48 hodín v Singapure: The Ultimate Itinerár

Posted on

O dva dni je dosť času, aby preskúmala Singapur, ak máte v pláne múdro

48 hodín v Singapure: The Ultimate Itinerár

Prvý deň: Ranné a popoludňajšie

Dopoludnia : Prílet do Singapuru, skontrolujte, či do svojich vybavenie a potom stráviť relaxačné niekoľko hodín skúmanie pokojný Singapurskej botanickej záhrady, skvelé miesto na poraziť akýkoľvek jet lag, alebo súvisiace s cestovaním únavy vďaka tichej povahe dôvodov. Záhrady sú Singapur je prvý na zozname svetového dedičstva UNESCO a najstaršie záhradné mesto je. Tu nájdete rozľahlý rad tematických pozemkov, impozantný šesť hektárov pás primárneho dažďového pralesa, a mesto veľkolepé Národná záhrada orchideí a viac ako 1000 druhov a 2,000 hybridov na displeji. Väčšina záhrad sú zadarmo, aby preskúmala, ale Orchid Garden stojí S $ 5 ( Singapur dolárov ) k vstupu.

Štrnásť hodín: Po nadviazaní usadil a nasýtiť, stráviť popoludnie v Singapure na Dempsey Hill , jeden z menej známych oblastí Singapure, ale rozhodne stojí za návštevu. Predtým muškátový oriešok plantáž v roku 1850, tam sú turistické chodníky, aby preskúmala , rovnako ako obchody, reštaurácie a galérie. Začnite svoju návštevu Dempsey Hill s jedlom v jednej z oblasti mnoho reštaurácií. Niektoré dobré možnosti zahŕňajú  Longbeach na Dempsey pre čerstvé morské plody, Tawandang minipivovarov pre thajské jedlo a remeselných piva, La Forketa pre pravej talianskej pizze, a nespokojný Chef pre modernú európsku kuchyňu v štýlovom prostredí.

Deň prvý: Večer

Sedemnásť hodín: Spustite večerné časť prvej deň tým, že si cestu do tejto oblasti Marina Bay Sands, kde sídli hotela Marina Bay Sands, ale tiež, kde nájdete zhluk hodnotných vecí k videniu, robiť a jesť. Stráviť nejaký čas prechádzky na 3,5 kilometrov dlhú promenádu okolo Marina Bay, ako rozhodne o niekoľko ďalších zaujímavostí. Prechádzať fascinujúce ArtScience múzeu naplnené oboch stálych a rotujúcich exponáty šijacie umenia, vedu a technológie (posledný vstup v 6 hodín). Alebo sa môžete rozhodnúť pre neďaleké ALIVE múzeum Singapur (otvorené až do 10 hodín), Singapur je najväčší 4-D ilúzie múzea. Ak máte čas, vedúce k Merlion Park lapať pár fotiek národnej ikony Singapure, mýtický Merlion, bytosť s telom ryby a hlavou leva.

7 p.m :. Vyberte si z veľkým množstvom reštaurácií a okolo Marina Bay Sands. Žrádlo nadol na historické Lau Pa Sat, rozľahlé Hawker centrum, pre rôzne miestne i medzinárodnej kuchyne. Existuje aj niekoľko upscale stravovanie v hoteli Marina Bay Sands vrátane Bread Street kuchyni Gordon Ramsay, cut Wolfgang Puck, db Bistro & Oyster Bar Daniel Boulud a Bird južnej tabuľke & Bar na klasické južnej varenie.

20:30 :. Po večeri si nechcete nechať ujsť návštevu Singapuru uznávaných Gardens by the Bay , úplne inú skúsenosť než Singapurskej botanickej záhrady ste zažili skôr v priebehu dňa. Tu nájdete ikonickou Supertrees, strom v tvare vertikálnej záhrady meranie medzi deviatimi až 16 príbehov vysoký. Chodiť na závesné lávky medzi dvoma Supertrees vidieť zblízka a získať pohľad vtáčej perspektívy nižšie záhrad. V závislosti na načasovanie, môžete tiež chytiť nočné svetelnú show  v 8:45 hod v klinu Supertrees.

Dvadsať dva hodín :. Ak máte pocit, ako dostať nápoj viečko svoju prvú noc v Singapure, dobré miesto k tomu je LeVeL33 , svet je najväčšie mestské remeselné pivovaru s krásnym výhľadom na záliv Marina Bay v Singapure a panorámu mesta. Vyberte si z pestrej ponuky kreatívnych, čerstvo uvarená remeselných pív a vín z butiku a remeselných vinárstva.

Druhý deň: dopoludnia a popoludní

9 hodín :. Pripravte sa na celý deň preskúmavať výdatnými raňajkami. Aby si cestu do Singapuru oblasti Orchard Road, ktorá bude pomerne pokoj v dopoludňajších hodinách, pretože väčšina centier a skladov neotvárajú až okolo 10 hodín Existuje však niekoľko možností v tejto oblasti pre ranné jedlo. Preskočiť štandardné toast a kávu, a rozhodnúť sa pre niečo trochu iného s raňajkami na med divých včiel , ako je Portobello Road: sázeným vajcia, šampiňóny, vädnúcich špenát, cibuľa a paprík konfitem a holandskou omáčkou na celozrnný briošky. Alebo ak chcete niečo sladké, skúste podpis banánovej palacinky na Crossroads Café .

10 hodín :. Či už máte pocit, že nákup alebo jednoducho prechádzanie, Orchard Road je Singapur je 2,2 km nákupné Mekkou naplnené žiariacich centier, upscale butiky a návrhárskych značiek. Začnite na jednom konci a aby si cestu do druhej, pričom v nákupnom pamiatky a okná as you go. Niektoré z vašich najlepších možností obsahovať 313 @ Somerset Mall, Knightsbridge Mall a ION Orchard. Okrem vieru nakupovanie, môžete tiež nájsť ION Sky sa nachádza na 56 -tého poschodia ION Orchard, vyhliadkovou plošinou vo výške viac ako 280 metrov nad zemou, ponúka panoramatický výhľad na Singapur.

12:30 :. Zatiaľ čo veľa možností obeda nájdete pozdĺž Orchard Road môže prísť s trochou nálepkou šoku, stále existujú cenovo dostupné možnosti. Doplňte na upokojujúce vietnamskej Pho na Nam Nam Noodle domu , vytvoriť svoj vlastný šalát (alebo objednať podpis šalát) z Toss a zapnutie , alebo sa snažia steak alebo cestoviny na Hot Tomato .

Štrnásť hodín :. V blízkosti Orchard Road nájdete Civic District, kde sídli rad fantastických múzeí. Vybrať ten, ktorý stráviť popoludnie, ako je Národné múzeum v Singapure , kde sa môžete dozvedieť o histórii a kultúre krajiny, alebo Národnej galérie v Singapure , kde nájdete najväčšiu verejnú zbierku moderného umenia v Singapure a juhovýchodnej Ázii. Ďalšou dobrou voľbou pre umenie je Singapore Art Museum so zameraním na súčasné umenie.

Šestnásť hodín :. Stráviť v druhej polovici popoludní v Singapure čínskej štvrti, s jeho eklektický zmes starého a nového, rovnako ako mnoho kultúrnych pamiatok. Jedná sa o typ miesta môžete jednoducho blúdiť, skúmanie úzkymi uličkami oblasti je naplnené tradičnými shophouses pozdĺž trendier butikov a reštaurácií. Sri Mariamman chrám je prvou hinduistický chrám v Singapure a je rozdelený do šiestich dekoratívnych vrstiev naplnené sôch z hinduistickej mytológie a kultúry. Buddha Tooth Relic Temple & Museum je Tang-štylizované čínsky budhistický chrám. A možno budete chcieť prestať do jedinečného  Singapuru Music Box múzeum , alebo prechádzať knihy a dať kávu z  Grassroots Book Room  (ktorý tiež ukrýva malú kaviareň). Ak budete potrebovať desiatu, aby prestal v Chinatown Food Street pre pick pouličné potravín, z Hainanese kura ryža a hovädzie rezančeky, aby Sata špajdľou a kačicu.

Deň druhý: Večerné

Osemnásť hodín :. Prečítajte si viac o histórii singapurské eklektické Chinatown a jeho raných obyvateľov s návštevou Chinatown Heritage Center nasledujúce popoludňajšie návšteve okolia. Nachádza sa v lehote troch krásne obnovené shophouses, Chinatown Heritage Center ponúka svojim návštevníkom nahliadnuť do života raných obyvateľov čínskej štvrti prostredníctvom znovu obytných a podrobné informácie, ktoré retraces cestu tých, ktorí opustili svoje dediny v Číne prísť do Singapuru.

Devätnásť hodín :. Je pravdepodobné, že ste chuť k jedlu so všetkým, čo pamiatok. Ak tomu tak je, aby si cestu k Maxwell Food Centre pre širokú škálu miestnych jedál servírovaných vo vzdušnom, neformálnom prostredí. Pole možností sa môže zdať ohromujúci, ale vezmite si čas chodia, pri pohľade na menu a mimo kontrolu, kde najdlhší linky sú (a dobrým ukazovateľom niečo, čo stojí stravovanie). Tian Tian Chicken Rice je pravdepodobne najslávnejší stánok tu, ale môžete tiež dostať svoje fix veľa-miloval tradičný pokrm niekoľko stánkov sa na Ah Tai Hainanese Kuracie Rice. Medzi ďalšie možnosti patria rôzne potravinové rezancové pokrmy, polievky, karí a morské plody.

Dvadsaťjeden hodín: Potom, čo ste mali si dosýta lacných a chutných miestnych potravín, stráviť zvyšok večera s drink v jednom z mnohých barov čínskej štvrti. Pivo fanúšikovia mali premýšľať o tom mať drink v Smith Street kohúty , unikátny Hawker státie plavidiel pivnom bare v Chinatown komplexe predstavovať rotujúce zoznam remeselných pív. K dispozícii je tiež britský inšpirovaný pub Oxwell & Co ., Podzemné jazz bar B28 , alebo živý Gem Bar & Lounge s jeho rozsiahlym zoznamom koktailov, len aby sme vymenovali aspoň niekoľko možností.

Tretí deň: Ráno

9 hodín :. Začnite svoj posledný deň ráno v Singapure s návštevou Tiong Bahru, jeden z hippest, kukly mesta. Preskúmať radu art deco obchodnom dome, než sa vydáte na štyridsať ruky na raňajky nejaké banánovej slaninou hriankou alebo niektoré z ich domácej granolového. Potom sa aj naďalej prechádzať jedinečné obchody tejto oblasti je. Nebudú všetci byť otvorený v dopoludňajších hodinách, ale budete chcieť, aby sa zastaviť u kníh v skutočnosti , indie kníhkupectvá naplnený miestne, klasické a moderné literatúry, tvrdý-k-nájsť časopisy, knihy umenia a stacionárne. Je to tiež stojí mimo kontroly chrám Qui Tian Gong (Monkey Boh Temple), ktorá siaha až do 1920.

11 hodín :. Za predpokladu, že máte ešte nejaký čas, než je potrebné sa vrátiť k svojim vybavením na balenie, vyskúšať a dostať sa na letisko, aby si cestu na Tiong Bahru Market, masívne mokré trhu a potravín centrum. Mokrý trh sa nachádza na prvom poschodí dvojposchodovej budove a má široký výber stánkov miestne produkty a iné predmety, potraviny. V poschodí je jedlo centrum naplnený stánky tradičných jedál.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *