Angelai ir demonai Top Sites Romoje ir Vatikane

Posted on

Kur galima pamatyti vietas pristatomos knygos ir filmo Angelai ir demonai

Angelai ir demonai , filmas remiasi knygos Dan Brown, yra nustatytas Romoje ir Vatikane. Čia yra top vietų, kur pamatysite filmą. Jūs galite aplankyti šias vietas sau kitą kartą esate Romoje.

Šv.Petro aikštė ir bazilika

Vatikanas yra maža suvereni nepriklausoma valstybė ir namų popiežiui. Šv.Petro bazilika, vienas iš didžiausių pasaulyje bažnyčių ir didžiulis Šv.Petro aikštėje dominuoti Vatikaną ir išsiaiškinti aiškiai filme. Įėjimas į Šv.Petro bazilika yra nemokama, bet aplankyti Vatikano kasinėjimus, Nekropolia apačioje Šv.Petro bazilikoje, kur dalis filmo atliekamas, jūs turėsite rezervuoti priekį vadovaujasi apsilankymo.

Castel Sant ‘Angelo ir Passetto

Castel Sant ‘Angelo, pastatytas kaip imperatoriaus Adriano kapo antrąjį šimtmetį, buvo naudojamas kaip tvirtovę, kol ji tapo popiežiaus rezidencija 14 a. Paslaptis praėjimas, The Passetto, jungia jį į Vatikaną. Į filmą, tai yra paslaptis senovės Iliuminatai vietoje naudojamas link pasakojimo pabaigoje. Šiandien Castel Sant ‘Angelo šeimininkai vasaros koncertus. Passetto, kalėjimas, privatūs kambariai Klemensas VII, taip pat galima aplankyti.

“Piazza Navona” ir keturių upių fontanas

“Piazza Navona” yra gyvas kvadratinių žiedais su high-end kavinėse ir baroko rūmų. Ovalo formos aikštė žvaigždės trys dosniam baroko fontanai. Centrinis fontanas, fontanas upes ar Fontana dei Fiumi, atstovauja Vanduo ant apšvietimo Kelias į istoriją. Sukūrė Bernini per 1650-ųjų, fontanas vaizduoja keturias upes – Dunojaus, Gango, Nilo, o Rio de La Plata.

Santa Maria del Popolo “ir” Piazza del Popolo ”

Santa Maria del Popolo “, Piazza del Popolo, buvo vienas iš pirmųjų renesanso bažnyčių Romoje. Į Chigi koplyčia, sukurtos Rafaelis yra lubų mozaikos ir piramidės pavidalo kapai taip pat statulos Bernini. Chigi koplyčia atstovauja Žemę nuo apšvietimo Kelias į filmą ir knygą.

“Santa Maria della Vittoria

“Santa Maria della Vittoria yra baroko bažnyčia Via XX Settembre. Bažnyčia turi garsiąją Ecstasy Saint Teresa Bernini, kad atstovauja ugnį į apšvietimo Kelias.

Panteonas

Į Roma, Italija Panteonas

Romos Panteonas, senovės šventyklos visų dievų, buvo pastatytas tarp AD 118-125 imperatoriaus Adriano. Jos kupolas buvo didžiausia kupolas kada, kol Brunelleschi kupolu ne Florencijos katedra buvo pastatyta 1420-36. 7-ajame amžiuje, ji buvo padaryta į bažnyčią ankstyvųjų krikščionių, bet jis vis dar geriausias išsilaikęs pastatas senovės Romoje. Šiandien yra apsuptas malonus ir gyva piazza, labai gražioje vietoje sėdėti vakare ir mėgautis gėrimu. Priėmimas į Panteonas yra nemokama.

Siksto koplyčia

Siksto koplyčia, pastatyta iš 1473-1481, yra tiek popiežiaus privataus koplyčia ir už naujojo popiežiaus rinkimus pagal kardinolų vieta. Mikelandželas tapė žinomų lubų freskomis, su centriniais scenų, vaizduojančių kūrimą ir Nojaus istoriją. Jis taip pat papuošė altoriaus sienos su Paskutiniojo teismo ir yra darbai ir keletas kitų žinomų menininkų. Koplyčia yra dalis Vatikano muziejų.

Būtinai įsigyti bilietus arba užsisakyti ekskursiją iš anksto, kad būtų išvengta ilgų linijų. Pasirinkite Italijoje, JAV bendrovė parduoda Vatikano muziejų bilietus ir nedidelė grupė (6 žmonių) Vatikanas ir Siksto koplyčia ekskursijos internete. Norėdami mėgautis Siksto koplyčia be didelių minios, apsvarstyti prieš ar po valandos Siksto koplyčia ir Vatikano muziejai kelionė.

Kazerta Valdovų rūmai

Kazerta Valdovų rūmai buvo filmuoti daugelį angelų ir demonų scenos, kurie vyksta Vatikaną nuo filmuoti Vatikaną buvo uždrausta rinkinys. Kazerta Valdovų rūmai ar Reggia di Caserta, į šiaurės rytus nuo Neapolio, yra ekstravagantiškas 18 a Bourbon Palace, kad dažnai naudojamas kaip kino rinkinį. Jums gali pripažinti rūmus iš kitų filmų, įskaitant Star Wars Episode I ir II ir neįmanoma misija III, kur ji pakeista dėl Vatikano.