Skip to main content

5 основних речей, щоб зробити перед Бронюючи поїздку в Париж

 5 основних речей, щоб зробити перед Бронюючи поїздку в Париж

При плануванні поїздки в Париж, особливо в перший раз, це досить легко втягнуті в тим, що, здається, як привабливі пакети або спеціальні пропозиції: один онлайн угоди, що включає переліт, готель, і навіть проходи метро можуть з’явитися, щоб прийняти всі здогади рівняння і зробити ваше перебування безтурботним, але при погляді на дрібний шрифт або отримати в готельному номері, менш, ніж ідеально-чистим, що блискучий пакет якраз може в кінцевому підсумку виявляється в шлаку.

Перед тим, як почати вводити дані своєї кредитної картки, це важливо зробити деякі ретельного основи. Натисніть через моя порада на 5 основних речей, які ви повинні витратити деякий час, роблячи і продумуючи, перш ніж книга Ви спрацьовувати. Я все, але гарантувати, що це зробить ваше перебування більш розслабленим і приємним.

1. Вирішіть, коли йти (і не припускають, що вона повинна бути весна)

Незважаючи на те, що це банальність припустити, що навесні і влітку ідеальні сезони для відвідування, для багатьох мандрівників таких факторів, як величезні натовпи, завищених готелями і туристичних ціни і переповнених ресторани роблять восени або взимку більш зручні та доступні варіанти для паризького перебування.

Обов’язково проконсультуйтеся мій гід допоможе вам визначити, коли це найкращий час для відвідування, щоб отримати деякі тверді плюси і мінуси від кого-то, хто знає плюси і мінуси кожного сезону. Якщо ви терпіти не крайність гарячої або холодної, ви можете проконсультуватися з нашим керівництвом по Паризьким погоди в середньому за місяць, щоб отримати уявлення про те, що ртуть може бути до робити під час вашого перебування.

2. Просіяти через пакети і угоди, а також прочитати відгуки попутників.

Чи готові до кроку # 2 для планування вашого паризьку відпочинку? Наступні один, ймовірно, найважча частина, з причин, які я процитовані раніше. Здається, все намагаються обдурити турист в міркуванні їх пакет є «реальною справою», у всіх сенсах цього фрази. Я настійно рекомендую використовувати агрегатор сайти, як Каяк і консультаційні довірені відгуки споживачів про встановлених пакетах, які ви могли б бути радником considering– Trip є хорошою.

У будь-якому випадку, я настійно раджу вам прочитати безліч відгуків попутниками, перш ніж зупинитися на який-небудь пакет, і буде потрібно якийсь час, щоб прочитати дрібний шрифт будь-якої угоди, яка вас цікавить.

3. З’ясувати, де зупинитися (і він не повинен бути готель!)

Незліченні читачі (а також друзі та члени родини), пишіть мені з проханням моєї думки про «кращих готелях в Парижі». Я завжди трохи соромився визнати, що, крім п’ятизіркових палацових готелів, картина досить неоднозначним для більшості з нас, хто не може дозволити собі вартість номера потрійний і четверний-значний через ніч в ці центри для 1%.

Вирішивши, де зупинитися, крім того, дуже особисте рішення, і один-розмір-підходить-всі рішення просто не існує. Я закликаю вас, щоб провести деякий час, знову ж таки, з огляду на Ваші варіанти: б роботу в готелі краще, або ви могли б розглянути можливість здачі в оренду на короткий термін квартири від однієї з багатьох компаній, які обслуговують відвідувачів (в цей час, і протягом декількох складних причин, Я не рекомендую Air BnB для туристів житла в Парижі).

Як з наконечником № 2, прочитати відгуки мандрівників будь-якого готелю або прокатної компанії ви розглядаєте бронювання с, і переконайтеся, що якщо ви повинні покласти вниз відкладення перед тим, як ключі, ви маєте справу з законним бізнесом. Якщо вам необхідно проконсультуватися прийти хороші списки хороших варіантів проживання відповідно до конкретної needs– від дешевої студентської вилягання в популярні готелі середнього класу, читайте далі.

4. Отримайте ваші гроші, візи і паспорти в порядку.

У деяких відносинах. міжнародний туризм є набагато менш складним і дорогим, ніж це було раніше, але навіть в цьому глобалізованому світі, це дуже важливо, щоб ваш качок в ряді, коли мова йде про документації та з’ясувати, як обробляти ваші гроші в той час як abroad– буде використовувати ваш банк або кредитна карта? Дорожні чеки? Скільки коштує ваш банк стягувати плату за вивезення готівки в банкоматах / пунктах видачі готівки? Читайте на деякі поради поглиблених в цих нудних, але важливих областях, і уникнути непотрібного стресу на шляху і в той час як ви знаходитесь на вашої поїздки.

5. Дізнайтеся про місто і місцевої культури.

Останній крок у плануванні будь-якої поїздки в місто світло? Витратьте час на вивчення міста і місцевої паризької культури. Це дозволить значно підвищити свій досвід, і переконайтеся, що ви розумієте і знаходити спільну мову з місцевими жителями краще.

Я досить спонтанне мандрівник, і я, як відомий, щоб відвідати місце, прийняти все це, наштовхнутися на фантастичних місцях і деталях, а потім провести вечір в готелі читає все про історію місця і звичаї в Вікіпедії. Так що, можливо, трохи лицемірно мене умовляти вас зробити невелике дослідження і читання, перш ніж go–, але особливо, якщо у вас є тільки кілька днів, ви отримаєте набагато більше з досвіду, а також не витрачати час на паризьких туристичних пасток і інших небажаний речей.

Ви можете переглянути деякі з наступних опцій, щоб отримати уявлення про те, як працює місто; його історії і культури, а також з’ясувати, як вам краще б витрачати свій час.