Algaja juhend külalisprofessor Itaalia – Kuidas planeerida oma Itaalia Puhkus

Posted on

Algaja juhend külalisprofessor Itaalia - Kuidas planeerida oma Itaalia Puhkus

Itaalia Asukoht ja geograafia:

Itaalia on Vahemere riik Lõuna-Euroopas. Selle läänerannikul on Vahemere ja idarannikul on Aadria. Prantsusmaa, Šveits, Austria ja Sloveenia moodustavad põhjapoolse piiri. Selle kõrgeim punkt, Monte Bianco, on 4748 meetrit. Mandri on poolsaar ja Itaalia ka kahe suure saared Sitsiilia ja Sardiinia.

Major Reisisihtkohad Itaalias:

Ülemine reisisihtkohtade Itaalia sisaldama 3 linnad Rooma (Itaalia pealinn), Veneetsia ja Firenze, Toscana piirkonnas, ja Amalfi Coast.

Transport ja Itaalias:

Seal on ulatuslik rongi võrgu kogu Itaalia ja rongi reisi on suhteliselt odav ja tõhus. Itaalia Train Travel Tips On ka hea bussi süsteemi, nii et on võimalik saada peaaegu iga linn või küla mingisugune ühistransport. Võite rentida või liisida auto Itaalias. Kaks suurt rahvusvahelist lennujaama on Rooma ja Milano. On palju lennujaamu kogu Itaalia sise- ja Euroopa lendudest.

Kliima ja Millal Puhkus Itaalias:

Itaalia naudib peamiselt Vahemere (kerge) kliima külmem Alpine kliima mägedes põhja ja kuum ja kuivemaks kliima lõunas. Itaalia rannikul on meeldiv peaaegu aastaringselt, kuigi ujumine on enamasti piiratud suvekuudel. Palju Itaalia on väga kuum suvi ja suvel on kõrgus puhkust hooaja. Tõenäoliselt parim hooaega külastada Itaalia on hiliskevadel ja varasügisel.

Itaalia Piirkonnad:

Itaalia on jagatud 20 piirkonda 18 mandril ning kaks saart, Sardiinia ja Sitsiilia. Kuigi need on kõik itaalia, iga piirkonna kuulub endiselt mõned oma tavasid ja kombeid ning seal on palju piirkondlikke toite.

Itaalia Keel:

Itaalia riigikeel on itaalia keel, kuid seal on palju piirkondlikke dialekte. Saksa räägitakse Kirde Trentino-Alto Adige ja seal on väike prantsuse keelt populatsioonid Valle d’Aosta piirkonna loodeosas ja sloveeni keelt kõnelev vähemus Trieste ala kirdesse. Paljud sardiinlaste veel rääkida Sardo kodus.

Itaalia ja ajavööndi:

Itaalia kasutab eurot, samas valuutas kasutatakse enamikus Euroopas. 100 eurosenti = 1 euro. Ajal Euro võeti vastu, selle väärtus määrati 1936,27 Itaalia liiri (eelmise rahaühiku).

Itaalia aeg on 2 tundi enne Greenwichi aeg (GMT + 2) ja see on Kesk-Euroopa aeg. Suveaega on alates märtsi viimasest pühapäevast läbi oktoobri viimase pühapäeva.

Sisenemine Itaalia:

Non-EU külastajaid Itaalia vajalik kehtiv pass. Maksimaalne viibimise pikkus USA kodanike on 90 päeva. Pikemate viibimiste külastajad vajavad eriluba. Külalised võivad mõned riigid ei pea olema viisat Itaalias. ELi külastajad saavad siseneda Itaalia ainult riikliku isikutunnistuse.

Religioon Itaalias:

Peamine religioon on katoliku kuid seal on mõned väikesed protestantlik ja juudi kogukondade ja üha moslemite immigrantrahvastiku. Iste katoliikluse on Vatikan, paavsti residents. In Vatikan saab külastada Püha Peetruse basiilika Sixtuse kabel ja ulatusliku Vatikani muuseumid.

Itaalia Hotellid ja Puhkus Lodging :

Itaalia hotellid on hinnatud üks kuni viis tärni, kuigi hinnang süsteemi ei tähenda sama asja see Ameerika Ühendriigid. Siin selgitatakse Euroopa hotellitärne Euroopast Külalised. Top-reitinguga hotellid populaarsemaid kohti näha Best ööbida Top sihtkohad

Pikemaks peatumiseks, mis on Agriturismo või puhkust rentimine on hea mõte. Need üürid on tavaliselt nädala ja sageli ka teatud kööginurka.

Itaalia on ka hea võrgustik hostelid, pakkudes eelarve esitamise võimalusi. Need on mõned ühised Hostel KKK.

Saving Money oma puhkust:

Isegi suuremate kuludega ja vähendades dollari väärtuses, Itaalia saab veel taskukohane. Vaata Tasuta asju teha Itaalia ja näpunäited Itaalia Eelarve Travel soovitusi, kuidas säästa raha oma puhkust.