5 кращих Відомі шахрайства, яких слід уникати в Балі

Posted on

5 кращих Відомі шахрайства, яких слід уникати в Балі

Балі є острів мрія призначення благословив з відблисками і досвідом не знайшли в іншому місці і один з найбезпечніших місць у Індонезії, щоб провести свою відпустку. Проте, як і в будь-якому куточку світу, завжди є опортуністичні особи, які ведуть нечесні методи для отримання особистої вигоди, користуючись новими і в основному нічого не підозрюють відвідувачів. Нижче наш невеликий список найбільш відомих афер уникнути час на Балі, так що ви можете насолоджуватися відпочинком на Балі плавно і не стати жертвою дрібних хитрощів.

Більшість шахраїв досить очевидні, від простих трюків до відвертих грабежів. Але мандрівники нові на сцену і прагнуть оглянути визначні пам’ятки і сцени Балі може легко потрапити в ці пастки, то відчувають себе нещасними за весь період їх відпочинку, як тільки вони розуміють, що тільки що сталося просто через порушення добового ритму або невеликого замішання на їх підшипниках і напрямках. Краща запобіжний засіб, щоб зберегти свій здоровий глузд, і відкрито відповідати: «Ні, дякую», коли ваш радар подає звуковий сигнал.

1. Гроші Changer Scam

Те, що це афера про:

Через деякий час, роблячи покупки сувенірів і б’ючи велику угоду в одному з арт-ринків Балі, ви зрозумієте, що ви біжите з рупії (IDR) відзначає за проїзд на таксі назад в готель. Міняв є всюдисущими і навколо Балі великими торговими центрами, з дошками списку дивовижних обмінних курсів і не хвастощами «Ні комісії» на них.

Після того, як касир перераховує ноти перед вами точно і переконливо, він передає їх вам з одного боку, одночасно клацаючи або дозволити в IDR 50000 або 100000 примітка падіння за прилавком, все в частки секунди.

Поради і Як уникнути:

У цей день і вік, інтернет-підтримкою мобільних пристроїв (смартфон, по крайней мере), може виявитися незамінним інструментом, який допомагає в легко перевірити останні ставки для загального порівняння. Більшість міняв є однойменний «Авторизованим», але ви ніколи не можете бути впевнені. Деякі з них дуже маленьких кіосків і наповал меткі, але спокушати довірливий з дошкою лістингу цін занадто добре, щоб бути правдою (бо вони, як правило!).

З’ясувати загальну швидкість в порівнянні рекламованих ставок, і якщо ви зіткнулися з більш високим пропозицією, перевірити, чи можуть бути застосовані вони комісію. Коли «без комісії» і високі показники не йдуть разом, як правило, це не дуже хороший знак. Крім того, фліп вашого калькулятора додатки, щоб зробити кілька швидких порівнянь, так як деякі шахрайські включають сфальсифікований офісні калькулятори, хоча і в дуже віддалених і рідкісних випадках.

Багато чейнджери на виїзді і прибулих в міжнародний аеропорт Нгура Рай хороші, де ставки в порядку і , як правило конкурентоспроможні. Авторитетні імена в гроші мінливого бізнесу в Балі включають PT Центральний Кута, Wahana і Dirgahayu Valuta Prima, з філіями , розташованими навколо Кута і Легіан. Правила, однак, можуть бути застосовані до всіх.

Ви можете або не може перерахувати, і клерк може повернутися будь-які розбіжності, тільки повторити трюк ще раз. Коли ви перераховувати і зберігаються, як правило, ворожість настає, кажу вам, щоб взяти гроші в іншому місці (що ідея в першу чергу!)

2. Обман таксі

Те, що це афера про:

Монополія, ні таксі метрів, довші маршрути, ніяких змін і додаткові витрати. Ось деякі виглядати при переході на таксі в Балі. Міжнародний аеропорт Нгура Рай має свої «офіційні» таксі, яким керують Нгура Рая таксі кооперативу, який контролює монополію таксі в аеропорту.

Деякі окремі водії можуть запропонувати вам свої послуги, але, щоб уникнути торгу, перейдіть до лічильників тільки за межами прибулих. Rogue носії можуть мчати, щоб допомогти з багажем, але стягує плату перебільшений раз вони завантажують і закрити багажник. Водії зазвичай замішані.

Поради і Як уникнути:

По можливості, організувати послуги трансферу, що надаються готелем або вілли (в основному безкоштовно для певних відстаней і площ), в тому числі трансфер з аеропорту в залежності від ваших деталей бронювання. Чемно відмовитися від будь-яких носіїв, або якщо немає іншого вибору, узгодять розумні суми авансом. За межі аеропорту, їхати тільки метрові таксі.

Таксі до аеропорту без лічильників, і передплачені або використовувати заздалегідь певні ваучера , які ви платите водій по досягненню місця призначення. Швидкості є плоскими на основі відстані зон, і в цілому вище , ніж ставки метра. Поїздка на сусідні пляж курортних районів Кута, Джимбаран і Семіньяк, діапазон між IDR 80000 до 100000 IDR , а чим далі райони , такі як Санур і Нуса Дуа від IDR 125000.

За межами аеропорту, у вас є вибір метрових таксі працюють численні оператори. Вони включають в себе шанованою Bluebird. Правило великого пальця завжди запитують, чи є метр, щоб врятувати себе торгуватися, відразу після маркування вниз один на вулиці. Якщо ваша подорож включає в себе новий Балі Mandara платних доріг (в основному в Нуса Дуа і Санур), попросіть квитанції на платній воріт, який повинен бути IDR 10000 для автомобілів, один із способів.

Завжди будьте готові з невеликою зміною рупії, так як це занадто загальне для водіїв кажуть, що вони не мають змін для вашого IDR 79,300 тарифу, наприклад, і ви будете «змушені» платити з IDR 100000 запискою, відкинувши різниця, мимоволі розглядаючи його як наконечника. Кращі подорожі в групі, і відмовитися, коли запропонували «на людину» тарифу. Тарифи повинні ігнорувати багаж в багажнику. Ключ повинен бути твердим і погоджує тарифи перш, ніж стрибати в для їзди.

3. Непотрібні Керівництва

Те, що це афера про:

Розбійник і неліцензовані гіди, комісії та плата за послуги, які ви не просили. Є багато неліцензійних екскурсоводів навколо, живуть за рахунок комісії, приймаючи вас в «рекомендуються» магазини, ресторани або «більш цікавими», крім одного (ів), ви насправді призначені для цього місць. Вони, як правило, навіть намагаються переконати вас про ресторан або сайті закриваються або з бізнесу, і відвернути вас в свої комісії на основі «альтернатив».

Деякі з найбільших храмів на острові Балі, особливо у віддалених і бідних регіонах, таких як Besakih в регентстве Karangasem, мають свої власні місцеві гіди в місці, які в основному є нерегульованими або навчання, і в дуже поодиноких випадках , як відомо, стягують непомірні збори для «храмової тури» в стороні від уже сплаченого, фіксованої вартості квитка.

Поради і Як уникнути:

Будьте обережні при бронюванні позаштатний «водій + гід» на Балі. Ви могли б у кінцевому підсумку з одного неосвічені про маршрут або сайтів, або просто не в змозі ефективно спілкуватися. Завжди книга з довіреної агентства або через екскурсійне бюро готелю / консьєрж, до якого ви можете подати скаргу в разі виникнення проблем.

Для місцевих гідів храму, незважаючи на те, що це допомагає місцевій економіці в деякому сенсі, ви не повинні платити більше IDR 50000 для таких «послуг» в будь-якому випадку. Що, здається, включені служби фронт може легко перетворитися на торгуючись на кінчику або плату, щоб продовжити на півдорозі через «тур». У більшості випадків, ви дійсно не потрібен гід або купити що-небудь.

Єдині речі, необхідні в будь-якому храмі візиту на Балі ваші шанобливе ставлення і одягу, в основному саронг і пояс навколо талії (як правило, доступні для оренди в будь-якому місці між IDR 10000 до 25000, або включені у вартість квитка).

4. Таймшер шахрайське

Те, що це афера про:

У всьому світі тенденція таймшера поширилася на Балі протягом останніх двох десятиліть. Законні з них насправді хороша ідея, коли продаються правильно, пропонуючи великі свята разом з інвестиційними можливостями. Погані новини є не так багато навколо них законних. Зусилля по зареєструються нових клієнтів приймати різні форми, з найбільш поширеними з яких є авансові продажу на вулицях навколо упакованих областей, таких як Джалан Пантай Кута.

Доброзичливий хлопець або дама підходить до вас на пляжі, проведення їх м’який крок продажів і вистава «щасливий дряпання п» виграти якийсь. Здається, «нічого втрачати», і ви повинні йти, і як раз трапляється, що Ви «дуже пощастило» і виграти! Але претендувати на приз, ви повинні йти в певне місце з ними, що може бути сусідній стенд, офіс або готель далеко, приймаючи частину вашого дорогоцінного часу відпустки.

Там вони записують своє ім’я та контактні дані, а також довга презентація на таймшер курортів настає, разом з усіма жорсткими смолами і спеціальними важкодоступними протистояти зниженими цінами. Якщо ви не купите в там і тоді, вони все ще мають свої контакти, і ви будете чути від них знову рано чи пізно.

Поради і Як уникнути:

Краще просто продовжити свій шлях, насолоджуватися свій дорогоцінний час відпочинку, як ви хотіли, і твердо і просто не сказати, «ні, дякую».

5. Деякі форми Вимагання

Те, що це афера про:

Вимагання проявляється у багатьох формах, від стягування плати тільки для зйомки фотографій, які просять заплатити за пошкоджені оренди деталей ви ніколи не викликаєте, і навіть підкупити гроші за мавпу! Ось лише кілька сценаріїв.

– Фотографування дійсно частина досвіду свято, особливо в екзотичних місцях, таких як терасових рисових полів в центральній гірській місцевості. Просто бути розумним про те, де ви вказуєте свої лінзи. Ця стара жінка з сильно зморшкуватим обличчям з кошиком на голові може пройти для обкладинки кидка National Geographic, тільки підійти до вас потім за непомірну плату «модель».

– У вас є міжнародні водійські права і хотіли б відкрити глибинці Балі на орендованому скутері (ті всюдисущі японський бренд двоколісних). Повернувшись велосипедом після великого дня поза, хлопець перевіряє його і стягує додаткову плату за деякі «вм’ятини» і «подряпини». У гіршому випадку, ціна нового велосипеда, так як він отримав «вкрадений»!

– Відвідування екзотичних храмів або сайтів, такі як Улувату, поряд з його полчищами сірих довгохвостих макак може бути весело, поки ці природжені кишенькові злодії не вирвався улюблений намисто ювілею або гаманця. Іноді є маленькі хлопчики навколо цих сайтів, які знають свій шлях з мавпами, і можуть легко отримати свої речі … за великий гонорар, тобто.

Поради і Як уникнути:

Просто сфотографувати храми, гори і педдіс … не будь-яку стару жінку або дитину. При оренді велосипедів, автомобілів, скутерів, гідроцикл, або просто про все, що рухається, не забудьте ретельно перевірити його стан. Якщо ви помітили будь-яку подряпина, пошкодження або аномалію, повідомляти про це і попросити кращий устрій. Для «втрати і крадіжки» сценарії, ніколи не залишайте ваш орендували скутер на стоянці без нагляду – деякі синдикати грабують свої власні за допомогою майстер-ключа.

При відвідуванні мавпячих лісів, або храмових сайтів з мавпами, не носити незакріплені предмети, зайві аксесуари або прикраса. Крім того, не хто-небудь вручити вам пакети нарізаних кассави, арахіс або банани і рішуче покласти їх в руку і жестом ви годувати мавп. Ці шматочки не безкоштовно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *