Apmeklējot Francija jūnijā: laika apstākļi ir labi, un tur ir daudz ko darīt

Posted on

Apmeklējot Francija jūnijā: laika apstākļi ir labi, un tur ir daudz ko darīt

Jūnijs ir brīnišķīgi mēnesī apmeklēt Franciju. Franču nokļūst svētku noskaņojumu, lai gan to galvenais brīvdienas sezona ir jūlija vidus līdz augusta vidum, no Bastille diena 14. jūlijā ap Aug.14. Kaut arī Parīze ir ļoti populārs ar ceļotājiem šajā gadalaikā, tur ir daudz vairāk, Francijas ārpus Parīzes, un jūs varat izvairīties no pūļus, tur, ja pārāk daudzi tūristi ir negatīva jums.

Laika ziņas jūnijā

Jūnijā laika Francijā parasti ir vieglas un var būt brīnišķīgi.

Jūs varat paļauties uz brīnišķīgo zilas debesis un siltas temperatūras lielāko daļu laika, bet vēl var būt pavasara dušas un vēsi vakari, jo īpaši kalnu reģionos Francijā. Laika atšķiras tikai nedaudz visā valstī jūnijā. Šeit ir laika vidējie dažām lielākajām pilsētām:

  • Parīze: kritumi 55 F, kāpumi no 72 F
  • Bordeaux kritumi 53 F, kāpumi 75 F
  • Lyon: kritumi 55 F, kāpumi 75 F
  • Nice: kritumi 61 F, kāpumi no 75 F
  • Strasbūra: kritumi 54 F kāpumi 73 F

Ko Pack

Lai gan lielākā daļa Francijas apgabali ir līdzīga laika jūnijā, iepakošanas var būt sarežģīta, ja jūs apmeklējat gan kalniem un Vidusjūru. Tas joprojām var būt auksti naktī Alpu un uz augstas vietas, bet jūs varat sauļoties pa Vidusjūru. Pamati iemest somā ietver gaismas kokvilnas drēbes saulainās dienās; gaismas jaka, džemperis, vai vējjaka; peldkostīms; jumta; un sauļošanās. Labas pārgājienu apavi ir jābūt attiecībā uz jebkuru braucienu uz Eiropu.

Ko sagaidīt

Tā kā laika apstākļi sasilda, jūs atradīsiet, ka Francijas parki un dārzi ir to labāko, ar krāšņās krāsas smaržojošām ziedu un krūmi parādot off. Visi muzeji un atrakcijas, gan lieli, gan mazi, ir atvērtas. Daudzi sāk savu pagarināts Summertime stundas ar īpašiem āra notikumiem piedāvājumu.

Jūnijs ir sākums lielo festivālu sezona, kad Francija sāk svinēt visu, sākot no pārtikas mūziku un no ielas teātra mākslu un amatniecību. Gandrīz katra liela pilsēta un pilsēta liek uz šovu. Un vasaras džeza festivālu sezona kļūst notiek.

Iepirkšanās kļūst pat labāk par vasaras pārdošanas sezonas laikā. Tas ir no jūnija vidus līdz pirmajā nedēļā augustā. Pārbaudiet veikali ar “Soldes” zīmes logiem.

Viens no labākajiem perks jūnijā: Ir pienācis laiks, lai sēdēt pie sidewalk cafe vai uz terases skatoties pasauli iet, dienu un nakti. Tas ir slavenā Francijas pieredzi un viens nedrīkst palaist garām.

uzsver

Bez drausmīgs laika ziedošām puķēm, un daudzi atrakcijas France piedāvā vienalga sezonu, 2018 jūnijs tur dažas īpašas atrakcijas: