Anglijas Woodhenge: Pilnīga rokasgrāmata, lai apmeklētu Woodhenge

Posted on

Anglijas Woodhenge: Pilnīga rokasgrāmata, lai apmeklētu Woodhenge
Woodhenge Wiltshire ir jaunākais noslēpumaina akmens laikmeta iezīme iesaistīties uzmanību arheologi pēta Stounhendža UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pirmais atklāja antenas fotogrāfs 1926. gadā, tas sen bija aizmugurē, lai tā vairāk intriģējoša kaimiņš, divas jūdzes attālumā. Bet tagad, kad tik daudz ir atklāts par Stounhendžas pētnieki lietojat svaigu apskatīt Woodhenge.

Vēsture

Patiesība ir, īsti nezina daudz. Ir seši koncentriski, nedaudz ovālas gredzeni amatu, ar garo asi rāda uz vasaras un ziemas saulgrieži. Ja jūs apmeklējat šodien, jūs redzēsiet lauks pilns amata, bet tie ir tikai betona marķieri parāda, kur būtu ticis sākotnējie koka posts. Sākotnējām ziņām izjuka sen, atstājot aiz ēnas konstatētajos gaisa fotogrāfa eskadras Leader Gilbert Insall, VC , 1926.

Pirms Insall atklājums, vietējie domāja lauks varētu būt veco kapu kalniņš vai paugurs ar apkārtējo grāvis un banku, cilvēka radītajā darbā nezināmu mērķi. Bet ko aero fotogrāfijas atklājās bija koncentriski gredzeni tumši plankumi laukā kviešu. Sākotnēji arheologi domāja tie varētu būt kapiem bet rakšanas tie tika konstatēts, ka pasta caurumiem. Vai viņi to atbalsti lielu, rituāla ēka, daļēji jumtu, kur koka posts bija lielāks, un atvērta gaisā centrā?

Vai varbūt tas bija vienkārši lauks pastāvīgo kokmateriāli, vairāk primitīvas versija Stonehenge, bet kalpo līdzīga rituāla mērķis.

Lai gan neviens īsti nezina mērķis vai struktūru Woodhenge aiz šiem pasta caurumiem, ko viņi zina, ir tas, kā vecs tas ir, un tad, kad tas bija pēdējā lietots, pateicoties keramikas.

Keramika (vai vismaz salauztās tā) ilgst diezgan daudz uz visiem laikiem, un tie var būt oglekļa datēts. Plus, tie vienmēr tiek konstatēts, ka, ja ir bijis cilvēku dzīvošanai. Gabalu keramikas un citu atrast šajā vietā liecina, ka tā tika uzcelta ap 2300 BC, apmēram tajā pašā laikā, kā Stonehenge artefakti. Un oglekļa iepazīšanās ar atradumiem no grāvja liecina, ka tā bija izmantota kā vēlu 1800 BC Daudz vēlāk, vietā tika izmantota ar anglosakši un romieši (grāvji un bankas, iespējams, kalpo par aizsardzību.)

Un šausmīgs atklājums pašā centrā vietas liecina sākotnējais mērķis Woodhenge bija gandrīz noteikti par reliģiskiem rituāliem kādu. Zinātnieki rakšanai vietu atrada ķermenis 3 gadus vecs bērns, tā galvaskauss sadalīt atvērta cirvi, iespējams, aktu cilvēku upuri.

Kas ir blakus

Woodhenge ir sirds lielāko reliģisko ainavu, kas ietver Stounhendžas, ar kuru tas ir iespējams, saistīta kaut kādā veidā.

Citas aizvēsturiskas vietnes tuvumā, turklāt Stonehenge ietver:

  • Durrington Sienas: nometne vietne, kas daļēji pārklājas Woodhenge, kur cilvēki apmeklē rituālus apgabalā dzīvoja daļai gadu. Izrakumi liecina, tā bija vieta, dzīru un veida dzīvnieku kaulus nesegtos pat parādīt mājieni par gada laikā. Rakt pie Durrington Walls ir kaisošo lielu jaunu gaismu uz Stounhendža. Cilvēki pulcējās un dzīroja vietā pirms tik daudz kā 4500 gadiem. Savulaik tik daudz kā 2000 cilvēki būtu apmetās Durrington sienām, un tas bija laikā, kad iedzīvotāji no visas salas Lielbritānijā bija tikpat kā 10000 cilvēku. Valsts Trust ir attēlotas krosa staigāt starp neolīta centru šajā vietnē.
  • Silbury Hill : Lielākais aizvēsturisks mākslīgs pilskalns Eiropā. Pēc gandrīz 100 pēdas augsts un 525 pēdas riņķa, tas ir lielāks nekā piramīdas. Tās klātbūtne uz samērā līdzenas jomā laukos ir pēkšņs un pārsteidzoša. Kalns nekad nav apmierinoši izrakta, un tās mērķis joprojām ir ilgstoša noslēpums. Tas ir apmēram 15 jūdzes no Woodhenge malā citas neolīta rumbu, Eivberija.
  • Eivberija : Viens no lielākajiem neolīta un visvairāk sarežģītu svinīgus ainavām Lielbritānijā, tad Eivberija vietne ietver akmens apli, kas daļēji wraps ap ciemu, procesijas alejas akmens pieminekļiem, apļveida Henge banku un grāvjiem un muzeju par marmelādi mantinieks , arheologs Aleksandrs Keiller, kurš ne tikai nopirka vietni, lai to saglabātu, bet arī veica zinātniskus izrakumi tur.

Kā apmeklēt

Kur: Woodhenge, grāfiene Road, Amesbury, Vīšanu SP4 7AR. Tas ir par jūdzi un pusi uz ziemeļiem Wiltshire pilsētas Amesbury. Skatīties izbrauc uz A345 dienvidiem no Durrington. Ja jūs braukt ar autobusu, Salisbury Reds 8. un X5 nodot vietas uz viņu regulāriem maršrutiem. Nacionālās cikls Tīkla ceļš 45 darbojas uz dienvidaustrumiem no Henge

Kad: Šī tīmekļa vietne, kā arī visi citi šeit minētie āra vietām, kas ir atvērts visu gadu un to var apmeklēt jebkurā pieņemamā stundā.

Izmaksas: Uzņemšana ir bezmaksas.

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet angļu Heritage Woodhenge mājas lapā.

Svarīga Uzmanību

Amesbury un tuvumā Salisbury centrā ir no Novichok saindēšanās izmeklēšanu. Pēc 2018. gada martā, Sergejs Skripal un viņa meita Jūlija bija saindējušies ar krievu nervu aģentu un izdzīvoja. Jūlijā, divi pārējie tika nejauši saindēta, iespējams, no nododot atmesta smaržu pudeles, kas bija ietverti šo Novichok. Viens no tiem, britu sieviete Dawn Sturgess, vēlāk nomira. Izmeklēšana par avotu indes joprojām turpinās. Kamēr visa informācija ir, tas ir iespējams, būtu prātīgi izmantot ārkārtīgi piesardzīgi par pieskaroties nekādus atrasti objektus šajā jomā.

Ģimenes ar maziem bērniem, kuri varētu būt kārdinājums rīkoties spīdīgu objektu un mazo pudeles būtu iespējams izvairīties platība tagad.