Anglija viršų atrakcionai Žemėlapis ir vadovas

Posted on

 Anglija viršų atrakcionai Žemėlapis ir vadovas

Žemėlapis aukščiau buvo sukurta siekiant padėti jums planuoti kelionę į Angliją. Tai rodo daugelis iš populiariausių miestų, regionų ir pasaulio paveldo vietų aplankyti. Atrakcionai rodomas žemėlapyje yra paaiškinta toliau.

Dauguma užsienio lankytojai į Angliją ketina pradėti Londone, kad mūsų atskaitos taškas atstumais. Jūs galite lengvai praleisti savaitę Londone be rūpesčių apie bėga ką daryti.

Canterbury

Kenterberio yra dvasinis centras Anglijoje, įsikūręs 53 mylių nuo Londono. Garsusis Kenterberio katedra yra svarbi piligrimystės vieta savaime, tačiau jos taip pat Via Francigena, lankoma maršruto iš Canterbury į Romą pirmą dokumentais vyskupas Sigeric Kenterberio 990 pradžia.

Braitonas

Braitonas garsėja ne tik dėl savo paplūdimių, tačiau jo Royal Pavilion , kuri mūsų gidas į Didžiąją Britaniją vadina “Didžiosios Britanijos labiausiai egzotinių ir nepaprastas Palace”.

Windsor Castle

Vindzoro pilis, viena iš monarcho pagrindinių oficialių rezidencijų, taip pat yra viena iš Britanijos labiausiai iconic orientyrų. Tai nėra toli nuo Heathrow oro uosto ir atvykstančių keleivių – net jei jie niekada nebuvo Britanijoje – paprastai gali atpažinti jį iš oro.

Stounhendžas

Stounhendžas, Jei manote, senosios Anglijos, aš tai labai senas Anglija, manote Stounhendžas. Padarė UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą 1980 metais, tai dabar roped išjungti, nebent jūs padaryti specialias priemones.

Kaip patekti į Stounhendžo: Tai pusantros valandos kelio patekti į Stounhendžas iš Londono. Čia yra maršruto žemėlapis su kainos ir laikai vairavimo, autobusu arba traukiniu prieigos: Londone į Stounhendžo .

vonia

Vonia yra dar vienas įdomus paskirties ir UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ant kiekvieno “Geriausias Anglijos” sąrašą. Vonia yra Britanijos natūralu karšto pavasarį, o žmonės buvo naudojant vandenį čia daugiau nei 2000 metų.

St Ives Cornwall

St Ives Cornwall yra ferne Arfin sąrašą iš geriausių JK svetainių, kaip menininko kolonija, “Ives yra sritis, premjeras menininkų kolonija su žvejų kotedžai, statūs akmenimis juostos, amatai parduotuvės ir Didžiosios Britanijos mildest klimatas … Paprastai už menininkams bendruomenė, taip pat yra labai geri restoranai ir žavinga viešbučiai – jau nekalbant apie palmių pavėsyje paplūdimiai “.

Cotswolds

Cotswolds yra sudarytas iš kalvų išskirtinio grožio diapazone. Kaimų Cotswolds įtraukti namus daugiausia pagaminti iš vietinio kalkakmenio, prisidėti prie “Originalumas” scenos. Vaikštynės gali vaikščioti Cotswold kelią palei 102 mylių pėsčiųjų takai.

Stratfordas prie Eivono

Stratfordas prie Eivono yra gerai žinomas kaip William Shakespeare gimtinė; Jonas Šekspyras, jo tėvas ir pirštinės virimo aparatas turėjo didelę namą Stratford-upon-Avon centre. Paimkite piligriminę kelionę į Bard gimtajame ir imtis derinyje ar dvi.

Ironbridge tarpeklis

Geležinis tiltas, kuri apima Ironbridge tarpeklis yra Portretų paminklas, atrodo, kad jau išjudinti pramonės revoliuciją. “Šiandien yra 10 muziejai 80 akrų tuo Geležinis tiltas Gorge UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apdovanojimais muziejai svyruoti nuo Kinijos ir plytelių formuotojai visą atkurtą Viktorijos miestą.”

Anglų Lake District

Anglų Lake District yra didžiulis nacionalinis parkas Anglijos šiaurėje. Yra daugiau nei 50 ežerų iškirpti ledynų į Lake District.

Adriano siena

Adriano siena, Romos gynybinė siena šiaurinio krašto Romos imperijos, gali būti po 73 mylių. Bet tai ne tik begalinis siena, lankotės kaimuose ir muziejų dokumentavimo Anglijos Romos praeitį.

Durham pilis ir katedra

Durham pilis ir katedra sudaro Pasaulio paveldo sąrašą: “… į svetainės kaip politinis pareiškimas Norman galia skiriama ir pavergti tautos vaidmenį, kaip vienas iš galingiausių šalies simbolių normanų užkariavimo Britanijoje …” THE pilis dabar yra dalis University College Durham, ir jūs netgi galite likti ten!

Niujorkas turi turtingą paveldą pradedant romėnų 71 AD, kuris vadinamas ją Eboracum. Tai pozicija tarp sostinių Londono ir Edinburgo tapo svarbi praeities ir greičiausiai stabdymo išjungti tašką lankotės JK turistų. Niujorkas yra tik dvi valandos traukiniu nuo Londono, nuvažiuotas atstumas yra 210 mylių.

Kur apsistoti Anglijoje 

Ar norite likti kažkur galite parašyti Pradžia Apie? Kaip apie tai šiek tiek nekantrauti ? Tai taupymo šalies bažnyčias, jums stovyklą bažnyčioje už mažą sumą būdas. Yra daug daryti maždaug tų bažnyčių, kurios Asociacija raktas jums apie. Išbandykite Angliją!