Apmeklējot Londonas parlamenta ēkas

Posted on

Londonas parlamenta ēkas

Apvienotās Karalistes Parlamenta ir viena no vecākajām pārstāvošo asambleju pasaulē. Parlaments sastāv no House of Commons un Lordu palātā. No parlamenta ēkas vietā ir Vestminsteras pils, karaļa pils un ķēniņu uz Temzu bijusī rezidence. Edward Confessor bija sākotnējā pils celta 11. gadsimtā. Pils izkārtojums ir sarežģīts, ar tās esošās ēkas, kas satur gandrīz 1200 istabas, 100 kāpnes, un arī vairāk nekā divas jūdzes no gaiteņiem. Starp oriģinālo vēsturisko ēku ir Westminster Hall, tagad izmanto nozīmīgas publiskās svinīgiem pasākumiem. Ikonu Big Ben , simbols no Londonas, paceļas virs Parlamenta ēkām.

Nokļūšana

Par Parlamenta mājas atrodas tieši pretī Londonas metro ir Westminster stacijas izejas. Jūs nevarat palaist garām Big Ben, kā jūs atstāt staciju. Izmantojiet Journey Planner plānot savu maršrutu, izmantojot sabiedrisko transportu.

Stop pusdienās vai vakariņās

Ir kafejnīca iekšā parlamenta ēkas, kur jūs varat apstāties, kad jūs esat iekšā ēkā pēc jūsu ceļojumu, bet, ja jūs vēlaties, lai būtu pusdienas pirms jūsu apmeklējumu, jums ir vairākas ērtas iespējas. Central Hall  ir divu minūšu gājiena attālumā no parlamenta ēkas un mierīgā kafejnīca apakšējā stāvā. Kafejnīca ir atvērta katru dienu, un tiek pasniegtas pilnas angļu brokastis, sviestmaizes, salātus, karstos pusdienas un desertus, kūkas.

Vēl viens liels maz pazīstama vieta cuppa ir  Augstākā tiesa, kas atrodas otrā pusē Parlamenta laukumā un ir bezmaksas pastāvīgā ekspozīcija un pagraba kafejnīca vērts zināt par.

Parlamenta ēkas Tours

Ekskursijas pa parlamenta ēkas ilgs stundu un 15 minūtes, un tūres sākuma ik pēc 15 minūtēm. Jūs būsiet grupā apmēram 20 cilvēku ar Blue Badge kvalificētu guide. Ekskursijas ir parasti to noslogotākais pēcpusdienā, lai mēģinātu tur nokļūt no rīta, lai pretendētu uz mazāku grupu, ja jūs vēlaties vairāk iespēju uzdot jautājumus. Tours ir pieejami katru sestdienu visu gadu, un vasaras pārtraukuma Parlamenta augustā un septembrī, kad Parlaments nesanāk, vai kā briti saka, nav sēdēt. Iedobē laikā varat veikt ceļojumu no pirmdienas līdz sestdienai. Nav ekskursijas svētdienā vai svētku dienās. Pārbaudiet datumus vasaras pārtraukuma oficiālajā mājas lapā , ja jūs padarīt plānus ekskursiju.

Tours ietver kameras gan House of Commons un House of Lords , plus izceļ piemēram, karalienes Robing Room, Royal Galerija, Centrālā vestibilā un Svētā Stefana zālē. Mazliet sliktas ziņas: Jūs nevarēsiet fotografēt izņemot Westminster Hall.

Redzot Parlamentu darbībā

Ja jūs vienkārši vēlaties, lai ieslēgtu uz augšu un iet uz publiskām galerijām skatīties debates un varbūt vēsture tiek veikti, jūs varat vienkārši pievienoties sabiedrisko rindā ārpus Sv.Stefana ieeja, bet parasti vienas vai divu stundu gaidīt pēcpusdienās. Lai saglabātu savu gaidīšanas laiku uz leju, tas ir labākais, lai nonāktu pie 1 pm vai vēlāk. Apakšnama informācijas birojs var ļaut jums zināt, kādi ir jāapspriež konkrētās dienās šajā palātā. Sabiedriskā galerija ir atvērta, kad nams sēdes ( pārbaudīt tīmekļa vietni  par oficiālo reizes).

Jūs varat arī sēdēt publiskajā galerijā un skatīties Lordu palātā, kas parasti ir īsāks gaidīšanas laiks.