Anioły i Demony Top Sites w Rzymie i Watykanie

Posted on

Gdzie można zobaczyć miejsca biorące udział w książki i filmu Anioły i Demony

Anioły i Demony , film na podstawie książki Dana Browna, znajduje się w Rzymie i Watykanie. Oto top miejsc będzie można zobaczyć w filmie. Możesz odwiedzić te miejsca samemu następnym razem jesteś w Rzymie.

Plac Świętego Piotra i Bazylika

Watykan jest mały suwerennym niezależnym państwem i domem dla papieża. Bazylika Świętego Piotra, jeden z największych kościołów na świecie i Plac ogromnego Świętego Piotra w Watykanie i zdominować figurować w widocznym miejscu w filmie. Wejście do Bazyliki Świętego Piotra jest wolny, ale do odwiedzenia Watykanu wykopów, nekropolia znajdujące się pod Bazylikę św gdzie część filmu ma miejsce, trzeba zarezerwować z wyprzedzeniem na wizytę z przewodnikiem.

Castel Sant”Angelo i Passetto

Castel Sant”Angelo, zbudowany jako grobowiec dla cesarza Hadriana w II wieku, był używany jako twierdza, aż stało się papieska rezydencja w 14 wieku. Tajne przejście, Passetto, łączy go do Watykanu. W filmie, to jest sekret starożytnego Illuminati spot użyta pod koniec tej historii. Dziś Castel Sant”Angelo gospodarzem letnich koncertów. Passetto, więzienie, i prywatne pokoje Klemensa VII można również zwiedzać.

Piazza Navona i Fontanna Czterech Rzek

Piazza Navona jest tętniący życiem plac zaobrączkowanych z kawiarni high-end i barokowych pałaców. Gwiazdy placu owalnym kształcie trzy bogate barokowe fontanny. Centralna fontanna, Fontanna rzek lub Fontana dei Fiumi, stanowi wodę na Ścieżce oświetlenia w historii. Stworzony przez Berniniego w 1650 roku, fontanna przedstawia cztery rzeki – Dunaj, Ganges, Nil, i Rio de la Plata.

Santa Maria del Popolo i Piazza del Popolo

Santa Maria del Popolo, Piazza del Popolo, był jednym z pierwszych kościołów renesansowych w Rzymie. W Chigi kaplicy, stworzonego przez Rafaela, są mozaiki sufitowe i piramidy-jak groby, jak również rzeźby Berniniego. Chigi Chapel reprezentuje Ziemię na Ścieżce Oświetlenie w filmie i książce.

Santa Maria della Vittoria

Santa Maria della Vittoria jest barokowy kościół na Via XX Settembre. Kościół posiada słynną Ekstaza świętej Teresy Berniniego, który reprezentuje ogień na Ścieżce oświetlenia.

Panteon

Panteon w Rzymie, Włochy

Rzymskiego Panteonu, starożytnej świątyni wszystkich bogów, został zbudowany w latach 118-125 ne przez cesarza Hadriana. Jej kopuła była największa kopuła kiedykolwiek aż kopuła Brunelleschiego w katedrze we Florencji został zbudowany w 1420-36. W 7. wieku, powstał w kościele przez pierwszych chrześcijan, ale to wciąż najlepiej zachowana budowla starożytnego Rzymu. Dziś otoczony jest przyjemnym i tętniącym życiem placu, ładne miejsce, aby usiąść wieczorem i wypić drinka. Wstęp do Panteonu jest bezpłatne.

Kaplica Sykstyńska

Kaplica Sykstyńska, zbudowany z 1473-1481, jest zarówno prywatna kaplica papieska i miejsce do wyboru nowego papieża przez kardynałów. Michał Anioł namalował słynne freski sufitowe, z centralnych scen przedstawiających stworzenie i historię Noego. On również zdobione ścianie ołtarzowej z Sądu Ostatecznego i tam są prace kilku innych znanych artystów. Kaplica jest częścią Muzeów Watykańskich.

Pamiętaj, aby kupić bilety lub zarezerwować wycieczkę z wyprzedzeniem, aby uniknąć długich kolejek. Wybierz Włochy, amerykańska firma, sprzedaje bilety Muzeów Watykańskich i małe grupy (6 osób) Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej wycieczki on-line. Aby korzystać z Kaplicy Sykstyńskiej bez wielkich tłumów, rozważyć przed lub po godzinach Kaplica Sykstyńska i Muzea Watykańskie Tour.

Pałac Królewski Caserta

Pałac Królewski Caserta był zestaw do kręcenia wielu aniołów i demonów scen, które odbywają się w Watykanie od kręcenia w Watykanie było zabronione. Pałac Królewski Caserta lub Reggia di Caserta, na północny wschód od Neapolu, jest ekstrawagancki 18 wieku Bourbon pałac, który jest często używany jako plan filmowy. Można rozpoznać Palace z innych filmów, w tym Star Wars Episode I i II oraz Mission Impossible III, gdzie podstawiony dla Watykanu.