Skip to main content

5 Najważniejsze Atrakcje Przed rezerwacji na wycieczkę do Paryża

 5 Najważniejsze Atrakcje Przed rezerwacji na wycieczkę do Paryża

Planując podróż do Paryża, zwłaszcza po raz pierwszy, jest to dość łatwe do wciągnięty w tym, co wydaje się kuszące opakowaniach lub ofert specjalnych: jedna sprawa Internecie zawierający lot, hotel, a nawet metro przepustki może pojawić się do podjęcia wszelkich zgadywanie równania i uczynić Państwa pobyt bezproblemowe, ale patrząc na drobnym drukiem lub dotarcie do mniej niż doskonale czysty pokój hotelowy, że błyszczące opakowanie po prostu może skończyć ujawniając się jako żużel.

Przed rozpoczęciem wpisywania danych karty kredytowej, ważne jest, aby zrobić kilka starannego podwaliny. Kliknij, aby przejść do moich rad na 5 podstawowych rzeczy, które należy poświęcić trochę czasu na robienie i przemyślenia przed dokonaniem rezerwacji ty potknąć. I wszystko, ale gwarantuje uczyni Państwa pobyt bardziej spokojny i przyjemny.

1. Zdecyduj, kiedy jechać (i nie zakładać, że powinna ona być wiosna)

Mimo że jest to powszechne założenie, że wiosna i lato to idealne pory roku na wizytę, dla wielu podróżnych czynników, takich jak tłumy, zawyżonych cenach hotelowych i turystycznych, a także przepełniony restauracji sprawiają, jesienią lub zimą bardziej komfortowe i niedrogie opcje dla paryskiego pobytu.

Upewnij się, aby skonsultować mój przewodnik pomaga określić, kiedy jest najlepszy czas, aby odwiedzić, aby uzyskać pewne stałe plusy i minusy z kimś, kto zna upsides i wady każdego sezonu. Jeśli nie znoszą ekstremalne gorąco lub na zimno, można skonsultować się z naszego przewodnika do Paryża średnich pogodowych przez miesiąc, aby zorientować się, co rtęć może być nawet zrobić w trakcie pobytu.

2. Przesiać przez Tanie i przeczytaj opinie innych podróżnych.

Gotowy do kroku # 2 do planowania paryski wypad? Kolejny z nich jest prawdopodobnie najtrudniejsza część, z powodów, cytowanych wcześniej. Wydaje się, każdy próbuje oszukać turystów do myślenia ich opakowanie jest „real deal”, we wszystkich znaczeniach tego wyrażenia. Gorąco polecam korzystania z witryn agregator jak kajak i konsultacji zaufane opinie konsumentów zestawu pakietów może być considering– Trip Advisor jest dobry.

W każdym razie, ja zalecam lekturę mnóstwo opinii z innymi podróżnikami przed osiedleniem się na każdym opakowaniu, i trochę czasu, aby przeczytać drobnym drukiem każdej transakcji, która Cię interesuje.

3. Dowiedzieć się, gdzie się zatrzymać (i to wcale nie musi być to hotel!)

Niezliczone czytelnicy (jak również przyjaciół i członków rodziny) Napisz do mnie pytając mnie o zdanie na „najlepszych hoteli w Paryżu”. Zawsze jestem trochę zakłopotany, aby przyznać, że oprócz pięciogwiazdkowych hoteli pałacowych, obraz jest dość niejednoznaczna dla większości z nas, którzy nie mogą sobie pozwolić na potrójne i poczwórne-cyfrowy-per-night stawki w te węzły do ​​1%.

Podejmowaniu decyzji, gdzie pobyt jest zresztą bardzo osobista decyzja i jeden rozmiar dla wszystkich rozwiązania po prostu nie istnieją. Zachęcam was, aby spędzić trochę czasu, ponownie, biorąc pod uwagę swoje możliwości: czy dzieło Best, czy można rozważyć wynajem krótkoterminowy mieszkania od jednej z wielu firm cateringowych dla zwiedzających (w tym czasie, i przez kilka złożonych przyczyn, nie jestem polecając Air BnB kwater dla turystów w Paryżu).

Jak z Tip # 2, czytać Podróżni odwiedzający każdym hotelu lub firmy wynajmującej bierzesz pod uwagę przy rezerwacji i upewnij się, że jeśli trzeba odłożyć wszelkie osady, zanim się klucze, masz do czynienia z legalnej działalności. Jeśli trzeba skonsultować się dobrych list dobrych opcji zakwaterowania w zależności od konkretnego needs– od tanich kwater studenckich do popularnych hotelach średniej klasy, czytaj dalej.

4. odzyskać swoje pieniądze, wiz i paszportów w porządku.

W niektórych aspektach. podróże zagraniczne są znacznie mniej skomplikowane i kosztowne niż to było kiedyś, ale nawet w tym zglobalizowanym świecie, to jest bardzo ważne, aby uzyskać swoje kaczki z rzędu, jeśli chodzi o formalności i dowiedzieć się, jak radzić sobie pieniądze podczas abroad– użyjesz Twój bank lub karty kredytowej? czeki podróżne? Ile naładowania Bank wyjęciu gotówki z bankomatów / punktów gotówkowych? Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami szczegółowo w tych nudnych ale ważnych obszarach i uniknąć niepotrzebnego stresu na trasie i gdy jesteś w podróży.

5. Więcej informacji na temat miasta i lokalnej kultury.

Ostatnim krokiem w planowaniu każdą wycieczkę do miasta światła? Spędzić czas poznawania miasta i lokalnej kultury paryskiej. Spowoduje to znacznie zwiększyć swoje doświadczenie, i upewnić się, zrozumieć i dogadać się z miejscowymi lepiej.

Jestem dość spontaniczny samotnie, a ja już znane odwiedzić miejsce, wziąć to wszystko, natknąć się na fantastycznych miejsc i szczegółów, a następnie spędzić wieczór w hotelu czytając o historię miejsca i zwyczaje na Wikipedii. Więc to może trochę hipokryzją z mojej strony zachęcam was zrobić trochę badań i czytania przed go– ale zwłaszcza jeśli ma się tylko kilka dni, dostaniesz o wiele więcej z doświadczenia, a także uniknąć marnowania czasu na paryskich pułapek turystycznych i innych niewskazanych rzeczy.

Przejrzyj niektóre z poniższych funkcji, aby zorientować się, jak działa miasto; jego historia i kultura, i dowiedzieć się, jak chcesz jak najlepiej spędzić czas.

You may also like