A Najpierw Time przewodnik Visitor do Singapuru

Posted on

Co trzeba wiedzieć o Najmniejszy Azji Południowo-Wschodniej – i najbogatszych – Podróż

A Najpierw Time przewodnik Visitor do Singapuru

Można by pomyśleć, malutki naród wielkość przeciętnego amerykańskiego miasta byłoby łatwo poznać na pierwszy rzut oka, ale specjalizuje się w Singapurze przekór oczekiwaniom.

Domem dla najlepszego lotniska na świecie, niektóre z najbardziej wspaniałą architekturę Azji i pyszne sceny żywności, które pożycza od najlepszych tradycji kulinarnych sąsiadami, Singapore oferuje kompletne doświadczenie podróży nieproporcjonalne do jego wielkości.

Kosztowny? Tak, jeśli jesteś emigrantów , ale transport, zakwaterowanie i wyżywienie mogą być tanie dla doświadczonych turystów. Zbyt zabudowany? Parki i rezerwaty przyrody stanowią ponad 40 procent powierzchni gruntów Singapuru. Uciążliwy? Ledwie; Singapur jest twórczy ośrodek gdzie prawa faktycznie dać lokalnych artystów swobodniejszy upust do wyrażania siebie.

Goście po raz pierwszy w Singapurze mają wiele oczekiwań rozpakować: rozpocząć proces z informacji udostępniamy poniżej.

Co należy zapakować do mojej podróży w Singapurze?

brak Singapurze wiatru i w wysokiej temperaturze i wilgotności mogą szokiem do użytkowników wykorzystywane do chłodniejszych klimatach.

Nic więc dziwnego, klimatyzatory są powszechne w całej wyspy; późno założyciel sam Singapuru Lee Kuan Yew pokazowo ogłoszony klimatyzatora jako „jeden z wynalazków sygnałowych historii”. Zrobić jak miejscowi zrobić, i unikać chodzenia zbyt długo na świeżym powietrzu, jeśli możesz – klimatyzatory są tam nie bez powodu!

Rozważmy wilgotności i sporadyczne deszcze monsunowe po pakować ubrania dla przelotu Singapurze. Nosić luźne i lekkie letnie ubrania, gdy w mieście. Jeśli podróżujesz w interesach, smart casual jest często przyjmowane, chyba że uczestniczy formalnej kolacji biznesowej. Marynarki i krawaty są wciąż de rigueur dla spotkań biznesowych, z małymi wyjątkami tu i tam.

Singapur jest drogie odwiedzić?

oficjalna waluta Singapuru jest Singapore Dollar (SGD) i dzieli się na 100 centów. Waluty obce, czeki podróżne i czeki osobiste mogą zostać zmienione w większości banków i licencjonowanych kantorów. Bankomaty można znaleźć w całym Singapurze i główne karty kredytowe są powszechnie akceptowane.

Pozycja pierwszego świata Singapuru oznacza również wysokie ceny w ogóle, w porównaniu do kosztów podróży w pozostałej części regionu. Podróżując na napięty budżet w Singapurze jest trochę trudniejsze, ale nie całkowicie niemożliwe. Przeczytaj o pieniądze Singapore, banki, wekslarzy i innych wskazówek pieniądze w tym artykule na Singapur pieniędzy .

Czy potrzebuję wizy na lot do Singapuru?

Posiadacze paszportów USA mogą wejść Singapur po podaniu wizyty. Pewne ograniczenia dotyczą: będziesz być dozwolone tylko w Singapurze, czy paszport jest ważny przez co najmniej sześć miesięcy po przyjeździe, i musi przedstawić dowód naprzód lub powrócić przejście. Pełniejszy wykaz wymogów wizowych, zobacz stronę internetową Singapur Imigracji i punkty kontrolne Authority .

Singapur jest jednym z najłatwiejszych do podróży do krajów, ze względu na jej centralne położenie w Azji Południowo-Wschodniej i bogactwo połączeń lotniczych budżet do pozostałej części regionu. Changi Airport jest nie tylko bramą do międzynarodowej Singapurze, jest również ważnym węzłem podróży między Azją a resztą świata.

Singapur jest bezpieczne?

