8 Топ культурних і природних Explorations відкрити в Східному Балі

Posted on

8 Топ культурних і природних Explorations відкрити в Східному Балі

Там є багато , щоб зробити і побачити в Східному Балі , до тих пір , як «партія» не в верхній частині порядку денного. Пам’яток в Klungkung і Карангасем більше схиляються в бік культури і природи дружніх занять. Цей регіон є домом для цілого ряду храмів і королівських споруд уздовж узбережжя, в тому числі самого важливого балийского храму всіх, Pura Besakih. Похідні маршрути перетинають гірський рельєф місцевості, а також вода , що оточує Східний Балі повно мальовничих місць для дайвінгу. Наступного разу , коли ви знаходитесь в Східному Балі, перевірити одну або все-з напрямків , перерахованих нижче.

1. Гунунг Агунг

10308 футів висотою Гунунг Агунг є найвищою гори активний вулкан на Балі , чия краса ніщо по порівнянні з його смертельної силою. У березня 1963 року Гунунг Агунг вибухнув, що охоплює весь острів в золі і знищуючи села та храми з розливами лави і вулканічних грязей.

Гунунг Агунг спить сьогодні, а храми і міста, в його тіні спокійно відпочивати. Дві пішохідні стежки до вершини користуються популярністю у відвідувачів на Балі, і краще за все зросли в період з липня по вересень. Альпіністи заборонено підніматися під час релігійних церемоній на Pura Besakih, і в цей час жодна людина не повинен стояти вище, ніж храм.

2. Pura Besakih, Матері Храм

Придумав «Матір’ю храм,» Pura Besakih є найбільшим храмом в Балі-розповзання комплексу більше 20 храмів, встановлених на стороні активного Гунунг Агунг вулкана. Храмовий комплекс шанує индуистскую трійцю (Тримурти) Брахми, Вішну і Шиви, малюючи тисячі паломників і туристів щороку.

З більш ніж 50 фестивалів, що проводяться в Pura Besakih щорічно, ви, ймовірно, буде в місті так само, як одне свято триває або почати. Перевірте з вашим курортом Балі або в готелі, якщо ви збираєтеся бути щасливим, коли ви відвідуєте. Pura Besakih найбільш легко досягається за допомогою БЕМО від Klungkung.

3. USAT Свобода Wreck, Tulamben

USAT Liberty був американський торговий корабель, який був торпедований японськими військами під час Другої світової війни. Беручи воду швидко, корабель був витягнений на берег від Туламбен і розділ її цінності. Виверження Гунунг Агунг в 1963 році розірвав її навпіл і штовхнув її глибше в воду. Сьогодні руйнуються залишки корабля можуть бути вивчені за допомогою снорклинга і дайвінгу. Поширення коралів і морської життя і навколо корабля робить Liberty один з найпопулярніших місць для дайвінгу на Балі.

4. Пурі Агунг Карангасем

Puri Агунг Karangasem

Цей королівський палац 19-го століття, поєднує в собі балийских, китайський і європейські впливу в комплексі будівництва кластерів, які використовуються для розміщення короля грізного суду Карангастет, і вона до сих пір зберігає церемоніальне значення сьогодні.

Внутрішній двір оснащений колишній будинок короля (Loji) і зберігає деякі реліквії тих давно минулих днів. З фотографій царя з голландськими колонізаторами до второваною меблів, гості можуть отримати натяк королівського життя якраз перед голландцями прийшли і завоювали все.

Нащадки останнього короля підтримувати веб – сайт , який є куратором інформації та зображень про королівських структурах Карангастут. Див  Puri Агунг Karangasem .

5. Тирта Gangga

Останній король Карангасем побудував цей палац для купання в 1948 році, і вона продовжує зачаровувати відвідувачів в цей день. Це по суті мережу басейнів, обрамлені еклектичним асортимент архітектури.

Справжній сайт є насправді реконструкції; колишні структури були знищені 1963 Гунунг Агунг вулкана. Реконструкція захоплює велику частину колишнього чарівності тутешнього. 11-рівневий фонтан пагода є найбільш помітною архітектурною особливістю палацової, і плавання дозволено за символічну плату.

6. Гоа Lawah (Бат Cave)

Гоа Lawah є древній храм , побудований в передній частині печеру кажанів. Кажани, а не храм, це головна нічия. Кажани шануються, відвідуючи шанувальників, які купують пропозиції від довколишніх виробників. Згідно з легендою, печера тягнеться на 19 миль під землею , щоб з’явитися на Pura Besakih.

Балійські індуїсти тримати Гоа Lawah в повазі, де стурбована загробне життя. Парафіяни зупинитися в Гоа Lawah для завершення церемонії Nyegara Гунунг, частини балийского процесу похоронного: У Гоа Lawah, пропозиції можуть бути зроблено, щоб очистити недавно випущений дух, щоб він міг повернутися додому до побутових святині сім’ї.

7. Традиційна село Tenganan

Традиційна село Tenganan

Bali Aga, або попередньо індуїстські оригінальні люди Балі, залишаються лише в декількох ізольованих громадах на острові, найвідомішим з яких є село Tenganan близько 10 хвилин від Кандідасе. Bali Aga живе в обгородженому співтоваристві, яке забезпечує дотримання суворого поділу між «чистим» Балі Ага, і «переможених», які живуть за межами стіна.

Село відкрита для туристів в денний час і пропонує дуже різні точки зору на балийской культурі; архітектури, мова і церемонії зберігають старі попередньо індуїстські шляху. Найбільш відомий продукт Tenganan є тканина відома як Gringsing, і його власники, як кажуть, щоб отримати магічну силу від його використання.

8. Pura Luhur Lempuyang

Незважаючи на відносно неясного статусу, храм Пура Luhur Lempuyang є одним з найважливіших релігійних місць Балі. В якості одного з дев’яти спрямованих храмів острова, Pura Luhur Lempuyang «захищає» рідну балійця від злих духів, що надходять зі сходу.

Храм являє собою цікавий виклик для відвідувачів: Досягнувши вершини займає годину-півтора серйозних сходжень. Храм на вершині пропонує дивовижний вид Гунунг Агунг, обрамлені воріт храму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *