Ako na vyhľadanie lacných letov na Bali

Posted on

 Ako na vyhľadanie lacných letov na Bali
Vedieť, ako nájsť lacné lety do Bali je len otázkou načasovania a vaša voľba odletových mestách.

S len pár výnimiek, väčšina medzinárodných letov do Bali pochádzajú z Austrálie a ďalších miestach v Ázii. Lety z USA sú zvyčajne drahé, takže poskakovanie cez ďalšie miesta v juhovýchodnej Ázii, je ideálne.

Iste, najvyťaženejšie turistickou destináciou v Indonézii a je jedným z najlepších destinácií v Ázii, ostrov Bali má všetko. Našťastie explózia cestovného ruchu je nájdenie lacných letov ešte jednoduchšie.

Vyberá lety do Bali

Bali je tak malý, že iba jeden letisko, Ngurah Rai International Airport (kód letiska: DPS), spracováva všetky medzinárodné lety a mnoho prevody do iných častiach Indonézie. Bali letisko je vlastne tretím najrušnejším letiskom v Indonézii. Nový terminál bol pridaný v roku 2014 vyrovnať časť záťaže, ale na letisku sa očakáva, že hit svojej maximálnej kapacity do roku 2017. Výstavba novej medzinárodné letisko je plánované na severnej časti ostrova. Nové medzinárodné letisko na susedný ostrov Lombok tiež pomáha zvládnuť nárast dopravy na Bali.

Letisko na Bali sa nachádza iba 1,5 míľ od Kuta a populárnej pláže južnej Bali. Hoci letisko je často nazývaný medzinárodné letisko Denpasar je v skutočnosti nachádza asi 30 minút od hlavného mesta Bali Denpasar.

Poznámka: Aj keď je letisko na Bali je obsadená ako predtým, stále sa vypne počas Nyepi, povinného, raz za rok balijskej deň ticha .

Nájdenie Lacné lety na Bali

Väčšina lacné lety do Bali pochádzajú z Austrálie a ďalších častiach Ázie. Lety z USA sú pomerne drahé, takže zvážiť rozišli svoju cestu v populárnom rozbočovaču ako Singapure alebo Bangkoku, potom pokračuje ďalej na Bali s inou leteckou spoločnosťou.

Lety z Bangkok a Singapur na Bali sú často najlacnejšie. Air Asia a ďalšie cenovo dostupné letecké spoločnosti ponúkajú veľmi lacné lety z Kuala Lumpur, Malajzia, cez nové low-cost dopravca terminálny KLIA2.

Bali sezóna je v lete, a to najmä v období od júna do augusta. Očakávať, že zaplatí viac za rokmi počas náročného obdobia.

Lety na Bali z Austrálie

Bali, vzhľadom na blízkosť a vynikajúce surfovanie, je obľúbenou destináciou pre Austrálčanov, ktorí chcú uniknúť ich zimu počas júna, júla a augusta. Najlacnejšie letenky do Bali zvyčajne pochádzajú zo Sydney, Melbourne, Perthu, ale zaoberá sa vyskočí z iných miest.

Prísť na Bali

Indonézia požiadavky uvoľnená víza v roku 2015; Teraz občania z mnohých krajín môžu vstúpiť prostredníctvom niektorých letiskách (Bali je jedným z nich), aby bolo nutné platiť za víza pri príchode. Maximálna dĺžka pobytu pre oslobodenie od vízovej povinnosti je 30 dní, a to nemôže byť predĺžená.

Ak potrebujete, aby zostali dlhšie, alebo nemajú nárok na oslobodenie od vízovej povinnosti, môžete získať vízum po prílete dobré po dobu 30 dní v Indonézii, akonáhle sa pristáť na letisku. Budete potrebovať najmenej dve prázdne stránky zostali v pase a minimálne šesť mesiacov platnosti zostávajúce. Úradníci radšej, keby vám platiť poplatky za víza v amerických dolároch, hoci indonézska rupia bola prijatá. Medzinárodne prepojené bankomaty sú k dispozícii v oblasti príletov, takže sa môžete dostať miestnu menu.

Rovnako ako u mnohých populárnych letísk v Ázii očakávať, že bude zaplavený ponukami z Vrátnik, touts a ovládače, akonáhle opustíte letisko. Nedovoľte nikomu, aby vyzdvihnúť svoje tašky, ak ste ochotní zaplatiť im.

Odchod z letiska

Aby sa zabránilo ďalšej nepríjemnosti z vodičov, nákup pevnou sadzbou kupón pre oficiálne taxi (pešo smerom doprava, ako ukončiť na letisko), kde bude vodič pridelený k vám.

Ambiciózny backpackers a ultraľahkých cestujúci môžu skutočne ísť z letiska do ubytovania v Kuta. Prípadne môžete ísť päť minút len ​​von z areálu letiska na vlajke dole taxi alebo bemo – indonézske verejné minivan. Uistite sa, že vodič používa meter vyjednať svoju stravu, než sa dostanete dovnútra.

Odletové Tax Bali

Na letisko v Bali, bohužiaľ, má za sebou dlhú povesť korupcia a drobné podvody zamerané na cestujúcich, ktorí odchádzajú. Daň odchod – ktorá má byť zaplatená v určenom stánku na ceste von – je 150.000 rupia (asi US $ 15). Ak lietanie na inom mieste v Indonézii, očakávať, že zaplatí iba okolo nás $ 4 pre domácu daň odchodu. Táto daň nie je zahrnutá v cene lístka tak ušetriť nejaké miestnej mene zaplatiť na ceste von!

Ak odchádzate starožitnosťami, pýtať niekoho, kto tvrdí, že budete musieť zaplatiť clo na suveníry alebo iné dary, ktoré ste zakúpili.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *