12 Best Things to do Oksforde

Posted on

12 Best Things to do Oksforde

Oksfordas, apskrities miestas Oxfordshire, yra seniausias universitetas angliškai kalbančių pasaulio namų. Miestas buvo įkurtas 11 amžiuje ir pirmasis paminėjimas universitete yra apie 100 metų – nors tiksli metai yra nežinoma. Touring universitetą, sužinoti apie savo garsiąją absolventai ir žavisi istorinę architektūrą savo 38 kolegijose yra viena iš priežasčių, lankytojai dažnai apima šį miesto į savo kelionių planus. Bet yra daug daugiau patinka šiame mieste, apie 60 mylių į šiaurės vakarus nuo Londono.

Čia yra dešimt idėjų, kurie padės jums pradėti.

Pasivaikščioti

Oksfordo yra santykinai mažas miestas ir vienas iš geriausių būdų pamatyti tai pėsčiomis, Pakrovimas ir iš nugaros gatves ir skersgatvius, tyrinėti kolegijose, kurios yra atviros visuomenei pagrindus ir padaryti savo atradimus. Pasiimti geležinkelio stotyje lapelyje arba atsisiųsti programą: Oksfordo miesto vadovai turi gerų, Parsisiųsti garso vadovus. Arba tiesiog sekite mūsų dviejų Oksfordo vadovaujasi pasivaikščiojimo ryte ir po pietų gauti žemės LAY ir nuspręsti, ką norite peržiūrėti vėliau. Yra tikrai daug atrasti ir daug gardžių staigmenų. Ir tai yra universitetinis miestas, yra apkrovų kavinėse ir baruose pakeliui pailsėti savo pavargusius tootsies.

Naršyti JK seniausių visuomenės muziejus


Kai Ashmolean dailės muziejus ir archeologijos buvo atidarytas 1683 žodis “muziejus” net nebuvo naudojama anglų kalba.

Ashmolean dailės muziejus ir archeologijos yra seniausia Didžiosios Britanijos visuomenės muziejus. Kai jis pirmą kartą atidarius, 1683, žodis “muziejus” net nebuvo naudojama anglų kalba. Šešių aukštų plėtinys, atidarytas 2009 metais, paaiškėjo, kad muziejus nuo tamsioje, niūrus serijos Viktorijos galerijų prikimštas stuff šviesos užpildytas, modernus parodų erdvėje; dvigubai jos dydžio, ir pagaliau padarė savo prieinamas visiems Pasakų kolekcijas.

Šios kolekcijos apima dešimt tūkstantmečių meno ir artefaktus Rytų ir Vakarų civilizacijų ir apima keletą neįtikėtinų lobius, įskaitant:

  • Jericho Kaukolė : 10.000 metų atstovavimas žmogaus įvaizdį, vienas iš anksčiausiai kada nors rasti.
  • Alfredas brangakmenis : Senovės anglo saksų objektas aukso, emalės ir kalnų krištolas, kurie gali būti priklausė karaliaus Alfredas Didysis, pirmojo karaliaus visą Angliją.
  • Powhatan mantijos : per zomša ir Karoliai iš kriauklių apsiaustas nuo Pocahontas tėvo.
  • Piešiniai pagal Mikelandželas ir Rafaelis.
  • Keramika padarė per 2000 metus
  • “Stradivarius smuikas maždaug 1715.

Ir geriausia dalis yra, jos visos nemokamai.

Sekite Einšteino paskaitą apie mokslo muziejus istorija


Kai Albertas Einšteinas davė savo antrąjį Oxford paskaitą 1931 m jis jau buvo toks tarptautiniu garsus, kad lenta jis naudojamas iliustruoti jo kalbėti niekada nebuvo ištrinti. Vietoj to buvo iš karto atnešė į šį muziejų, kur jis išliko iki šiol.

Jei apdorojant Einšteinas skaičiavimus, savo ranka, neturi intriga jus, ten dar daug reikia padaryti šiame muziejuje. Ji turi vieną geriausių pasaulio kolekcija Viduramžių Europos ir senovės islamo mokslo instrumentų – Beautiful saulės laikrodžių ir astroliabija. 11 amžiuje Arabijos Astroliabija, čia nuotraukoje, yra astronominis navigacijos priemonė, iš sekstantą pirmtakas.

Kolekcijoje taip pat yra Charles Dodgson fotoaparatą. Oksfordo matematikas, geriau žinomas kaip Alisa Stebuklų šalyje autoriaus Lewis Carroll, naudojamas fotoaparatą imtis savo garsiąją seriją nuotraukų iš Alice Liddell, kuris įkvėpė jo Alice knygas.

Muziejuje yra nemokamas, nors donorystės siūloma.

Jei esate pasiryžę muziejus žiūrovas, jums nebus trumpas pramogų Oksfordas. Štai keletas daugiau įtraukti į savo sąrašą:

  • Gamtos istorijos muziejus : Mėgaukitės dinozaurų skeletų, drugeliai ir spalvinga vabalas stiklo atvejais. Gyvūninės ir mineralinės kolekcijos ir garsiausių lobis, kaukolė ir odos nekilnojamojo Dodo paukščio, renkami 17 amžiuje.
  • Pittas Upės muziejus : Tai yra arba archeologijos muziejus ar puikus didelis rinkinys daiktų, priklausomai nuo jūsų požiūriu.

Turo Bodleian biblioteka


Bibliotekininkas Jonas Rouse (1574-1652) turėjo būti drebantis jo batai, kai jis turėjo atsisakyti karaliaus Karolio i paklausą, kad knyga bus pašalintas iš Bodleian biblioteka ir pristatyti jį į jo rūmus. Priežastis Šis istorinis bibliotekos kolekcija išaugo ir išaugo, kad ji yra draudžiama įstatymu pašalinti bet kokias knygas. Vietoj to, jis atnešė iš bibliotekos steigėjų įstatų kopiją. Karolis buvau taip sužavėtas, jis sutiko, kad “kad įstatai pamaldus įkūrėjas būti religiškai stebimas”.

Bodleian yra viena iš Europoje seniausia bibliotekos ir antra tik Britų bibliotekoje dydžio ir apimties savo kolekciją. Jis kilęs su surinkimo paaukoti į universitetą 15 amžiuje kunigaikštis Humfrey, į Glosteris kunigaikščio brolis karaliaus Henriko V Bėgant metams ji išaugo iki apima apie 13 mln knygas ir susijusius elementus keliuose pastatuose, įskaitant garsiąją Radcliffe kameros. Originalūs viduramžių kambariai, įskaitant kunigaikščio Humfrey bibliotekoje, kurie vis dar naudojami mokslininkų ir yra atviri visuomenei ekskursijos ir kai savarankiškai vadovaujasi garso vizitų .

Išeiti ir kvepia Oksforde Botanikos sodas ir medelynas Gėlės


Oksfordo Botanikos sodas, su 6000 įvairių rūšių augalų, yra ištisus metus gydyti, tiek lauke ir viduje septynių ekranas stiklo namai. Visada yra kažkas, kad pamatytumėte o Garden tinklapyje nurodo, kas sezono ir ieško jo geriausias, kai jūs lankotės.

Per stiklo namus , jūs galite atrasti Alpių augalai, lelijos, debesys miško augalų ir mėsėdžiai augalai.

Sodo seniausia skyriuje, siena apjuostas sodas , datuojamas 1621 ir turi kolekcijas vaistinių augalų, geografiškai išdėstyti sienų ir net miškų pėsčiomis. Ir nors jūs tiria Žemutinė Sodas anketa daug kolekcijų – įskaitant Gin sienos, su augalais naudojamų gin gamybai, ieškoti kampinio suoliuko, kad pasirodžiusi Philip Pullman yra “jo tamsiai medžiagos” trilogija, tai, kur bus ir Lyra galėtų susitikti tarp atitinkami jų pasauliai.

Ir jei 130 akrų bandinio medžių, Šiaurės Amerikos spygliuočių, gyvulių ir kraštovaizdžio turtas – įskaitant kai iš pirmųjų visžalių sekvojų atvežta į Europą – intriga jus, šokinėti ant autobusą (toliau X38 autobusas keliauja tarp sodo ir medelynas kas 20 minučių) ir galvos dėl Harcourt medelynas apie 5 mylių.

Nepraleiskite Kristaus bažnyčios koledžas


Beveik visi Oksfordo universiteto koledžų yra atvira tam tikru dienos ar dėl specialių ekskursijos visuomenei. Iš turite tik laiko aplankyti vieną, eiti Kristaus bažnyčia, didžiausias ir, be abejo, įdomiausias lankytojams. Kolegijos pamatai paprastai priskiriama Henry VIII. Tiesą sakant, nors Henris pavogė jo nelemtą kanclerio kardinolo Thomas Wolsely perkūnas.

Įveskite kolegijoje per į Tom bokštas, varpinė, skirta Christopher Wren vartai, vedantis į Tom Quad. Senasis Tomas, į bokšto varpas, žiedai 101 kartų 9:15 pm kiekvieną naktį. Tai tradicija klipai iš mokyklos įkūrimo, kai ji turėjo 101 mokslininkų. Vartai buvo užrakinti 9:15 pm ir varpas buvo rung tai reiškia, kad kiekvienas iš studentų buvo saugiai viduje.

Kristaus Bažnyčia kolegijos sąrašas absolventai ir dėstytojai yra labai įspūdingas, ir apima 14 britų ministrai pirmininkai, dešimtys menininkų, rašytojų ir muzikantų bei Nobelio premijos laureatų pora. Paveikslų galerijoje ne Kristaus bažnyčia yra Senas Master paveikslai Tintoretto ir Fra Lippo Lippi ir brėžinius Mikelandželas, Leonardo da Vinci ir Albrechto Diurerio. Lewis Carroll (tikroji pavardė Charles Dodgson) buvo matematika Don kolegijoje ir jo mūza, 11-metų Alisa Liddell, kuris įkvėpė Carroll “Alisa Stebuklų šalyje” ir “Alisa Per Looking Glass” buvo dukra dekanas kolegijos

Bet kaip įspūdingai, kaip visa tai yra, tai tikriausiai ne dėl to, kad ilgas eilutes lankytojų stovėti eilėje kasdien pirkti bilietus atvykti ir prisijungti prie ekskursijos. Tai labiau tikėtina, kad Haris Poteris, yra priežastis lankytojai Oksfordo plūsta į šį koledžą.

Salės, trapai ir vienuolynai visi stovėjo už Hogvartso, o Hogvartso ‘ligoninė per filmus. Ir stebuklinga Didžioji salė, kurioje yra nustatyti tiek daug scenų, modeliuojama ant paties Kristaus Bažnyčia yra Didžiojoje salėje. Daugelis žmonių mano scenos buvo filmuojamos šioje salėje, bet iš tikrųjų replika buvo sukurta “Warner Brothers” Leavesden Studios, ne Londone. Galite aplankyti tą vieną, kaip dalis “Warner Brothers Londono Studios Tour; Hario Poterio sprendimus. Arba peer į nekilnojamąjį vienas, į ekskursiją čia.

Paimkite Prekių Break istoriniame rinkos

Oksfordo Dengta rinkos, į miesto tarp kolegijų ir pagrindinės mažmeninės gatvės centre, yra puiki vieta atsipūsti, gauti Užkandote valgyti ir mėgautis tikru amatininkas apsipirkti. Rinkos oficialiai atidarytas 1774 po tiek vietiniai pareigūnai ir universiteto Dons nusprendė eismą, kvapų ir atsisakyti rinkos gatvės buvo tapti viešosios tvarkos trikdymo. Jis buvo prekybos šiol. Šiandien dauguma kioskų tapo parduotuvės (daugiau nei 40 iš jų) parduodate drabužius, odos gaminiai, gėlės ir džiovintų gėlių, prieskoninių augalų ir kvapų, vaisių ir daržovės, mėsos ir žuvies, išgalvotas pyragai ir šlovinga sūrių. Beveik visi prekybininkai yra nepriklausomi. Ir pats pastatas yra įdomu vaikščioti aplink su siauromis juostomis parduotuvių pagal spindi lubų. Ji buvo sukurta John Gwynn kuris taip pat skirtas Oxford garsaus Magdalenos tiltas. Yra daugiasluoksnių parduotuvių skaičius ir pub ar du, bet jei norite patirti tikrai Anglų “caff”, pabandykite Browno kavinė.

Panika kai kuriuos Vaiduokliai pilyje kalėjime

Oksfordo pilis pradėjo kaip anglo saksų tvirtovė, prieš Vilhelmas I Užkariautojas ir jo dalys yra bent 1000 metų senumo. Parapsichologai teigia ji yra viena iš labiausiai Haunted pastatų Britanijoje. Jie, nebūtų jie, nors kasinėjimai, kad pastatas saugus lankytojai atskleidė iš Creepy 18-ojo amžiaus skolininkų bokštas detales ir 900 metų senumo požeminė kripta. Taip pat yra pilis prakeiksmas, pažintys nuo Juodosios teisminis nagrinėjimas iš 1577, kai mirė per kelias savaites, kas dalyvavo Rowland Jenkes bandymus, įskaitant šerifas, žiuri, liudytojų bei teisėją visi mirė mįslingų priežasčių šimtai žmonių.

Tarp 1071 ir 1995 metais pilis buvo nuolat naudoti kaip kalėjime. Paimkite ekskursija sužinoti apie kai kurias jos įdomiausių ir siaubingas istorijas.

Ieškoti Oksfordo Dauguma gerai paslėptas Pub

Jojimas Smuklė , pažįstamas gerbėjai televizijos inspektoriaus Morzės pakartojimų, yra viena iš Oksfordo daug švenčiama baruose. Tai žemyn alėja tokie siauri, kad dalių, jūs net negalite ištiesti abi rankas, kaip jūs praeiti pro jį. Jis yra II laipsnio išvardyti, 18 amžiaus pastate, nors ankstyviausi pranešimai apie jį yra mokesčių registrų karaliaus Richardo II ir datuotą 1381 Inside, tai lygių ir laiptinių Warren. Nors ji pritrauks turistus, tai taip sunku rasti, kad tik labiausiai nustatyta neturintys vietiniai gyventojai iš tikrųjų ten. Taip pat populiarus su studentais ir kartais garsenybė – girtas argumentai tarp Elizabeth Taylor ir Richardas Burtonas viduryje 1960 tapo legendomis.

Paimkite Punktas

Punting yra klasikinis būdas terliotis laivuose tiek Oksfordo ir Kembridžo. Oksforde jie ant upės CHERWELL nuo CHERWELL Boathouse arba Magdalenos tiltas Boathouse , tiesiog šalia Magdalenos tiltas, Oksfordo gatvėje.

Punts yra plokšti dugnu laivai, kurie gali gabenti iki šešių žmonių – tuo Fonai ir penki keleiviai. Fonai stovi ant lygaus platforma viename gale ir stumia, ir jaučiai valtis su ilga stulpo. Net jei jūs niekada girdėjote terminą, tu gali matyti punting sename anglų filmas.

Filme ji visada atrodo lengvas, romantiškas ir ramus. Bet, žinoma, tai sunkiau nei tai.

Nesijaudinkite, jei jūs neturite manote, kad galite valdyti stulpą, galite pasirūpinti, kad chauffeured Punktas nuo Magdalenos Boathouse , su patyrusiu Fonai, elingas, dažnai studentas, daro sunkų darbą.

Mėgaukitės Koncertas Sheldonian


Sheldonian teatras yra Oksfordo iškilmingas susibūrimo vieta. Tai vieta, kur studentai yra kviečiami Universiteto ir kur jie gauna diplomus baigus.

Taip pat muzikos vieta, kur galite klausytis per pastato pastatytas tarp 1664 ir 1669 kaip pirmasis pagrindinis dizainas architektas seras Christopher Wren koncertą. Metu Jūsų apsilankymo gerai ir jūs galite klausytis muzikos iš Oksfordo filharmonijos orkestro ir aplankyti ansamblių ir solistų. Yra bent vienas koncertas per mėnesį ištisus metus ir dažniau vieši renginiai vasaros mėnesiais.

Savivaldybė su TOAD Dvasių apie rupūžę Tour

Į klausimą dvasios yra džinas, degtinė, absentas ir rugių padarė ne Oksfordo Artisan varykla (TOAD, matote). Tai įspūdingi vieta su kniedėmis vario distiliatoriai geriausia Steampunk tradicijos. Iš tiesų šie du distiliatoriai vadinami Nemo ir “Nautilus”, su kinkuoti link didžiojo Steampunk įkvėpimo, Jules Verne.

Mes girdėjote jie naudoja senovės paveldo grūdai, išauginti iš sėklų nusausinus Oxfordshire 16-oji ir 17 amžiuje šiaudinius namų stogus. Nežinote mes tikime, kad bet jis tikrai daro didelę istoriją, ir jūs niekada negali žinoti.

Jūs galite paklausti apie tai viename iš jų turai – 45 minučių 90 minučių – kurie abu baigti su iš jų kilpos atrankos degustacija. Jeigu jūs einate už 90 minučių kelionė, kainuoja £ 50 2019, įsitikinkite, kad turite paskirtas vairuotojas, nes jis baigiasi galimybę paragauti visą savo asortimentą ir baigti jį išjungti (Mūsų sau) su dideliu džinas ir tonikas. Cheers.