Anglija Top Atrakcijas Karte un atpūta

Posted on

 Anglija Top Atrakcijas Karte un atpūta

Karte Iepriekš tika izstrādāta, lai palīdzētu jums plānot ceļojumu uz Angliju. Tas parāda daudzas no populārākajām pilsētām, reģioniem un pasaules kultūras mantojuma sarakstā, lai apmeklētu. Parādītie kartē atrakcijas ir paskaidrots tālāk.

Lielākā daļa ārvalstu apmeklētāju Angliju gatavojas sākt Londonā, tāpēc tas ir mūsu atskaites punkts attālumiem. Jūs viegli varat pavadīt nedēļu Londonā, bez raizēm par pietrūkt lietas darīt.

etažere

Canterbury ir garīgais centrs Anglijas, kas atrodas 53 jūdzes no Londonas. Slavenais Kenterberijas katedrāle ir nozīmīga svētceļojumu vieta pati par sevi, bet tā ir arī sākums Via Francigena svētceļojumu maršrutu no Kenterberijas uz Romu pirmā dokumentētā bīskaps Sigeric Kenterberijas ar 990.

Brighton

Brighton ir slavena ne tikai ar savām pludmalēm, bet tās Royal Pavilion , kas mūsu ceļvedis Lielbritānijā aicina “Lielbritānijas eksotiskām un ārkārtējo Palace”.

Windsor Castle

Windsor Castle, viens no monarha galvenajiem oficiālajiem rezidences, ir arī viens no Lielbritānijas visvairāk ikonu orientierus. Tas nav tālu no Hītrovas lidostas un ierodas pasažieri – pat ja viņi nekad nav bijis Lielbritānijā iepriekš – parasti var atpazīt to no gaisa.

Stonehenge

Stounhendžas Kad jūs domājat par veco Anglijas, es domāju ļoti vecs Anglija, jūs domājat par Stounhendža. Made UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā 1980. gadā, tagad tā ir sasieta off, ja jūs veikt īpašus pasākumus.

Kā nokļūt līdz Stonehenge: Tas ir pusotras stundas brauciena attālumā, lai iegūtu Stonehenge no Londonas. Šeit ir maršruta karte ar par braukšanu, autobusu vai vilcienu piekļuves cenām un laikiem: Londonā līdz Stonehenge .

vanna

Vanna ir vēl viens interesants galamērķis un UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā par katru “Best of England” sarakstā. Vanna ir Lielbritānijas vienīgā dabas karstā atsperes, un cilvēki ir, izmantojot ūdeņus šeit vairāk nekā 2000 gadus.

St Ives Cornwall

St Ives Cornwall atrodas Ferne Arfin sarakstā Top UK vietās, kā mākslinieka kolonija, “St Ives ir laukums ir premier mākslinieki kolonija ar zvejnieku mājiņas, stāvas bruģētas joslas, amatnieku veikali, un Lielbritānijas maigākais klimats … Parasti for an māksliniekiem kopiena, ir arī ļoti labi restorāni un burvīgs viesnīcas – nemaz nerunājot palmu iekrāsotajā pludmales “.

Cotswolds

Cotswolds sastāv no vairākiem pakalniem izcilu skaistumu. Ciematu Cotswolds ietver mājām lielākoties izgatavoti no vietējā kaļķakmens, veicinot “quaintness” skatuves. Walkers var pastaigāties Cotswold ceļš pa 102 jūdžu taku.

Stratford-upon-Avon

Stratford-upon-Avon, ir labi pazīstama kā dzimtene William Shakespeare; Džons Šekspīrs, viņa tēvs, un cimdu veidotājs bija ievērojams māja centrā Stratford-upon-Avon. Veikt svētceļojums Bard dzimtajā un veikt kādā spēlē vai diviem.

Ironbridge Gorge

Dzelzs tilts, kas aptver Aironbridžas aiza ir ikonu piemineklis, kas, šķiet, ir iekustināt rūpniecisko revolūciju. “Šodien ir 10 muzeji par 80 akriem pie Dzelzs tilta Gorge UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Godalgotās muzeji svārstās no Ķīnas un flīžu veidotājiem, lai visu, pārbūvēts Viktorijas pilsētu.”

English Lake District

Angļu Lake District ir plašs nacionālais parks Anglijas ziemeļos. Ir vairāk nekā 50 ezeri cirsts šļūdoņa Lake District.

Adriāna valnis

Adriāna valnis, Romāņu ir mūris pie ziemeļu malas Romas impērijas, var ievērot 73 jūdzes. Bet tas nav tikai bezgalīgas sienas, jūs apmeklējat ciemus un muzejus dokumentējot Anglijas romiešu pagātni.

Durham Pils un Cathedral

Durham pils un katedrāle veido Pasaules mantojuma: “… portāla loma kā politisku paziņojumu par Norman varas uzlikto pakļaut nācija, kā viens no valsts spēcīgākajiem simboliem Norman Conquest Lielbritānijas …” The pils tagad ir daļa no University College Durham, un jūs pat varat palikt tur!

York ir bagāts mantojums, sākot ar romieši 71 AD, kurš nosauca to Eboracum. Tas ir stāvoklis starp galvaspilsētām Londonā un Edinburgā bija svarīgi agrāk, un, iespējams apstājoties punktu tūristiem, kas apmeklē Lielbritāniju. York ir tikai divas stundas ar vilcienu no Londonas, braukšanas distance ir 210 jūdzes.

Kur palikt Anglijā 

Vai vēlaties palikt kaut kur jūs varat rakstīt mājās apmēram? Kā to darīt mazliet Champing ? Tas ir veids, kā ietaupīt valsts baznīcas, jums nometni baznīcu par nelielu summu. Ir daudz ko darīt ap šīm baznīcām, kuru asociācija griba pavediens jums par. Izklaidējieties Angliju!