Skip to main content

5 Essential Things to darīt pirms rezervēšanas ceļojumu uz Parīzi

 5 Essential Things to darīt pirms rezervēšanas ceļojumu uz Parīzi

Plānojot ceļojumu uz Parīzi, īpaši pirmo reizi, tas ir diezgan viegli iegūt velk ar to, ko, šķiet, tāpat kā vilinoši paketes vai īpašajiem piedāvājumiem: viens tiešsaistes darījumu, kas ietver lidojumu, viesnīcu, un pat metro caurlaides var parādīties veikt visus minējumus vienādojumu un padarīt jūsu uzturēšanos worry-free, bet, aplūkojot naudas drukāšanas vai iegūt ar mazāk nekā perfekti tīru viesnīcas numurā, ka spīdīgs pakete vienkārši varētu beigties atklājot sevi kā izdedži.

Pirms sākat ievadīt savu kredītkartes informāciju, ir svarīgi darīt kādu rūpīgu pamatus. Noklikšķiniet manu padomu par 5 būtiskām lietām, jums vajadzētu pavadīt kādu laiku darot un domāšanas veidu, pirms jūs grāmatu jūs paklupt. Es visiem, bet garantēt, ka tā padarīs Jūsu uzturēšanos atvieglinātas un patīkamu.

1. Izlemiet, kad iet (un neuzskatiet, ka tas būtu Spring)

Lai gan tas ir parasts pieņemt, ka pavasaris un vasara ir ideāli sezonas apmeklējumam, daudziem ceļotājiem faktoriem, piemēram, milzīgiem pūļiem, piepūstas viesnīcu un ceļojumu cenām, un virspārdots restorāniem padarīt rudens vai ziemas ērtāku un pieejamu iespējas Parīzes uzturēšanos.

Pārliecinieties konsultēties manu guide, lai palīdzētu jums noteikt, kad ir labākais laiks, lai apmeklētu, lai iegūtu dažas cieto plusus un mīnusus no kāds, kurš zina upsides un downsides katras sezonas. Ja jūs nīst ārkārtīgi karsti vai auksti, jūs varat konsultēties ar mūsu ceļvedis Parīzes laika vidējo pēc mēneša, lai iegūtu priekšstatu par to, ko dzīvsudrabu varētu būt līdz pat darīt jūsu uzturēšanās laikā.

2. izsijāt caur paketes un piedāvājumus, un lasīt kolēģiem ceļotāja atsauksmes.

Gatavs 2. darbībā plānot savu parīziešu getaway? Šis nākamais viens, iespējams, cieta daļa, iemeslu dēļ es minētajiem agrāk. Šķiet, visi mēģina maldināt ceļotājus domāt to iepakojuma ir “reāls darījums”, visās sajūtas frāzi. Es ļoti iesakām izmantot apkopošanas vietnes, piemēram, Kayak un konsultāciju uzticamās patērētāju viedokļus par izvirzītajiem paketes, jūs varētu būt considering– Ceļojuma padomnieks ir labs.

Jebkurā gadījumā, es stingri ieteiktu jums izlasīt daudz atsauksmes no kolēģiem ceļotājiem pirms nosēšanos uz katra iepakojuma, un veikt kādu laiku, lai izlasītu fine print jebkuru darījumu, kas jūs interesē.

3. Skaitlis, kur palikt (un tam nav jābūt viesnīca!)

Neskaitāmi lasītājiem (kā arī draugi un ģimenes locekļi), rakstiet man jautā manu viedokli par “labākajām viesnīcām Parīzē”. Es vienmēr esmu mazliet neērti atzīt, ka, izņemot no pils viesnīcām piecu zvaigžņu, aina ir diezgan neskaidrs, lai lielākā daļa no mums, kas nevar atļauties triple-un četrvietīgus ciparu-per-nakts numuru cenas šie rumbas par 1%.

Izlemjot, kur palikt, ir, turklāt ļoti personīgs lēmums, un viens izmērs der visiem risinājumiem vienkārši neeksistē. Es jūs mudināt pavadīt kādu laiku, atkal, ņemot vērā savas iespējas: tas ir viesnīcu darbu vislabāk, vai jūs varētu apsvērt iznomājot īstermiņa dzīvokli no viena no daudzajiem uzņēmumiem ēdināšanas apmeklētājiem (šajā laikā, un vairāku sarežģītu iemeslu dēļ, Es neesmu iesakot Air BnB tūristiem naktsmājas Parīzē).

Kā ar tip # 2, lasīt ceļotāja atsauksmes par jebkuru viesnīcu vai nomas kompāniju jūs apsverot rezervāciju ar, un pārliecinieties, ka, ja jums ir nolikt jebkādus noguldījumus pirms kļūst taustiņus, jūs nodarbojas ar likumīgu uzņēmējdarbību. Ja jums ir nepieciešams konsultēties nākt labas sarakstus labu iesniegšanas iespējas saskaņā ar jūsu konkrēto needs– no lētu studentu izmitināšanu populārākajiem vidējās klases viesnīcām, lasīt.

4. saņemt savu naudu, vīzas un pases kārtībā.

Dažos aspektos. Starptautiskā ceļojumu ir daudz mazāk sarežģīta un dārga, nekā tas bija kādreiz, bet pat šajā globalizētajā pasaulē, tas ir ļoti svarīgi, lai saņemtu jūsu pīles pēc kārtas, kad runa ir par dokumentiem un norādītas, kā rīkoties ar savu naudu, kamēr abroad– jūs izmantojat jūsu bankas vai kredītkartes? Ceļojumu čeki? Cik maksā jūsu bankas maksa ārā naudu no bankomātiem / naudas punktus? Lasīt dažiem padziļināti padomus šajos blāvi, bet svarīgās jomās, kā arī izvairīties no nevajadzīgu stresu ceļā, un, kamēr jūs esat par savu braucienu.

5. Uzziniet par pilsētu un vietējo kultūru.

Pēdējais solis Plānojot jebkuru ceļojumu uz pilsētas gaismas? Pavadiet laiku iepazīstot pilsētu un vietējo Parīzes kultūru. Tādējādi tiks ievērojami uzlabot savu pieredzi, un nodrošināt jūs saprotat un iztikt ar vietējiem iedzīvotājiem labāk.

Es esmu diezgan spontāns ceļotājs, un es esmu bijis zināms, lai apmeklētu vietu, ņemt to visu, paklupt uz fantastisks vietām un informāciju, un pēc tam pavadīt vakaru pie viesnīcas lasījumā visu par vietu vēsturi un paražām uz Wikipedia. Tātad, tas varbūt ir mazliet liekulīgi mani pārliecināt jums darīt nedaudz pētījumu un lasīšanu, pirms jūs go– bet, it īpaši, ja jums ir tikai dažas dienas, jūs saņemsiet tik daudz vairāk no pieredzes, kā arī izvairīties no izšķērdēt laiku gada Parīzes tūristu slazdiem un citām nevēlamā lietām.

Pārlūkot dažas zemāk funkcijas, lai iegūtu sajūtu par to, kā pilsētas strādā; tās vēsturi un kultūru, kā arī, lai noskaidrotu, kā jūs vislabāk patīk pavadīt savu laiku.

You may also like