4 Popular Taju Noodle Trauki

Posted on

4 Popular Taju Noodle Trauki
Pad taju ir slaveni visā pasaulē kā go-uz Taizemes restorānos – klasiskās noklusējuma valda augstākajām starp populārākajiem taju nūdeļu ēdienus.

Kad kāds piemin došanās taju pārtikas, pad thai ir ļoti bieži, kas nāk prātā. Tad alkas par šo unikālo garšu un tekstūru sākt. Noodle neprāts nosaka, līdz jūs beidzot saņemsiet noteikt.

Bet pagaidi! Pad taju var būt čempions starp taju nūdeles izvēli, bet ir daži lieliski-and-garšīgi alternatīvas. Nākamreiz visi pie galda sakārto parasti, apsvērt iespēju izvēlēties vienu no šīm gardajām ēdieniem, lai saņemtu savu noteikt un paplašināt savu repertuāru.

Piezīme: Vegāni piesargāties – pat tad, ja jūs lūgt jūsu maltīti jāsagatavo Meatless, lielākā daļa no nūdeļu ēdieni Taizemes satur olas un, iespējams, nam pla (zivju mērce) vai nam man Hoi (austeru mērci).

1. Pad Kee Mao (Drunken Noodles)

Arī sauc “iereibuši nūdeles,” pad Kee Mao ir populārs maisīt-ceptas nūdeles trauku Taizemē. Mao nozīmē “piedzēries” taju, tomēr ēdiens noteikti var baudīt bez dzeramā pārāk daudz Chang vai Singah. Bet jūs varat vienu no Taizemes lielākajām trīs alus izvēli, ja jūsu pad Kee Mao sagatavoja autentiski pikants!

Nelietojiet gaidīt, nūdeles, kas līdzīgi tiem atrast spilventiņu taizemiešu vai arī jums var beigties vīlušies. Gan īstenot rīsu nūdeles, bet pad Kee Mao parasti gatavo, izmantojot plašas nūdeles nevis pazīstamo platumu izmanto spilventiņu taju. Nūdeles ir arī pārsteidzoši biezi, radot kaučuku, chewy tekstūru.

Daudz svēts baziliks sniedz augu saldumu; sojas mērce, zivju mērci, ķiploku, un daudz čili maisījumu par atkarību garšu.

Pad Kee Mao bieži sagatavoti ar dārzeņiem, piemēram, brokoļi, burkāni, bērnu kukurūza, paprika, un diedzētas pupiņas. Par olbaltumvielu, jūs varat izvēlēties no kopējiem izvēli tofu, cūkgaļa, vistas, liellopu vai jūras veltēm.

Tātad, kāpēc vārds “iereibuši nūdeles”? Viens darbojas teorija liecina, ka tas ir tāpēc, ka ēdiens bieži vien atšķiras no vietas; šefpavāri mētāties neatkarīgi dārzeņi viņi ir atstājuši. Padomājiet par to, kā kāds ar munchies varētu atgriezties no vēlu vakarā, un veikt neplānotu, aizpildot maltīti ar tossing kopā kāds ir pieejams!

Tāpat kā ar visiem tautas taju nūdeļu ēdienus, dažādas ēstuves ir savas interpretācijas. Vispār, ja jūs pasūtīt spilventiņu Kee Mao sagaidīt pikantu, piepildot trauku ar vairāk dārzeņu, nekā parasti.

2. Pad See Ew

Bieži bauda vietējie Taizemē, pad See ew ir populāra alternatīva spilventiņu taju. Kamēr ceļotāji bauda savu spilventiņu taju, vietējie bieži sēdēja blakus bauda pad redzēt ew. Kaut gan trauki īstenot rīsu nūdeles, garšu un tekstūru spilventiņu redzēt ew ievērojami atšķiras no pad taizemiešu; negaida daudz līdzību.

Šis ēdiens ir vārdamāsa ir nedaudz mazāk aizraujoša kā “piedzēries nūdeles” – pad redzēt EW vienkārši nozīmē “cepts sojas mērci.” Citas transliterācijas redzēti izvēlnēs ietver tastatūras SAE Ew , pad Siew , un pat pad Si-IO .

Lai sagatavotu pad redzētu ew, plašas, mīkstās rīsu nūdeles ir maisīt cepts sauss, galvenokārt ķiploku ar tumšiem (biezu) un gaismas sojas mērces. Preparāts aizdod pad redzēt ew nedaudz sadedzināti vai charred garša; Tas tiek darīts ar nolūku. Kvalificēts pavārs wields wok labi un dejām gar smalku līniju, kas atdala “charred” un “dega”, spiežot malas, bet ne overdoing to.

Ķīniešu iedvesma garšas ir skaidrs; zvaniet šī Taizemes ekvivalentu char kway teow – iecienīts ielu pārtikas svinēja Malaizijā un Singapūrā.

Un tāpat kā char kway teow ratiņi Penang, daži ielu rati Taizemē izceļas no flotes izvēli, kalpojot tikai meistarīgi sagatavoti pad redzēt ew un neviens cits nūdeļu piedāvājumu.

Autentiski versijas spilventiņu skatīt ew mēdz būt ķīniešu ķiplokus, bet satur mazāk dārzeņus nekā pad kee Mao. Tas parasti nav sagatavots ļoti asa. Tas ir ok, jūs vienmēr varat uzlocīt siltumu, pievienojot savu garšvielas pie galda.

Tāpat kā lielākā daļa no populārākajiem taju nūdeļu ēdieni, olu ir iekļauts pēc noklusējuma. Par gaļu, vietējie iedzīvotāji bieži vien izvēlas cūkgaļai – aprīkošana ar trauku, jo cūkgaļas reiz tika uzskatīts par “ķīniešu gaļu.” Tūristi parasti pēc noklusējuma … gaidīt, lai tā … vistas.

3. Rad Na

Šis populārais makaronu ēdiens reizēm nepatīkami transliterēta žurkām na , bet neuztraucieties: grauzēju nav viens no parastajām sastāvdaļām.

Rad na , uzskatīta arī speķi na vai lat na uz izvēlnes, tiek sagatavots ar plašām rīsu nūdeles biezu, olu mērci parasti brūnā vai mākoņainā krāsu. Šis populārais Thai nūdeļu ēdiens izceļas no visiem citiem, jo no soupy konsekvenci. Nūdeles ir maisīt cepts “slapjā”, un pasniedz šādā veidā oozing ar saldu, sāļš, viskoza, taukaina mērce veikti ar olu, ķiplokus, un sabiezināta ar tapiokas ciete.

Vienkārši runājot, jūs vai nu mīlestība vai naids mērce s “gļotains” konsekvenci; ir reti kāds vidusceļš starp cilvēkiem, kas mēģina to. Bet viena lieta ir droša: biezums nūdeles un papildu mērce marku rad na vairāk uzpildīšana nekā parastās izvēli.

Papildus ieviešot nedaudz melnos piparus, rad na parasti nav ļoti pikanta. Apsveriet pievienojot dažas sasmalcinātas chilis ar etiķi vai prik nam pla (pikantā zivs mērci), kā vietējie darīt, lai cīnītos un komplimentu salduma.

Kaut arī daži cilvēki sūdzas par mērce ir konsekvences, citi mīlestība no cukura, sāls un pikanta kombināciju (ja jūs pievienot čili) garšu atrodami šajā sirsnīgs ēdienu.

Rad na ir vēl viens ķīniešu-iedvesmoja makaronu ēdiens. Lai atrastu visvairāk autentisku pārsūtīšana rad na, mēģiniet meklē to apkārt Chinatown Bangkokā.

Weird sānu piezīmi: Laosas ‘versija Rad na sauc speķi na – diemžēl pastiprinot ceļu daži ceļotāji aprakstīt tekstūru slidenas, gooey nūdeles.

4. Yam Wun Sen (stikla Noodle salāti)

Dažreiz – patiesībā, bieži vien – laika Taizemē ir pārāk karsts, lai pēršanās, maisīt-ceptas nūdeles trauku. Un reizēm jūs jūtaties nepieciešamību izbēgt eļļu izmanto vairumā maisīt-ceptas rīsu un nūdeļu ēdieni. Stikla nūdeles ( jam WUN sen), lai glābšanas!

Kaut kas pilnīgi atšķirīgs, pikantās stikla nūdeles parasti pasniedz kā atdzesēta, veselīgu salātu. Tie var būt arī ļoti pikants ar asiem maz zaļo un sarkano čili pipariem, ja vien jūs pieprasīt citādi.

Stikla nūdeles dažreiz sauc to vairāk rūpnieciskā skanošu nosaukumu “celofāna nūdeles” ( WUN sen Taizemes), bet nav iespējams atlikt. Gaidīt ļoti plānas, threadlike, caurspīdīgs nūdeles izgatavoti no cietes, bieži mung pupiņas. Stikla nūdeles arī galu galā šajās ceptu olu ruļļos redzams visur.

Ja rad na ir smagāko nūdeļu ēdieni, stikla makaronu salāti ir vieglākais. Jūs jūtaties kā jūs ēst mazāk degvielas uzpildes cieti un vēl kāds cits ir trauka.

Stikla makaronu salāti ir norūdījies ar laima sulu, zivju mērci, ķiploku, un dažreiz ingveru. Kopā ar viegla nūdeles, šis neapstrādāta salāti tiek pasniegti ar sasmalcinātiem sīpoliem un tomātiem. Malto gaļu un jūras veltes ir divi populārākie varianti.

Piezīme: zinot avotu jūsu stikla nūdeles ir noderīga. Diemžēl, daži varianti, kas ražoti Ķīnā tiek veikti, izmantojot kodīgas, rūpnieciskās ķimikālijas, lai radītu caurspīdība.