Skip to main content

5 Simple veidus, izjust Čhīanmai Like Local

5 Simple veidus, izjust Čhīanmai Like Local

Chiang Mai ir fascinējoša pilsēta ar tik daudz ko piedāvāt ziņā kultūras, vēstures, pārsteidzošu pārtikas un pārpilnību dabas objektiem, ka jūs varētu pavadīt nedēļas šeit, neredzot un darīt to visu. Vai tu apmeklē uz dažām dienām vai pāris mēnešiem, ir viens no labākajiem veidiem, lai patiešām iegūtu justies par jaunā vietā, ir jābūt kā vietējo pieredzi, kā iespējams. Tas palīdz jums iet tālāk pamatus un saņemt zem ādas pilsētas tādā veidā, kas ļauj jums justies daļa, ja tā.

Sajūta kā vietējā nozīmē ne tikai kultūras pieredzi raksturīgas, kur jūs esat, bet arī darīt un redzēt lietas, ka kāds, kurš dzīvo tur varētu, nevis uzlīmēšanu ar labi uzkāpa tūrisma ceļa.

Būt tūrisma nozīmē redzēt un darīt to, ko īpaša vieta ir pazīstama, bet jūs varat viegli paplašināt savu braukšanas pieredzi, lai aptvertu vairāk par to, ko nozīmē justies kā vietējais. Plānošanas brauciens uz Chiang Mai? Šeit ir daži no labākajiem veidiem, kā pieredze pilsētu kā vietējais.

Izvēlieties pareizo vietu

Pirmās lietas, pirmkārt; Chiang Mai ir pilsēta, kas ir kļuvis ļoti populārs ar expats, digitālo klejotāju un tālvadības darbiniekiem. Digitālās nomadi un tālvadības darbinieki ir cilvēki, kuri ir ārštata ar brīvības strādāt no jebkuras vietas, vai cilvēkiem, ar iespēju veikt savu darbu no ārzemēm, un Chiang Mai piesaista daudz šiem cilvēkiem, vairāku iemeslu dēļ, tostarp pieņemamu dzīves dārdzību. Tātad, ja jūs vēlaties, lai justies kā vietējā (pat ja jūs uzturas tikai dažas dienas), uzturēties apkārtnē, kas uzņem lielu skaitu cilvēku, kas faktiski dzīvo pilsētā uz ilgtermiņa pamata.

Tās ir jomas, kas ir Kopienas justies, ar daudzām mazām kafejnīcām, bāriem, veikaliem un tirgiem, kas padara to viegli saplūstu un justies komfortabli. Un tā kā tas ir ļoti viegli nokļūt pa Chiang Mai (kas ir uz zemāk), kas uzturas tieši vecpilsētā (tūrisma epicentrs Chiang Mai) nav nepieciešama.

Viena iespēja apsvērt, ir Nimmanhemin vai visbiežāk vienkārši sauc par “Nimman.” Šī joma attiecas uz Nimmanhemin Rd (dažreiz rakstīts kā Nimmanahaeminda Rd), tuvu Chiang Mai University. Šajā apkārtnē, pie Nimmanhemin, jūs atradīsiet pusēs ielas, kas ir piepildīta ar vēsu kafejnīcām ideāls cilvēkiem, skatoties, bāri, restorāni un veikaliņi. Tas ir viegli justies šeit kā mājās, kā jūs izpētīt daudz nooks un crannies.

Tikai uz ziemeļiem no populārās Nimman jomā Chiang Mai ir Santitham. Santitham ir nedaudz mazāk tūristu un lmore zemas taustiņu, tad citās jomās, kurās ir vairāk pieejamu cenu ziņā viesu namiem, dzīvokļu un Condos piemērotas gan ilgtermiņa, gan īstermiņa uzturēšanās. Ir kluss, vietējā sajūta, ka jums nav get citās jomās un daudz jaukām kafejnīcām un pārtikas iespējas uz klusas atpakaļ ielās. Bet tā kā tas ir starp Nimman un vecpilsētu, kļūst vai nu apgabalā ir viegli un pieejamu.

Kur atpūsties galvu

Ir pārpilnība apmešanās iespējas, kad runa ir Chiang Mai piemērots katram budžetam. Ja jūs meklējat, lai justies kā vietējā, apsveriet mājīgu Airbnb noma, viesu namu vai aprūpētas dzīvoklis / skatīt kādā no iepriekš minētajās jomās. Daudzi servisa dzīvokļi, Airbnb noma un mazākas viesu mājas būs dažas pamata virtuves piederumi, piemēram, tējkannu, tosteri un mini ledusskapi, kas dod jums iespēju veikt tēju vai kafiju un saglabāt uzkodas apkārt, kad tu esi izsalcis starp ēdienreizēm.

Nemaz nerunājot, paliekot kaut kur, ka jūtas vairāk kā “mājās”, būs daudz vieglāk justies kā vietējais.

Get Around Like Local

Pārvietošanās Chiang Mai ir ļoti vienkārša, izmantojot vietējo transportu. Tas ir lēts, dod jums iespēju braukt ar vietējiem iedzīvotājiem, un šajā procesā, uzzināt vairāk par šo pilsētu. Jūsu labākais bet, lai iegūtu no punkta A uz punktu B, piemēram, vietējā ir izmantot daudzas songthaews, kas uzturas ielām pacelt tiem nepieciešama braukt. Songthaew ir pārklāti sarkans kravas ar vienkāršu sola sēdvietu aizmugurē, kas darbojas kā kopīgu taksometru. Viņi ceļo uz augšu un uz leju, galvenajiem ceļiem, un, lai braukt vienu, vienkārši karogs to uz leju, kā jūs būtu taksometrs. Tikai ņemiet vērā, ka Jums varētu būt vajadzīga, lai nolaistu karodziņu maz, lai atrastu vienu, iet tuvumā, kur jūs vēlaties būt.

Kad songthaew apstājas, iet uz augšu pie loga un pateikt vadītājam, kur vēlaties iet.

Viņi vai nu samazināties, vai pieņemt, kas ir atkarīgs no tā, kur viņi pašlaik vada. Ja jums OK, nokļūt uz muguras, un tad, kad ir pienācis laiks atkāpties, nospiediet apturēšanas pogu, vai klauvē pie loga, lai norādītu, jūs vēlaties, lai saņemtu off. Jūs maksājat izstājoties un lielākā daļa zirgiem, jo ​​īpaši un ap minēts, kur palikt, būtu izmaksās no 25 līdz 40 bāts vecpilsētu un teritorijās.

Getting pāri konkrētu adresi, lai vadītājs var būt grūts, lai tā varētu būt vieglāk, lai dotu viņiem tuvumā esošu orientieri vai ja jums ir dati tālrunī, uzvilkt karti ar savu galamērķi piesprausto.

Uzzināt kaut Local

Viens no labākajiem veidiem, iegremdēt sevi jaunā vietā un uzzināt vairāk par to, lai uzzinātu kaut ko jaunu, un Chiang Mai ir daži varianti, no kuriem izvēlēties, atkarībā no tā, cik ilgi jūs uzturas. Viens no populārākajiem lietām, mācīties, kamēr jūs esat Chiang Mai ir veikt vārīšanai klases, lai uzzinātu, kā padarīt dažus delicious pārtikas, jūs, iespējams ēšanas. Nodarbības svārstās no pusotra līdz pilnas dienas un vairākums arī ietver vizīti uz vietējo tirgu, kur var uzzināt par būtiskām sastāvdaļām taju vārīšanas. Nodarbības ir praktiskas un katram studentam ir dots savs gatavošanas staciju. Tu ēd to, ko jūs veicat, un atstāt ar bukletu par receptēm. Citas iespējas ietver taju masāžas kursus, meditāciju, taju valodu kursus un Muay taju boksa nodarbības. Ir arī vairākas iespējas tērzēt ar mūkiem Chiang Mai, tostarp Wat Chedi Luang katru dienu no 9 rītā līdz 6 pm Tas var būt lielisks veids, kā uzzināt vairāk par Taizemes kultūras un budismā.

Nav svarīgi, kur jūsu intereses gulēt, ņemot klases, darbnīcu vai nedēļu ilgu kursu jūsu interešu jomā, var būt bagātināt veids, kā piedzīvot Chiang Mai.

Ēd no ielas stendos

Kad runa ir par ēšanas ielas pārtiku, Chiang Mai ir viena no labākajām vietām, lai darīt, un kaut kas jūs nevēlaties palaist garām, kamēr tu apmeklē pilsētu. Tas ir ēdiens tās visvairāk vietējā, autentisks un lēti, un ir iespējas pārsūdzēt katram atrast visā pilsētā aukslējas. No maisa ceptas rīsu un nūdeļu visu veidu, zupām, karija, svaigu augļu kokteiļus, papaijas salātiem un pavasara ruļļos, ​​tur ir ielas kabīne apkalpo kaut ko vērts ēd kaut kur Chiang Mai. Daži no labākajām vietām, lai saņemtu savu aizpildīt ar vietējo ēdieni Čhīanmai vārti (South Gate), Chang Pheuak vārti (North Gate), Chiang Mai Night Bazaar, un sestdienas un svētdienas Walking ielas.

You may also like