All You Londra’nın Gece Tube Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Posted on

All You Londra'nın Gece Tube Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Londra artık resmen 24 saat kentidir. Uzun gecikmeler sonra Gece Tüp Londra metrosu ile 24 saat ulaşım sistemini sunan her Cuma ve Cumartesi iş açıktır.

Servis merkezi Londra’dan gün boyunca bilet için ödeme aynı fiyata şehir dışında ulaşım sağlar.

Londra için Ulaşım henüz 24 saatlik bir otobüs servisi sunmaktadır ancak tüp ağı daha birçok yolları ve daha hızlı bağlantı açılır.

Londra’nın Gece Tube Hakkında Faydalı Bilgiler

Ne zaman servis çalışıyor mu?

24 saat hizmeti şu anda Cuma ve Cumartesi günleri faaliyet

Hangi çizgiler 24 saat hizmet sunmak?

Gece Tüp hizmetleri Jübile ve Victoria hatları üzerinde bulunmaktadır ve Orta, Kuzey ve Piccadilly hatları çoğu.

Ne kadar sıklıkla trenler çalışır?

Victoria hat Tüm seride her 10 dakikada bir çevrede çalışır.

Takılan Beyaz Şehir ve Leytonstone ile Loughton / Hainault Beyaz Şehir ve Leytonstone için Ealing Broadway arasında her 20 dakikada etrafında her 10 dakikada bir çalışır.

Jubilee hattı Tüm seride her 10 dakikada bir çevrede çalışır.

Kuzey hattı Camden Town and Morden arasında her 8 dakikada bir çevrede çalışır.

Piccadilly hattı Cockfosters ve Heathrow Terminal 5 ila 10 dakikada etrafında çalışır (Terminal 4 döngü üzerinde hiçbir hizmet yoktur dikkat edin).

Fiyatı ne kadar?

Gece Tüp ücretleri gündüz bilet aynıdır. Oyster kartları veya temassız ödeme (günlük sınırı hem ödeme yöntemleri için geçerlidir) kullanabilirsiniz. Günlük Seyahat sayı gününde ve 4:30 ertesi gün önce yolculuklar için geçerlidir.

Güvenli mi?

Tüm istasyonlar Londra metro çalışanları tarafından açıyor ve gece hizmetleri boyunca geliştirilmiş bir polis varlığı yoktur. gerektiği gibi ekstra Polis Toplum Destek Memurları ayrıca, yolcu ve polis memurlarına ek yardım sağlamak.

taksiler Gece Tüp istasyonlarında mevcut mu?

Ekstra taksi durakları daha kolay yolcular yolculuklarına devam etmek için yapmak Gece Tüp hatlarında istasyonlara eklendi.

Ne zaman tüp genellikle çalışıyor mu?

Hafta boyunca, Londra metro trenleri 5 civarında am başlatmak ve yaklaşık 11 kadar çalıştırın: Pazar günleri 30 pm / 12.30 am, tüpler yaklaşık 7 am başlar ama Haftasonu Mühendislik İşleri için önceden kontrol.