Skip to main content

12 Best Things to darīt, Oxford

12 Best Things to darīt, Oxford

Oxford, novada pilsēta Oxfordshire, ir mājas vecākā universitāte angļu valodā runājošās pasaules. Pilsēta tika dibināta 11 gadsimtā un pirmā pieminēt universitātes ir apmēram 100 gadus vēlāk – gan precīzs gads nav zināms. Touring universitātei, iepazīstot tās slaveno absolventu un apbrīnot vēsturisko arhitektūru tās 38 koledžām ir viens no iemesliem apmeklētāji bieži ietver šo populāro pilsētu savos ceļojumu plānos. Bet tur ir daudz vairāk, lai baudīt šajā pilsētā, apmēram 60 jūdzes uz ziemeļrietumiem no Londonas.

Šeit ir ducis idejas, lai iegūtu Jums sākusies.

Pastaigājies

Oxford ir salīdzinoši neliela pilsēta, un viens no labākajiem veidiem, lai redzētu to ar kājām, iemērkšana un no aizmugures ielām un joslas, pētot pamatojumu kolēģiju, kas ir atvērta sabiedrībai un padarīt savus atklājumus. Pick up lapiņa pie dzelzceļa stacijā vai lejupielādēt lietotni: Oxford City Guides ir dažas labas, lejupielādējamus audio gidi. Vai vienkārši sekot mūsu divi Oxford ekskursijas pastaigu rīta un pēcpusdienā, lai iegūtu gulēja uz zemes, un izlemt, ko vēlaties pārskatīt vēlāk. Ir tiešām daudz, lai atklātu un daudz brīnišķīgu pārsteigumu. Un tas ir universitātes pilsēta, ir kravas kafejnīcās un krogos gar ceļu atpūtināt nogurušās tootsies.

Pārlūkojiet Apvienotās Karalistes vecākais publiskais muzejs


Kad Ashmolean mākslas muzejs un Arheoloģijas tika atvērts 1683. vārds “muzejs” nebija pat lietot angļu valodā.

Ashmolean mākslas muzejs un Arheoloģijas ir Lielbritānijas vecākais publiskais muzejs. Kad tā pirmo reizi atklāja, 1683, vārds “muzejs” netika pat izmantota angļu valodā. Sešu stāvu pagarinājumu, atvērts 2009.gadā, pagriezās muzeju no tumša, ēnu sēriju Viktorijas galerijas pieblīvēts ar stuff, uz gaismas piepildīta, mūsdienīgu izstāžu telpā; dubultojies tās lielumu, un beidzot padarījusi pasakains kolekcijas pieejami ikvienam.

Šīs kolekcijas aptver desmit tūkstošus mākslas un artifacts austrumu un rietumu civilizāciju un ietver dažas neticamas dārgumiem, tai skaitā:

  • Jericho Skull : 10.000 gadus vecs attēlojums cilvēka tēla, kas ir viens no ātrāk jebkad atrasts.
  • Alfrēda Jewel : Senā anglosakšu objekts zelta, emaljas un kalnu kristāls, kas var būt piederējusi King Alfred Lielā, pirmā karaļa visu Angliju.
  • Powhatan s Mantle : briežāda un wampum apmetnis no Pocahontas tēvam.
  • Zīmējumi ar Mikelandželo un Raphael.
  • Keramika veikti vairāk nekā 2000 gadiem
  • Stradivarius vijole circa 1715.

Un labāko daļu ir, tā viss ir bez maksas.

Sekojiet Einšteina lekcija vēstures Zinātnes muzejs


Kad Alberts Einšteins deva savu otro Oksfordas lekciju 1931. gadā viņš jau bija tik starptautiski slavens ka tāfele viņš izmanto, lai ilustrētu savu runu netika izdzēsti. Tā vietā, tas uzreiz cēla šo muzeju, kur tā ir saglabājusies kopš.

Ja analizējot Einšteina aprēķinus, savā rokā, nav intriga jums, tur ir vēl daudz ko darīt šajā muzejā. Tā pieder viens no pasaules vislabākajiem vākšanas Viduslaiku Eiropas un islāma zinātnisko instrumentu – skaisti sundials un astrolabes. 11th gadsimtā Arābijas astrolabe, attēlotie šeit ir astronomiskā navigācijas līdzeklis, prekursoru sekstants.

Kolekcijā ietilpst arī Charles Dodgson kameru. Oksfordas Matemātiķis, labāk pazīstams kā Alice in Wonderland autors Lewis Carroll, izmanto kameru, lai uzņemtu savu slaveno attēlu sēriju Alice Liddell, kurš iedvesmoja viņa Alice grāmatas.

Muzejs ir bez maksas, lai gan ziedojums tiek ierosināts.

Ja jums ir dedzīgi muzejs gājējs, jums nebūs īss par objektiem Oxford. Šeit ir dažas vairāk, lai pievienotu sarakstam:

  • Dabas muzejs : Izbaudiet dinozauru skeletiem, tauriņi un krāsains vaboles stikla gadījumos. Dzīvnieku un minerālu kolekcijas un slavenākajiem bagātība, galvaskausa un ādas reāla Dodo putns, savākti 17.gadsimtā.
  • Pits Rivers Museum : Tas ir vai nu arheoloģijas muzeju vai liels liels kolekcija lietām, atkarībā no jūsu viedokļa.

Tour Bodleian bibliotēka


Bibliotekārs John Rouse (1574-1652) ir jābūt trīcošs viņa zābakus, kad viņam nācās atteikties King Charles I pieprasījumu, ka grāmata jāizņem no Bodleian bibliotēkas un nogādāt savā pilī. Iemesls Šajā vēsturiskajā Bibliotēkas krājuma ir krietni auguši ir, ka tas ir aizliegts ar likumu, lai novērstu jebkādus grāmatas. Tā vietā, viņš cēla kopiju bibliotēkas dibināšanas statūtiem. Čārlzs I bija tik iespaidu, viņš piekrita, ka “ka statūti dievbijīgu dibinātāja būt reliģiski novērotā”.

Bodleian ir viena no senākajām Eiropas bibliotēkas un otrais tikai uz Britu bibliotēkas lielumu un darbības jomu tā iekasēšanu. Tā radās ar kolekciju ziedoti universitātes 15.gs. hercogs Humfrey, hercoga Glosteras un brālis King Henry V Gadu gaitā pieauga, lai aptvertu aptuveni 13 miljoniem grāmatu un saistītos priekšmetus vairākās ēkās, tostarp slavenais Radcliffe Kamera. Oriģinālās Viduslaiku istabas, tai skaitā Hercoga Humfrey bibliotēkā, joprojām zinātnieki izmanto, un ir atvērti sabiedrībai ekskursijas un dažas pašu spēkiem audio apmeklējumu .

Get Out un Smarža ziedus Oksfordas Botāniskā dārza un dendrārijs


Oksfordas Botāniskais dārzs, ar 6000 dažādiem augiem, ir gadu ārstēt, gan ārā un iekšā septiņiem displejs stikla ēkām. Tur vienmēr kaut ko redzēt un par Garden tīmekļa vietnē norāda, kas ir sezonas un meklē tās vislabāk, ja jūs apmeklējat.

Ietvaros stikla māju , jūs varat atklāt Alpu augi, lilijas, Klaudforestas augus un gaļēdāji augi.

Dārzā vecākais sadaļa, Par sienu dārzs , aizsākās 1621.gadā, un tur kolekcijas ārstniecības augiem, ģeogrāfiski sakārtoti robežām un pat meža pastaigā. Un, kamēr jūs pēta Lejas dārzā ir daudz kolekcijām – ieskaitot Gin robežas, ar augiem, ko izmanto ražošanā džinu, meklēt stūra sola, ka redzamas Philip Pullman s “Viņa Dark Materials” triloģija, tas ir, ja Vils un Lyra varētu izpildīt starp to attiecīgās pasaules.

Un, ja 130 akru paraugu koki, Ziemeļamerikas skujkoku, lopiem un labiekārtota īpašumu – ieskaitot dažas no pirmajām Redwood koku atvesti uz Eiropu – intriga jums, hop uz autobusu (turpmāk X38 autobuss ceļo starp dārzu un dendrārijs ik pēc 20 minūtēm) un galvas par Harcourt dendrārijs apmēram 5 jūdžu attālumā.

Nepalaidiet garām Kraistčērča koledžu


Gandrīz visi no Oksfordas Universitātes koledžām ir atvērti sabiedrībai noteiktos dienas laikos vai uz īpašām ekskursijām. No jums tikai ir laiks, lai apmeklētu vienu, iet Kristus baznīca, lielākais un, varbūt, visvairāk interesanti apmeklētājiem. No koledžas pamats parasti ir attiecināmi uz Henry VIII. Faktiski, lai gan, Henry nozaga pērkons viņa neveiksmīgs kanclers, kardināla Thomas Wolsely.

Ievadiet koledžas pa vārtiem Tom tornis, zvanu torni projektējis Christopher Wren, kas ved uz Tom Quad. Vecais Tom, zvana tornī, gredzeni 101 reizes 9:15 pm katru nakti. Tā ir tradīcija iepazīšanās no skolas dibināšanas, kad tas bija 101 zinātnieki. Vārti tika fiksēts pie 9:15 pm, un zvans tika sazvanīts, lai norādītu, ka katrs no skolēniem droši bija iekšā.

Kraistčērčas Akadēmijas saraksts absolventiem un pasniedzējiem ir ļoti iespaidīgs, un ietver 14 britu premjerministri, desmitiem māksliniekiem, rakstniekiem un mūziķiem, un pāris Nobela prēmijas laureātu. Attēlu galerija pie Kristus baznīca ir vecmeistara gleznas Tintoreto un Fra Lippo Lipi un zīmējumi pēc Mikelandželo, Leonardo da Vinči un Albrehts Dīrers. Lūiss Kerols (īstajā vārdā Charles Dodgson) bija matemātika don koledžā un viņa mūza, 11 gadus vecā Alise Liddell, kurš iedvesmoja Carroll “Alise Brīnumzemē” un “Alise caur spogulis,” bija meita no dekāns koledžas

Bet kā iespaidīgs, jo tas viss ir, tas, iespējams, nav iemesls, ka garās rindas apmeklētāju sarindot katru dienu, lai iegādātos biļetes, lai ievadītu un pievienoties ekskursijas. Tas ir vairāk iespējams, ka Harijs Poters ir iemesls apmeklētāji Oxford ganāmpulka uz šo koledžā.

Zāles, kāpnes un Cloisters visi stāvēja uz Cūkkārpu, un Cūkkārpas ‘lazarete filmās. Un burvju Lielajā zālē, kur ir noteikts tik daudz ainas, tiek veidots uz Kraistčērčas pašu Lielajā zālē. Daudzi cilvēki uzskata, ka ainas tika filmētas šajā telpā, bet patiesībā kopija tika izveidota Warner Brothers “Leavesden Studios ārpus Londonas. Jūs varat apmeklēt šo vienu, kā daļu no Warner Brothers Londonas Studios Tour; Par Harija Potera izgatavošana. Vai peer vērā reālo vienu, par ceļojumu šeit.

Veikt Shopping Break vēsturiskā tirgus

Oxford Covered tirgus, jo pilsētas centrā starp koledžām un galvenās mazumtirdzniecības ielās, ir lieliska vieta, kur ņemt pārtraukumu, saņemt iekost ēst un dzert dažas artisan iepirkšanās. Tirgus oficiāli atklāta 1774. Pēc gan vietējās amatpersonas un universitātes dons nolēma satiksmi, smaržo un atteikties no tirgus ielas bija kļūst publiska traucēklis. Tā ir tirdzniecības kopš. Šodien lielākā daļa no stendiem ir kļuvuši veikalos (vairāk nekā 40 no tiem) pārdod apģērbu, ādas izstrādājumu, ziedi un kaltēti ziedi, garšaugi un smaržas, augļus un dārzeņus, gaļu un zivis, iedomātā kūkas un krāšņās sieru. Gandrīz visi tirgotāji ir neatkarīgi. Un pati ēka ir interesanti staigāt apkārt ar tās šaurajām ieliņām veikalu zem siju griestiem. Tā tika izstrādāta John Gwynn kas arī paredzēti Oxford slaveno Magdalēnas tilts. Ir vairāki sviestmaižu veikali un krogs vai divas, bet, ja vēlaties izbaudīt patiesi angļu “CAFF,” izmēģināt Brauna Cafe.

Skandāla dažus Ghosts ar pils cietumā

Oxford Pils sākās kā Anglo Saxon cietoksnis, pirms William Conqueror, un tā daļas ir vismaz 1000 gadus veca. Parapsychologists apgalvo, tas ir viens no visvairāk Haunted ēku Lielbritānijā. Viņi būtu tie tomēr izrakumi, lai ēku drošu apmeklētāji atklāja informāciju rāpojošs 18.gadsimta Parādnieku torni un 900 gadus vecs pazemes Kripta. Tur ir arī pils lāsts, iepazīšanās no Melnās Zvērināto no 1577., kad simtiem cilvēku bojā dažu nedēļu laikā, kas piedalījās izmēģinājuma Rowland Jenkes, tostarp Sheriff, žūrijas, lieciniekiem un tiesnesis visiem nomira no noslēpumainiem cēloņiem.

Starp 1071 un 1995. gadā pils bija nepārtraukta kā cietumā. Veikt ekskursiju uzzināt par kādu no tās interesantākajiem un gruesome stāstiem.

Atrast Oksfordas Lielākā labi paslēpta Pub

Turf Tavern , pazīstams faniem televizora inspektors Morzes atkārtojumiem, ir viena no Oksfordas daudzajiem svinēja krodziņiem. Tas ir uz leju aleja tik šaurs, ka pa daļām, jūs nevarat pat izstiept abas rokas, kā jūs iet caur to. Tas ir tādā Grade II uzskaitīti, 18.gadsimta ēkā, gan agrāk ziņojumi par to ir nodokļu uzskaitē karaļa Ričarda II un datētu 1381. iekšpuses, tā ir Warren līmeņiem un kāpnes. Lai gan tas piesaista tūristus, tas ir tik grūti atrast, ka tikai visvairāk noteikti ne- vietējie faktiski tur nokļūt. Tas ir arī populārs ar studentiem un gadījuma slavenība – piedzēries argumenti starp Elizabeth Taylor un Richard Burton in mid 1960. kļuva leģendas.

Take punt

Punting ir klasisks veids, kā sajaukt par laivas pie gan Oksfordā un Kembridžā. In Oxford viņi dara to uz upes Cherwell, no CHERWELL Boathouse vai Magdalen Bridge Boathouse , tieši blakus Magdalen tilts, pa Oksfordas High Street.

Sitieni ir plakanu dibenu laivas, kas var pārvadāt līdz sešiem cilvēkiem – laivas stūmējs un pieci pasažieri. Laivas stūmējs stāv uz līdzenas platformas vienā galā un virza un vada laiva ar garu pole. Pat ja jūs nekad neesmu dzirdējis terminu, jums var būt redzējis punting vecā angļu filmu.

Par filmu tas vienmēr šķiet piepūles, romantiska un mierīga. Bet, protams, tas ir grūtāk, nekā to.

Neuztraucieties, ja jūs nedomāju, ka jūs varat pārvaldīt pole, varat organizē chauffeured sitienā no Magdalen laivu piestātne , ar pieredzējušu laivas stūmējs, laivu piestātne, bieži students, darot smagu darbu.

Izbaudiet koncertu Sheldonian


Sheldonian teātris ir Oksfordas ceremoniāls pulcēšanās vieta. Tā ir vieta, kur skolēni tiek aicināti uz universitāti, un, ja viņi saņem savus diplomus pēc absolvēšanas.

Tas ir arī mūzikas vieta, kur jūs varat klausīties koncertu ēkā būvēts starp 1664 un 1669, kā pirmo lielāko arhitekta sera Christopher Wren. Time savu vizīti labi, un jūs varat klausīties mūziku, Oksfordas Filharmonijas orķestri un apmeklē ansambļu un solistu izpildījumā. Ir vismaz viens koncerts mēnesī visu gadu un bieži publiski pasākumi vasaras mēnešos.

Komūna ar gariem krupja krupis Tour

Attiecīgie gari ir džins, degvīns, absints un rudzu veikts The Oxford Artisan Distillery (TOAD, jūs redzēt). Tā ir fascinējoša vieta piekniedētām vara destilācijas aparātos labākajā Steampunk tradīcijām. Faktiski divas destilatori sauc Nemo un Nautilus, ar nod pret lielu Steampunk iedvesmu, Žila Verna.

Mēs esam dzirdējuši viņi izmanto seno mantojuma graudainību audzētas no sēklām reģenerētas no Oksfordšīras ir 16. un 17. gadsimta salmu jumtiem. Nav pārliecināts, ka mēs uzskatām, ka, bet tas noteikti ir lielisks stāsts, un jūs nekad zināt.

Jūs varat jautāt par to, par vienu no savām ekskursijām – 45 minūtes un 90 minūtes – kas abi beidzas ar degustāciju izvēli viņu GINS. Ja jūs iet uz 90 minūšu brauciens, maksā £ 50 2019, pārliecinieties, ka Jums ir izraudzīta vadītāja, jo tas beidzas ar iespēju nobaudīt visu savu diapazonu un pabeigt to nost (Mūsu sevi) ar lielu džinu ar toniku. Priekā.

You may also like