Aastavahetuse Londonis: Ilutulestik, parteide ja Cruises

Posted on

 Aastavahetuse Londonis: Ilutulestik, parteide ja Cruises
Tähistame aastavahetus Londonis on kord-in-a-eluaegset kogemust. Oodata ilutulestik, äramüügi klubi ööd, hilisõhtul baari sündmused ja palju nalja tänavatel. Trafalgar Square varem keskpunktiks London NYE pidustused kuid midagi juhtub seal enam ja möödub tavaliselt suurel ekraanil näha ilutulestikku toimub Euroopa South Bank . London Eye on varastatud äikest traditsioonilise uusaasta Isegi Trafalgar Square ja on nüüd koht, kus olla.

Tasuta toru reisimine on tavaliselt saadaval 11:45 kuni 04:30 kasutamine Transport Londoni reisiplaanija või Citymapper app planeerida oma marsruuti ühistranspordiga.

ilutulestiku

Suur sündmus on ilutulestik poolt London Eye . See on piletitel sündmus ja piletid maksavad £ 10. 100,000 piletid tehakse kättesaadavaks üldsusele septembris vaid neli lubatud igale ostjale.

Üritus algab esmaspäeval 31. detsember 2018 kell 08:00 ja lõpeb ametlikult kell 00:45 esimesel. Ilutulestiku algab pärast Big Ben tunnusheli keskööl ja ekraanil kestab umbes 10 minutit.

Kui otsite vaadata ilutulestikku, kuid ei ole pileti kaaluda pealkirja Westminster Bridge ja põhja muldkeha Thames’i vastas London Eye . Need alad on väljaspool piletitel tsooni. Ilutulestik on nähtav kogu Londoni, samuti on võimalik otseülekandena BBC1 .

Pubid ja baarid

Nagu te eeldaks, piletid London klubid kallim aastavahetus. Samuti olema teadlikud, et pubid sageli tasu sisseastumismaksu proovida ja kontrollida numbrid. See on kõige parem planeerida ja saada piletid ette ja strategize kuhu soovite helistada uuel aastal.

River Cruises

Luksuslik jõekruiisi mööda Thamesi jõgi võib olla romantiline, kuidas tuua uuel aastal. Enamik paadid planeerida sildumist paistma London Eye ilutulestik keskööl nii saad parima vaatega. Ettevõtted, kes on uusaasta kruiisid hulka  Silver Fleet ,   Bateaux London  ja kuigi püsivalt sildunud on  RSHispaniola on Victoria Embankment täiusliku ilutulestik vaadata ja pakub õhtusöögi, tantsimine ja šampanjat.

Einestamist aastavahetus

Sa saad einestada koos King Henry VIII käimist Keskaja pidulik St. Katherine dokk lähedal Tower of London. Nautige bankett elava meelelahutusega King Henry kohus. Plus saad riietuda liiga!

Restoranid nagu Duck & Vahvel ja Sushisamba sageli panna erilist aastavahetus ürituste elav muusika, DJ ja kauneid vaateid London. Kui sa tõesti soovivad seda teha kuni suur, siis Ritz võõrustab kaks musta-tie õhtusöök elava muusikaga kaasa marsivad bänd ja traditsiooniline Piper keskööl.

Muusika

Suur aastavahetus Partei on toimunud Southbank Centre. See on ekstravagantne muusika, ilutulestik, söögituba ja kokteile. Ühe öö maailmakuulus Royal Festival Hall kogumiks riides tähelepanuväärne: viis korrust temaatilisi klubi ööd, seitse baarid, kaks live tegude kaksteist DJ, kaheksa tantsuõpetus ja väljas ruumid pakuvad täiuslikku silmas Suurbritannia suurima aastase ilutulestikuga.

Barbican on olnud traditsioon Viini uusaasta Gala juba üle 25 aasta. Nad kutsuvad teid nautida õhtul pere lemmikud Straussi perekonna ja sõpradega. Seal on nii päevasel gala pere ja õhtul gala.