5 למעלה טיפים כיצד ניתן ליהנות אורסיי d’Musee של פריז

Posted on

 5 למעלה טיפים כיצד ניתן ליהנות אורסיי d'Musee של פריז

אורסיי הוא, ידיים למטה, אחד המוזיאונים העשירים בעולם והכי מרגש. האוסף הקבוע שלו מאכלס יצירות גדולות אינספור על ידי מאסטרים של אמנות מודרנית אימפרסיוניסטית מוקדם, כוללים מאטיס, מונה, דגה, ואן גוך, רודן. המוזיאון גם אוצרת תערוכות אחדות גדולות זמניות לאורך כל השנה, כמו גם אירוח לא-ל-להיות-החמיצו אירועים מיוחדים. כל הסיבות הללו מהוות מדוע המוזיאון בקביעות בראש הרשימה של האטרקציות המעניינות ביותר של פריז.

אבל כמו בכל אוסף מעולה,  בקיי יכול להיות מכריע לבקר. השתמש באסטרטגיות אלו כדי להפוך את הביקור שלכם מעשירה ומהנה ככל שניתן. ללחוץ כדי לראות את כל העצות שלנו.

מבקר אורסיי טיפ # 1: להתמקד באחד או שתי כנפיים

בעוד אורסיי הוא זעיר לעומת הלובר, באוסף הקבוע משתרע ארבע קומות תקופות חשובות. פוקוס הביקור שלך! קבל תחושה של איך האוסף ערוך, שתכיר כמה מאמני המפתח בהשתתפות אורסיי, ולאחר מכן מתכננים לבלות זמן רב יותר על תקופה שנבחרה או קבוצה של אמנים. אתה מובטח לבוא הרחק תחושת הביקור שלך כאילו אתה באמת “נתקלת” חלק works– ואתה גם להימנע מהצפה חושית.

# 2 טיפ אורסיי: למנוע את ההמונים

עם 2 כמה מיליון מבקרים בשנה , בואו נודה בזה: בקיי הוא  תמיד  הולך להיות צפוף יחסית. אבל אם אתה מקפיד לבחור את הזמן היטב, אתה תהיה הרבה יותר סביר ליהנות הביקור שלך ביסודיות תוכל לבלות יותר זמן שקל היצירות האהובות שלך. המוזיאון הוא בדרך כלל פחות צפוף:

  • במהלך עונת השפל של פריז (נובמבר עד מרץ)
  • מ 9:30 בבוקר עד הצהריים (עם ירידה קלה בצהריים)
  • בערב (חמישי בלבד)
  • בימי חול

# 3 טיפ אורסיי: קבל בקו ימין

ישנם ערכים נפרדים עבור יחידים, קבוצות, ואנשי מקצוע או מחוץ למוזיאון. הימנע מבזבוז זמן על ידי מקבל בקו ימין.

  • מבקרים בודדים בלי כרטיסים:  צד נהר הסיין, כניסה 
  • חברים, מבקר עם כרטיסים או מעברים או עם כניסת עדיפות:  Rue de Lille לוואי, כניסת  C
  • למבוגרים בקבוצות:  בצד נהר הסיין, הכניסה  B
  • לקבוצות ספר:  Rue de Lille לוואי, כניסת  D

מידע נוסף על גישה אורסיי והודאה

טיפ # 4: זמן ראשון בבית אורסיי? צא לסיור מודרך

אם אתה מבקר את הקיי בפעם הראשונה, אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לקבל סקירה מרגשת התקופות והאמנים בהשתתפות במוזיאון הוא לקחת סיור מודרך. המוזיאון מציע סיורים ליחידים ולקבוצות. שים לב סיורים מוצעים בימים סלקטיבית נתונים לשינויים.

  • סיור מופת אורסיי  מספק לאורחי סקירת 1.5 שעות של באוספים הקבועים.
  • סיור אמנות המאה ה -19  הוא יותר ממוקד מאפשר למבקרים להגיע לתובנות עמוקות יותר לתוך תנועות אמנותיות המאה ה -19. אם אתה רוצה לחפור עמוק יותר לתוך בהשתתפות אמנים ותקופות, הסיור הזה הוא בשבילך.

מידע נוסף על טיולים  (באתר הרשמי)

# 5 טיפ אורסיי: לנצל זמני תערוכות ואירועים מיוחדים

האוסף הקבוע במשרד החוץ עשוי להיות מה מושך מבקרים בהמוניהם, אבל יש  הרבה יותר מה לראות  אם אתה רוצה למתוח הביקור שלך לתוך יום שלם.

המוזיאון קבוע ואוצר תערוכות מרכזיות זמניות על אמנים ותנועות חשובים מהתקופה 1848-1914, לתת ערך מוסף תובנה חדשות ההתפתחויות המרגשות של המאה ה -19.

בנוסף ותערוכות מתחלפות, תוכניות אורסיי בקביעות אירועים מיוחדים כמו  קונצרטיםהקרנות סרטים ופסטיבלים , וכן  מופעים בהשראת אמנות .