Skip to main content

5 Olulised Asjad teha, enne reisi broneerimise Pariisi

 5 Olulised Asjad teha, enne reisi broneerimise Pariisi

Kui plaanite reisi Pariisi, eriti esimest korda, see on üsna lihtne saada tõmmatakse millise tunduda ahvatlev pakendites või eripakkumiste: ühe online tehing hõlmab lennu, hotelli, ja isegi metroo läheb võiks ilmuda võtta kõik mõistatama välja võrrandi ja teha oma viibimise muretu, kuid kui vaadata trahvi print või saada vähem-kui-täiesti puhas hotellituppa, et läikiv pakett lihtsalt sattuda paljastavad ennast räbu.

Enne kui hakkate sisenevad oma krediitkaardi andmed, see on oluline teha mõned hoolikat eeltööd. Klõpsake läbi minu nõu 5 olulised asjad, mida peaks kulutama aega teed ja läbi mõelda, enne kui raamat, mida reis. Ma peaaegu garanteerida seda teevad teie viibimise rohkem lõdvestunud ja nauditav.

1. Otsustage, millal minna (ja ei saa eeldada, et see peaks olema kevadel)

Kuigi see on tavaline, et eeldada, et kevadel ja suvel on ideaalsed hooaega visiidil, paljud reisijad tegurid nagu tohutul hulgal, pumbatud hotelli ja reisi hinnad ja ülemüüdud restoranides panevad sügisel või talvel mugavam ja taskukohane võimalusi Pariisi viibisime.

Veenduge, et konsulteerida oma juhend, mis aitab teil kindlaks teha, millal on parim aeg külastada saada mõningaid tahke plusse ja miinuseid keegi, kes teab tasa ja varjuküljed igal hooajal. Kui te jälestama äärmise kuuma või külma, võite konsulteerida meie teejuht Paris ilmanormid kuu, et saada aimu, mida elavhõbe võib olla kuni teha viibimise ajal.

2. Siivilöidä kaudu paketid ja tehinguid, ja lugeda kaasteelisi arvustusi.

Valmis 2. sammu planeerimine oma Pariisi põgenemine? See järgmise üks on ilmselt kõige raskem osa, põhjustel ma eespool juba mainitud. Tundub, igaühel üritab sõgestama reisija mõtlema oma pakett on “päris palju”, kõik meeled fraasi. Ma väga soovitame kasutada koondsaite nagu Kayak ja konsulteerimist usaldab tarbija kommentaare komplekt paketid võite olla considering– Reisi Advisor on hea.

Igal juhul, ma tungivalt soovitada, et sa loed palju kommentaare kaasteelisi enne lahendada iga paketi ja võtab aega, et lugeda trahvi print tahes tehing, mis sind huvitab.

3. Selgita välja, kus ööbida (ja see ei pea olema hotel!)

Lugematud lugejad (samuti sõprade ja pereliikmetega) kirjutage mulle paludes minu arvamust “parimad hotellid Pariisis”. Ma olen alati natuke piinlik tunnistada, et peale viie tärni palee hotellid pilt on päris selgusetu enamus meist, kes ei saa endale kolmekordne ja neljakordse-kohaline-per öö tube kell nende jaoturid 1%.

Otsustavad kus ööbida on pealegi väga isiklik otsus ja üks suurus sobib kõigile lahendusi lihtsalt ei ole olemas. Ma kutsun teid üles veeta aega jällegi arvestades oma võimalusi: kas hotell töö parim, või kas te Võtame üürile lühiajaline korteri üks paljudest ettevõtted toitlustus külastajatele (sel ajal, ja mitu keerukatel põhjustel, Mind ei soovita Air BnB turistidele majutuse Pariis).

Nagu otsa # 2, loe reisijate arvustusi tahes hotelli või rendifirma olete kaaluvad broneerimine ja veenduge, et kui sa pead panema hoiuseid enne saada võtmeid, et olete tegelevad õigustatud äri. Kui teil on vaja konsulteerida tulla hea loendeid hea majutuse võimalusi vastavalt oma erilist needs– odavad üliõpilane esitamise populaarsed keskklassi hotellid lugeda.

4. Võta oma raha, viisade ja passide korras.

Mõnes mõttes. rahvusvahelises reisiliikluses on palju vähem keeruline ja kallis kui ta kunagi oli, kuid isegi selles globaliseerunud maailmas, see on väga oluline, et saada oma pardid reas, kui tegemist on paberitöö ja figuring kuidas oma raha samal ajal abroad– te kasutate oma panga või krediitkaardi? Reisitšekid? Kui palju maksab oma panga tasu võtmine automaadist sularaha / raha punkte? Loe edasi mõned põhjaliku vihjeid nende tuim, kuid olulistes valdkondades ja vältida asjatut stressi marsruudil ja, kui oled oma reisi.

5. Lugege linna ja kohalikku kultuuri.

Viimane etapp planeerimisel tahes reis linna valgust? Veeda aega õppida linna ja kohalike Pariisi kultuuri. Nii on oluliselt suurendada oma kogemusi ja tagada saate aru ja saada koos kohalikega paremini.

Ma olen päris spontaanne reisija, ja ma olen tuntud külastada koht, võtta seda kõike, sattuma fantastiline kohtades ja üksikasjad, siis veeta õhtu hotellis lugemine kõike koha ajalugu ja tolli Wikipedia. Nii et see võib-olla natuke silmakirjalik mind manitsen teid teha natuke uurimistööd ja lugemine enne go– kuid eriti kui sul on ainult paar päeva, saad nii palju välja kogemus ja ka vältida raisata aega aasta Pariisi turistide püüniste ja muude unadvisable asju.

Sirvige mõned funktsioonid allpool, et saada aru, kuidas linna töötab; ajaloo ja kultuuri ning välja nuputada, kuidas soovite parim meeldib veeta oma aega.

You may also like