Anglia Top Atrakcje Mapa i przewodnik

Posted on

 Anglia Top Atrakcje Mapa i przewodnik

Powyższa mapa został zaprojektowany, aby pomóc Ci zaplanować podróż do Anglii. To pokazuje wiele z najbardziej popularnych miast, regionów i miejsc Światowego Dziedzictwa do odwiedzenia. Atrakcji pokazane na mapie są wyjaśnione poniżej.

Większość zagranicznych gości do Anglii zaczną się w Londynie, więc to nasz punkt odniesienia dla odległości. Można łatwo spędzić tydzień w Londynie bez obawy o wyczerpaniu rzeczy do zrobienia.

Canterbury

Canterbury jest duchowym centrum Anglii, znajduje się 53 mil od Londynu. Słynna katedra w Canterbury jest ważnym miejscem pielgrzymek w sobie, ale jest również początek Via Francigena szlaku pielgrzymkowego z Canterbury do Rzymu pierwszy udokumentowany przez biskupa Sigeric Canterbury w 990.

Brighton

Brighton słynie nie tylko ze swoich plaż, ale dla jego Royal Pavilion , który nasz przewodnik do Wielkiej Brytanii nazywa „najbardziej egzotycznych i niezwykłe Pałac w Wielkiej Brytanii”.

zamek Windsor

Zamek Windsor, jeden z głównych oficjalnych rezydencji monarszej, jest również jednym z najbardziej znanych zabytków w Wielkiej Brytanii. To nie jest daleko od lotniska Heathrow i pasażerów przybywających – nawet jeśli nigdy nie byłeś w Wielkiej Brytanii – można zwykle rozpoznać go z powietrza.

Stonehenge

Stonehenge, Kiedy myślisz o starej Anglii, to znaczy bardzo starej Anglii, myślisz o Stonehenge. Wykonane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1980 roku, to teraz odgrodzone chyba przeprowadzać specjalnych przygotowań.

Jak dostać się do Stonehenge: Jest to godzina, w odległości pół dostać się do Stonehenge z Londynu. Tutaj znajduje się mapa trasa o cenach i terminach do jazdy autobusem lub dostępu kolejowego: Londyn do Stonehenge .

Kąpiel

Kąpiel to kolejny interesujący cel podróży i światowego dziedzictwa UNESCO w każdym „Best of England” listy. Wanna jest tylko naturalne gorące źródła w Wielkiej Brytanii, a ludzie są za pomocą wody tu od ponad 2000 lat.

St Ives Cornwall

St Ives Cornwall jest na liście ferne Arfin za terenów Top Brytanii jako kolonii artysty, „St. Ives jest obszar artystów premier kolonii z domków rybackich, strome brukowane uliczki, rzemiosło sklepy i najłagodniejszy klimat w Wielkiej Brytanii … typowo dla artystów społeczność, są też bardzo dobre restauracje i urokliwe hotele – nie wspominając palma zacienione plaże „.

Cotswolds

Cotswolds składa się z szeregu wzgórz wyjątkowej urody. Wioski w Cotswolds obejmują domy w dużej mierze wykonane z miejscowego wapienia, przyczyniając się do „oryginalność” sceny. Wyprowadzanie może chodzić Cotswold Way wzdłuż chodnika 102 mil.

Stratford-upon-Avon

Stratford-Avon znany jako narodzin Szekspira; John Shakespeare, ojciec, i ekspres rękawica miała znaczący dom w centrum Stratford-upon-Avon. Weź pielgrzymkę do rodzinnego barda i podjąć w grze lub dwa.

Shropshire

Iron Bridge, który obejmuje Shropshire jest charakterystycznym zabytkiem, który wydaje się być wprawiany w ruch rewolucji przemysłowej. „Obecnie istnieje 10 muzeów na 80 akrach w Iron Bridge Gorge wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nagradzane muzea wahają się od Chin i producentów płytek do całej, odtworzone Victorian Town”.

Angielski Pojezierze

Angielskiej Lake District to rozległy park narodowy w północnej Anglii. Istnieje ponad 50 jezior wyrzeźbionych przez lodowce w Lake District.

Mur Hadriana

Mur Hadriana, mur obronny Rzymianina na północnym skraju Imperium Rzymskiego, można śledzić na 73 mil. Ale to nie tylko niekończąca się ściana, odwiedzić wsie i muzeów dokumentujących rzymską przeszłość Anglii.

Zamek i katedra w Durham

Zamek w Durham i Katedra uzupełnić Światowego Dziedzictwa UNESCO: „… rola witryny jako deklaracja polityczna władzy Norman zastosowane wobec ujarzmić naród, jako jednego kraju najpotężniejszych symboli Norman Conquest of Britain …” The Zamek jest obecnie częścią University College w Durham, a można nawet tam!

York posiada bogate dziedzictwo począwszy od Rzymian w 71 rne, który nazwał go Eboracum. To położenie między wielkimi Londynie i Edynburgu wykonane ważne w przeszłości i prawdopodobnie zatrzymać się punkt dla turystów odwiedzających Wielką Brytanię. York to tylko dwie godziny jazdy pociągiem od Londynu, Dystans wynosi 210 mil.

Gdzie się zatrzymać w Anglii 

Czy chcesz pozostać gdzieś można pisać do domu? Jak o zrobieniu trochę champing ? Jest to sposób na uratowanie kościoły kraju, obóz w kościele za niewielką sumę. Jest wiele do zrobienia wokół tych kościołów, które stowarzyszenie będzie wskazówką Ci na. Baw Anglii!