3-diena ekskursija un ap pasakains Nicā

Posted on

Sākt tirgū no rīta

3-diena ekskursija un ap pasakains Nicā

Tu esi centrā Francijas Rivjērā, bet tu esi arī Francijas pilsētā, kur vietējie pārsniegs apmeklētājus. Tātad saņemt šķēle franču dzīvi un riska ārā agri no Cours Saleya. Dinamiskas, krāsains tirgus laukums ir vieta, kur ikviens nāk iepirkties uz svaigi augļi un dārzeņi, tauku sulīgs olīvu un olīveļļas, eksotisko ziedu, sieru, maizi un desu katra veida iedomāties. To ieskauj kafejnīcas, kur terases izlīst uz ietves, lai jūs varētu iemalkot kafiju un skatīties pasaule iet ar. Uz Pirmdien, antīko un krāmu tirgus ilgst no 7am līdz 6 pm.

Kurši Saleya ir centrā vecpilsētas. Tas aizmirst ar Chapelle de la Misericorde kas, ja jūs tur otrdien no 2,30 līdz 5pm ir vērts krītot uz lai tā krāšņās bagātu 17.gadsimta baroka apdari. Ejiet mazliet uz ziemeļiem uz rue du Collet un Oliviera (8 Bis rue du collet, 00 33 (0) 4 93 13 06 45), kurā tiek veikti olīvu eļļas visu labuma un presētas nopietni. Garša, pirms jūs pērkat un saņemt iekšpusē zināšanas no darbiniekiem.

Ejiet uz ziemeļiem no šejienes Place Rossetti un saldējumu pie brīnišķīgi saldējuma viesistaba, Fenocchio pie Nr.2, tel: 00 33 (0) 4 93 80 72 52. Tas ir atvērts katru dienu no 9 līdz pusnaktij, un piedāvā prātā- boggling dažādas garšas, tostarp olīveļļas, lavandas un timiānu.

Nedaudz tālāk uz ziemeļiem, jūs nākt uz Palais Lascaris kas rāda, cik grandly muižniecība dzīvoja. Built in 1665, ko Jean-Paul Lascaris, Field Marsh pie hercoga Savoy, pils ir grezns gobelēni un freskām, grand kāpnes un lielu vākšanu vēsturisko mūzikas instrumentu. Palais Lascaris ir 15 rue Droite, tel .: 00 33 (0) 4 93 62 72 40. Tas ir atvērts no trešdienas līdz Monday 10 am-6pm un ir bezmaksas.

pusdienas

Pusdienās izmēģināt vienu no šiem ieteikumiem labas lētu restorānu Nicā, kur jūs varat izmēģināt kādu no vietējiem ēdieniem. Socca ir diezgan kā kreps – plānas pankūkas no chickpea miltiem un olīveļļu, cep un crisped krāsnī un norūdījies ar melnajiem pipariem. Pretējā izmēģināt šo citu lielu Nice specialitāti – picas.

Pēcpusdiena

Pēc pusdienām, padarīt savu ceļu uz Parc de la Colline du Chateau kur senie grieķi dibināja pilsētu NIKAIA. Neskatoties uz nosaukumu nav pils šeit, bet jūs saņemsiet pasakains skats uz izklāstīts pirms jums pilsētu un jūru ārpus tās. Tas dod jums lielisku pārskatu par vienu no visievērojamāko daļām Franču Rivjērā. Tas arī dod jums priekšstatu, kāpēc mākslinieki, piemēram, Renuāra, Leger, Matiss, Pikaso un Marka Šagāla ieradās šeit dzīvot. Jūs varat kāpt soļus no rue de la Providence vai Montée du Chateau. Pretējā gadījumā ar liftu ar Tour BELLANDA, pie austrumu beigām Quai des Etats-Unis. Tā darbojas jūnija līdz 9. augusts am-8pm, aprīlī un 9. septembrī am-7pm, un oktobra līdz 10. martam am-6pm.

Lai ikviens interesents mūsdienu mākslas, tad Musée d’Art Moderne et d’Art Contemporain (MAMAC) pie Promenade des Arts, tel .: 00 33 (0) 4 97 13 42 01, ir obligāta. Tas ir spēcīgs kolekcija mūsdienu mākslas, koncentrējoties uz franču un amerikāņu mākslas no 1960. līdz mūsdienām. Kenneth Noland Lerijs Poons, Frank Stella Sol Le Witt, kā arī lielākie Pop mākslinieki, piemēram, Vorhola, Lihtenšteinas un Christo ir redzams kopā ar franču vārdiem Claude Viallat, Bernard Pages Olivier Mosset un vairāk. Tas ir atvērts no otrdienas līdz svētdienai 10 am-6pm un ir bez maksas.

Ja modernā māksla nav jūsu lieta, doties pastaigā pa ostai, kur lieli kursē prāmji uz Korsiku un citām Vidusjūras salām un jahtas no vairāku miljonu dolāru šķirnes Bob augšu un uz leju ar dzirkstošo jūrā.

Ja esat šeit piektdienā, tur ir neparasta ekskursija piedāvājumu agri vakarā. Veikt tramvaju ap to, kas ir brīvdabas muzejs 12 mākslas darbu, daži izgaismots naktī. Ekskursiju franču un angļu valodā atiet no Agence Ligne d’Azur, 3 Place Massena un jums ir rezervēt iepriekš pie Tourist Office. Izmaksas Pieaugušo: 8 eiro plus 2 eiro par transporta biļeti; bērni līdz 10 3 eiro; bezmaksas transportu līdz 4 gadiem.

Insider Tip

Ja esat foodie, tad jūs esat nonācis īstajā pilsētu. Apsveriet biļešu kulinārijas klasi ar Kanādas šefpavārs un rakstnieks, Rosa Jackson pie Les Petits Farcis . Rosa jūs aizvedīs ekskursijā Cours Saleya tirgū parāda jums to, ko pirkt, kā izvēlēties, kur iet, ko meklēt, tad ņem jūs uz dažām veikali, piemēram, speciālistu siera veikalā. Tad jūs uzzināsiet, kā gatavot to, ko jūs esat nopircis savā vecajā Nice dzīvokli. Tā ir lieliska diena, un ļoti labs ievads pārtikas kultūru Nice. Tad nāk atpakaļ uz Cours Saleya par savu un iepirkties kā vietējā.

2. diena Nicas – mirdzošs Promenade des Anglais

Put jūsu priecīgs lupatas un galvas visvairāk krāšņi ielas Nicā un pazīstamākā bulvārī Francijā ārpus Parīzes. Sākt lejā pie jūras, tikai uz rietumiem no stalts Opera, un Jardins Albert 1er. Šeit jūs atradīsiet teātris zaļums, kas rīko koncertus, bet vēl svarīgāk ikgadējo džeza festivālu, kas pārņem visu pilsētu jūlijā, un ir labi vērts apmeklēt.

Tas ir sākums Nicas slavenākajiem bulvāra, no Promenade des Anglais , kas izveidota 19. gadsimtā, kad grand Milords Anglijas ieradās Francijas Rivjērā, lai izvairītos no ziemeļu laika. Sekot viņu piemēram un staigāt pa “Prom”, jo tas ir lokāli zināms. 6 km gara bulvāris ir izklāta ar palmām un lieliem ietvēm, no vienas puses, un Baie des Anges, no otras puses. Joggers izmantot blakus jūrai; daži vienkārši sēdēt un vērot brīnišķīgo plašumi okeāna kamēr citi sauļoties uz akmeņainas krasta.

No Promenade des Anglais arhitektūra ir jautrs un jautri, pilns dīvains flīžu kupoliem un torņiem. Jūs nodot Palais de la Méditerranée nē. 13, ar savu grand Art Deco fasādi. Šodien tas ir atpakaļ uz savu sākotnējo mērķi, kā šiks kazino, kur var uzvarēt vai zaudēt, savu laimi.

Nepalaidiet garām pasaku arhitektūru Villa Huovila nē. 139, kas rezumē Belle Epoque stilā. Drop uz slaveno Hotel Negresco , kā jūs iet par kafiju vai dzērienu. Ja tas ir pusdienlaiks, izmantot savas vasaras darījumiem apburošs cirka stila restorānā. Tur ir ēdiens dienas laikā ap 18 eiro, vai ēdiens dienu ar kafiju un delikateses ap 22 eiro. Pretējā gadījumā, veikt savu pick no manas bistro ieteikumiem, vai veikt Le Festival de la MOULE 20 Cours Saleya par MOULES-Frites.

Pēcpusdiena

Lai ieskatu stāstā par šo lielisko piejūras kūrortā, padarīt savu ceļu uz Musée Massena . Atrodas 65 rue de France / 35 Promenade des Anglais, tel. 00 33 (0) 4 93 91 19 10, muzejs sniedz labu priekšstatu par Nicas vēsturē no 19. gadsimta līdz 1930. gada. Papildu bonuss ir ēka, aristokrātisks villa no 1898 komplektu skaistā un vēsturisko dārzu. Tas ir bez maksas, lai apmeklētu un atvērts katru dienu, izņemot otrdienās no 10: līdz 6 pm.

Uz ziemeļiem no Prom, jūs atradīsiet Musée des Beaux Arts (tēlotājmākslas muzejs, 33 ave des Baumettes, tel. 00 33 (0) 4 92 15 28 28. Šī ir vieta, lai panāktu uz Raula Difī, Francijas Fauvist gleznotājs, kura pārbagāts krāsas echo dzirkstošo Vidusjūru, ka viņš pastāvīgi krāsotas. muzejs ir bezmaksas un atvērts katru dienu, izņemot pirmdienas, no 10: līdz 6 pm.

Joprojām tālāk uz ziemeļiem, ir viens no lielākajiem Francijas Rivjēra lapām, Krievu pareizticīgo baznīca of St-Nicolas, pie bulvāra Tsaréwitch, celta 1912. Tas ir brīnišķīgi, pārbagāts ēku, tās sešas sīpolu kupoli un zelta krusti izceļas pret spilgti zilas debesis . Par Alexandre II atraitne piedāvāja zemi un naudu, lai izveidotu katedrāli atmiņā viņas dēla, Grand Duke Nicolas Alexandrovitch kurš miris Nicā. Tas ir pie Ave Nikolaja II, tālr .: 00 33 (0) 4 93 96 88 02. Atvērts katru dienu 9 am-noon & 2-6pm, tā ir bezmaksas un tuvākā autobusa pietura ir Tzarewitch (autobuss 17 nr.).

Insider Tips

  • Ja jūs sajūta enerģisks, noma velosipēdu Wiz uz augšu un uz leju Prom un citur. VELO Bleu ir 1200 pašapkalpošanās velosipēdus 120 pilsētas vietās. Ir 34 km veloceliņu, no kuriem izvēlēties, maksa mainās, bet sākt 1 eiro dienā. Vairāk par tel .: 00 33 (0) 4 93 72 06 06; un mājas .
  • Saņemt biļetes uz 24. vai 48. Hop-on-hop-off autobusu tūres, un to var izmantot, lai iegūtu visiem muzejiem. Biļetes maksā no £ 17 vienai personai.

3. diena Nicā – romiešu paliekas, Matiss un Marka Šagāla

Escape pūļus vecpilsētā vai gar “Prom” un redzēt šķēle augšējā garoza Nice dzīvi. Cimiez uz ziemeļiem no pilsētas ir vieta, kur bagāts vienmēr ir dzīvojis. Tas ir jauki, klusā priekšpilsētā pilna krāšņs Belle Epoque villas un bija svarīgi jau no paša sākuma. Dienās, Romas impērijas, Cimiez bija kapitāla provincē Alpu-maritimae.

Neatkarīgi no milzīgais prieks par pastaigu lapotu ielām un redzot pārbagāts arhitektūru, tur ir daudz vairāk, lai jūs kārdināt veikt autobusu nav 15, 17 vai 22. līdz pieturai Arenes / Musée Matisa.

Sāciet ar tālā pagātnē pie Gallo-romiešu vietas . Arēna bija diezgan pieticīgs romiešu standartiem, pielāgojot nieka 4000 skatītājus, kas ieradās, lai noskatītos spēlētājus un ratu sacīkstes. Jūs varat klīst apkārt paliekām termisko spa ar to karstā un aukstā vannas. Drop uz Musée archéologique , Arheoloģijas muzeja 160 ave des Arènes, tel 00 33 (0) 4 93 81 59 57, lai iegūtu priekšstatu par dzīves Nicā pirms 2000 gadiem. Muzejs ir atvērts katru dienu, izņemot otrdienas no 10 līdz 6 pm un ir bez maksas.

Uz austrumiem, bijušais Franciskāņu klosteris ir skaisti dārzi piedāvā ēnā karstā vasaras dienā. Ja jūs esat šeit, no jūlija vidus līdz augusta vidum, izbraukšana brīvdabas klasiskās mūzikas koncerti klosterī. Nepalaidiet garām kapsētā, kur gan Matisa un Raula Difī ir aprakti. Klostera baznīca ir atvērta no pirmdienas līdz sestdienai 09:00 līdz 6 pm un dārzi ir atvērti no 8am līdz vēlai pēcpusdienai. Abi ir bezmaksas.

pusdienas

Vai pusdienas apburošajā Côté Sud restorānā Pirms apmeklējot 17. gadsimta savrupmāju, kas mājas Musée Matisse 164 ave des Arènes de Cimiez, tālr .: 00 33 (0) 4 93 81 08 08. Tas ir reālas mājas, kas pilns ar personīgās mantas un dažas gleznas mākslinieks, kurš tā mīlēja gaismu un krāsas Cote d’Azur. Matissee pavadīja ziemas Nicā no 1916. gada, tad īrē dzīvokli uz vietas Charles-Felix. Viņš mira Cimiez 1954. gada novembrī gadu vecumā 85.

Veikt autobusu Nr. 15 vai 22 pa bulvāri Cimiez uz Musée valsts Marka Šagāla (pietura ir Musée Chagall). Diezgan nelokāms ēka tika speciāli sagatavots un atklāja Marka Šagāla pats 1972. Set dārzā pilns ar Vidusjūras augu, tas ir pretī bijušā konservatorijas mūzikas villa Paradiso, un ir pastāvīgā kolekcija par šovu, kā arī regulāras izstādes. Muzejs atrodas ave du Docteur-Menard tel. 00 33 (0) 4 93 53 87 20 un ir atvērts katru dienu, izņemot otrdienas 10: 6 pm. Pieaugušo ieraksts ir 8 eiro.

Vakara izklaides

Vieux Nice ir labākā vieta vakara izklaides. Ir milzīga izvēle bāros, daudzi piedāvā laimīgās stundas 6 līdz 8pm. Par šiks lesbiešu un geju bāru, mēģiniet Pulp Fiction salonā 7 rue Emmanuel Philibert pie Place du Pin, tālr .: 00 33 (0) 4 93 55 2535. mājīgs 22 rue Droite, tālr .: 00 33 (0) 4 93 80 43 22, ir labs diezgan maza īru krogs un bārs, kā arī kalpo pārtiku.

Ir divi lieli kazino Nice. Casino Ruhl ir 1 Promenādes, tel .: 00 33 (0) 4 97 03 12 22. Palais de la Méditerranée ir pie 15 Promenādes, tel .: 00 33 (0) 4 92 14 68 21. Abi ir nopietni, un rūpēties, lai augstas veltņi.

Īsi braucieni no Nicas

Antibes ir viens no Francijas visvairāk burvīgs mazpilsētās. Viduslaiku aizsargvaļņus apskauj piekrasti, jo jūra sterliņu klintīm zemāk. Vecpilsēta ir burvīga labirints mazajām ieliņām, pilna bistro, bāriem un veikaliem. Tā sirds ir vecā čuguna tirgus, kas piepilda katru dienu ar svaigu augļu un dārzeņu tirgū. Netālu Pikaso muzejs ir izmitināti nelielā Chateau ka mākslinieks dzīvoja laikā viņa laiku Antibes. Tajā atrodas dažas liela māksla, kā arī keramikas ka Pikaso izstrādātas un bija, ko amatnieki tuvākajā Vallauris. Un tad tur ir lielisks Fort Carre, ko Vauban celta kā aizsardzību pret Raiders no jūras. No tā paveras skats labāko piestātni uz Vidusjūru, kas piepildīts ar veida jahtu, ka nav pat loterijas laimests būs iegādāties. Add to, ka priežu piepildītas Cap d’Antibes, kas ņem jums noapaļot līdz Juan-les-Pins, un tas padara ļoti pievilcīgu vietu patiešām.