Apkaimi ceļvedis Walthamstow labākais Bits

Posted on

Apkaimi ceļvedis Walthamstow labākais Bits
Šajā regulārā sērijā mēs spīdēt uzmanību uz Londonas apkārtnē, lai atklātu tās izceļ un slēptās dārgakmeņi. Šonedēļ mēs ceļot uz ziemeļaustrumiem uz Walthamstow, lai izpētītu savus labākos biti, no cute ciema centra uz tās žilbinošas neona mākslas galerijā.

Jūs varat baudīt tēju un kūku noliktavā piepildīta ar Vintage Neon Artwork

Jo pieticīgs noliktavā rūpnieciskā īpašuma netālu Walthamstow Village, Dieva Paša Autokapsēta demonstrē iespaidīgu klāstu vintage neona zīmes un mākslas darbi no privātās kolekcijas mākslinieks, Chris BRACEY. Daudzi no gabaliem ir redzamas filmās, reklāmas kampaņas un modes asnus sēdēt līdzās atrakciju un cirka apgaismojumu un pasargāt zīmes. Uzpildiet degvielu ar tēju, kūka vai alu pie Rolling scones kafejnīcā.

Tas ir gudrs Village Center izklāta ar krodziņiem, veikaliem un kafejnīcām

Centrēta ap Orford Road, Walthamstow Village ir gudrs anklāvā mājas kafejnīcas, veikaliņi, bāri un restorāni. Tas sēž aizsargājamā dabas teritorijā, un ielas ir izklāta ar senām mājām, almshouses un baznīcas. Pick up godalgotie desas Austrumķīnas Londonas desu Company un apstāties ar dzērienu ēst 17 , restorāns, kas piedāvā ētiski iegūts britu ēdienus.

Jūs varat iešūt Traditional Grub ar 1920. Pie un Mash Shop

Šis vēsturiskais pīrāgs un mash veikaliņš Walthamstow High Street ir apkalpo tradicionālos ēdienus uz Londonas kopš atvēršanas 1929. Skaistas vietas piedāvā oriģinālas flīzes un koka kabīnes, un ēka ir aizsargāts ar Anglijas mantojuma sarakstā. Pasūtiet gaļas kūka pasniegta ar dzērienu (pētersīļu mērci), vai mēģināt sautēts zušus par patieso garšu austrumu Londonā.

Tas ir mājās, lai Eiropas garākais Street Market

Walthamstow tirgus ir garākā dienas brīvdabas tirgus Eiropā, un ir izklāta ar stendiem pārdošanas visu, sākot no augļu un dārzeņu, lai drēbes un sadzīves preces. Tā stiepjas nedaudz vairāk pus jūdzi uz High Street, un aizsākās 1885. Gardēži ganāmpulka zemnieku tirgū Rātslaukumā katru svētdienu.

Jūs varat malkot amatniecības alus pie Cool Microbrewery

Tikai pie Dieva paša junkyard, tad Wild Card alus darītava ir ražot godalgotas amatniecības alus kopš 2014. nedēļas laikā, viņi aizņemts alus, bet nedēļas nogalē (piektdiena-svētdiena), jūs varat pārbaudīt Pieskarieties Bar un garšu izvēle alusdarītavas labākās alus plus pudeles no citām microbreweries. Malkas pica bieži pasniedz no DoughBro pārtikas kravas automašīnu autostāvvietā un mazo grupu ekskursijas un degustācijas ir pieejami rezervēt iepriekš.

Tās vēsturiskajā centrā ir skaisti konservēti

Senā House Walthamstow Village, Walthamstow, East London, UK

Aizsardzības zona ap Church End piedāvā dažas apburošs ēkas, un ir bijušais uzvarētājs Time Out s “Londonas labākie Village” balvu. Ar “Ancient House”, pretī kapsētā aizsākās 15.gadsimtā un almshouses ka līnija Etiķis aleja tika dibināta 1527. Jūs varat izsekot apkārtnē vēsturi pie Vestry māja-muzejs pārveidotā 18.gadsimta policijas iecirknī. Tas ir bez maksas, lai apmeklētu un funkcijas vietējo artefaktus no Viktorijas laikmeta līdz 20. gs.

Varat izpētīt Viens no Londonas mazāk zināmiem galerijas

Atvērta 1950. William Morris galerija ir vienīgais publiskais muzejs, svin dzīvi un darbu angļu mākslas un amatniecības dizainers, William Morris. Kolekcija ir izvietota burvīgā Gruzijas ēkas (reizi mājās uz Morris, viņa atraitni māti un astoņiem brāļiem un māsām) un funkcijas daži no mākslinieka finest gobelēnu, mēbeles, tapetes, izšuvumi un gleznas. Tas ir maz zināms, ka lielākā daļa Londonas, bet tā smēla ArtFund muzeju titulu 2013. gadā pēc nozīmīgu atjaunošanu. Veikals krājumā ir ļoti dažādi William Morris-iedvesmoja homeware, stacionāro un dāvanas un kafejnīca piedāvā pēcpusdienas tēju ar oranžērija stila telpā, kas ignorē Lloyd Park.

Tas ir apdullināšanu Art Deco rātsnams

Šī streikojošajiem Art Deco stila ēka tika uzcelta 1941. gadā pēc uzsākšanas dizaina konkursā 1929. gadā, lai izveidotu rātsnamu par Borough. Plaķēti Portland akmens, šis arhitektūras pērle kalpo kā Walthamstow pilsoniskais centrā, bet bieži vien tiek atvērta sabiedrībai, kas ir daļa no Londonas ikgadējā Open House notikumu.