Ako sa vyhnúť podvodníkom a cestovné podvody v Londýne

Posted on

Ako sa vyhnúť podvodníkom a cestovné podvody v Londýne
Londýn je jedným zo svetovo najnavštevovanejších miest. Je domovom svetových kultúrnych pamiatok, úžasné architektúry, bzučanie jedálenský scény a obchody habadej. Je to dynamický, očarujúce a vzrušujúce, ale s počtom obyvateľov 8,7 milióna, môže to byť aj skľučujúca, mätúce, zaneprázdnený a hlasný.

V globálnom meradle, Londýn je veľmi bezpečné mesto. Existuje oveľa viac nebezpečné miesta k návšteve, pokiaľ ide o mieru kriminality a bezpečnostných problémov, ale rovnako ako u všetkých veľkých hlavného mesta, je to nevyhnutné, že podvodníci a zločinci sa živí turistov. Vybrali sme niekoľko spoločných Londýn cestovné podvody byť vedomí pred výlet, ale najlepší rada je múdre, aby sa na pozore a byť pripravený. Oh, a sledovať čreva; ak niečo nie je v poriadku, je pravdepodobné to nie je.

V prípade núdze, obráťte sa na políciu, služba sanitka alebo hasiči na 999. Ak chcete nahlásiť non-naliehavé trestnej činnosti, obráťte sa na miestnu policajnú stanicu na čísle 101 v rámci Spojeného kráľovstva.

Vreckári na londýnskej doprave

Vreckári cieľovej londýnskej najrušnejších oblastí, čo znamená, že by ste mali vždy zostať v strehu pri použití mestskej hromadnej dopravy systém, a to najmä pri cestovaní po trubice a pri prechode veľkých staniciach.

Stanica s najvyššími sadzbami vreckové krádeže v Londýne sú Kings Cross St Pancras, Oxford Circus, Victoria, Liverpool Street a Stratford. Vreckári sa často používajú proti presmerovaniu a rozptýlenie techniky ako pýtať na cestu, úmyselne pád mince alebo spôsobiť rozruch.

Keď reagovať alebo reagovať, jednoducho byť vedomí svojho okolia a aby sa vaše cennosti z dohľadu. Nezabudnite zips tašky a batohy a nosiť vrecia pred vami. Nenechajte vyťahovať svoje šperky a udržať svoje peniaze bezpečne ukrytý.

Moped-Riding telefón a taška Snatchers

Zlodeji sa dostali k tomu, že môžu byť oveľa produktívnejší na dvoch kolesách, než na dvoch nohách, a pouličné lúpeže gangy jazdí mopedy je rastúci problém v Londýne.

Zlodeji majú tendenciu pôsobiť na ľudí, ktorí sú na ich mobilné telefóny alebo ktorí sú odnosné tašky blízko k obrubníku. Mnoho útokov sa uskutoční v centre Londýna za bieleho dňa. Snažte sa držať ďalej od chodníka a nie ovládať svoj telefón okolo uprostred ulice.

Tašky cez svoje telo skôr než na ruke alebo visiace dole z ruky. Je ľahké sa dostať nepozorný, keď sa pozeráte na smartphonu budete. Snažte sa plánovať dopredu, pokiaľ ide o usmernenia alebo ustúpiť z cesty pri pohľade na on-the-go informácie.

Ľudia žiadať o peniaze na ulici

Ak ste sa priblížil na ulici niekto s zdĺhavom príbehu a žiadosť o určité množstvo peňazí (ktoré budú sľubujú návrat na nejakom mieste), je pravdepodobné, že je to podvod.

Miestni obyvatelia sú často zmiasť týmto trikom taky, ale viac často ako ne, tieto podvodníci sa bude snažiť a viny-výlet turisti do odovzdania hotovosti. Je to najlepšie zdvorilo odmietnuť ich žiadosť a povzbudiť ich, aby kontaktovali políciu, či je to skutočný stav núdze.

Nevylučujú zastavenie pomôcť niekomu v núdzi skutočnej pomoci, ale len dávať pozor na to, čo bolo povedané, a keď to znie trochu neprirodzený a leštený, je to pravdepodobne preto, že to nie je prvýkrát, kedy sa príbeh bolo povedané.

Rigged Street Games

Hoci polícia potlačila na ulici hazardu, môžete stále stretnúť niekoľko nečestní podvodníkov nastavovanie na predajni na londýnskych chodníkoch.

Skupina chalanov sa zvyčajne stanovuje tri šálky (alebo pokrievky alebo uzávery fliaš alebo mušle), skryť malý predmet pod jedným z nich a potom premiešajte ich pred pýtať sa niekoho v dave, aby ich oči na cenu. Komplic obvykle, vyhrá ‘pár kôl pred mimovoľný turistické snažia svoje šťastie.

Hra je vždy zmanipulované a tam sú často niekoľko ľudí boli vysadené v publiku odvrátiť hráča, aby bolo ťažšie vyhrať. Je to najlepšie choď ďalej bez zastavenia, aby videli, čo sa deje. Existuje oveľa viac zábavné veci vidieť a robiť v Londýne.

Príjem “free” Darčeky

Ak ste si sťažoval na “voľnej” dar v ulici (zvyčajne banda vresu, ruža, náramok, hračky alebo podobné), budete sa očakáva, že za ňu zaplatiť. Ak prijmete dar, budete povedané, že to vám prinesie šťastie, a to je veľmi pravdepodobné, že budete hassled do odovzdanie peňazí za to.

Snažte sa robiť očný kontakt s ľuďmi, ktoré vlnové tieto druhy objektov v tvári a slušne chodiť dopredu. Existuje veľa skutočne voľných vecí, ktoré sa v Londýne namiesto.