאה ה -18 מצמרר וכן קריפטה תת קרקעי בן 900 שנה. יש גם קללה הטירה, מתקופת יְשִׁיבַת בֵּית מִשְׁפָּט השחור של 1577, כאשר מאות אנשים מתו בתוך שבועות אשר נכח במשפטו של רולנד Jenkes, כולל שריף, חבר המושבעים, העדים והשופט כל מת מסיבות מסתוריות.

בין 1071 ו 1995 הטירה הייתה בשימוש רציף כבית כלא. צא לסיור מודרך כדי לברר על כמה הסיפורים המעניינים המבעיתים ביותר שלה.

מצא הפאב המוסתר היטב רוב של אוקספורד

Tavern טורף , המוכרת לחובבי שידורים חוזרים מפקח מורס של הטלוויזיה, הוא אחד הפאבים המפורסמים הרבים של אוקספורד. זה במורד סמטה כה צר, בחלקים, אתה לא יכול אפילו למתוח את שתי הידיים תוך כדי לעבור את זה. זה בבניין מהמאה ה כיתה ב ‘רשומים, ה -18, למרות הדיווחים המוקדמים של אותו הם ברשומות המס של המלך ריצ’רד השני ומתוארך 1381. בפנים, שזה גיבוב של רמות וגרמי מדרגות. למרות שזה למשוך תיירים, זה כל כך קשה למצוא כי המקומיים הלא נקבע ביותר רק בעצם להגיע לשם. זה פופולרי גם בקרב סטודנטים ואת הסלבריטי המזדמן – הטיעונים השיכורים בין אליזבת טיילור וריצ’רד ברטון ב -1960 באמצע הפכו אגדות.

קח דוגית

חתירה היא דרך מעולה בלגן על בסירות בשני אוקספורד וקיימברידג. בשנת אוקספורד הם עושים זאת על הצ’רוול נהר, מן הצ’רוול Boathouse או גשר מודלין Boathouse , ממש ליד גשר מודלין, על ידי ברחוב הראשי באוקספורד.

בעיטות הרחקה הן סירות שטוחות תחתית שיכול לשאת עד שישה אנשים – מהמר וחמישה נוסעים. מהמרים עומד על פלטפורמה שטוחה בקצה אחד ודוחף ומנווט את הסירה עם מוט ארוך. גם אם אף פעם לא שמע את המושג, אולי ראית בעיטה בסרט אנגלית ישנה.

על סרט זה תמיד נראה מאמץ, רומנטי ושלווה. אבל כמובן שזה יותר קשה מזה.

אל תדאג, אם אתה לא חושב שאתה יכול לנהל את המוט, אתה יכול לארגן דוגית נהגה מגךלןה סירות , עם מהמר מנוסה, סירות, לעתים קרובות סטודנט, עושה את העבודה הקשה.

ליהנות מקונצרט בבית Sheldonian


תיאטרון שלדון הוא מקום המפגש החגיגי של אוקספורד. זה המקום שבו תלמידים מוזמנים לאוניברסיטת ואיפה הם מקבלים את התעודות עם תום הלימודים.

זהו גם מקום המוזיקה שבו אתה יכול להאזין לקונצרט בבניין שנבנה בין 1664 ו 1669 כמו העיצוב הגדול הראשון של האדריכל סר כריסטופר רן. זמן הביקור שלך טוב ואתה יכול להאזין למוזיקה בביצוע התזמורת הפילהרמונית אוקספורד אנסמבלים וסולנים לבקר. יש לפחות הופעה אחת לחודש במהלך השנה אירועים ציבוריים תכופים יותר בחודשי הקיץ.

הקומונה עם רוחות של הקרפד לסיור הקרפד

הרוחות המדוברות הן ג’ין, וודקה, אבסינת ושיפון עשה במזקקת Artisan אוקספורד (הקרפד, אתה רואה). זה מקום מרתק עם סטילס נחושת מרותק במיטב מסורת Steampunk. למעשה שתי התמונות סטילס נקראות נמו ואת נאוטילוס, בהנהון כלפי השראת Steampunk הנהדרת, ז’ול ורן.

שמענו שהם משתמשים תבואת מורשת עתיקה גדלה מזרע שחולץ מתוך גגות סכך המאה ה -16 וה -17 של אוקספורדשייר. לא בטוח שאנחנו מאמינים אבל זה בהחלט עושה סיפור גדול ואתה אף פעם לא יודע.

אתה יכול לשאול על זה באחד מהסיורים שלהם – 45 דקות עבור 90 דקות – אשר שניהם לסיים עם טעימות של מבחר של ג’ין שלהם. אם אתה הולך על סיור 90 דקות, עולה 50 £ ב 2019, לוודא שיש לך נהג מיועד כי זה מסתיים עם הזדמנות לטעום המגוון השלם שלהם וייגמר (שלנו עצמך) עם ג’ין וטוניק גדולים. Cheers.