Ako používať záchody vo Francúzsku

Posted on

 Ako používať záchody vo Francúzsku

Použitie WC môže znieť ako najjednoduchšie úlohy, ale ak nie ste zvyknutí na Francúzsku a francúzska inštalatérske to môže byť skľučujúca cvičenia. Zistite si, čo rôzne formy Johns vziať v tejto krajine, ako je vyprázdnenie, koľko to bude vám aj ďalšie tajomstvo stálo za použitia toalety, takže si nemusíte robiť niečo zlé.

Francúzske toalety sú neoddeliteľnou súčasťou niektoré z vecí, ktoré by vás mohli nepáči vo Francúzsku.

Obtiažnosť: Jednoduché

Potrebný čas: Menia (ehm!)

Tu je návod:

  1. Nájdete kúpeľňu. To nie je vždy tak jednoduché, ako verejné záchody nie sú nevyhnutne hojné. Nákupných centier alebo centier majú zvyčajne verejné toalety, ktoré sú vždy dobre značené, ako robiť niektoré populárne vonkajšie plochy. Parky mávajú verejné toalety struky. Najhorší možný scenár, pop do kaviarne, objednať kávu a využiť ich zariadení. Ak ste odvážny, pochod do rušnej jeden a ísť rovno späť do kúpeľne, potom odísť a ušetriť pár eur. Ale mnoho z nich sú dole, takže to môže byť zradné možnosť. Pozrite sa na znamenie hovorí: “WC” alebo “WC” V kaviarni toalety budú pravdepodobne unisex.
  2. Rozmery záchod, akonáhle vstúpite. Aj keď to je oveľa menej časté v týchto dňoch, niektorí ešte majú oslávené dieru v podlahe. Tie majú dřepnout a vznášať; ale to naozaj nie je odporúčané. A splachovacie tento druh WC môže byť ťažké; ak neexistuje alternatíva, flush a spustiť, aby sa zabránilo špliechanie vody cez nohy. Ak nechcete ísť zle, pozrite sa na ďalšie kúpeľňu.
  3. Spláchnuť. Jednoduché, nie? No existujú rôzne alternatívy, ktoré môžete dostať von nezasvätených. Splachovacie mechanizmy na francúzskych toaletách nie sú vždy na zadnej strane. Niekedy existuje reťazec pully visí dolu zhora, občas nájdete nožný lístok na zem. Niekedy tam je tlačidlo na vrchole, niekedy dva (tlačí obaja urobia WC udržať návaly). Alebo je tu tlačidlo, mali by ste vytiahnuť nahor (ale nie príliš silno, môže odísť do ruky.) Často sa stáva, že je veľký, obdĺžnikový bar na zadnej stene. Tlačiť alebo ťahať čokoľvek nájsť, ale snaží udržať; budete nakoniec si to pravé.
  4. Ak sa stretnete vonkajšia verejnosť pod štýlu toalety, sú trochu svoje vlastné kategórie a môže byť trochu zastrašujúce a mätúce. Stačí urýchliť a pozrieť sa, či je to obsadený (červený alebo zelený bod osvetlený pri dverách). Dať do zmien, a čakať na dvere automaticky otvoriť. Zakročiť a dvere sa automaticky uzavrú. Ak ste ešte 15 minút alebo viac, dvere sa otvoria. Tie by sa mohlo zdať nehygienické, ale v skutočnosti sú dezinfikované po každom použití a sú prekvapivo dobré používať, akonáhle ste na ne zvyknutí.

Tipy:

  1. Vždy majú malé zmeny na teba (to je vždy dobrý nápad). Mnoho toalety sú pay-only, niekedy obsadená obsluhou a niekedy prijímať zmeny vstúpiť. Vonkajší toaleta Struky vyžadujú presné zmeny, takže majú eur a 50 centime kusov na ruky.
  2. Nebuďte prekvapení tým, unisex kúpeľne, alebo pánske a dámske izby so spoločnou vstupnej hale. Francúzi nie sú zďaleka tak zavesil o samostatné toalety sú, povedzme, Američania. Budete nevyhnutne nájsť tieto v malých reštauráciách.
  3. Pred zadaním, skontrolujte, či je toaletný papier je mimo státie. Niekedy tam sú dávkovače do drezu a zrkadlové plochy, ale žiadny papier vnútri stánku. V prípade pochybností sa držať papierové vreckovky niekde po ruke.
  4. Ak ste na návšteve rušnej reštaurácie rýchleho občerstvenia, SAVE účtenku. To zvyčajne obsahuje kód sa dostať do tamojšej toalety. Ak nechcete mať kód, môžete vždy postaviť mimo kúpeľňu a čakať na niekoho, kto opúšťajú.
  5. Nebuďte prekvapení, ak je vonkajšia pod štýlu verejné kúpeľňa sa členia. Podľa skúseností mnohých ľudí, ďalšie sú mimo prevádzky ( hors služby ), ako pracovať. Prejsť na ďalšie miesto a mali by ste vidieť ďalšie.
  6. Snažte sa vyhnúť diaľničná toalety u malých Aires (diaľnica zastávok). Môžu byť docela faul, pretože nie sú vyčistené často a nie moc dobre. Ak ste na diaľnici, pokúsiť sa dosiahnuť hlavná oblasť služieb.