All-Inclusive Medové týždne v Thajsku

Posted on

 All-Inclusive Medové týždne v Thajsku
Cukrová mäkký piesok, svieža, tropické dažďové lesy a rozľahlé prímorské vily, aby Thajsko ideálny medové týždne. Avšak, cestujúci sú často prekvapení tým, že na rozdiel od Karibiku a Mexiku, Thajsku nemá veľa all-inclusive rezortov. Ale to by nemalo odradiť od výberu ako romantickú dovolenku. V skutočnosti je dôvod, prečo Thajsko nemá veľa all-paušály, pretože je to taký jednoduchý miesto pre cestovanie a plánovať, že tam jednoducho nie je potreba baliť predplatených prázdnin, kedy si môžete dať jednu dohromady tak ľahko sami. Plus, je všetko v Thajsku je veľmi cenovo dostupné (predovšetkým pre Američanov), takže nebudete ušetriť nejaké peniaze s all-inclusive tu oproti platenia à la carte.

Thajsko je veľmi bezpečné miesto a krajinu, budete pravdepodobne chcieť, aby preskúmala. Majúce všetky potraviny, nápoje a aktivity na jednej zlúčeniny by nemali byť tak zábavné v tejto krajine, kde je vždy niečo vzrušujúce vidieť, zo zdobených chrámov do džungle hemží voľne žijúcich živočíchov.

Ak ste stále nastavená na all-inclusive medové týždne, existuje malá hŕstka letovísk v Thajsku z čoho vyberať.

Club Med Phuket

Sada na populárne, pre rodiny s deťmi Kata Beach, je to Club Med je jediný majetok v Thajsku. Obrovské, pestované dôvody prehliadnuť Kata Bay, a je to len na krátku prechádzku cez cestu sa dostanete na pláž. Izby sú pohodlné a moderné, s niektorými diskrétnych thajskej prvky dizajnu. Rovnako ako ostatné vlastnosti Club Med, Club Med Phuket ponúka plnú penziu s nápojmi, ale preto, že jedlo je tak hojné a lacné (a bezpečné jesť) v meste Phuket, možno budete chcieť ochutnať jedlo mimo obce rovnako.

Evason Six Senses

Niektoré z týchto stredísk Evason Six Senses v Thajsku ponúka all-inclusive balíčky, ktoré zahŕňajú dopravu z Bangkoku, ubytovanie a stravu. Six Senses Sanctuary na ostrove Phuket má balíčky, ktoré predstavujú jej uznávaný kuchyni, wellness triedy a kúpeľné procedúry. Medzitým Six Senses Soneva Kiri Koh Kut-jeden z najviac high-end (čítaj: drahý) Thajsko reality-ponúka balíky, ktoré zahŕňajú transfer súkromným lietadlom z medzinárodného letiska v Bangkoku, potravín, nápojov, práčovňa, a väčšina aktivít. Obe strediská sú ohromujúce, exkluzívne a veľmi drahé, čo je ideálne pre medové týždne, ak vám nevadí, že na márnotratnosť.

The Village Coconut Island

The Village Coconut Island je vzdialený útočisko na odľahlom ostrove pri východnom pobreží ostrova Phuket, s výhľadom na záliv Phang Nga. Sa dostať do all-inclusive rezort sa hostia musia vziať vodné taxi, ktoré bežia 24/7. Kedysi tam, oni môžu teraz vlastní úsek piesku, nekonečno bazény, tri reštaurácie, kúpele na mieste s hydroterapie bazéna a rozľahlé vily s obývacou izbou, kuchynským kútom a vlastným bazéniky, na niektoré z nich. All-inclusive rezort sa vzťahuje na všetky nápoje a jedlá.

Centara Grand Beach Resort & Villas Hua Hin

Hostia, ktorí si rezervujú izby Club úrovni a vily v Centara Grand Beach Resort bude mať prístup k all-inclusive vybavenie a do Club Lounge jedál, ako sú raňajky formou bufetu, ľahký obed, popoludňajší čaj, plus šťastných hodín koktaily a jednohubky. Stredisko má tiež tri bazény-One pre deti a dve pre dospelých, rovnako ako pokojné kúpele.