5 geriausiai žinomas Nesąžiningi Venkite Balyje

Posted on

5 geriausiai žinomas Nesąžiningi Venkite Balyje

Balis yra svajonė sala paskirties błogosławiony su atspalviais ir patirtimi ne rasti kitur ir vienas iš saugiausių vietų Indonezija praleisti savo atostogas. Vis dėlto, kaip ir bet kuriame pasaulio kampelyje, visada yra oportunistinės asmenys, atliekantys nesąžiningų praktiką siekiant asmeninės naudos, pasinaudojant naujų ir dažniausiai neįtaria lankytojams. Žemiau yra mūsų nedidelis sąrašas iš labiausiai žinomų sukčiai išvengti, o Balyje, todėl jūs galite mėgautis savo Bali atostogas sklandžiai, o ne auka smulkių gudrybių.

Dauguma sukčiai yra gana akivaizdus, ​​nuo paprastų gudrybių į vienakrypčius RIP kompromisai. Tačiau keliautojai naujų į sceną ir nori ištirti Bali įžymybes ir scenos gali lengvai patenka į šiuos spąstus, tada jaučiasi nelaimingas visai span savo atostogas, kai jie supranta, kas ką tik atsitiko tiesiog dėl jetlag ar nežymus painiavos jų guolių ir kryptimis. Geriausias atsargumo yra išlaikyti savo sveiku protu, ir atvirai atsakyti: “Ne, ačiū”, kai jūsų radaro pypsi.

1. Pinigai keitiklis sukčiavimą

Ką tai sukčiai yra apie:

Po šiek tiek laiko apsipirkti suvenyrų ir ryškus puiki proga vienoje Balis meno rinkose, jūs suprasite, jūs paleisti iš rupija (IDR) pažymi, kad taksi bilieto atgal į savo viešbutį. Pinigų keityklų yra nuolat dalyvauja ir aplink pagrindinių Balis prekybos srityse, su lentos sąrašą nuostabų valiutų kursus ir giriasi “Jokių komisinių” ant jų.

Po klerkas skaičiuoja pastabas priešais jus tiksliai ir įtikinamai, jis įteikia jas jums su viena ranka, tuo pat metu flicking arba nuomos žinutę IDR 50000 arba 100000 pastabą rudenį už prekystalio, visi sekundės.

Patarimai ir kaip išvengti:

Šiuo dieną ir amžius, interneto įjungtas mobilusis prietaisas (bent smartfon) gali įrodyti nepakeičiamas įrankis, kuris padeda daug lengvai patikrinti naujausius tarifus bendro palyginimui. Dauguma pinigų keityklų yra savarankiškai pavadinimu “Įgaliotasis”, bet jūs niekada negali būti taip, tikrai. Kai kurie yra labai maži kioskai ir vienakrypčius gudrus, bet vilioja patiklus su lentos sąrašą kainos per daug gerai kad būtų tiesa (nes jie paprastai yra!).

Išsiaiškinti bendrą normą, palyginti su reklamuojamų normos, ir jei jūs susitinkate aukštesnį auką, patikrinti, ar jie taikomi komisiniai. Kai “nėra Komisijos ir aukšti tarifai eiti kartu, paprastai tai nėra geras ženklas. Be to, pasiusti savo skaičiuoklė app padaryti keletą greitų palyginti, nes kai kurie sukčiai įtraukti suklastoti biuro skaičiuotuvai, nors labai izoliuotų ir retais atvejais.

Daug keitikliai tuo išvykimo ir atvykimo į Ngurah Rai tarptautinis oro uostas yra gera, kur kainos yra gerai ir paprastai konkurencinga. Garsi vardai pinigų besikeičiančioje verslo Balyje yra PT Centrinis Kuta Wahana ir Dirgahayu valuta Prima, su filialais esančių aplink Kuta ir Legianas. Taisyklės, tačiau taikoma ir visiems.

Jums gali arba negali nupasakoti, o tarnautojas gali grįžti bet kokius neatitikimus, tik dar kartą pakartoti triuką. Kai perskaičiuoti ir išlieka, paprastai priešiškumas išplaukia, sakau jums imtis savo pinigus kitur (kuris buvo pirmoje vietoje idėja!)

2. Taksi sukčiavimą

Ką tai sukčiai yra apie:

Monopolija, nėra taksometrus, ilgesni maršrutai, jokių pokyčių ir papildomų mokesčių. Tai tik keletas atkreipti dėmesį, kai vyksta už Balyje taksi. Ngurah Rai tarptautinis oro uostas turi savo “oficialų” taksi paslaugos, paleisti iš Ngurah Rai Taksi kooperatyvo, kuris kontroliuoja daugumą oro uoste taksi monopolį.

Kai atskiri vairuotojai gali Jums pasiūlyti savo paslaugas, tačiau, siekiant išvengti ginčų, pereikite prie skaitiklių tik už įrašytos atvykimo. Rogue budėtojai gali skubėti padėti savo bagažą, bet imti perdėtai mokestį, kai jie pakrauti ir uždaryti bagažinę. Vairuotojai paprastai bendrininkavo.

Patarimai ir kaip išvengti:

Kai tik įmanoma, organizuoti teikiamų jūsų viešbutyje ar viloje (daugiausia laisvos tam tikrų atstumais ir teritorijų) maršrutiniai paslaugų, įskaitant oro uostą, priklausomai nuo užsakymo detales. Mandagiai atsisakyti bet kokių budėtojai, arba jei nėra kito pasirinkimo, susitarti dėl priimtino dydžio priekyje. Už oro uosto, eiti tik metro taksi.

Airport taksi yra be metrų, o yra išankstinio arba naudoti iš anksto lakštus, mokate vairuotojas Patekęs savo tikslą. Normos yra plokšti atstumu pagrįstas zonose, ir paprastai didesnis nei metro normos. Važiuoti į kaimynines Beach Resort sričių Kuta, Jimbaran ir Seminyak, diapazonas tarp IDR 80,000 iki IDR 100.000, o kuo toliau sritys, tokios kaip Sanur ir Nusa Dua nuo IDR 125.000.

Už oro uosto ribų, jūs turite pasirinkti skaitiklio taksi valdo daugelio operatorių. Tai apima reputacijos BLUEBIRD. Nykščio taisykle visada paklausti, ar ten yra metro sutaupyti sau ginčų, iš karto po žymėjimo žemyn vieną gatvėje. Jei jūsų kelionė apima naują Balis Mandara mokamų kelių (daugiausia į Nusa Dua ir Sanur), paprašykite tuo rinkliavos vartų gavimo, kuri turėtų būti IDR 10000 automobiliams, vienas iš būdų.

Visada pasiruošę su nedideliu rupija kaita, nes ji yra pernelyg dažnai vairuotojai pasakyti, kad jie neturi pakeisti savo IDR 79,300 bilieto pavyzdžiui, ir jūs norite būti “priversti” Atsiskaitykite IDR 100000 pastabos ir mesti skirtumas, nenoriai gydyti jį kaip galiuko. Geriausi kelionių grupėje, ir atsisakyti kai pasiūlė “vienam asmeniui” bilieto kaina. Bilietų kainos turėtų nepaisyti bagažą bagažinėje. Svarbiausia yra būti tvirti ir susitarti dėl bilietų kainų iki hopping važiuoti.

3. Nereikalingi normatyvai

Ką tai sukčiai yra apie:

Rogue ir nelicencijuotos gidai, komisinius ir mokesčius už paslaugas, kurias neprašė. Yra daug nelicencijuotos ekskursijų vedėjų aplink, gyvena ne Komisijai, atsižvelgiant jus į “rekomenduojama parduotuvių, restoranų ar kitų nei jūs iš tikrųjų ketinama viena (s)” įdomesnes “vietas. Jie paprastai net bandyti įtikinti jus apie restoraną ar svetainė yra uždaryta arba iš verslo, ir nukreipti jus į savo komisinių pagrindu “alternatyvų”.

Kai kurie iš didžiausių šventyklų, esantys Bali, ypač į tolimas ir skurdesnių regionų, pavyzdžiui, Besakih į Karangasem Regency, turi savo vietos vadovus vieta, kurie daugiausia nereguliuojamos arba apmokyti ir labai Pavieniais atvejais buvo žinoma, kad ima pernelyg didelių mokesčių už “šventyklos turai” Be jau sumokėta, fiksuoto bilieto kainos.

Patarimai ir kaip išvengti:

Būkite atsargūs, kai užsisakyti laisvai samdomas “vairuotojas + vadovas” Balyje. Galite baigti su vienu Clueless apie maršruto ar vietų, arba tiesiog negali efektyviai bendrauti. Visada užsakyti iš patikimų agentūra arba per savo Hotel Tour Desk / Durininkas, prie kurio galite pateikti skundą pasitaiko atvejų klausimai.

Vietos šventyklos vadovus, nors ji padeda vietinę ekonomiką taip, jums neturėtų mokėti daugiau IDR 50.000 tokių “paslaugų” bet kuriuo atveju. Kas atrodo, kad įtraukti tarnyba priekyje gali lengvai virsti ginčų už galiuko arba mokestį toliau įpusėjus savo “kelionė”. Daugeliu atvejų, jums tikrai nereikia vadovas arba nieko pirkti.

Tik ką reikalingi bet Balio šventyklų apsilankymo yra jūsų pagarbiai požiūris ir drabužiui, iš esmės Strong ir varčios aplink juosmens (paprastai galima išsinuomoti kažkur tarp IDR 10000 25000 arba įtrauktas į bilieto kainą).

4. pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe sukčiavimą

Ką tai sukčiai yra apie:

Visame pasaulyje tendencija pakaitinį naudojimąsi išplito į Balis per pastaruosius du dešimtmečius. Teisėti jų yra tikrai gera idėja, kai parduodami tinkamai, siūlanti puikias atostogas kartu su investavimo galimybėmis. Blogos naujienos yra tai nėra daug teisėtu tie aplink. Pastangos užsiregistruoti naujų klientų imtis įvairių formų, su labiausiai paplitusių Būdamas anksto pardavinėti gatvėse aplink supakuoti srityse kaip Jalan Pantai Kuta.

Draugiškas vaikinas ar mergina prieina prie jūsų paplūdimyje, atlikdami savo švelniu pardavimo pikio ir pristato “pasisekė įbrėžimams N ‘kažkoks laimėti”. Atrodo “nieko prarasti”, ir jūs turite eiti, o tiesiog atsitinka esate “labai pasisekė” ir laimėk! Bet reikalauti prizą, jūs turite eiti į tam tikrą vietą su jais, kuris galėtų būti šalia kabina, biuro, ar toli viešbutis, atsižvelgiant į Jūsų brangų atostogų laiką riekė.

Ten jie įrašyti savo vardą ir kontaktinius duomenis bei ilgai pristatymas pakaitinio kurortų išplaukia, kartu su visais kietų aikštelės ir specialiųjų sunkiai atsispirti kainomis. Jei neturite pirkti tada ir ten, jie vis dar turi savo kontaktus ir išgirsite iš jų vėl anksčiau ar vėliau.

Patarimai ir kaip išvengti:

Geriau tiesiog tęsti savo kelią, mėgautis savo brangų atostogų laiką taip, kaip norėjote, ir tvirtai ir tiesiog pasakyti, “Ne, ačiū”.

5. Kai turto prievartavimas formos

Ką tai sukčiai yra apie:

Turto prievartavimas ateina įvairiomis formomis, nuo apmokestinimo jums tik fotografuoti, prašoma sumokėti už pažeistų nuomos punktų jūs niekada sukelia, ir net papirkti pinigus už beždžionė! Štai tik keli scenarijai.

– fotografavimas yra tikrai dalis atostogų patirtimi, ypač egzotiškų vietų, pavyzdžiui, Terasinės ryžių ryžių laukų purškimas centrinių aukštumų. Tiesiog būti protingas apie tai, kur jūs nurodote savo lęšius. Kad moteris su labai raukšlėtas veido balansinės krepšį ant galvos gali pereiti į motyvacinį smūgis National Geographic, tik kreiptis į jus po astronomiczną “modelio mokestis”.

– Turite tarptautinis vairuotojo pažymėjimą ir norėtų atrasti Bali Outback apie nuomojamas motoroleris (tas visur Japonijos markės dviratininkai). Grįžęs dviratį po jūsų didelis dieną į išorę, vaikinas tikrina ją ir įkrauna Jums papildomai už kai kurių “įlenkimai” ir “įbrėžimų”. Blogiausiu atveju, naujos dviračio kaina, nes ji gavo “pavogtas”!

– Apsilankymas egzotiškų šventyklų ar svetainių, tokių kaip Uluwatu, kartu su savo minios pilka ledinių makakų gali būti įdomus, kol šie natūralūs gimęs kišenvagiai stverti savo mylimą jubiliejinį karoliai arba rankinėje. Kartais yra maži berniukai aplink šių svetainių, kurie žino savo kelią su beždžionėmis, ir gali lengvai gauti savo daiktus atgal … už didelį mokestį, kad yra.

Patarimai ir kaip išvengti:

Tiesiog fotografuoti šventyklos, kalnų ir ryžių laukų purškimas … ne bet kokia moteris ar vaikus. Kai išsinuomoti dviračių, automobilių, motorolerių, Jet Ski, arba tiesiog apie viską, kas juda, būtinai kruopščiai patikrinti jo būklę. Jei vietoje kokių nors įbrėžimų, žalą ar anomalijas, apie tai pranešti ir paprašyti geresnio vienetą. Už “nuostolių ir vagystės” scenarijų, niekada palikti savo išsinuomoti motorolerį pastatyti be priežiūros – kai sindikatai apiplėšti jų pačių su master rakto.

Kai lankotės Monkey miškus ar šventyklų su beždžionėmis, vengti dėvėti palaidus daiktus, pernelyg priedai ar papuošalų. Be to, išvengti niekam atiduodami jums pakelių griežinėliais cassavas, riešutų ar bananais ir ryžtingai išsiveržė į savo rankas ir gestų jums maitinti beždžiones. Šie morsels nėra nemokamai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *