Ako Navštívte Koloseum, Forum Romanum a Palatine kopca v Ríme

Posted on

Ako Navštívte Koloseum, Forum Romanum a Palatine kopca v Ríme
Jedným z najobľúbenejších talianskych pamiatok a určite jedným z najznámejších symbolov ríše rímske Koloseum by mal byť v hornej časti trasy pre každého prvýkrát návštevník do Ríma. Tiež známy ako amfiteáter Flavian, toto starobylé arena bol pozemok nespočetných gladiátorských bitiek a krvavých bojoch voľne žijúcich zvierat. Návštevy Koloseum môže sedieť v hľadisku a vidieť dôkaz o zložitých podzemných chodieb amfiteátra a poklopy – staging oblastí niekdajšieho zábavy.

Vzhľadom k tomu, Colosseum je najlepšie atrakcie v Ríme, to môže byť ťažké sa dostať lístky. Aby sa zabránilo stoja v dlhých radoch na Vašu návštevu na tomto starobylom mieste uvažovať o kúpe Koloseum a Forum Romanum prejsť on-line z Select Talianska v amerických dolároch alebo kúpu Roma Pass, alebo Archeologic kartu, ktorá umožňuje vstup do Colosseum a ďalšie pamiatky na byt rýchlosť. Pre viac možností zobrazenie nášho sprievodcu na nákup Rome Colosseum Vstupenky s informáciami o kombinovanej vstupenky, okružné jazdy a online predaja cestovných lístkov.

Dôležité Bezpečnosť:

Ako apríla 2016, bezpečnostné opatrenia u Kolosea boli zvýšené. Všetci návštevníci, vrátane “preskočiť linku” držiteľa cestovných lístkov a prehliadky účastníkov cesty, musí prejsť bezpečnostnou kontrolou, ktorá zahŕňa detektor kovov. Bezpečnostné linka môže byť veľmi dlhý, s čakacie doby jednej hodiny alebo dlhšie, takže plán spôsobom. Batohy, veľké kabelky a batožinu nie sú povolené vnútri Colosseum.

Colosseum Visiting Informácie

Miesto: Piazza del Colosseo. Metro trasa B, Colosseo zastaviť, alebo električková linka 3.

Doba: Otvorené denne od 8:30 do 1 hodiny pred západom slnka (teda časy uzáver sa líši podľa sezóny), takže uzatváracia časy sa pohybujú od 4:30 hodín v zime 7:15 hodín v apríli až auguste. Posledný vstup je 1 hodinu pred uzavretím. Pre podrobnosti viď webové stránky odkaz nižšie uvedené údaje. Zatvorené 1. január a 25 decembra a v dopoludňajších hodinách dňa 2. júna (zvyčajne otvára v 1:30 PM).

Vstupné: 12 euro za lístok, ktorý zahŕňa vstup do rímskeho fóra a Palatine Hill, od roku 2015. nahrávka lístok je platná po dobu 2 dní, s jedným vstupom do každej zo 2 lokalít (Koloseum a Forum Romanum / Palatine Hill). Uvoľniť prvú nedeľu v mesiaci.

Informácie: (0039) 06-700-4261 Skontrolovať aktuálne hodiny a cena na tejto webovej stránke

Pozri Colosseum do hĺbky

Pre viac kompletný návšteve Colosseum, môžete podniknúť výlet so sprievodcom, ktorý zahŕňa prístup do pivnici a horných vrstvách, ktoré nie sú verejne prístupných s pravidelnými lístkami. Pozrite sa, ako sa Tour All Koloseum odhora až dole na detaily a virtuálne návštevníka Rezervujte si Colosseum Dungeons a hornej Tiers turné cez Select Taliansku.

Cestujete s deťmi? Môžu teraz Colosseum pre deti: Half Day Family Tour .

Pre ďalšie virtuálne prehliadky, prezrieť fotografie rímske Koloseum.

Poznámky: Vzhľadom k tomu, Colosseum je zvyčajne veľmi preplnené a naplnený turistami, to môže byť hlavným miestom pre tak vreckárov byť istí, urobiť preventívne opatrenia na zabezpečenie svoje peniaze a pasy.

Batohy a vaky nie sú povolené v Koloseu. Očakávať, že prejsť bezpečnostné previerky, vrátane detektora kovov.