5 pazīstamākajiem izkrāpšana, lai izvairītos no Bali

Posted on

5 pazīstamākajiem izkrāpšana, lai izvairītos no Bali

Bali ir sapnis sala galamērķi apveltīta ar izceļ un pieredzi, kas nav atrodami citur, un viena no drošākajām vietām Indonēzijā pavadīt savu atvaļinājumu. Tomēr, tāpat kā jebkurā pasaules malā, ir vienmēr oportūnistiskas personas, kas veic negodīgas prakses personīgā labuma gūšanai, kas izmanto jaunās un lielākoties nenojauš apmeklētājiem. Zemāk ir mūsu neliels saraksts no visvairāk labi zināms izkrāpšanu, lai izvairītos kamēr Bali, lai jūs varētu baudīt savu Bali brīvdienas nevainojami, bet ne upuri sīko trikiem.

Lielākā krāpniecība ir diezgan skaidrs, no vienkāršām metodēm, kā tiešajos rip-offs. Bet ceļotāji jauni uz skatuves, un vēlas, lai izpētītu Bali skatus un ainas var viegli iekrist šiem slazdiem, tad jūtas nelaimīgs par visu span savas brīvdienas, kad viņi sapratīs, kas tikko bija noticis tikai tāpēc, diennakts ritma izjaukšanas vai nelielu apjukumu par to gultņus un virzienos. Labākais piesardzība ir, lai saglabātu savu veselo saprātu, un, atklāti atbildot “Nē, paldies”, kad jūsu radara signāls.

1. Naudas Changer Scam

Kas tas scam ir par:

Pēc tam, kad kādu laiku iepirkšanās par suvenīriem un pārsteidzošu lielu darījumu vienā no Bali mākslas tirgu, tu sapratīsi, ka esi beigušies rūpija (IDR) norāda uz taksometru biļetes atpakaļ uz savu viesnīcu. Naudas mainītāju ir arvien klāt un ap Bali galvenajiem iepirkšanās rajoniem, ar tāfeles uzskaitot pārsteidzošs valūtas kursus un lepojas “Nē Komisija” uz tiem.

Pēc tam, kad darbinieks skaita piezīmes priekšā no jums precīzi un pārliecinoši, viņš rokas tos jums ar vienu roku, vienlaikus slēdzi vai ļaujot kādu IDR 50000 vai 100000 piezīmi kritumu aiz letes, visi vienā mirklī.

Padomi un Kā izvairīties:

Šajā dienā, un vecumu, interneta iespējotu mobilo ierīci (viedtālrunis vismaz) var izrādīties neaizstājama rīku, kas palīdz daudz, viegli pārbaudīt jaunākos likmes vispārējo salīdzinājumu. Lielākā daļa naudas mainītāju ir self-nosaukumu “Autorizēts ‘, bet jūs nekad nevar būt tik pārliecināts. Daži ir ļoti mazi kioski un tieši asprātīgs, bet kārdināt gullible ar dēļu uzskaitot likmes ir pārāk labi, lai būtu patiesība (jo tie parasti ir!).

Izrēķināt vispārējo likmi, salīdzinot ar reklamētajām likmes, un, ja jūs sastopaties augstāku piedāvājumu, pārbauda, ​​vai viņi piemēro komisijas. Ja “nē komisijas” un augstās likmes iet kopā, parasti tā nav laba zīme. Arī uzsist savu kalkulatora app veikt dažas ātri salīdzinājumus, jo daži izkrāpšanu iesaistīt rigged biroja kalkulatori, lai gan ļoti izolētu un retos gadījumos.

Daudzie mainītāji pie izlidošanas un ielidošanas no Ngurah Rai starptautiskās lidostas ir labi, kur likmes ir labi un normāli konkurētspēju. Cienījamu nosaukumi naudas mainīgajā biznesa Bali ietver PT Centrālā Kuta, Wahana un Dirgahayu Valuta Prima, ar filiālēm, kas atrodas ap Kuta un Legian. Noteikumi, tomēr attiecas uz visiem.

Jūs var vai nevar atstāstīt, un darbinieks var atgriezties nekādas neatbilstības, tikai atkārtot triks vēlreiz. Kad jūs atstāstīt un joprojām pastāv, parasti naidīgums var apsvērt, stāsta jums veikt savu naudu citur (kas bija ideja pirmajā vietā!)

2. Taxi Scam

Kas tas scam ir par:

Monopols, ne taksometru skaitītāji, garāki maršruti, bez izmaiņām un papildu maksas. Šie ir daži piesargies, kad iet uz taksometru Bali. Ngurah Rai starptautiskā lidosta ir savs “oficiālo” taksometru pakalpojumi, ko Ngurah Rai Taxi kooperatīvā, kura kontrolē monopols par taksometru lidostā palaist.

Atsevišķas vadītāji var piedāvāt savus pakalpojumus, bet, lai izvairītos no haggling, pāriet pie letes tikai ārpus pienākšanas. Rogue nesējiem var jāsteidzas, lai palīdzētu ar savu bagāžu, bet iekasēt pārspīlētu maksu, pēc tam, kad tās ielādēt un slēgt stumbra. Šoferi parasti ir līdzdalībniece.

Padomi un Kā izvairīties:

Kad vien iespējams, organizēt jūsu viesnīcu vai villu (galvenokārt brīvās noteiktiem attālumiem un teritorijām) sniegtajiem transporta pakalpojumus, ieskaitot lidostas atkarībā no jūsu rezervāciju informāciju. Pieklājīgi atteikt jebkuru nesējiem, vai arī, ja nav citas izvēles vienojas par saprātīgu summu uzreiz. Ārpus lidostā, iet tikai metru taksometriem.

Lidostas taksometri ir bez skaitītājiem, un ir priekšapmaksas vai izmantot iepriekš noteiktus kuponus, kas jums jāmaksā vadītājam, sasniedzot savu galamērķi. Šīs likmes ir plakana, pamatojoties uz attālumu zonām, un parasti ir augstāka nekā metru likmes. Brauciens uz kaimiņvalstīm pludmales kūrortu zonās Kuta, Jimbaran un Seminyak, diapazons no IDR 80000 uz IDR 100000 bet tālāk jomas, piemēram, Sanur un Nusa Dua no IDR 125,000.

Ārpus lidostā, jums ir izvēles metru taksometriem daudzi operatori vada. Tie ietver cienījamu Bluebird. Noteikums īkšķis vienmēr jautāt, vai ir skaitītājs, lai saglabātu sev haggling, uzreiz pēc atzīmēšanu uz leju vienu uz ielas. Ja jūsu ceļojums ietver jaunu Bali Mandara maksas ceļš (galvenokārt uz Nusa Dua un Sanur), lūgt saņemšanai pie nodevu vārtiem, kas būtu IDR 10000 automašīnām, vienā virzienā.

Vienmēr gatava ar nelielu rūpija izmaiņas, jo tas viss ir pārāk parasts vadītājiem, ka viņi nav mainīt jūsu IDR 79,300 tarifs piemēram, un tu būsi “spiesti” maksāt ar IDR 100.000 piezīmi un atmest atšķirība, negribīgi apstrādājot to kā galu. Labākais ceļojumu grupā, un atteikt kad piedāvāja “vienam cilvēkam” ēdienus. Tarifi vajadzētu ignorēt bagāžu stumbra. Galvenais ir būt stingrs un vienoties par cenām pirms lēciena braukt.

3. Nevajadzīga Guides

Kas tas scam ir par:

Rogue un nelicencētu ceļveži, komisijas, un maksa par pakalpojumiem, jums neprasīja. Ir daudz nelicencēta Gidi apkārt, kas dzīvo pie komisijas, ņemot jums “ieteicams” veikalus, restorānus vai “vairāk interesantu” vietu, kas nav viens (-iem), ko jūs faktiski paredzēts. Tie parasti pat mēģinās pārliecināt jūs par restorāna vai vietas tiek slēgtas vai no biznesa, un novirzīt jūs uz to komisijas balstītu “alternatīvas”.

Daži no lielākajiem tempļiem Bali, jo īpaši tiem, kas tālu zemju un nabadzīgākajiem reģioniem, piemēram, Besakih ar Karangasem Regency, ir savi vietējie gidi, kas vietā, kas ir pārsvarā neregulētu vai apmācīti un ļoti atsevišķos gadījumos ir zināms, lai uzlādētu pārmērīgs maksa “tempļa ekskursijām” Neskaitot jau samaksāto, fiksētu biļetes cena.

Padomi un Kā izvairīties:

Esi uzmanīgs, rezervējot ārštata “vadītāja + guide” Bali. Jūs varētu galu galā ar vienu clueless par maršruta vai vietas, vai vienkārši nespēj efektīvi sazināties. Vienmēr pasūtīt no uzticama aģentūra vai caur savu viesnīcu ceļojumu galda / durvju sargs, uz kuru jūs varat iesniegt sūdzību rodas gadījumu jautājumiem.

Vietējiem tempļa gidu, lai gan tas palīdz vietējo ekonomiku tādā veidā, jums nevajadzētu maksāt vairāk IDR 50000 par šādiem “pakalpojumiem”, jebkurā gadījumā. Kas, šķiet, ir iekļauts pakalpojums uzreiz var viegli pārvērsties haggling par gala vai maksu turpināt pusceļā caur savu “ceļojumu”. Vairumā gadījumu, jums nav tiešām ir nepieciešams ceļvedis vai nopirkt kaut ko.

Vienīgās lietas, kas nepieciešami jebkurā Bali tempļa apmeklējums ir jūsu cieņu attieksme un tērps, būtībā sarongs un vērtni ap vidukli (parasti ir pieejama noma jebkur starp IDR 10000 līdz 25000, vai iekļauts biļetes cenā).

4. Daļlaika Scam

Kas tas scam ir par:

Pasaules tendence daļlaika īpašumtiesības izplatīties uz Bali pēdējo divu desmitgažu laikā. Tiesiskā tiem ir tiešām laba ideja, ja pārdod pareizi, piedāvājot lieliskas brīvdienas kopā ar investīciju iespējām. Sliktās ziņas ir, ka nav daudz legit tiem apkārt. Centieni piereģistrēties jaunus klientus uzņemties daudzos veidos, ar lielāko kopējo rīkojamies atklāti pārdošanu uz ielām ap iepakotas zonās, piemēram, Jalan Pantai Kuta.

Draudzīgs puisis vai dāma pieejas jūs uz pludmali, veicot savus vieglas pārdošanas piķis un rada “laimīgo scratch n” laimēt “, sava veida. Šķiet “nekas nav ko zaudēt”, un jums ir iet, un tikai notiek, jums ir “ļoti laimīgs” un laimē! Bet, lai pieprasītu balvu, jums jādodas uz konkrētu vietu ar tiem, kas varētu būt tuvumā kabīne, birojs vai tālu viesnīca, ņemot rieciens jūsu dārgo atpūtas laiku.

Tur viņi ierakstīt savu vārdu un kontaktinformāciju, un ilgu prezentāciju par daļlaika kūrortos var apsvērt, kopā ar visiem cieto laukumiem un īpašas grūti-to-pretoties diskontētās cenas. Ja jums nav nopirkt, tad un tur, tie joprojām ir jūsu kontaktus, un jūs dzirdēsiet no tiem vēlreiz agrāk vai vēlāk.

Padomi un Kā izvairīties:

Labāk vienkārši turpināt savu ceļu, baudīt savu dārgo svētku laiku, kā jūs mērķis, un stingri un vienkārši saka, “Nē, paldies”.

5. Daži veidi izspiešana

Kas tas scam ir par:

Izspiešana nāk daudzos veidos, no maksas jums tikai fotografēšanai, tiek lūgts apmaksāt bojātas nomas priekšmetus jūs nekad izraisa, un pat uzpirkt naudu mērkaķis! Šeit ir tikai daži scenāriji.

– fotografēšana ir patiesi daļa no brīvdienu pieredzi, it īpaši eksotiskās vietās, piemēram, ap rīsu paddies centrālo augstienes. Tikai saprātīgi par to, kur jums norādīt jūsu lēcas. Tas veca sieviete ar ļoti krunkainu seju iznēsā grozu galvā varētu pāriet uz vāka shot uz National Geographic, tikai vērsties pie jums pēc tam par pārmērīgas “modeļa maksu”.

– Jums ir starptautiska autovadītāja apliecība un vēlētos atklāt Bali OUTBACK par īres motorollera (tiem visuresošs Japānas zīmolu divriteņu). Atgriežoties velosipēds pēc Jūsu lielo dienu ārā, puisis pārbauda to un jums jāmaksā papildus par dažiem “caurumus” un “skrāpējumiem”. Sliktākajā gadījumā, jaunu velosipēdu cena, jo tas ieguva “nozagts”!

– Apmeklējot eksotiskas tempļus vai vietnes, piemēram, Uluwatu, kopā ar saviem bariem pelēkā ilgtermiņa garastes makaku var būt jautri, kamēr šie dabas dzimušais kabatzagļi pakampt savu mīļoto gadadienas kaklarotu vai somā. Reizēm ir mazi zēni ap šīm vietām, kas zina savu ceļu ar pērtiķiem, un to var viegli iegūt savas vienības atpakaļ … par lielu maksu, kas ir.

Padomi un Kā izvairīties:

Vienkārši fotografēt tempļiem, kalnu un paddies … nav nekādas vecā sieviete vai bērniem. Izīrējot velosipēdu, automašīnu, motorolleru, ūdens motociklu vai tikai par visu, kas kustas, pārliecinieties, lai rūpīgi pārbaudītu tās stāvokli. Ja jūs spot skrāpējumiem, bojājumu vai anomālijas, ziņojiet par to un lūgt labāku vienību. Par “nozaudēšanu un zādzību” scenāriju, nekad atstāt savu iznomāt motorollera stāvošām bez uzraudzības – daži sindikāti aplaupīt to pašu ar galveno atslēgu.

Apmeklējot mērkaķis mežus, vai tempļa vietnes ar pērtiķiem, izvairīties no valkājot mīksti objektus, pārmērīga piederumus vai rotaslietas. Tāpat, lai izvairītos kāds nododot jūs paketes sagrieztu cassavas, zemesriekstiem vai banāniem un spēcīgi ievietojot tos savā rokā, un žestu jūs, lai pabarotu pērtiķiem. Šie gabaliņi nav par brīvu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *