Anjeli a démoni Top Sites v Ríme a Vatikáne

Posted on

Kde Pozri Miesta vystupoval v knihe a filmovej Anjeli a démoni

Anjeli a démoni , film založený na knihe Dana Browna, sa odohráva v Ríme a Vatikáne. Tu sú top miesta, ktoré uvidíte vo filme. Môžete navštíviť tieto miesta sami budete nabudúce v Ríme.

Námestie svätého Petra a bazilika

Vatikán je malý suverénny nezávislý štát a domov pre pápeža. Bazilika svätého Petra, jeden z najväčších svetových kostolov a námestí obrovského Svätopeterské dominujú Vatikán a figurujú vo filme. Vstup do baziliky svätého Petra je zadarmo, ale k návšteve Vatikánu výkopy, pohrebisko pod bazilikou svätého Petra, kde časť filmu odohráva, budete musieť rezervovať dopredu pre sprievodcom návštevu.

Castel Sant’Angelo a Passetto

Castel Sant’Angelo, postavený ako hrob pre cisára Hadriána v druhom storočí, slúžila ako pevnosť, až sa stal pápežskej rezidencie v 14. storočí. Tajná chodba sa Passetto, to sa pripojí k Vatikánu. Vo filme, to je tajomstvo staroveký Ilumináti bodové používa ku koncu príbehu. Dnes Castel Sant’Angelo hostí letné koncerty. Passetto, väzenie a súkromné ​​izby s Klementom VII môže byť tiež navštívil.

Piazza Navona a fontána štyroch riek

Piazza Navona je živé námestie obklopené high-end kaviarní a barokových palácov. Hviezdy oválne námestia sú tri opulentné barokové studne. Centrálne fontána, fontána z riek či Fontana Dei Fiumi, predstavuje voda na ceste k osvetlenie v príbehu. Vytvoril Bernini v 1650 rokoch, fontána portrétuje štyri rieky – Dunaj, Ganga, Níl a Rio de la Plata.

Santa Maria del Popolo a Piazza del Popolo

Santa Maria del Popolo, na námestí Piazza del Popolo, bol jedným z prvých renesančných kostolov v Ríme. V Chigi kaplnke, vytvorené Raphael, sú stropné mozaiky a pyramídy ako hrobky, rovnako ako sochy od Berniniho. Chigi Chapel reprezentuje krajinu na ceste k osvetlenie vo filme i knihy.

Santa Maria della Vittoria

Santa Maria della Vittoria sa nachádza barokový kostol na Via XX Settembre. Cirkev má slávnu Extáza sv Teresa Bernini, ktorý predstavuje oheň na Ceste Osvietenie.

Pantheon

Pantheon v Ríme, Taliansko

Rímskeho Pantheonu, staroveký chrám všetkých bohov, bola postavená medzi rokmi 118-125 cisára Hadriána. Jeho dome bol najväčší dome niekedy až do Brunelleschi dome v katedrále vo Florencii bola postavená v roku 1420-36. V 7. storočí, to bolo robené do kostola prvotnými kresťanmi, ale je to stále najlepšie dochovaná stavba antického Ríma. V súčasnej dobe je obklopený príjemné a živé námestie, príjemné miesto na posedenie vo večerných hodinách a vychutnať si drink. Vstupné do Panteónu je zdarma.

Sixtínska kaplnka

Sixtínska kaplnka, postavený od 1473-1481, je ako pápežovo súkromné ​​kaplnky a miesto pre zvolenie nového pápeža od kardinálov. Michelangelo namaľoval slávny stropné fresky, s centrálnymi scény zobrazujúce tvorbu a príbeh o Noemovi. Tiež zdobia oltárny stenu Posledného súdu a tam sú diela niekoľkých ďalších významných umelcov. Kaplnka je súčasťou vatikánskych múzeí.

Uistite sa, že kúpiť vstupenky alebo objednať prehliadku vopred, aby sa zabránilo dlhé fronty. Vyberte Taliansku, americká spoločnosť, predáva vstupenky Vatikánske múzeá a malá skupina (6 osôb) Vatikán a Sixtínska kaplnka zájazdy on-line. Ak si chcete v Sixtínskej kaplnke bez veľkých davov, zvážte pred vstupom alebo po hodinách Sixtínska kaplnka a Vatikánske múzeá Tour.

Caserta Kráľovský palác

Caserta Kráľovský palác bol set pre natáčanie mnohých Anjeli a démoni scén, ktoré sa odohrávajú vo Vatikáne, pretože natáčanie v Vatikánu bolo zakázané. Caserta Kráľovský palác alebo Reggia di Caserta, severovýchodne od Neapola, je extravagantná 18. storočia Bourbon zámok, ktorý je často používaný ako filmové scéne. Tie by mohli rozpoznať palác z iných filmov, vrátane Star Wars Epizóda I a II a Mission Impossible III, kde nahradí Vatikánu.