Ako stráviť medzipristátí v Changi Airport, Singapur

Posted on

Čo robiť v Singapure letisku pri čakaní na nadväzujúce rokov

Ako stráviť medzipristátí v Changi Airport, Singapur

Čakanie na nadväzujúce rokov v Singapure Changi Airport (IATA kód: SIN kód ICAO: WSSS)? Sú horšie miesta sa zasekol v.

Cez jeho stav ako jeden z najrušnejších letísk v regióne, Changi letiska je príjemným miestom, kde prečkať niečí dlho medzipristátia, so štyrmi priestrannými terminálov, počet päťhviezdičkových vybavenie, komfortné tranzitné ubytovanie a jednoduchý prístup ku zvyšku Singapure mal dostanete nepokojný a rozhodnúť blúdiť pri čakaní na ďalší let.

Prečo Tranzit cez Changi Airport?

Changi Airport je zďaleka najviac bezbolestné letu húb v juhovýchodnej Ázii .

Singapur je legendárny takmer mechanickej účinnosti činí medzipristátia skúsenosť Changi pozitívne príjemná: zažijete menej fronty a všeobecne menšie ťažkosti. A tak ako vysvetlíme ďalej dole, nájdete veľa zaujímavých odklonov, ktoré nájdete v žiadnom inom letisku na svete.

Boh ti pomôže, aj keď, ak ste prechádzajúcej letisko Changi s ostrými nábojmi, alebo v horšom prípade ilegálnych drog vo svojej príručnej. Ak chcete zistiť, prečo niesť drogy do Changi je hrozný nápad, prečítajte si toto: Drug Zákony v Singapure .

Changi Airport Transit Hotel

Návštevníci očakávajú cez noc medzipristátí na letisku Changi môžete skontrolovať do Ambassador Transit Hotel , bez toho, aby bolo jasné imigráciou alebo colné. Potom, čo dostal toľko potrebný spánok, môžete jednoducho ísť do svojho letu z letiska, bez toho aby sa zaplietli do ďalšej byrokraciou. Veľvyslanca tranzitné hotel v odbavovacích prepážok, možno nájsť na všetkých troch termináloch po celej letisko Changi.

Ak hľadáte pre trochu väčší komfort pri pobyte Changi Airport vy, Crowne Plaza Hotel vám dáva to, čo budete potrebovať. Hotel je napojený na terminál 3 cez lávky spájajúci dve úrovne ako z letiska do hotela. Vnútri môžu hostia 320 izieb hotela, masívne bazén a relaxačné kúpeľné procedúry.

Singapur Hotel Združenie prevádzkuje rezerváciu hotelov Counter v každom z terminálov Changi je, že umožňuje vyhradiť sú k dispozícii izby z ktorejkoľvek členskej hotela SHA priamo na letisku, 24 hodín denne. Budete potrebovať iba platiť za prvú noc na prepážke; prípadné ďalšie poplatky sú splatné v hoteli. E-mail akékoľvek otázky na nižšie uvedenú adresu: hotelres@sha.org.sg .

Changi Airport Nakupovanie a osobné služby

Pokiaľ ide o pohodlie medzipristátí, Changi letiska je zďaleka jeden z najlepších na svete, nehovoriac o juhovýchodnej Ázii. Dalo by sa ľahko zvyknúť na mieste, jeho vznešenými stropmi, pohodlne kobercom a veľkým množstvom obchodov, reštaurácií a zábavných možností, ktorá by mohla súperiť s niektorými zo svetových classiest nákupných centier.

Samoobsluhy, zmenární, handicap-friendly kúpeľne, šatne, dokonca aj modlitebné miestnosti, sú všetky v dosahu, a to najmä v tranzitnom priestore letiskových. Masívne veľkosť letiskom je – so všetkou občianskou vybavenosťou distribuovaných cez štyri terminály – umožňuje vedenie, aby v niektorých hravé prvky, ktoré by ste len ťažko očakávať, že nájde v hlavnej svetovej leteckej húb:

  • Motýľ záhradu. Terminál 3 ponúka 330 m², pod holým nebom dvojposchodový motýlie záhrada bývanie vyše tisíc voľne lietajúce motýle. Návštevníci môžu sledovať celý životný cyklus motýľov v práci, od vyliahnutia do svojej kukly fáze žiť motýle kŕmenie na rade potravinárskych stojanov v celom priestore. Na záhrade je stále v pohode s pracovnou vodopádu. ( Zdroj ) Motýľ záhrada možno nájsť na druhej úrovni odchod Transit Lounge, Terminal 3.
  • Štvorposchodovej šmykľavka. Ďalšie rozptýlenie pre cestujúcich čakajúcich na Terminálu 3, The Slide @ T3 stojí štyri poschodia vysoký a umožňuje návštevníkom priblížiť až na maximálnu rýchlosť 13 mph. Ak budete tráviť asi 30 SGD na nákup tovarov a služieb na letisku, môžete použiť svoje príjmy, aby vykúpil dva jazdné žetóny; budete mať možnosť iba do 10 jázd za prijatie. Ak neplánujete tráviť veľa v termináli, môžete skúsiť menší, free-to-use sklzov v suteréne, ktorý stál pri jedného a pol príbehy. ( Zdroj )
  • Kinosála. Obaja terminály 2 a 3 majú svoje voľné kina pre cestujúcich s niekoľkých hodín, aby ušetril medzi rokmi. Ak chcete zistiť, čo sa ukazuje dnes v Changi kín, pozrite sa na tento odkaz – kinosála – ChangiAirport.com . Terminál 3 má tiež “4D” divadla pre vzrušenie Freaks hľadá pre jazdu v zábavnom parku v štýle. Viac tu: 4D kino – ChangiAirport.com .
  • Bazén. Niekoľko letísk môže robiť nárok na ktoré majú svoj vlastný bazén; Changi Airport vlastný bazén na streche možno nájsť na termináli 1, v blízkosti odjazd Transit Lounge východe na tretej úrovni. Použitie bazéna stojí SGD 13,91, ale je zdarma pre hostí Ambassador Transit Hotel. ( Zdroj )

Changi Airport Premium a VIP salónikov

Flyers čaká na svojho letu na letisko Changi môže žiadať o miesto v jednej z mnohých typov kvalitných salónikov letiskových, v závislosti na ich nosiče, ich členstvo v Privilege kluboch, alebo ich ochota platiť niečo navyše, aby sa vyhli spodinou vo všeobecnom prijatí ,

Letecká spoločnosť špecifické. Singapore Airlines, Malaysia Airlines a Garuda Indonesia, okrem iného fungovať salóniky v Changi v prospech kvalifikovaných osôb. KrisFlyer (obývacia miestnosť Singapore Airlines ‘) prevádzkuje aj spoločenskú miestnosť SilverKris pre prémiové cestujúcich Singapore Airlines a KrisFlyer Gold Lounge pre obe spoločnosti Singapore Airlines a Star Alliance Gold členov z iných pridružených leteckých spoločností.

K SilverKris salónik zariadení, napríklad, poskytuje plný prístup k Wi-Fi a osviežujúci zázemie pre Singapore Airlines Business Class / First Class letákov: sprchy, novín a časopisov, a bufet sú k dispozícii.

Pre viac informácií, prečítajte si túto stránku na oficiálnych stránkach letisko Changi je: Letecká spoločnosť centier po – ChangiAirport.com .

Pay-prémiových salónikov. Rad leteckých salónikov poskytujú relaxačné prostredie pre patróny, ktorí môžu zaplatiť poplatok pred vstupom. Tieto salóniky zahŕňajú Ambassador Transit Lounge, Skyview Lounge a Green Market, ktoré sa nachádza po imigračných prepážok.

Ambassador Transit Lounge je one-stop salónik pre čakajúce cestujúcich, ktorí chcú všetko na dosah. Platiť SGD 30 pre vstup do salónika, a budete získavať využívanie obchodných služieb facility (internetové pripojenie, tlač), kúpeľné služby, snack bar, salón krásy, a driemanie apartmáne. The Lounge je prístupný z oboch terminálov 2 a 3, úroveň 3. Viac info tu: Ambassador Transit Lounge – oficiálne miesto .

Kapustového trhu je prírodný-inšpiroval lounge – skôr ako japonská reštaurácia so salónikom zariadenia – ktorá poskytuje japonskú šalátový bufet, rýchle pripojenie WiFi a širokouhlú televíziu, to všetko v pokojnej non-hyper nastavenia v Terminálu 2.

Za poznaním Singapur počas vášho medzipristátia

Singapur je pomerne malá krajina, a to vďaka vysoko vyvinutým systému verejnej dopravy vychádzajúci od letiska Changi, môžu návštevníci preskúmať veľkú časť Singapure najlepších turistických miest počas čakania na nadväzujúce rokov.

Bezplatne prehliadka je k dispozícii, ak máte aspoň päť hodín, aby šiel pred nadväzujúce rokov, a ak ste ešte neopustili tranzitný priestor. Upozorní na turné patrí Marina Bay Sands, na Singapore Flyer , Chinatown a centrálna obchodná štvrť. A “City Lights” prehliadka sa koná po zotmení, a kruhy okolo štvrti Marina Bay, Bugis Village a Raffles Hotel.

Plánuje preskúmať Singapur na vlastnú päsť ? Pozrite sa na úschovňa batožiny prepážok vo svojom súčasnom termináli Changi Airport, a uložiť svoju batožinu, než vyjdete von. Váš sprievodca zaplatil o SGD 10 pre uloženie dvoch kusov batožiny za pár hodín; To nás oslobodil zips až k Marina Bay vlakom a pred naším nadväzujúceho letu majú neuspěchaný rezance obed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *