Skip to main content

18 prabangiausių viešbučiai, esantys Bali

Balis yra aukščiausios sala, didžiausia apgyvendinimo

Indonezijos atogrąžų saloje Balyje yra kibiras sąrašas paskirties kad yra kas šiek tiek magiškas, kaip lankytojai tikiuosi. Induistų Isle į daugiausia musulmonų šalyje, Balis turi ramybės ir pagarbos orą. Keliautojai gali pasinerti į gamtos ant nesugadintas paplūdimiai ir rūkas kalnuose. arba įsiurbti Balio meno, rinkas ir salos karšto naktinį gyvenimą.

Ir kur turėtų Bali-privalo prabanga keliautojas apsistoti? Best-of-the-best Balis prabangūs viešbučiai čia, abėcėlės tvarka, nes jie visi rango kaip didelis.

Amandari Balis

Amandari yra dech, rami Resort sėdi į žaliuojančių kalvų Balis Šiaurės-Central Highlands šalia menų centre Ubud. Jos upscale Svečiai, daugiausia klestinčios poros, atėjo kurorto vien grožio ir nepaprasto ramybės.

Amandari skirtas kaip tradicinis Balio kaime, akmens takai, jungiančių 31 individualių, didžiausia stogu vilos ir apartamentai. Šios patalpos yra visiškai privatus, su funkcijų, pavyzdžiui, atskiri vonios baseinai, lauko valgomojo paviljonų ir sodrus sodai. Amandari siūlo vietos, organinių restoranas meniu, Bali valymo SPA ritualą, yra 105 pėdų begalybės baseinas ir 1400-erių metų induistų šventovę saugojo akmens tigras. Jūs esate giliai į Balis čia.

Tikrinti norma AGODA »

Amankila Balyje


Amankila yra Deluxe šventovė glūdintis apie Rytų Balis atogrąžų šlaitas. Jis yra ant uolos, kuri veda žemyn į vaizdingą paplūdimį, kurio švelnus vandenys idealiai tinka plaukioti ir snorkeling. On-turto, lepus Svečiai atsipalaiduoti šalia trijų akmens pamušalu begalybės baseinai kad, atrodo, kaskados į jūrą. Amankila anketa patogumai – valgomasis, SPA, ir salų nuotykius – yra vienodai išskirtiniai.

Amankila anketa 34 stovinčioje apartamentai yra suprojektuotas kaip Bali paplūdimio namai, kiekvienas su terasomis. Neįtikėtina, jie nustatyti ant polių skambant kokoso palmių medžių viršūnėmis. Vaizdas yra kurorto privačiame paplūdimyje apvadu Lombok sąsiaurį.

Kita kryptimi, kurorto dramatiškas fonas Mt. Agung, vulkaninis piko, kad kilo 2017, įgyti viešbučių naują vadovaudamasi pasiturinčių vulkanas stebėtojais.

Tikrinti norma AGODA »

Anantara Seminyak Bali Resort


Ne kiekvienas, kuris atostogos Balyje siekia nuošalesnėse, mažytė Boutique Hotel. Kai norite didelį viešbutį gyva paplūdimio zonoje panašus į South Beach Majamyje ar Waikiki Honolulu. Šie lankytojai dažnai kreipiasi į Anantara Seminyak Bali Resort. Tai Surfside Resort, nustatytas vyksta paplūdimio miesto Seminyak paplūdimys. Kitas bonusas: naktinio gyvenimo centru Kuta yra tik mylių iki paplūdimio pora.

Anantara numeriuose yra palėpės, kaip ir didžiulis, su vaizdu į paplūdimį ir Pasakų Indijos vandenyno saulėlydžio. Jo mansarda nustatyti Moonlite Virtuvė restoranas yra grilio virtuvės rojus, o Wild Orchid finesses Azijos Przyprawianie šaknis. Viešbutis taip pat siūlo Bali Spa, jogos ir naršymo pamokas kai Pietryčių Azijoje geriausių pertraukas.

Tikrinti norma AGODA »

Belmond Jimbaran Puri


Ant didelio saloje kaip Bali, ramioje kurorto tik 20 minučių nuo oro uosto yra paklausa. Toks yra Balis Belmond Jimbaran Puri, nustatytas saugioje įlankoje švelnus, turkis Cinkuota vandenyse.

Kurorto 64 apgyvendinimo yra nepaprastai privatūs kotedžai ar vilos padaryti tradicinės Bali stiliaus, su marmuro grindimis ir blizgus tiko baldai. Kai kurie privatūs baseinai. Du paplūdimio Peržiūrėti restoranai specializuojasi tik sugautų jūros gėrybių ir švelniai prieskoniais Indonezijos patiekalų.

Tai pilno aptarnavimo Kurorte taip pat siūlo Bali paplūdimio SPA, daug baseinų ir nuotykius, kaip banglenčių, baidarės, arba kalnų dviračiais – nors daugelis svečiai laimingiausia patinginiauti aplink savo vilą ar baseine ar paplūdimyje.

Tikrinti norma AGODA »

Bulgari Resort Balis


Grakštus Bali dizainas akys su Italijos aukšto stiliaus tuo tyliai spalvingi Bulgari Resort Bali. Šis puikus kurortas, atidarė Bulgari dizaino namas anketa viešbučio rankos, yra prabangus, elegantiškas ir sklandžiai sinchronizuoti su Balio garbinimo rami gamta. Dramatiškai nustatyti ant uolos beveik 500 pėdų virš Indijos vandenyno, Bulgari Resort Balis sugeba būti tiek itin išskirtinis ir Nuoširdus.

Dauguma kurorto 59 labai privatus apgyvendinimo yra puikus vieno miegamojo vandenyno vaizdas vilos beveik 1000 kvadratinių pėdų, su sienelėmis sodo ir pasinerti baseinas. Svečiai gali mėgautis kepsnių ant grotelių restoranas, Bali virtuvė ir IL Ristorante, paleisti italų Celeb virėjas Luca Fantin. Daugiau patirti: Geriausiai Rytų Bali naršymas, puikią SPA ir garsus Uluwatu šventykla, gražus pėsčiomis.

Tikrinti norma AGODA »

Capella Ubud, Balis


O dabar kažkas visiškai skirtingos: “Capella Ubud, Balis yra itin prabangus” Tented Camp “. Jo 22 vieno miegamojo Tented vilos yra nustatyti giliai džiunglėse floros ir faunos – dar pasiūlyti kiekvieną technologijų patogumui yra nustatytas žaliuojantis. Rainforest, kurortas yra tik 20 minučių nuo Balis kūrybos centru, Ubud.

Capella Ubud siūlo pilną komplektą kultūros panardinami patirtimi su Bali amatininkų, virėjai ir gydytojai. Aktyvūs svečiai gali patirti džiunglių Boot Camp treniruotes, kalnų dviračių Ridge kelionė, ir dar daugiau. On-site svečiai mėgautis unikalus bakelio baseinas, per ginklams palapinėje treniruoklių salė ir Bali kurortas, Jiwa Azijos Gatvė Maisto Barbekiu virėjai iki out-of-the-Įprasta valgomasis.

Tikrinti norma AGODA »

COMO Shambhala turtas


COMO Shambhala Estate yra rami Wellness Resort, kur tempas yra lėtas ir slėgis yra neegzistuojantis ir požiūris yra holistinis – ir 360 laipsnių, liečiant kiekvieną savo gyvenimo aspektą. Svečiai atvyksta atsipalaiduoti, sustiprinti kūną ir protą ir įsisavinti neprilygstamą ramybę Balis.

Kurortas yra netoli mistinio Ubud apsuptyje atogrąžų džiungles, kad yra pakraščiais šventosios Ayung upės netoliese. Jo 36 gražių kambariai, apartamentai ir vilos pateikti subtilios prabangos ir iš Birdsong garso takelį ir vartant vandenį.

Tikrinti norma AGODA »

COMO Uma Canggu


Como Uma Canggu dvilypis dėmesys dvigubai džiugina svečius. Jis švenčia paplūdimys ir jūra Balis pietinėje pakrantėje ir taip pat Bali kultūrą vietos kaime Canggu, su induistų šventyklų ir šeimos valdomų parduotuvių.

Kurorto 119 šviesus, erdvus, Ramus kambariai ir apartamentai yra šiuolaikinis, su grakščių Azijos paliečia. Daugelis svečių atėjo COMO Uma Canggu Deluxe banglenčių, su kai Balis geriausių naršyti pertraukos į dešinę pro duris ir vadovaujant TropicSurf. Svečiai ieško sveikatingumo rasti ne on-turto COMO Shambhala Retreat ir kurorto meniu “energijos suteikiančia COMO Shambhala virtuvės. Pagrindinis restoranas, ne socialinės COMO Beach Club, virėjai pasaulines patiekalų, ypatingą dėmesį skiriant sveikos ant grotelių.

Tikrinti norma AGODA »

COMO Uma Ubud


COMO Uma Ubud yra nustatyta viena iš labiausiai pasaulyje gražūs meno miestuose. Ir nors tiesiog yra Ubud yra jaudinantis, Como Uma Ubud tobulina patirtį (ir teikia nemokamą šaudyklės į miestą).

Kurorto 46 šviesos užpildytas kambariai ir apartamentai pasiūlyti asmeninius sodai ir baseinai. Kurorto dėmesys yra lauko patirtimi ir kultūrinių susitikimų, iš ryžių ryžių žygius Šventykla vizitų, skirtos praturtinti ir įkvėpti. Tai skanus, taip pat dėka virėjai sugeba Italijos, Pietryčių Azijos ir sveikas COMO Shambhala patiekalų. Kurorto COMO Shambhala Retreat pateikia SPA indulgencijas ir sveikatingumo programas.

Tikrinti norma AGODA »

Fairmont Sanur paplūdimys Balis


Fairmont Sanur paplūdimys Balis yra grynas išraiška Bali gyvenimo. Induistų šventovė sėdi akmens pamušalu marių, kuri veikia turto ilgis centre. Guest Suites yra kvapą dekoruoti Bali tiko ir šilko brokatas, su ant, SPA-kaip vonios.

Iki Bali standartus, The Fairmont anketa 120 apartamentai ir vilos, kad tai yra didesnis viešbutis, su visais patogumais, jūs tikitės iš pilno aptarnavimo kurortas, įskaitant vaikų klubas, keliais restoranais, nesugadintas paplūdimyje (su WiFi!) Ir apakinti 164 pėdų baseinas. Privati ​​liokajaus paslaugos yra svečių zawołanie ir etatiniai darbuotojai atvyksta į jūsų duris kelis kartus per dieną guolis Indonezijos užkandžiai ir vonios skanėstų. Tai yra gyvenimas.

Tikrinti norma AGODA »

Four Seasons Resort Bali ne Jimbaran Bay


Four Seasons yra prekinis ženklas, kuris prabangos keliautojams patinka, ir jo du Bali kurortų – paplūdimio ir džiunglių – įrodyti, kodėl. Jie abu puikiai savaip.

Aprėpties 35 atogrąžų akrų, paplūdimys orientuotas “Four Seasons Resort Bali ne Jimbaran Bay yra sudarytas iš 147 šiaudinis stogas stogu Bali Villas, visi su privačiais baseinais, buvo puošnūs renovuotas 2017 m Vilos kaskados žemyn į nuošalesnėse įlankoje ant trijų mylių Jimbaran paplūdimys, garsėja savo saulėlydžių, švelnus vandenyse ir jūros gėrybės kavinėse. Informacinis pastate svečiai gali mėgautis šiuolaikinės Azijos virtuvės (ir virimo pamokas), SPA ir joga A 106 pėdų begalybės baseinas ir Jimba klubas vaikams. Paruošta Bali pakrovimas? Ganeša kultūros centras vilioja su vietos meno ir eterinės Indonezijos gamelan muzikos.

Tikrinti norma AGODA »

Four Seasons Resort Bali ne Sajanas


Dotting į žaliuojančių kalvų Balis menų kapitalą, Ubud, “Four Seasons Resort Balis ne Sajanas nabbed į # 29 taškelį Travel + Leisure 100 geriausių viešbučių pasaulyje 2017 sujungti sustabdytas takai, kurortas atrodo plūduriuoti virš medžių viršūnių, baldai Pirminės peržiūros, sala Brizas ir bendras nepamirštamas pabėgimas.

Svečiai pasimėgauti SKYTOP 106 pėdų baseinas, nemokamas jogos ir meditacijos užsiėmimai, Bali šokį ir gamelan spektakliai ir pervežimo į ir Ubud.

Tikrinti norma AGODA »

HOSHINOYA Balis


Tai maloningas Resort ešeriai Žaliojoje kalvų šalia meninės Ubud Bali šiaurės centrinėje kalnų. Vietoj paplūdimio aplinkoje, HOSHINOYA Balis yra pastatytas ant privačių baseinų, kuris savo ruožtu seka srautą, kuris teka į šventąjį Pakerisan upės labirintą.

Šis kurortas yra iš HOSHINOYA ženklą, viršuje Boutique viešbučiai mieste Japonijoje. HOSHINOYA Balis traukia Japonijos lankytojus ir kitus tarptautinius keliautojus, kurie bus dėkingi kurorto rafinuotas Balis atitinka-Japan stiliaus dizaino ir virtuvės. Vienas nokautas bruožas yra Kavinė pavėsinė, po atviru dangumi valgomasis paviljonas, atrodo, kad plūduriuoti ore. Svečių patogumų taip pat yra maloningas SPA, Balio menų patirtimi, Jungle kelionėse, ir laukinės gamtos stebėjimas.

Tikrinti norma AGODA »

Mandapa A Ritz-Carlton Reserve


Ritz-Carlton Reserve yra Ritz-Carlton ultra-high-end Boutique Hotel etiketės ir Mandapa yra rafinuotas kurortas šventų miškų aplinkinių Ubud. Kurorte yra dvasinio orą ir svečiams kasti giliai į Balio kultūros ir poilsiui.

Šešiasdešimt apgyvendinimo vieno, dviejų, arba trijų miegamųjų prasideda stebina 4,630 kvadratinių pėdų, su vidaus-lauko gyvenimo srityse. Į 25 baseinas vilos teigia didžiulius privatūs baseinai. Kurorto NOUVELLE virtuvės restoranas, Kubu, yra viena iš Balio labiausiai romantiškas ir SPA ir joga čia yra toks įsimintinas, kad kurortas laimėjo tolo keliautojų “Geriausias SPA ir sveikatingumo apdovanojimą. Mandapa dėmesys skiriamas proto, kūno ir sielos ir net vaikams praturtėjimo gauti įsiurbti Bali kultūrą Mandapa Camp. Šiame kurorte, Ritz-Carlton parašas asmens paslauga imtasi dar didesnių aukštumų.

Tikrinti norma AGODA »

Mulia


Mulia yra didelis kurortas idealiai tinka Bali lankytojų, kurie patinka valgomasis ir veiklos variantų gausybė. Conde Nast Traveler skaitytojai balsavo jai # 1 Beach Resort “vietą pasaulyje 2014 m Mulia sėdi paplūdimyje ant nesugadintas Nusa Dua paplūdimys. Tai reikia uždaryti į clifftop Pura Geger akmens šventyklos, 18 duobučių golfo ir į oro uostą (tik 20 minučių).

Mulia susideda iš trijų skirtingų kurortų: The MULIA, 111 apartamentai su jacuzzi ir privačiojo Butlers; Mulia Resort su 526 saulėtų kambariai ir apartamentai ir Mulia Villas, su 108 vilų, kurios Balis didžiausias. Tai spalvingi Resort Bucks minimalistinį tendenciją. Jis prabangiai suprojektuotas neoklasicizmo graikų stiliaus, su monumentalių skulptūrų rinkinys ant akmens kolonos deivės. Paslaugos, valgomasis, SPA, baseinų ir sporto salė neįprasta, taip pat.

Tikrinti norma AGODA »

The Oberoi, Bali


The Oberoi, Bali yra Surfside trauktis siūlo ramybę plius arti gyvas Seminyak paplūdimys ir geriausios banglenčių, snorkeling ir scuba. Kurortas yra sukurta kaip Bali kaime, 60 šiaudinius stogu Lanai Kambariai ir apsuptyje tropinių sodų ir akmens takai 14 prabangių vilų. Nakvynė išsiskiria akmens sienelėmis kiemuose, gražus, erdvus Bali baldais ir privačiais baseinais.

Manieringas institucijų darbuotojų atnešti padaras patogumais ir The Oberoi žinomų visos Azijos virtuvė svečiams, kurie nori tinginiauti paplūdimyje ar netoli jų kambaryje.

Tikrinti norma AGODA »

The Ritz-Carlton, Balis


Su 313 Bali stiliaus kambariai, apartamentai, vilos ir paskirstyti per 30 clifftop akrų, The Ritz-Carlton, Balis yra didelis kurortas vietos standartus, svaiginančio masyvo valgomojo ir veiklos galimybių tiek poroms ir šeimoms. (Pasaulio Prabangus viešbutis Apdovanojimai pavadintas viešbutis “Best Prabangūs Šeimos Beach Resort”).

Stiklinis liftas whooshes svečius iš turto į smėlį, bent Balis labai pietinėje, Nusa Dua. Kurortas suteikia giliai atsipalaiduoti paplūdimio atostogų atskirti kiekvienas naujausią technologijų estetinę ir Ritz-Carlton legendinis svetingumo paslaugų.

Tikrinti norma AGODA »

Regis Bali Resort


Sėdi ant panoraminio paplūdimio Nusa Dua, Regis Bali Resort įkūnija koncepciją “basas elegancija.” Tai iš karto sudėtingas dar atsipalaidavęs. Kiekvienas jos 123 gražiausių Bali stiliaus apartamentai ir paplūdimio Villas specialų Butler sugeba tobulinti svečių viešnagėms.

Valgomojo svyruoja nuo Haute Indonezijos į garsaus šampano priešpiečiai. Svečiai pasimėgauti Regis Bali anketa Remède Spa, savo paplūdimio jogos ir pavėsines, jos baseinas ir lagūnos sudėtingi, o jų vaikų mokymo centras sutelkiant dėmesį į meno.

Tikrinti norma AGODA »