Jak przystało na kraj, świat, Singapur jest bardzo bezpieczny cel podróży, jeden z najbardziej przyjaznych rodzinie miejsc w regionie. rygorystyczne środki bezpieczeństwa rządu, pierwszy pobudzone trwającego zagrożenie terroryzmem po Azji Południowo-Wschodniej, nadal podtrzymywać reputację Singapuru jako bezpiecznego miejsca przeznaczenia.

Reputacja Singapuru jest częściowo podtrzymywany przez fakt, że ma najsurowsze przepisy dotyczące ksiąg – obejmuje nie tylko leki, ale też wandalizmu i aktywności politycznej. Turyści zachowują się źle w Singapurze należy spodziewać prawo zejść ciężko na ich shenanigans.

Picie alkoholu w Singapurze nie jest zabronione, ale ostatnie przepisy mają ograniczone obszary, w których można napić się do syta. Centra Hawker Singapur nie przestał sprzedawać piwo, ale stragany w Geylang i Little India mieć bardziej restrykcyjne zasady niż zwykle.

Prawo Singapuru podziela drakońskie stosunek do narkotyków wspólnych w Azji Południowo-Wschodniej. Kraju ścisłe Nadużywanie ustawy antynarkotykowej karze posiadanie nawet małych ilości narkotyków, i nakazuje wykonanie jeśli jesteś złapany z dużymi ilościami substancji kontrolowanych. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj: Drug Laws w Singapurze .

Jak mogę obejść Singapurze?

Podróż w ciągu Singapurze jest dość proste, jeśli masz zawiesić jazda autobusem i pociągiem, szczególnie jeśli masz takie EZ-Link karty zapłacić drogę. Karta EZ-Link jest kartą płatności zbliżeniowych, które można kupić (i top up) w dowolnym sklepie 7-Eleven, ważny w każdym autobusie i pociągu na wyspie.

Aby dowiedzieć się, jak dostać się z punktu A do punktu B, przeglądać nad do GoThere.sg ( oficjalny stronie ), w miejscu, które pozwala wprowadzać swoje punkty początkowe i końcowe w prostym języku angielskim, a następnie generuje trasę podróży wykorzystując zarówno kolejowe i autobusowe siatek ,

Dla użytkowników smartfonów, użyj oficjalnego Singapore lądowy Urzędu Mój transport Singapore aplikację (Android | iTunes), aby dowiedzieć się, że najlepszym sposobem pomiędzy przystankami.

Gdzie należy zarezerwować hotel / hostel w Singapurze?

Jest to hotel na każdą kieszeń Singapur, choć należy się spodziewać, że zakwaterowanie tu leżeć na wysokim końcu cenowo.

Dla czterogwiazdkowych-and-up pokoi hotelowych, sprawdzić swoje możliwości w Marina Bay i Orchard, wśród nich zabytkowych hoteli, takich jak Raffles Hotel i nowomodny cudów, takich jak Marina Bay Sands. Balestier Road, Katong, Joo Chiat i Little India są lepiej znane ich Backpacker i budżetowych wykopalisk.

Przeczytaj tę listę hoteli Singapur, posortowanych według dzielnicy ; tańszych opcji, sprawdź tę listę tanich hoteli w Singapurze .

Co mogę zrobić w Singapurze?

Teren wokół Singapore oferuje szeroką gamę zajęć, które przeczy narodu małego rozmiaru.

Singapore różne, odrębne dzielnice reprezentują różne aspekty doświadczeń krajowych: ojczyzn dla różnych tożsamości etnicznych, starożytne sklepy otarcia kolana z gniazdami hipster ( Joo Chiat i Tiong Bahru ) hotspoty hotelu i centrum handlowe mieszczące najwięcej na świecie marek Premium ( Orchard Road ) oraz skyline prosto z Jetsonowie rośnie od byłego brytyjskiego portu kolonialnego ( Marina Bay i jego atrakcji takich jak na Marina Bay Sands i Singapore Flyer ).

Turyści z każdą kieszeń można znaleźć mnóstwo do zrobienia zwiedzania wielu centrów handlowych miasta, wypełniając w jednym z wielu ośrodków hawker Singapurze, lub odpoczynku na plaży w mniejszym ośrodku wyspy na południu, Sentosa .

Dla podsumowania atrakcji Singapur i przygód uzasadnić swoją kolejną podróż, przeczytaj tę listę najlepszych powodów, aby odwiedzić Singapur .

Singapur nie ma żadnych parków lub dzikich zwierząt?

Staranne zarządzanie nieruchomościami wyspy opuścił Singapur z planowanej 47% parku, głównie otaczający sztucznych zbiorników.

Singapore MRT zatrzymuje się tuż przed 74-hektar Singapore Botanic Gardens , naród jedynej Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Park ten został założony w 1859 roku, zbudowany przez brytyjskich kolonizatorów wzdłuż linii angielskiej Krajobrazowego Ruchu czasu. Dziś, ponad 6500 gatunków roślin obejmują pięknie utrzymany teren parku, który znajduje się w niewielkiej odległości od dzielnicy handlowej Orchard.

Większe parki, jak 163-hektarowego Bukit Timah Nature Reserve i 202-hektarowego Sungei Buloh Wetland Reserve , można znaleźć dalej od centrum miasta. Odwiedź były dla jego 25-metrową TreeTop Spacer przejście baldachim lasów; odwiedzić ten ostatni ze swoich namorzyny zadaszenie przepiękny różnorodność ptaków wędrownych.

Singapur pionierem w świecie zoo, z miejsc takich jak zoo Singapur , Jurong Bird Park i Singapur Night Safari oferuje spojrzenie zbliżenie na niektóre z najbardziej zagrożonych zwierząt na świecie, mieszczący się w humanitarnych otwartych obudowach.

Co festiwale czy Singapur mają na swoim kalendarzu?

Kalendarz społeczna Singapuru utrzymuje wyspy ciekawe przez cały rok, z imprez, takich jak chiński Nowy Rok i Formula One weekendu .

Udziały country wiele z jego najlepszych festiwali z tymi w pozostałej części regionu: Singaporeans świętują muzułmańskie święto Ramadan sezon, tak samo jak inne kraje muzułmańskie w Azji Południowo-Wschodniej; Podobnie, kraj rzuca jeden z najbardziej pamiętnych świecie Narodzenie i Nowy Rok festiwalach na koniec roku.

Dla pełniejszego spojrzenia, przeczytaj naszą listę festiwali Singapurze zaplanować podróż dookoła.

Co – i gdzie – mogę jeść w Singapurze?

Oczywiście, można spędzić mięty na Singapuru wielu drogich restauracji, ale nie bez powodu ten kraj jest jednym z najlepszych miast Azji Południowo-Wschodniej na ulicy żywności. Sądy żywności znane jako „centra hawker” służyć szeroką gamę dań kuchni azjatyckiej, mimo ogólnego braku atmosfery i klimatyzację.

szerokie jedzenie Singapuru odzwierciedla wielokulturową mieszankę Singapuru ludności. Indian stojaki biryani przepychają Zachodu stoisk spożywczych i stragany z makaronem w większości miejsc. W każdej górnej środkowej Hawker Singapurze, turyści mieszają się z stiffs pracuje na śniadanie na roti Kaya, lub rzeczy twarze kantoński, Hokkien, indyjski, malajski i „Zachodniej” żywności.

Ceny są niskie (5 $ kupuje duży posiłek) i można nawet zamówić Tiger Beer, aby przejść do posiłku dla tylko trochę więcej.

Czy zakupy w Singapurze warto?

Tak to jest – pójść do któregokolwiek z najlepszych dzielnic handlowych w Singapurze i będziesz łączenia się narodu nieoficjalnych sport narodowy!

Jest to sprzedaż na prawie każdym miesiącu (największy będąc Sprzedaż Wielka Singapur w sierpniu ), a klienci mogą uzyskać wiele zrobić, czy są one patrząc przez shophouses w Chinatown lub odwiedzając sklepy premii przy Orchard Road.

Turyści mogą otrzymać zwrot pieniędzy na ich zakup na lotnisku, dzięki czemu praktycznie wolna od podatku zakupy dla każdego podróżującego z karnetem zwiedzających.

Dowiesz się więcej, kiedy czytasz nasz przewodnik zakupy w Singapurze .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *