9 Populārākā salas apmeklēt Taizemi

Posted on

9 Populārākā salas apmeklēt Taizemi

Vai, meklējot pludmales puses vai mieru un klusumu ar grāmatu rokā, jūs atradīsiet gan salām Taizemē. Taizemes salas var baudīt par daļu no cenas par citiem galamērķiem, piemēram, Havaju vai Karību, tāpēc jums ir daudz seifa draudzīgu iespējas izvēlēties.


Nestabili tuvu Phuket, bet daudz klusāka un mazāk attīstīta, ilgi sala Koh Lanta ir iecienīta gandrīz visi, kas apmeklē. Par draudzīgi vietējie iedzīvotāji nav kļuvuši novārdzināts ar pārmērīga tūrismu, jo tie ir arī citās vietās.

Long Beach ir labākā pludmale Koh Lanta; garš sloksnes pludmales un mīksto smiltīm pārtrauc dziļā ūdenī padarīt peldēšana lielisks. Lai gan jūs, protams, satikt cilvēkus aizņemts sezonā, Koh Lanta nav īsti puse galamērķi – tuvumā Koh Phi Phi un Puketa aizpildīt šo vajadzību.

2. Koh Lipe

Izrunā “Koh Lī-pay” tiny Koh Lipe ir ideāls definīcija attālās salas daudziem cilvēkiem. Nav automašīnas un ļoti maz motocikli traucēt mieru. Skaidrs, mierīgs, un lielākoties sekla ūdens padara peldēšana liels ģimenēm.

Koh Lipe ir uz Andamanu vai rietumu pusē, Taizeme, tiny salu redzams no Koh Lanta. Salas popularitāte ir pieaugusi pēdējos gados, un infrastruktūra tur uzlabojas.

Jūs neatradīsiet daudz puses Koh Lipe, bet skaistums un romantika vietas ir iznīcinātas vairāk nekā viena ceļojuma maršrutu.

Arī uz Andamanu krastā netālu Phuket un pēc tam, kad izpostīja 2004. gada cunami, Koh Phi Phi ir pārbūvēta un tā ir busier nekā jebkad agrāk. Skaista ainava formā zaļās džungļos un robains klintis pievienot eksotisko sajūtas. Sala ir pietiekami vienuviet šaurās redzēt ūdeni uz abām pusēm no kur jūs stāvēt.

Made vēl slavens ar backpackers pēc filmas  The Beach  tur tika filmēta, Koh Phi Phi ir dīvains sajaukums ballēties budžeta ceļotājiem un kūrorta mītošie tūristiem. Salas forma nodrošina vairākas jaukas pludmales, bet ekstrēmas plūdmaiņas izmaiņas bieži rada siltu, sekla ūdens peldēšanai.

Kad piesaistot galvenokārt tikai niršanas entuziastu un backpackers, Koh Tao austrumu piekrastē ir pārveidojis pēdējos gados populāru salu galamērķi Taizemes līci. Tālu mazāki un lētāki nekā Koh Samui, Koh Tao joprojām piesaista daudz budžeta ceļotājiem, gan vairāki upscale vietas ir ieplīsis augšu dienvidos.

Ar daudz Koh Pha Ngan partiju pūļa ņemot divu stundu laivu pāri, nakts pludmales puses var atrast Sairee-populārs galamērķis uz salas.

Ar rādītājiem niršanas veikalu paveras lielisks personāls un iekārtas, Koh Tao joprojām ir populārākā vieta pasaulē, lai iegūtu PADI sertificēts niršanai. Snorkel braucieni ir pieejami daudzās rifiem par nepilsoņu ūdenslīdējiem.

5. Koh Samui

Lielā sala Koh Samui austrumu krastā ir līča Taizemes klusākā versija Phuket. Lielas kūrorti, lidostas, naktsklubi un pārpildītas pludmales saglabāt Koh Samui aizņemts, tomēr sala ir pietiekami liels, lai izvairītos miermīlīgiem plankumi.

Ar lielu partiju, Chaweng un Lamai ir divi aizņemtākajā pludmales uz Koh Samui. Cenas ir tendence, lai piesaistītu vairāk ģimenisku vai īstermiņa ceļotāju pūlim.

6. Koh Phangan

Izrunā “Koh Lombards Gone”, Koh Phangan tika paziņots kā karalis Taizemes mīļākie salas. Ironiski, jo Koh Phangan ir arī Taizemes draņķīgs backpacker partija salu. Hedonisms zina dažus ierobežojumus ikmēneša Full Moon Puse laikā uz pludmali, kur reizēm vairāk nekā 15000 cilvēki pulcējas dejot. Tagad, Half Moon Puses džungļos un garu sarakstu ar citām pusēm, saglabā salas milzīgs.

Par laimi, puse galvenokārt ietverts lai Haad Rin-mazas pussalas dienvidos. Salas pārējais ir skaisti līči, upscale kūrorti, slēptās vietas, un daudz, lai izpētītu, izmantojot bedrains ceļiem vai ar taksometru laivu.

Kaut Koh Chang ir Taizemes otrā lielākā sala un lielākā Taizemes sala līča pusē, jūs joprojām atrast daudz pludmales ar mīkstu balto smilšu. Salīdzinoši tuvu Bangkokā, sajaukums budžeta ceļotājiem un īstermiņa apmeklētāju ganāmpulka salu vai nu atpūsties, puse, vai gaidīt lidojumus beigās savu braucienu.

Vistuvāk Bangkoku visu salu Taizemē, tiny Koh Samet ir ļoti attīstīta un piesaista dažādus weekenders, vietējie un tūristi no pilsētas. Neskatoties uz attīstību, interjers Koh Samet joprojām pārsvarā džungļi un ietver nelielu nacionālo parku.

9. Puketa

Pareizi izrunā kā “poo-gus,” Phuket ir Taizemes aktīvākais tūrisma salu. Ar tilti savieno salu ar kontinentu un aizņemts lidostā, Phuket ir viegli sasniegt, un piesaista pūļus. Ja naktsklubi, honeymooners, iepirkšanās, tūristu orientētas aktivitātes, un lietussargi pludmalē ir jūsu lieta, tad Phuket ir vieta.

Lielākā daļa izmitināšanas Puketā ir vidējas klases upscale; cenas planēt sezonas laikā.