Ako ušetriť peniaze na cestu do Londýna

Posted on

Ako ušetriť peniaze na cestu do Londýna

To môže byť jedným zo svetovo najdrahších miest, ale existuje mnoho spôsobov, ako ušetriť peniaze v Londýne. Potom, čo ste skóroval dohodu o lete a hotela, nájdete v našej príručke pre znižovanie nákladov v Big Smoke, od prostých Eats oslobodiť atrakcií.

Get Around za menej

Investovať do návštevníckeho Oyster Card , ak máte v pláne, aby sa cesty cez trubicu, autobus, električka, DLR, Londýn Nadzemné, TFL Rail alebo River Bus. Tieto tarify sú lacnejšie ako nákup lístky papiera a sú obmedzené na dennej báze, takže môžete cestovať toľkokrát, koľkokrát sa vám páči v deň pre maximálnu starosti 6,60 £ (v porovnaní s papierovým Travelcard cena na 12,30 £). Môžete tiež využiť zliav a špeciálnych ponúk na celom území mesta. Karty je možné zakúpiť a dodaný do svojej domovskej pred výlet do Londýna.

Londýn je mesto-široký požičovňa bicyklov, Santander cykly (alebo Boris Bikes) ponúka požičovňu bicyklov a to už od £ 2. K dispozícii sú okrem iného dokovacie stanice cez mesto a proces sa požičať bicykel je jednoduché. Stačí si vziať bankovú kartu do terminálu, postupujte podľa pokynov platobnej získať tlačený kód a zadajte ho do dokovacej stanice na vydanie na bicykli. Je tu £ 2 Prístup na bicykli z poplatku a prvých 30 minút z každej cesty je zadarmo. Je to ďalší £ 2 za každých ďalších 30 minút.

Cestovať nočné autobus alebo Nočné trubice , aby sa zabránilo taxi alebo Uber poplatkov. Môžete použiť kartu Oyster platiť za cesty na oboch službách. Nočná autobus spája mnoho z centra Londýna a vonkajších oblastiach a beží celý týždeň. The Night Tube pracuje v piatok a sobotu na Victoria, Jubilee, Central, Northern a Piccadilly linky. Tieto tarify sú rovnaké ako v priebehu dňa.

Užite si Fix Free Culture

Mnoho z londýnskych veľkých múzeí a galérií sú zadarmo k návšteve, takže si mohol stráviť celý svoj čas skákať z jednej svetovej príťažlivosti k druhému bez výdavkov penny. Pamiatok v Londýne vrátane Britského múzea , galériu Tate Modern , Národná galéria , Tate Britain , The Natural History Museum , The Science Museum a Victoria & Albert Museum sú úplne zadarmo navštíviť.

Ušetriť peniaze za pozretie

Pri skenovaní panoráma Londýna zo Zväzku a vyhliadkového kolesa London Eye môžete urobiť jamku na vašich financií (najmä pri cestovaní ako rodina), existuje mnoho spôsobov, aby nasiakli nádherný výhľad bez vypúšťania peňaženku. Vstupenky vopred rezervovať pre strešné záhrady a môžete teraz čeľusť-zvrhnutie Londýn priehľady zadarmo. Alebo sa vydajte do hornej časti One New Change nákupného centra a vziať v pohľadoch zo strešnej terasy na katedrálu svätého Pavla. Na trochu čerstvého vzduchu, výlet na Primrose Hill a chodiť na vrchole kopca pre zobrazenie širokouhlých na panorámu.

Pozri West End relácie pre Menej

Čas výlet v januári alebo vo februári, aby sa výhody Get Into London Theatre akcie, obrovské podpore, ktorý ponúka vstupenky na viac ako 40 top West End ukazuje od púhych £ 10. Vstupenky zvyčajne idú do predaja v decembri, takže je najlepšie prihlásiť k odberu noviniek udržať až do dnešného dňa. Ak cestujete s deťmi, zvážte návštevu v auguste sa zhodovať s Kids týždňa , kedy deti do 16 rokov môžu ísť bez akéhokoľvek zúčastnených divadelné prehliadky v sprievode dospelej osoby platiaci plnú cenu. TKTS búdka v Leicester Square je miesto, kam zamieri zliav na poslednú chvíľu hore show. The Book of Mormon prevádzkuje lotériu za £ 20 vstupeniek na každé predstavenie. Prihlášky treba podať osobne v pokladni dve a pol hodiny pred show a názvy budú vybraní náhodne.

Nájsť mesta najlepšie lacné jedlá

Stravovanie v Londýne nemusí vylúpiť banku. Dokonca aj niektoré z miest najviac exkluzívny reštaurácií ponúkajú ponuky pre-divadelné alebo obed zľavy a môžete povečerať v srdci West Ende za pouhých £ 10. Brasserie Zedel pevná cena menu dvoch chodoch s je ukradnúť okolo £ 10. Existujú tony prostých možností po celom meste, kde si môžete vyplniť na ľahkých pokrmov za cca £ 5. Najlepšie tipy patrí Herman zo nemčinu pre chutné klobásy, Beigel pečieme soľ hovädzieho bagely, Homeslice pre drevom pizze, BAO pre pare buchty a Leon pre zdravé šaláty a zábaly. Hlava na Brick Lane pre lacné karí a nebojte sa zjednávať streliť voľný rundu alebo zľavu na celkovej jedlo, najmä ak ste v skupine. Londýn má impozantné rad potravinových trhoch, kde si môžete vyskúšať celý rad pokrmov a občerstvenie od stánkov a potravinárskych kamióny vrátane Borough Market , Maltby Street Market , Námestie žehličky , Brixton Village  a mnoho ďalších sezónnych pop-up okná.